PDA

View Full Version : На горещия стол е Canis_Dirus



FelisDirus
01-15-2008, 19:02
1. Умееш ли да преценяваш хората, верни ли са първите ти впечатления за някого или често грешиш?

2. Хайде сега ми кажи какво наистина мислиш за нас, жените.

3. Кое е първото нещо, което те впечатлява у даден човек?
А кое би те отблъснало много, за да спреш да общуваш с него?

4. Спонтанен или сдържан (макар че на този въпрос си мисля, че имам отговор, но все пак да питам) ?

5. Кое е най-малоумното нещо, което си правил (но толкова глупаво, че чак си се чудил сам на себе си как си могъл)?

Blacklisted
01-15-2008, 19:14
Кои са ти старите профили във форума? :evil:

Canis_Dirus
01-15-2008, 19:22
1. Умееш ли да преценяваш хората, верни ли са първите ти впечатления за някого или често грешиш?
Преценявам горе-долу. Не съм големия психолог. Но често осъзнавам нещо за някого и разбирам, че от самото начало ми е направило впечатление.

2. Хайде сега ми кажи какво наистина мислиш за нас, жените.
Жените са великолепни създания. Нямам твърдо мнение. Често ми се иска да ги набия едно хубаво, но иначе в много моменти ги обичам. Като ми се ще моментите с обич да зачестят така,

3. Кое е първото нещо, което те впечатлява у даден човек?
А кое би те отблъснало много, за да спреш да общуваш с него?
Походката, стойката, начина на говорене. Дразня се на хора, които не си свалят слънчевите очила - не можеш да им видиш очите. Или използват много паразитни думички (бата, човече и тн.). Чак да спра да общувам с някого - няма. Просто ще го подигравам повечко.

4. Спонтанен или сдържан (макар че на този въпрос си мисля, че имам отговор, но все пак да питам) ?
Спонатнно сдържан. ПО-скоро сдържан. Не съм от ентусиазираните типов, но се оставям да се заразя. напоследък правя доста спонатнни неща. А неща, които преди съм ги правил спонтанно ги планувам. Променям се. Делта те

5. Кое е най-малоумното нещо, което си правил (но толкова глупаво, че чак си се чудил сам на себе си как си могъл)?
Избягах от детската градина на първия ден.
Отказах среща с едно момиче, понеже баща ми я беше нагласил. за това още съжалявам - ама като съм ПРОСТ...

Canis_Dirus
01-15-2008, 19:25
Кои са ти старите профили във форума? :evil:
Предния беше Carnal_Knowledge. (изтрит е)
Иначе преди съм писал като гост (защо трябва да се регистрирам, като може и така). Или съм писал "Ниго" и съм си стоял гост. И много се заяждах с една вегетарианка, дето не й помня ника.

Може и други да има.

FelisDirus
01-15-2008, 19:32
2. Хайде сега ми кажи какво наистина мислиш за нас, жените.
Жените са великолепни създания. Нямам твърдо мнение. Често ми се иска да ги набия едно хубаво, но иначе в много моменти ги обичам. Като ми се ще моментите с обич да зачестят така


Предложението за брак още важи.. :oops: 8-)

bungle
01-15-2008, 19:46
Би ли излезнал с мен да гледаме някой филм? 8-)

*к'во да се прави, все отнякъде трябва да започна. После *обещавам*, че ще има сериозни въпроси
! Не че този е от най-несериозните !

TellMeYourName
01-15-2008, 19:50
Какво мислиш за себе си ?

RAWRRR
01-15-2008, 19:54
Предните два поста ми напомнят една много хубава мисъл на Куенч (не се сърдете Къдли и бънгъл )..

"Форумните фенки са като красиви цветя в полето.Но аз отивам на пикник,не заради тях,а заради чистия въздух и отдалечеността от града"

А да и може ли аз да те поканя да гледаме филм у нас?

П.С. Мразя филмите.Те са загуба на време.

Canis_Dirus
01-15-2008, 20:00
Предложението за брак още важи.. :oops: 8-)
Ти се майтапиш, ама ще вземе да приема и тогава ще пускаш теми от рода на "Семейното насилие" Но за жените да. Верно ми иде да цитирам Ал Пачино от "усещане за жена"


Women! What can you say? Who made 'em? God must have been a fuckin' genius. The hair... They say the hair is everything, you know. Have you ever buried your nose in a mountain of curls... just wanted to go to sleep forever? Or lips... and when they touched, yours were like... that first swallow of wine... after you just crossed the desert. Tits. Hoo-ah! Big ones, little ones, nipples staring right out at ya, like secret searchlights. Mmm. Legs. I don't care if they're Greek columns... or secondhand Steinways. What's between 'em... passport to heaven. I need a drink. Yes, Mr Sims, there's only two syllables in this whole wide world worth hearing: pussy. Hah!


Би ли излезнал с мен да гледаме някой филм? 8-)

*к'во да се прави, все отнякъде трябва да започна. После *обещавам*, че ще има сериозни въпроси
! Не че този е от най-несериозните !
Бих. Надявам се да избереш нещо стойностно.

FelisDirus
01-15-2008, 20:01
Предните два поста ми напомнят една много хубава мисъл на Куенч (не се сърдете Къдли и бънгъл )..

