PDA

View Full Version : Може ли вашият съвет . . .



semki_i_bonboni
01-15-2008, 15:12
Обк не споделям с други хора проблемите си , но този път чувствам нужда да го направя. . . Ходих с едно момче девет месеца , много се обичахме и двамата . Един ден просто каза късаме и нищо повече - причината която ми даде беше повече от смешна.Имал някакво заболяване на кръвта.Неискал да ми го каже защото щяло да ме нарани , но ме нарани това , а че си мисли , че съм щяла да го оставя заради това :cry: . . . Преди две седмици ми каза , че неможел без мен и аз приех . . . Сега се е променил много , сякаш друг човек е срещу мен . . . Мисля че не го обчам . . . Същевременно искам да скъсам с него но нещи ми пречи , и аз нз какво . . . 8-[

MiMcHeToOo
01-15-2008, 15:32
В къв смисъл друг човек ?

GLeZoRanA
01-15-2008, 15:46
Катъо знаеш , че не го обичаш по - добре го остави , защото по тоя начин измъчваш себе си и същевременно лъжеш него.. а Може би под съзнателно мисълта , че е с някакво заболяване те възпира да го зарежеш...Но ако ти е трудно с него по - добре го остави недей да се измъчваш...

semki_i_bonboni
01-15-2008, 15:52
В къв смисъл друг човек ? Ами променил се е , мн части от характера и навици . . .

ivakavlad
01-15-2008, 16:24
хората се променят особено ако една връзка е била прекъсната поради една или друга причина не е същото например като счупиш една чаша и я залепиш тя няма да е същата нали същото е

pyfpaff
01-15-2008, 16:29
ivakavlad
tyk ne sum suglasna s teb..s segashniq mi priqtel xodim ot mart..prekusnahme za okolo 4 meseca i sega pak sme zaedno..po-shtastliva ne sum bila..moje bi neshtata sa promeneni savsem leko,no vsichko e v polojitelen aspekt :))
a kolkoto po temata..ostanete si samo priqteli..nqma smisal da se izmuchvash

LaDy_DaQnA
01-15-2008, 17:04
ivakavlad
tyk ne sum suglasna s teb..s segashniq mi priqtel xodim ot mart..prekusnahme za okolo 4 meseca i sega pak sme zaedno..po-shtastliva ne sum bila..moje bi neshtata sa promeneni savsem leko,no vsichko e v polojitelen aspekt :))
a kolkoto po temata..ostanete si samo priqteli..nqma smisal da se izmuchvash

too da si ostanat priqteli ni6to nqma ama mom4eto 6te si pomisli 4e zaradi zabolqvaneto kakto samo e kazalo naistina e mnogo kofti....

MiMcHeToOo
01-15-2008, 20:17
В къв смисъл друг човек ? Ами променил се е , мн части от характера и навици . . .

Хората се променят по всяко време, по всяко място.. Ако много те дразни неговата промяна, поговорете си.

faxy
01-16-2008, 07:30
ne e redno da si s nego samo ot s1jalenie zaradi bolesta...pogovorete i se izqsnete!

BaHxeL3uHr
01-16-2008, 14:10
А говорила ли си с него за болестта му след като той се е върнал при теб?! Ако е нещо доста сериозно...нищо чудно да е повлияло на характера му. Попитай го от какво е болен(ако въобще е болен).