PDA

View Full Version : Въпрос . . .



DevilWish
01-15-2008, 16:59
Искам да Ви питам за едно малко съветче.Всичко в секса с моят приятел ми харесва ,но имам 2 забележки . . .
1вата е ,че прави секса супер нежно......а мен ми се иска да е по-груб и да забърза малко повече темпото ,защото иначе аз не мога да свърша :С Но се чудя как по-деликатно да му кажа ,за да не стане така ,че си мисли ,че му намирам само косури? ДайTe съветче
И още нещо....последният път му правих френска любов за 1ви път от както сме заедно ,а това е почти 2 месеца вече . . . обаче ми се иска да върне жеста от мн. вр. си мечтая за това ,но ме е срам да си поискам...мислих нещо от сорта на смс "Как те искам.....искам да оближеш цялото ми тяло ....." и тн и след това ест. ,че като се видим ще се стигне до леглото и тогава да му кажа "Ще ми изпълниш ли желанието?" .... дали т'ва е удачно или директно да му кажа??
Мерси предварително на всички за отговорите :) 8-[ 8-[ 8-[

trg_ahmed
01-15-2008, 17:25
о0у за 1вото не знам,ама като момче т0ва коет0 си намислила за 2рия ти пр0блем е правилн0,смисъл в скайп му прави намеци за това и че имаш желание да го направи по специален за 1ви път,и после к0гато стигнете д0 легл0то му кажи сега е времет0 да ми изпълниш желанието и т.н. така хем ще постигнеш това к0ето искаш,хем ще му втъкниш самочувствие че е по специален и надявам се ме разбираш да не влизам в подробности...

:lol:

Айде успех дано съм помогнал =D> =D> =D>

ReFlEcTiOn
01-15-2008, 17:35
ами ако си говорите за секс...за секс фантазии/желания....му кажи направо или....когато ти отгоре му го покажи как желаеш да е...
а за второто...може би искам да целунеш всяко кътче/всяко местенце от моето тяло... мисля че звучи по добре...а и предполагам че не е толкова глупав че да не зацепи :P успехчета :smt006

Kras4eto_lp
01-15-2008, 19:17
Подхванете някакси темата на ебавка....разказвайте си някви глупсоти и му кажи какво ти се иска...

vaniLL
01-15-2008, 20:13
emi izchakai , moje sledvashtiq pyt da go napravi , nali posledniq pyt ti si mu duhala :-o pone taka zapomnih
i ako ne go napravi , mu podskaji
no az smqtam , che e po-dobre da mu go kajesh v prav text , ne che neshto , no momichtetet prekalqvame s uvyrtaneto i se chudim kak da "nameknem" , a momchetata sa zatrudneni ot namecite ni i gi obyrkvame
za da nqma nerazbrali nai-dobre mu go kaji napravo :wink:
vaji i za 2te ti jelaniq :) :-)

Dream_s@L!Va
01-15-2008, 20:23
Подхванете някакси темата на ебавка....разказвайте си някви глупсоти и му кажи какво ти се иска...


Одобрено :-D (+1)

Sevt
01-15-2008, 20:25
Бе ако комуникацията ви е добра бичи направо тва е най - добрия вариант.

radito
01-15-2008, 20:32
Е че то тъй мноо тъпо като неможеш да си споделяш с него това, което ти се иска.... ако тоолкоз ти е неудобно започни с бъзикня нещо

aLakaZam
01-15-2008, 20:42
Е просто си говорете повече за секс, ние с моята приятелка си споделяме всичко и за всичко си говорим, всеки предлага нещо за разнообразие и затова всичко е страхотно :)

milaaan
01-15-2008, 20:51
Е просто си говорете повече за секс, ние с моята приятелка си споделяме всичко и за всичко си говорим, всеки предлага нещо за разнообразие и затова всичко е страхотно :)


Съгласен съм :grin: Примерно аз съм го правил без да я питам.Напрао си отидох надолу :lol:

Jeuelle
01-15-2008, 20:57
Ами по време на секс , му казваш "по-бързо" започваш да стенеш по силно и тн.... аз ли да те уча как да кажеш на гаджето си да те чука по-бясно???

amatorium
01-15-2008, 21:16
Za purvoto moq suvet e da zapochnesh da go plqskash po zadnika i da mu vikash "chukai me". Trqbva da razbere, che si blizo i da se okopiti da deistva. Inache shte zapochnat detski vuprosi i shte si seknete kefa. Nai-dobre purvo mu podrazni libidoto dokato klati i mu drunkai raboti ot sorta "oh mnogo sum vuzbudena, iskam go po-silno, super si i t.n."