"Форумните фенки са като красиви цветя в полето.Но аз отивам на пикник,не заради тях,а заради чистия въздух и отдалечеността от града"



чак пък форумна фенка.. просто ми харесва как разсъждава, явно съм го изразила по тъп начин (пошегувах се просто)

както и да
няма да се оправдавам 8-)

bungle
01-15-2008, 20:01
Куенч да си признае, че той ми е фен, а не аз на него. 8-)

SINDEL
01-15-2008, 20:04
Куенч да си признае, че той ми е фен, а не аз на него. 8-)

Тц тц тц.. Гърл пауър, а? :D

Оффтопик - кога ще излизаме с тебе, Бънгъл4е? :oops: Ти не ме искаш ве4е :cry:
Или искаш да ти се помоля? ;) :-D

Canis_Dirus
01-15-2008, 20:10
Какво мислиш за себе си ?
Ами честно казано - не мисля :D
Бих могъл да цитирам Карлсон, но не съм закръглен, мисля, че още не съм стигнал разцвета на силите си и съм леко грозноват.


Предните два поста ми напомнят една много хубава мисъл на Куенч (не се сърдете Къдли и бънгъл )..

"Форумните фенки са като красиви цветя в полето.Но аз отивам на пикник,не заради тях,а заради чистия въздух и отдалечеността от града"

А да и може ли аз да те поканя да гледаме филм у нас?

П.С. Мразя филмите.Те са загуба на време.
Желаеш да изгубиш времето си с мен? Трогнат съм. Естествено, че можеш. С теб бих си представил някой от следните филми: Козият рог, Коса, Апокалипсис сега, или може би Животът е прекрасен (на Бенини)

LiveFlower
01-15-2008, 21:08
1.пу6и6 ли?употребява6 ли наркотици?
2.като какъв се опрели4ава6?
3.и последно,ама то не е то4но въпрос,но 6те се усмеля да те помоля да сложи6 твоя снимка,но ако иска6 де! :-) :-) :-)

trittico
01-15-2008, 21:21
Как си ? :-) 8-)

Briseis
01-15-2008, 21:21
Какви са твоите политически убеждения?
Мнението ти за религията?
Какво учиш/работиш?
Парите цел или средство?
Музиката начин на живот ли е?
Какво цениш в хората около теб?

Canis_Dirus
01-15-2008, 21:30
1.пу6и6 ли?употребява6 ли наркотици?
2.като какъв се опрели4ава6?
3.и последно,ама то не е то4но въпрос,но 6те се усмеля да те помоля да сложи6 твоя снимка,но ако иска6 де! :-) :-) :-)
1. и на двата въпроса - не.
2. Умен, красив, в рацвета на силите си? :D
3. Само с молби не става. Трябва и бой. И правопис!


Как си ? :-) 8-)
Добре съм. Ти как си?

Canis_Dirus
01-15-2008, 21:34
Какви са твоите политически убеждения? Анархист, социалист, демократ - някаква странна смесица.
Мнението ти за религията? Ен е необходима, но не ми пречи.
Какво учиш/работиш? Уча за инженер. Работя в сферата на производството на хранителни продукти.
Парите цел или средство? Средство.
Музиката начин на живот ли е? Не. Музиката е малка част от живота.
Какво цениш в хората около теб? Че мога да им се доверя. Че никога няма да откажат услуга.

trittico
01-15-2008, 21:36
Как си ? :-) 8-)
Добре съм. Ти как си?[/quote]
:grin: Еееей, радвам си че си добре 8-) Аз съм суууупер :smt001

P4ela
01-15-2008, 21:51
Кога си роден?
Сещаш ли се за въпрос, който би искал да ти зададем?
С кой живееш, как минава обичайно деня ти?
Водил ли си някога дневник?
Повече се дразниш на глупост или лицемерие?
Искаше ли да бъдеш на тоя стол? :)

А откъде дойде Canis_Dirus за име?

fake
01-15-2008, 22:40
дай снимка на ЛС 8-)

Freeminded
01-15-2008, 22:59
И теб ще те питам нещата дето питах миналта гостенка на "горещия стол"
1. Стрували ти се, че срането е половин ебане?
2. Пееш ли под душа?
3. Най-неловката ситуация, в която си изпадал е? 8)

bungle
01-15-2008, 23:29
Любима книга/книги ?

Най-уважаваният от теб българин е ?


Обичаш ли Балканско кино?


Путин или Буш?

Играеш ли роли в живота?


Ако днес имах празник с коя песен би ме поздравил? *тук позволявам да се сложи клипче от youtube или линк към песента :-P


Какво би казал на хората от този форум, които се взимат насериозно?

* за днес стига толкова

teenkopele
01-16-2008, 02:05
На колко си? :shock:

FelisDirus
01-16-2008, 11:28
В момента има ли нещо, което ти липсва много? Не предмет, а усещане, чувство (примерно).

