PDA

View Full Version : Той е далече



potrebitelka
01-15-2008, 17:53
s gadjeto mi se poznavame ot blizo 3 godini. Trugnahme predi okolo 6 meseca no predi 3 meseca toi zamina za dr strana (dosta dale4e) i 6te se vurne sled polovin godina! Stra6no mnogo go obi4am i znam 4e i toi mene no,zverski si lipsvame edin na drug! Ako ne go 4uq edin den po telefona i me hva6ta isteriqta! Pla4a dosta 4esto makar 4e toi samiq me spokoqva i mi kazva 4e 6tom se obi4ame 6te izdurjim do kraq dokato toi si doide! Stra6no mnogo mi lipsva i ne znam kak da skusq razstoqnieto m/y nas... za da ne se skapvam! daite mi suvet :) poprincip ne pribqgvam do takiva saitove no nikoi ot mn mi fr ne moje da mi dade to4en suvet 6toto nikoi ne e izpadal v taq situaciq! are ako nqkoi e , prosto da mi dade savet pls ! :) mersi predvaritelno :) :smt007

Callyer
01-15-2008, 18:00
e щом се чувате често и се обичате какво повече искаш :)

slon4o_bonbon4o
01-15-2008, 18:30
ne moje li da se vijdate po skype i osven tova moje6 da si nameri6 dr zanimanie osven da misli6 za nego

pyfpaff
01-15-2008, 18:34
mace spokoino! i pri men e neshto takova,no ne dr durjava a dr grad..vinagi e bilo taka i shte si ostane..vijdame se rqdko no postoqnno si govorim po tel i si pishem...kuv suvet..nqma suveti tyka..gadno ti e nonstop mislish za nego..no vij az primerno kato go chuq..i celiq den mi e gotin mislq si za nego..usmihvam se..btw i s fitnes se uspokoqvam,no vse pak vsichko napomnq za nego..ne se otchaivai 6 meseca minavat byrzo i shte ste pak zaedno..samo za tova si misli..uspeh :)

d1d3to
01-15-2008, 19:12
toi 6te si doide po rano :-P budi sigurna 6tom te obi4a :smt007 nqma da izdurji

partychild
01-15-2008, 19:37
Ние също сме от различни градове.. по точно се премести в друг град.. и си идва на 2 седмици ... но ако нямаше да си идва 6 месеца бих се поболяла :( много е гадно така... но имай надежда и вяра че ще издържите.. както аз имам :) щом се чувате и се обичате начи сичко ще е добре ;-)

MiMcHeToOo
01-15-2008, 20:29
Изхода ти е само да го чакаш.. Обичате се, чувате се.. Поплакваш си, нормално е.. Мисли за края на тая мъчителна половин година, тогава ще си най-щастливата!

Zlobche
01-16-2008, 08:08
mace spokoino! i pri men e neshto takova,no ne dr durjava a dr grad..vinagi e bilo taka i shte si ostane..vijdame se rqdko no postoqnno si govorim po tel i si pishem...kuv suvet..nqma suveti tyka..gadno ti e nonstop mislish za nego..no vij az primerno kato go chuq..i celiq den mi e gotin mislq si za nego..usmihvam se..btw i s fitnes se uspokoqvam,no vse pak vsichko napomnq za nego..ne se otchaivai 6 meseca minavat byrzo i shte ste pak zaedno..samo za tova si misli..uspeh :)

Така е хихи :D спокс ще издържите :)

Icko_pld
01-16-2008, 10:32
Dosta e kofti da ste dale4 i pri men e taka i moqta priqtelka e dale4 v drug grad i e supeer gadno taka no ako ima lubov ni6to drugo ne e ot zna4enie :smt007 :)

ApoLoGiCK
01-16-2008, 11:29
[quote="*СянКа*в*МраКа*"]e щом се чувате често и се обичате какво повече искаш

Така но зависи наколко сте години....

poltergais
01-16-2008, 12:09
Какаво да ти кажа се едно слушам мойта история едно към едно. И аз бях в друга страна и с приателката ми ни беше много тежко. Звънях и всеки ден иначе откачах ако нея чуех ](*,) ](*,) ](*,) . 3-ри месеца по- късно се върнах и след още 3-ри месеца се видяхме (имаше си основателна причина :-x :-x :booooomb: ), и сега сме си заедно цяла година и 4-ри дни и много се обичаме....

Та по темата чакане му е майката и се зареди с много търпение...

P.S. ЛЮБОВТА СЕ ИЗМЕРВА В РАЗТОЯНИЕ :) :)