Za vtoriq. Mislq che nai-udachno e kogato se vidite predi oshte da pravite sex dokato se celuvate da go poglednesh v ochite seriozno i da mu kajesh: "iskam da mi izpulnish jelanieto!" 8)

lithium4e
01-15-2008, 21:45
ами както каза приятеля ми, ние си говорим за всичко и си споделяме всичко..кажи си му какво искаш..няма да ти откаже ;)

ludoto_f
01-16-2008, 07:24
Аз те съветвам да си му кажеш направо.. може пак да е някакво закачливо ;) Ние с моя приятел имахме 1 гаф.. скъсан презарватив.. свършване в мен... пиене на Ескапел.. и от тогава мен ме е страх да не се скъса... а толкова искам и аз по-бързо.. и той мислим да го направим ;)

FikyScHetOo
01-16-2008, 08:01
Прошепни му на ушенце някой път когато сте сред приятели какво ти се иска.

NaDuPeNa_PrInCeSa
01-16-2008, 08:05
Не е лошо ако си поговорите малко кой как го обича :?

hahavteen
01-16-2008, 16:08
1.I az imah takuv problem v na4aloto i prosto edin put kogato yse6tah 4e samo malko ako zaburza 6te svur6a prostenah "po-silno" i ima6e efekt.Sled sexa my kazah 4e e bilo syper i 4e e po-vuzbyjda6to za men kogato sexa e po-grybi4uk.
2.Ami az ne sum imala problem s oralnata liybov no po edno vreme be6e sprial da mi pravi a puk na men mi se iska6e i edna ve4er zapo4nahme da si pi6em sexy sms-i i v edinia napisah "Iskam da ysetia vlajnoto ti ezi4e mejdy krakata mi." i na sledva6tia den poly4ih tova koeto iskah :oops:

DevilWish
01-16-2008, 18:04
Мерси много на всички за отговорите :)
Значи за забързването окей ще му кажа . . . ще се престръша . . .
Но много ми е неудобно даже смс такъв да му пиша . . . в началото ме беше срам даже да пъшкам пред него :shock: знам ,че не съм добре ,ама . . . нз за какво се притеснявам :neutral: Сигурни ли сте ,че няма да възникнат някакви въпроси в него ако му пиша някакъв по мръснишки смс . . . смисъл дали няма да ми каже "Какво беше т'ва ,никога не си ми казвала такова нещо а-у " или пък "Кажи ми какво ти е желанието" и аз ще зацепя супер здраво от срам :С Или според Вас директно ще го изпълни . . .?

GameFace
01-16-2008, 18:09
Разкажи му приказката за 3-те прасенца и накрая завърши с "И те си правели шпакли 3 дни и 3 нощи..." #-o

Кажи си му направо какво искаш. Искаш по-бързо - кажи му по-бързо. Искаш да те лиже - кажи му. Ако ти е такъв проблем дай ми GSM-а тука и ние ще му кажем. ;)

С увъртане, намеци, намигвания, специални заклинания и магии нема да стане. ;)

h0t_bAbE
01-16-2008, 18:20
kaji mu nqkoi pat ne6ty ot sorta "sega moeto tqlo e tfoe-pravi kakvoto iska6 kakto poiska6,kadeto poiska6" i mu kaji napravo za grubiq seX,pak i odobrqvam saveta za steneneto \:D/ a i spox -negy stenenety smqtam 4e 6te go izkefi i vazbudi...6TE gy vazbudi :---) aaide uspex \:D/