Canis_Dirus
01-16-2008, 16:40
Кога си роден? Четвъртък сутринта
Сещаш ли се за въпрос, който би искал да ти зададем? Ами очаквах конкретни въпроси. Тип "Колко тежиш?", "Кога си роден", "Падаш ли си по секс с кокошки" и тн..
С кой живееш, как минава обичайно деня ти? Живея със съквартиранти. Деня ми е сивото трудово ежедневие. Е зависи де. като има лекции и няма работа е по-забавно, но не правя нещо особено. Готвене, чистене, хигиена, спорт ...
Водил ли си някога дневник? Не. Разчитам на паметта си да изличи неприятните спомени и да украси хубавите истойностните.
Повече се дразниш на глупост или лицемерие? На лицемерие. Тя глупостта е по-скоро забавна и не зависи съвсем от лицето.
Искаше ли да бъдеш на тоя стол? :) АЗ на много места не искам и не съм искал да бъда. Но да кажем - може би ми се искаше дълбоко в мен.

А откъде дойде Canis_Dirus за име? От едноименния изчезнал вид и понеже се кефех на един хумористични статиики писани от Canis Dirus

Canis_Dirus
01-16-2008, 16:42
дай снимка на ЛС 8-)
Хах. Това тук е "Горещия стол", а не "Добрата фея". като стана добрата фея ще изпълня на всеки по три желания.
А ти що искаш да ме видиш, м?

fake
01-16-2008, 16:45
дай снимка на ЛС 8-)
Хах. Това тук е "Горещия стол", а не "Добрата фея". като стана добрата фея ще изпълня на всеки по три желания.
А ти що искаш да ме видиш, м?
щото си ми интересен. кефя се на хора дет се праят на злобни непукисти, щот са като мен.
и ти помня стария профил :-|

Canis_Dirus
01-16-2008, 16:50
Любима книга/книги ? Не мога да определя точно. Но определено съм силно впечатлен от "Майсторът и Маргарита" и "Quo Vadis".

Най-уважаваният от теб българин е ?
Левски. банално е, но ми харесва, че е имал идеал и се е борил до край за него.

Обичаш ли Балканско кино?По-скоро да.


Путин или Буш?
Ще Цитирам Бай Ганьо "Абе всичките са едни маскари". Но предпочитам Путин. Буш е само кукла на конци.

Играеш ли роли в живота? Играя, но понякога не се усещам.


Ако днес имах празник с коя песен би ме поздравил? *тук позволявам да се сложи клипче от youtube или линк към песента :-P
Ами зависи от повода, но
http://www.youtube.com/watch?v=VkGc8i78AE8

Какво би казал на хората от този форум, които се взимат насериозно? Ашклсун Машалла! Това ще им кажа. :D

* за днес стига толкова

Canis_Dirus
01-16-2008, 16:56
На колко си? :shock:
Тро големи ракии. Не ми личат нали? Роден съм като вялал радиоактивен дъжд. затова си и светя готино.


В момента има ли нещо, което ти липсва много? Не предмет, а усещане, чувство (примерно).
Семейният уют може би. Да знам, че мама, тати и тн са наблизо, ще има закуска ... Абе малко безгрижие. Да не трябва да ставам по тъмно за работа, или да уча до малките часове. Не че не мога да лежа цял ден тук, ама не е същото.

Saymon90
01-16-2008, 17:25
1. Сексуалната ти ориентация е?
2. Правиш секс, когато имаш сериозна връзка или когато ти се доправи?
3. Нещото, към което се стремиш в живота? /ако са много, то най-важното за теб/
4. Пишеш в този форум, защото.... ?

Canis_Dirus
01-16-2008, 17:31
1. Сексуалната ти ориентация е? Ами към жените съм се ориентирал като цяло. и най-вече по-привлекателните.
2. Правиш секс, когато имаш сериозна връзка или когато ти се доправи? Когато мога. Секса е голяма работа.
3. Нещото, към което се стремиш в живота? /ако са много, то най-важното за теб/ Искам да бъда по-добър.
4. Пишеш в този форум, защото.... ? Първоначално, за да се будалкам. Но има някои доста интересни, начетени и симпатични хора, та сега и заради тях. Но галвно за забавление.

Briseis
01-16-2008, 17:57
Падаш ли си по секс с кокошки? :-D

Каква литература предпочиташ?

Кое е най-красивото място в България за теб?

Би ли градил дом и семейство в друга държава?

Определяш ли се като добър син на твоите родители?

FelisDirus
01-16-2008, 18:00
Доста често споменаваше думата "бой", та реших да проверя... какво мислиш за BDSM? :)

bungle
01-16-2008, 18:04
Един логически въпрос : какво правим, когато дойдат гостите от Червен Бряг? 8-)

*цамбурнах се в размислите :D :D :D

Canis_Dirus
01-16-2008, 18:16
Падаш ли си по секс с кокошки? :-D предпочитам патките :grin:

Каква литература предпочиташ? Сериозна. Нямама любим жанр, но обичам да ме кара да се замислям и да се чувствам незначителен дори.

Кое е най-красивото място в България за теб? Рила - където можеш да пиеш от поточетата, а няколко стотин метра нагоре небето ти се вижда безкрайно. И понеже нощем е адски тъмно и се виждат страшно много звезди. Едно такова - величествено необятно,

Би ли градил дом и семейство в друга държава? Бих. Аз сега градя бъдеще в друга, но бих и в трета

Определяш ли се като добър син на твоите родители? Сравнително, но има още мноого да се желае!

teenkopele
01-16-2008, 18:18
На колко си? :shock:
Тро големи ракии. Не ми личат нали? Роден съм като вялал радиоактивен дъжд. затова си и светя готино....

