PDA

View Full Version : Мн ми е червена кожата на лицето...



lubo28
01-15-2008, 14:31
Мн ми е чевена кожата на лицето.
Ходих на дерматолог и тои ми каза че имам дерматит и ми предписа:
Locoid паста и за пъпки Acne out крем
Свършига и няма резултат
Пах отидех вчера и ми предписа:
Abricort паста и Sebomax крем и пак нищо
Червен сам като домат
Пия и хапчета Dermabion от 20 дена вече

Какво да правя...

lubo28
01-15-2008, 14:42
А колко то акнето имам малко но зачервяването не е от това
Имам си ги от 1-2 години
Сега сам почти на 16год
Мн гадно...
Казваите нещо

Sladko_Solena
01-15-2008, 14:57
Мн ми е чевена кожата на лицето.
Ходих на дерматолог и тои ми каза че имам дерматит и ми предписа:
Locoid паста и за пъпки Acne out крем
Свършига и няма резултат
Пах отидех вчера и ми предписа:
Abricort паста и Sebomax крем и пак нищо
Червен сам като домат
Пия и хапчета Dermabion от 20 дена вече

Какво да правя...
vij sega,az ne sum 4uvala za nikoe ot tezi ne6ta,koito sa ti predpisani ot lekarite!no i osven tova ne uspqh da razbera ot kakvo e tova za4ervqvane na liceto ti..... :-o ima6 problem s akneto li?za6toto ako e taka vednaga 6te ti kaja na men kakvo mi pomogna ,no trqbva da mi povqrva6....... :!: :!: :!: :!: :!:
kogato mi izlizaha bezbroi mnoooogo pupki i trun4eta probvah vsqkakvi produkti............NO ne nikoi ot tqh ne mi pomogna...... ](*,) dokato ne 4uh za slednoto ne6to:
ve4er i sytrin sled kato si izmie6 liceto s antibakterialen sapun,TRQBVA da se namaje6 s edno pamu4e,na koeto ima dostata4no ot tvoqta ,li4na i sobstvena urina..........,tq ima le4ebno deistvie.osven 4e pre4istva liceto ot pupki,4erni to4ki,ami i stqga porite i pravi kojata ti 4udesna!
horata predi sa q pieli,kogato sa nqmali s kakvo da se lekuvat,a jenite sa si pravili maski za kosite s neq....!ako mi vqrva6 i ako ne te e gnus PROBVAI NEZABAVNO :!: :!: :!: ;
a,ako ne ti se nravi mnogo tazi ideq si vzemi ot aptekata huma na prah,i si napravi gusta ka6i4ka s topla voda....namazva6 se i 4aka6 da izsuhne i da pobelee varhu liceto ti......izmiva6 se sas sladka voda i LEKO podsu6ava6 !1 pat na den procedurata ili prez den!
dano sum uspqla da ti pomogna i uspeh! :P

Sladko_Solena
01-15-2008, 15:03
А колко то акнето имам малко но зачервяването не е от това
Имам си ги от 1-2 години
Сега сам почти на 16год
Мн гадно...
Казваите нещо
ako vzima6 ne6to............. ako pafka6 mnoo koz,ili komfetki,ili bonbonki,ne ti ponasqt i trqbva da gi spre6 ili da gi namali6 pone :P
ili nekvi drugi stimulanti naprao gi spri......
\
ili himiq z amuskuli-vnimavai s neq
ili si naprai izsledvaniq :?:

lubo28
01-15-2008, 15:40
Проблема не е в акнето
Защото казах от отдавна го имам а проблема ми е от 1 месец някъде

А иначе ходя на фитнес но не пия никакви работи
Не пуша/коза...
Пия само с повод...

Това е :)

Sunrisee
01-15-2008, 17:28
Zachervqvaniq moje bi?Pomoli v aptekata da ti preporychat nqkakvi gelove ili kremove..kakvoto i da e..Ot svoq strana te prikanvam da si kupish gela na Bilka collection-bylgarsko proizvodstvo e i e mn efikasen