PDA

View Full Version : По какъв начин ?



^Let`s^Be^Crazy
01-15-2008, 17:15
Дам и аз реших да ви пиша да ви помоля за съвет или мнения няма значение.Има едно момче , с което си пиша по скайп общ познат ни вклю4и и нали така започнахме да си пишем.Но с него сме само на здражей как си какво си и друго не знаем какво да си напишем , а той на мен не ми е безразличен,мисля че той се ритеснява да си пише с мен на по сериозни теми.Много симпатично и добро момче е,но и много страмежливо.Някак не знае какво да ми отговори и се притеснява като че ли , а иначе ми пише пръв,гледал ми е регистацията във вбох а той е с нова регистация познах го и така не знам дали има нещо или не.Ама аз искам да му покажа , че не ми е безраличен и , че ми харесва като човек и ми е интересен като личност и някак да му подскажа и да ме види какъв човек съм,да ме опознае по добре и нали ако стане нещо стане,ако не не .Просто не знам как да му го покажа това по скайп , за да може да стане нещо после.Приемам всякакви съвети :-)

GavvD
01-15-2008, 17:28
Ами можете да си говорите за хиляди неща. Започни с нещо общо и за двама ви - като училището, учителите, спорта, някое хоби и така нататък. Дори можеш да му споменеш времето, ако си наистина затруднена... Питай го дали кара ски дори. След това го питай дали излиза често с приятели (едва ли излиза много много в това време), къде ходи, какво прави. Докато той говори, гледай да не задаваш много въпроси. Това е Скайп, но все пак не искаш да го накараш да се чувства сякаш е на разпит. Ако той отговори нещо, към което имаш да добавиш, давай смело. Т.е. разкажи му за някой твой луд купон, какво обичаш да правиш най-много и така нататък. Ако той поеме инициативата да пита за това, още по-добре. Така ще разбереш дали се интересува от теб. Разговора е най-нормалното нещо и не трябва да се притесняваш изобщо. Още повече по скайп, където не би трябвало да имаш каквито и да е задръжки.

Успех

anSsito
01-15-2008, 17:59
Е започни някой път някоя по сериозна тема,може и да завържете разговор.. А ако тръгне тогава да заобикаля го попитай директно какво има.. все пак трябва да си наясно с нещата,може и да му обесниш,че нямаш лоши чувства към него.. Иначе в скайп нещата само не стават,някой път излезте и така ще можете да се опознаете много по-добре,все пак кибер пространството може и да даде "крива" представа за нещата...

omfg_tapi_keleshi
01-15-2008, 18:07
Да бе седни си говори с него за даскало, купони и т.н. - ще има да си говорите до утре. Пък и мисля че вече сте си писали за такива неща?
До колкото разбрах ти искаш да му покажеш незабелязано че не си безразлична към него. Термина е "намек".
Ето моята идея - извърти разговора за момичета като използваш обикновени теми от ежедневието така че да се стигне до "абе ти какви момичета харесваш" или нещо от сорта (или направо му го напиши). Ако те пита "защо се интересуваш" - отговори "е сега..." или пък "ми любопитно ми е". Ако откаже да ти отговори - НАСТОЯВАЙ или се направи на "расърдена" - ако и той не е безразличен едва ли ще устои на 2рото и ще ти каже... После - каквото и да ти отговори - зачепкай още темата - този път включи и себе си "аз вписвам ли се в критериите ти" или нещо подходящо по твой избор. Нататък всичко би трябвало да се получи.