В какъв цвят?

Canis_Dirus
01-16-2008, 18:20
Доста често споменаваше думата "бой", та реших да проверя... какво мислиш за BDSM? :)
Ами аз като един голям теоретик на секса (дето му куца практиката), съм се интересувал от тез техники и трудовете на дьо Сад и Леополд Мазох, та мога да кажа - има тръпка. Но не бих го пробвал с недостатъчно познат.

Canis_Dirus
01-16-2008, 18:22
Един логически въпрос : какво правим, когато дойдат гостите от Червен Бряг? 8-)

*цамбурнах се в размислите :D :D :D
Минаваме на план Б. Тоест ползваме резервния вход, може и другия резервен, или предпазливо минаваме през главния. Според зависи от портиера.

Canis_Dirus
01-16-2008, 18:23
На колко си? :shock:
Тро големи ракии. Не ми личат нали? Роден съм като вялал радиоактивен дъжд. затова си и светя готино....

В какъв цвят?
Сменям гейско розово и педерастко лилаво! :D

teenkopele
01-16-2008, 18:27
На колко си? :shock:
Тро големи ракии. Не ми личат нали? Роден съм като вялал радиоактивен дъжд. затова си и светя готино....

В какъв цвят?
Сменям гейско розово и педерастко лилаво! :D

Не думай...

KimBerLy1912
01-16-2008, 20:10
Ъм...смяташ ли се за добър човек?
За какво си благодарен на хората (като цяло на всички хора) ?
Коя е най-голямата услуга,която си правил някога...а която са ти правили?
Губил ли си нещо досега (нещо с емоционална стойност...пък може и вещ)?
Разчиташ ли на късмета си?
И последните два 1) Имаш ли връзка в момента?
2)Коя е най-дългата ти връзка до момента?
Последните два са лични и ако искаш не отговаряй..просто съм адски любопитна :)

Blacklisted
01-16-2008, 20:15
Какво учиш?

Canis_Dirus
01-16-2008, 20:27
Ъм...смяташ ли се за добър човек? Че то Canis_Dirus е първото попадение в синонимния речник срещу "добър човек"
За какво си благодарен на хората (като цяло на всички хора) ? Че не могат да ме разберат понякога.
Коя е най-голямата услуга,която си правил някога...а която са ти правили? Ам на няколко пъти съм изнасял приятели и съм боядисвал жилища посред нощ. Също съм се пънал да пиша обяснения за пред полицията за едни случки, давал съм си книжката за 1 месец (признах чуждно нарушение)
Губил ли си нещо досега (нещо с емоционална стойност...пък може и вещ)? Не се сещам.
Разчиташ ли на късмета си? Всичко е изчислено и умножено по 3,14.
И последните два 1) Имаш ли връзка в момента? Не
2)Коя е най-дългата ти връзка до момента? Е една - 4-5 месеца. Не съм аз по връзките май.
Последните два са лични и ако искаш не отговаряй..просто съм адски любопитна :)

Canis_Dirus
01-16-2008, 20:29
Какво учиш?Инженерна икономика (engineering management)

LiveFlower
01-16-2008, 21:53
Какво учиш?Инженерна икономика (engineering management)yay tva e qko

fake
01-16-2008, 22:11
бръснеш ли си краката?
а дупето?

Canis_Dirus
01-16-2008, 22:18
бръснеш ли си краката?
а дупето?
Краката не ми се е случвало.
Второто - при нужда и налично време.
Аз брадата едвам намирам време да обръсна.

fake
01-16-2008, 22:22
кво ще рече "при нужда" ? :neutral:
лесно ли се сприятеляваш?
(тука за да не кажат НЯКОИ ХОРА, че те свалям, ще кажа че не те свалям) 8-)

Canis_Dirus
01-16-2008, 22:24
кво ще рече "при нужда" ? :neutral:
лесно ли се сприятеляваш?
(тука за да не кажат НЯКОИ ХОРА, че те свалям, ще кажа че не те свалям) 8-)
Нужда - като взема да изпитвам трудности с дефекирането :D :D :D

Мне - трудно се сприятелявам. Темерутест съм.

fake
01-16-2008, 22:25
знаех си 8-)

bulgarche
01-16-2008, 22:37
кво ще рече "при нужда" ? :neutral:
лесно ли се сприятеляваш?
(тука за да не кажат НЯКОИ ХОРА, че те свалям, ще кажа че не те свалям) 8-)
Без да съм влизал в темата казах че се зарибявате :razz:

bungle
01-17-2008, 08:39
А ако аз бях на стола, какво би ме попитал ? :::

Canis_Dirus
01-17-2008, 16:26
А ако аз бях на стола, какво би ме попитал ? :::
Като седнеш ще те питам.

bungle
01-17-2008, 16:41
А ако аз бях на стола, какво би ме попитал ? :::
Като седнеш ще те питам.

Сука! Да не си посмял да ме преебеш като ме сложиш на този стол! :o


Кво, кво да питаааам :изброй 5 неща, които те правят истински щастлив

Canis_Dirus
01-17-2008, 17:01
Сука! Да не си посмял да ме преебеш като ме сложиш на този стол! :o


Кво, кво да питаааам :изброй 5 неща, които те правят истински щастлив
Ще посмея!

1. Със семейството на планина.
2. когато си видя племнниците.
3. Когото лежа лятото, щурците пеят, броя звездите и държа една ръка (тъй де сещате се)
4. Да видя, че успява някой, който го заслужава.
5. Всъщност всеки един ден ме прави щастлив. Мисля позитивно.

P4ela
01-17-2008, 17:09
Кога прочете "Майсторът и Маргарита" и "Quo Vadis" и какво ти хареса в тях ако можеш да определиш?

bungle
01-17-2008, 17:16
Даваш ли милостиня?

Canis_Dirus
01-17-2008, 17:16
Кога прочете "Майсторът и Маргарита" и "Quo Vadis" и какво ти хареса в тях ако можеш да определиш?
Ами сигурно има 3 години и повече. Четох ги почти една след друга.

Какво ми хареса? Ами като начало начинът на писане и на двамата автори е уникален. Пишат великолепно - увлекателно и на много добър език. Не е прекалено сложно за разбиране (става и с кратък речник, не като на Умберто Еко - всяка втора дума специфичен термин), но не е и прекалено просто.

Та номера е, че и двете разказвар за любов, като същевременно вплитат Христиняството. И представят един поглед върхи Исус (майстора и Маргарита) и върху самата религия (Quo Vadis), който много ми допада. Христиняството като революция в съзнанието - един стремеж за свобода, за ново възприемане на нещата. Справка - аватара ми.

и ще завърша с едно цитатче на Петьофи:


Две неща ми трябват на земята -
те са любовта и свободата.
Жертвал бих живота безвъзвратно
за любов,
любовта да дам за свободата
съм готов.

Canis_Dirus
01-17-2008, 17:20
Даваш ли милостиня? Не. Може да се кажа, че съм коравосърдечно копеле, но въпреки социалистическите ми виждания, по този въпрос мнението ми съвпада с това на Фредерик Бастиа.

P4ela
01-17-2008, 17:22
\:D/

Blacklisted
01-17-2008, 17:28
Играеш ли компютърни игри?^^

Canis_Dirus
01-17-2008, 17:45
Играеш ли компютърни игри?^^
Играя някакви ретро от време на време. Много обичам NFS Porsche, Driver, Mafia друго почти не. Едно време играех и CS, но бях в зенита си на 1,2 и 1,3 версии.

Аз съм като Дражето:
Мога да играя CS
но предпочитам да карам мерцедес.

Ама не карам.

TellMeYourName
01-17-2008, 17:46
^Допълнение към тоя въпрос :D Уаркрафт играеш ли ? :D

Canis_Dirus
01-17-2008, 17:49
^Допълнение към тоя въпрос :D Уаркрафт играеш ли ? :D
Не. и Старкрафт не играя :(

Хеле на сегашната барака.

TellMeYourName
01-17-2008, 17:53
Любим спорт ?

bungle
01-17-2008, 17:57
Ракия или водка?

B3B0K
01-17-2008, 18:28
misli6 li 4e si napravil ne6to dobro ama istinski dobro v jivota si ?
obi4a6 li malki deca ?vluben li si

Canis_Dirus
01-17-2008, 18:30
Любим спорт ?Снукър може би. :)


Ракия или водка?
Ракия твърдо!


misli6 li 4e si napravil ne6to dobro ama istinski dobro v jivota si ?
obi4a6 li malki deca ?vluben li si
Родил съм се. Какво по-добро за света от това?

Децата ги обичам, докато проходят. После си губят чара.
И не съм влюбен.

Decu
01-17-2008, 18:34
Хм..не каза на колко години си :) за да не ми философстваш направо ще питам : на колко си години? :D

Canis_Dirus
01-17-2008, 18:37
Хм..не каза на колко години си :) за да не ми философстваш направо ще питам : на колко си години? :D
На няколо пъти казах: Роден съм, когато валял радиоактивния дъжд. Сети се коя година гръмна Чернобил.

bungle
01-17-2008, 19:20
Аз знам, защото съм потърпевша. Макар и една година по-късно родена.

Decu
01-17-2008, 19:23
Хм..не каза на колко години си :) за да не ми философстваш направо ще питам : на колко си години? :D
На няколо пъти казах: Роден съм, когато валял радиоактивния дъжд. Сети се коя година гръмна Чернобил.

Честно казано мислех, че си малко по-голям (:

Canis_Dirus
01-17-2008, 21:01
Аз знам, защото съм потърпевша. Макар и една година по-късно родена.
Личи си! 8-) 8-)


Честно казано мислех, че си малко по-голям (:
Така ли? Ти по по-възрастни ли си падаш, а? Мръсница!

bungle
01-17-2008, 21:09
Мъжете са .. ? 8-) 8-) 8-)

@личало си, все още нищо не си видял, душо!

Canis_Dirus
01-17-2008, 21:20
Мъжете са .. ? 8-) 8-) 8-)

@личало си, все още нищо не си видял, душо!
Мъжете са свине! :grin:

bungle
01-17-2008, 21:24
По дяволите, ***** ******* **** **** *** *******!

Цензурирах се. 8-)


Мммм, на коя група искаш да отидеш на концерт? Ама много много много искаш.

RAWRRR
01-17-2008, 21:27
Хайде,малко по-сложнички неща,които ще бъдат за всички отсега нататък седнали на стола.Довърши с първата ти асоциация,кратко и ясно:

Сутрин ...
Не мога без ...
Харча парите си за ...
Обижда ме ...
Забавлявам се с ...
Никога ...
Плача ...
Смея се ...
Пука ми ...
Не разбирам ...
Глупостта е...
Красотата е ...
Най-добре правя ...
По-силният пол е ...
Отделям за себе си ...

:-P

Canis_Dirus
01-17-2008, 21:35
По дяволите, ***** ******* **** **** *** *******!

Цензурирах се. 8-)


Мммм, на коя група искаш да отидеш на концерт? Ама много много много искаш.
Много са. Чили Пепърс, Пърл Джем, Министри. Но май най-най-много на Пърл джем.

AvaLan4e
01-17-2008, 21:37
Поздравче с "Отрав невизения в акеани иест..." айде че мразя такъв правопис ('= от Брилянтовата ръка ако случайно не се сещаш (=


Музиката начин на живот ли е? Не. Музиката е малка част от живота.
Какво цениш в хората около теб? Че мога да им се доверя. Че никога няма да откажат услуга.
Ужасно. Музикалните наклонности у мъжете винаги са будили интерес, чувства, симпатии и прочие в мен ('=
И колко жалко. Къде отиде хуманизмът в който не вярваме? Нали уж близките бяха приятели, не храна? Или те не са средство. (=
Представях си, че може би ще се изразяваш по-изгодно =D>



Както и да е. Винаги съм била против мистиката да се премахва без причина. (=
Въпроса ми е що за причина да седнеш да отгваряш на форума? Искаш да се сродиш или си пробваш оригиналността??

Canis_Dirus
01-17-2008, 21:57
Хайде,малко по-сложнички неща,които ще бъдат за всички отсега нататък седнали на стола.Довърши с първата ти асоциация,кратко и ясно:

Сутрин ... се събуждам с мисълта за още един чудесен ден. Това отскоро. Май осъзнах, че не е нужно да преживееш някакъв катакизъм, за да се научиш да цениш даденото ти време. (това май не е кратко и ясно)
Не мога без ... Без всичко мога май. Адаптивен съм.
Харча парите си за ...Най-необходимото и полезни неща. Бюджета ми е ограничен.
Обижда ме ... предрасъдъците
Забавлявам се с ... (това ще го оставя така. без е най-хубаво)
Никога ..., никога, никога не се предавай.
Плача ... Не плача. Не вярвам на сълзи.
Смея се ... по-рядко, отколкото ми се иска
Пука ми ...за твърде много неща. Трябва да им намаля броя.
Не разбирам ... твърде много неща :)
Глупостта е... необходимото зло. Без нея нямаше да изпъкваме умните.
Красотата е ... Красотата Е!
Най-добре правя ... омлет :)
По-силният пол е ..., по скоро не е това, което беше. Силата губи смисъл.
Отделям за себе си ... Е тук не мога да отговоря. Някак се противя вътрешно да измисля отговор.

:-P

Canis_Dirus
01-17-2008, 22:16
за плача излъгах

bungle
01-17-2008, 22:22
В тази връзка, какво те кара да лъжеш?

Canis_Dirus
01-17-2008, 22:30
В тази връзка, какво те кара да лъжеш? Живота.

bungle
01-17-2008, 22:32
В тази връзка, какво те кара да лъжеш? Живота.

Твоят живот или този на останалите хора?

Canis_Dirus
01-17-2008, 22:36
В тази връзка, какво те кара да лъжеш? Живота.

Твоят живот или този на останалите хора? Живота като цяло.

Decu
01-18-2008, 07:29
Честно казано мислех, че си малко по-голям (:
Така ли? Ти по по-възрастни ли си падаш, а? Мръсница!

Мне (: пък и съм прекалено малка, че да ме нарече някой мръсница .. :)

B3B0K
01-18-2008, 08:51
Честно казано мислех, че си малко по-голям (:
Така ли? Ти по по-възрастни ли си падаш, а? Мръсница!

Мне (: пък и съм прекалено малка, че да ме нарече някой мръсница .. :)
\:D/ ti be6e na 13/14 nali ?

FelisDirus
01-18-2008, 14:58
Хм.. хипотетична ситуация - печелиш от някъде екскурзия. Имаш правото да си избереш къде да отидеш (дори да е най-безумно скъпото и далечно място) и да вземеш още някого със себе си.

Къде би отишъл (защо искаш там?) и с кого? И как искаш да мине времето ти горе-долу - пълен релакс и лежане по цял ден, да правиш нещо (разходки, спорт примерно), да се скъсваш от купони, коктейли и жени и т.н. (само давам примери, за да разбереш какво имам предвид).

Canis_Dirus
01-18-2008, 18:28
Хм.. хипотетична ситуация - печелиш от някъде екскурзия. Имаш правото да си избереш къде да отидеш (дори да е най-безумно скъпото и далечно място) и да вземеш още някого със себе си.

Къде би отишъл (защо искаш там?) и с кого? И как искаш да мине времето ти горе-долу - пълен релакс и лежане по цял ден, да правиш нещо (разходки, спорт примерно), да се скъсваш от купони, коктейли и жени и т.н. (само давам примери, за да разбереш какво имам предвид).
Кого бих взел - не знам. В момента никого. Някак искам още самота. Ама някак ми се иска да има кого да взема и да е специален човек.

И бих отишъл някъде, където няма ток, канализация и телефон. И яко ходене, тичане, катеренеи какво там може - и да се връщам убит от кеф всяка вечер. Обще взето нещо като сега, но да го правя с кеф. Искам природа. Не ща да гледам стени, коли и хора.

Canis_Dirus
01-18-2008, 19:51
Гледам няма много въпроси. АКо е така - кажете да направим нова тема. Кой е следващия желаещ?

rakiQ
01-18-2008, 20:32
гей ли си

:?:

моля без цензуркаааа :?: 8-)

Canis_Dirus
01-18-2008, 20:58
гей ли си

:?:

моля без цензуркаааа :?: 8-)
Не. Ама заради теб може да стана. :D

ИСкаш ли да съм гей? Да си менкаме гримовете и бельото, м? И да си говорим на "бебкааа"?

rakiQ
01-18-2008, 21:03
гей ли си

:?:

моля без цензуркаааа :?: 8-)
Не. Ама заради теб може да стана. :D

ИСкаш ли да съм гей? Да си менкаме гримовете и бельото, м? И да си говорим на "бебкааа"?много :smt003

Canis_Dirus
01-18-2008, 21:09
гей ли си

:?:

моля без цензуркаааа :?: 8-)
Не. Ама заради теб може да стана. :D

ИСкаш ли да съм гей? Да си менкаме гримовете и бельото, м? И да си говорим на "бебкааа"?много :smt003
Окей, бебкааа, вече съм гей. Ииии да знайш какво гланцче за устнички си купих. Намалено моля ти се. И едни гримчета си хареса на Estee Lauder. Мда - изискан гей ще съм.

LetiCherry
01-18-2008, 22:39
Здрасти!

1. Блъфираш ли често?
2. Показваш ли истинката си същност или оставяш хората да гадаят?
3. Кога ти беше последната връзка с момиче? Защо се разделихте?
4. Обичаш ли да провокираш хората?
5. Какво ще си помислиш, ако някой пише неграмотно?

Мерси! :)

rakiQ
01-19-2008, 07:33
гей ли си

:?:

моля без цензуркаааа :?: 8-)
Не. Ама заради теб може да стана. :D

ИСкаш ли да съм гей? Да си менкаме гримовете и бельото, м? И да си говорим на "бебкааа"?много :smt003
Окей, бебкааа, вече съм гей. Ииии да знайш какво гланцче за устнички си купих. Намалено моля ти се. И едни гримчета си хареса на Estee Lauder. Мда - изискан гей ще съм.
ухх..ама , че си бонбонннннН

Decu
01-19-2008, 09:04
^Винаги съм си го задавала тоя въпрос.. :-o
Не конкретно за него де..

Disrespect
01-19-2008, 09:09
той отговори вече на него :>

Ice_Queen_
01-19-2008, 09:48
Stairway To Heaven , L.S.F. , Станислав Лем

Какво ти говорят тези "неща"? /изобщо говорят ли ти нещо /

Ziezi
01-19-2008, 12:16
Обичаш ли да те ебат в гъза?
Кога смяташ да се изкараш от филма в който си се вкарал?

FelisDirus
01-19-2008, 15:11
Кога смяташ да се изкараш от филма в който си се вкарал?


Ха! Човекът, който пуска теми за някакви световни конспирации, говори за филми... смях в залата.


И като споменахме филми... коя е ролята, която би изиграл перфектно във филм?

fake
01-19-2008, 15:15
Кога смяташ да се изкараш от филма в който си се вкарал?


Ха! Човекът, който пуска теми за някакви световни конспирации, говори за филми... смях в залата.
и аз си го помислих същото 8-) 8-) 8-)

Canis_Dirus
01-19-2008, 16:36
Здрасти! Здрасти.

1. Блъфираш ли често? Рядко. Предпочитам да си наглася нещата и да държа козовете.
2. Показваш ли истинката си същност или оставяш хората да гадаят? Показвам колкото е необходимо. Пък хората, ако искат - да гадят.
3. Кога ти беше последната връзка с момиче? Защо се разделихте? Тук ще замълча гузно. :oops:
4. Обичаш ли да провокираш хората? Много. Не ми ли личи?
5. Какво ще си помислиш, ако някой пише неграмотно? Ще си помисля, че е неграмотен, а в най-лошия случай, че има регистрация в импулс.бг

Мерси! :) МОля! Пак заповядай

Canis_Dirus
01-19-2008, 16:47
Stairway To Heaven , L.S.F. , Станислав Лем

Какво ти говорят тези "неща"? /изобщо говорят ли ти нещо /
There's a lady who is sure all the glitter is gold.
Led Zeppelin. Не мисля, че има нужда от по-нататъшен коментар. Но дали в песента има скрити стананински послани, м?

L.S.F. нищо не ми говори :oops:

Станислав Лрм- писател фантаст, класик. Не мога да се похваля, че съм чела много от него. Няклко кратки разказа само.

П.П. Сещаш ли се кой съм?

Canis_Dirus
01-19-2008, 16:48
Обичаш ли да те ебат в гъза?
Кога смяташ да се изкараш от филма в който си се вкарал?
Много обичам. И в Устата обичам. И в НОса и в ушите. Бе навсякъде обичам.

Защо да се изкарвам от филма? Има интересн сюжет, комдеиини елементи и хепи енд. Нямам причина да се изкарвам след като се набутах с 300 зора.

Canis_Dirus
01-19-2008, 16:53
И като споменахме филми... коя е ролята, която би изиграл перфектно във филм?
На разказвача в Боен Клуб. Въпреки че и Едуард Нортън се справя добре.

Briseis
01-19-2008, 17:15
Като каза Боен Клуб, харесва ли ти този филм и чел ли си книгата?

Canis_Dirus
01-19-2008, 17:20
Като каза Боен Клуб, харесва ли ти този филм и чел ли си книгата?Явно ми е харесал, щом го споеменавам. Да чел съм книгата, но не мога да кажа, че е по-хубава от филма. Просто НОртън и Пит си играя добре ролите и има як бой. Жалко, че най-якия не е филмиран.

AvaLan4e
01-19-2008, 18:58
Мацка си ('=
Всмисъл може да си. Въпреки, че е по-готино да си мъж. Кой знае защо по-малко ще ми пука ако си мацка. Намирам за принизяващо някой да се прави на друг, въпреки че това е само необмислено, инстинктивно. Както когато си мислех, че лъжата и лицемерието са най-лошото. Демек кои са случаите в които Ти най-често се Хващаш, че проявяваш дискриминация сппямо другия пол. И като край, мъжкия свят, в който живеем, по-добър ли е от матриерхата от миналото???
Мерси бе (=

Canis_Dirus
01-19-2008, 19:11
Мацка си ('=
Всмисъл може да си. Въпреки, че е по-готино да си мъж. Кой знае защо по-малко ще ми пука ако си мацка. Намирам за принизяващо някой да се прави на друг, въпреки че това е само необмислено, инстинктивно. Както когато си мислех, че лъжата и лицемерието са най-лошото. Демек кои са случаите в които Ти най-често се Хващаш, че проявяваш дискриминация сппямо другия пол. И като край, мъжкия свят, в който живеем, по-добър ли е от матриерхата от миналото???
Мерси бе (=
Не съм мацка. Но, ако си падаш по мацки - може и да стана :)
Ти как реши, че съм мацка? Всъщност на мойте килограми никое същество независимо от пола не може да се нарече "мацка".

Но виждаш ли - жените ги чета като отворени книги (не само умен, ами и скромен) та затова оставям такова вечателение - мацкенско. Но от мен би станала точна мадама де - да видите сестра ми - каква е мадама на 40.

Случайте се - когато трябва да се свърши нещо, каквото и да е. Мисля, че в 95% от случайте мжъже би го свършил по-добре.

Кое минало? Кога го визираш този матриархат? Когато е писна Библията и вместо "деца" се е споменавало само "мъже", понеже жените са били на отчет с добитъка? и какъв мъжки свят днес? повече от половината мъже днес са или педали, или метросексуални, или твърде тъпи. Света днес е ничии. Не вярвам някой да се чувствам перфектно в този свят.

AvaLan4e
01-19-2008, 19:18
(=
Не, чочо. Матриерхата е преди новата ера. Много преди да се изродим всичките ('=
Но няма никакво значение какво мисля аз като вещица в този свят. Ти си мъжът и тебе разпитват.
Попадал ли си тогава на някакъв вид дискриминация, освен от мен ^^ ?
ПП>Светът е на евреите :smt007

FelisDirus
01-19-2008, 19:33
матриАрхат беее

баа, верно ще взема да стана даскалица!

FelisDirus
01-19-2008, 19:33
матриАрхат беее

баа, верно ще взема да стана даскалица!


Любимо ухание?

Canis_Dirus
01-19-2008, 19:33
(=
Не, чочо. Матриерхата е преди новата ера. Много преди да се изродим всичките ('=
Но няма никакво значение какво мисля аз като вещица в този свят. Ти си мъжът и тебе разпитват.
Попадал ли си тогава на някакъв вид дискриминация, освен от мен ^^ ?
ПП>Светът е на евреите :smt007
Ааа оноз матриархат. А сигурни ли сме, че е било матриархат? Че неандреталците не са спуквали от бой жените си? Неандреталцито по природа са били 2-3 пъти по-силни от днешните хора, с много здрави кости. Много са носели на бой!

Та и да е било матриахат. Не съм живял, че да знам какво е. Аз за комунизЪма нямам много какво да кажа, ти питаш за ехее.
Аз мисля, че е крайно време да смениш метлата с електрическа прахосмукачка. Хорст Фукс рекламира едно хубави.

Че ти дискриминираш ли ме? На това дискриминация ли му викаш? Ако е така - ами попадал съм доста често на хора, които не могат да изразят мислите си, но смятам, че това е по-скоро в техен ущърб и не съм се чувствал дискриминиран.

Светът не е на евреите. Никой не може да твърди, че притежава света, при положение, че не притежава нещо толкова елементарно като кожичката на чурката си.

AvaLan4e
01-19-2008, 19:37
Хубаво. (=
Играеш ли на карти? Което за мен е изкуство.

Canis_Dirus
01-19-2008, 19:45
Хубаво. (=
Играеш ли на карти? Което за мен е изкуство.
Смея да твърдя, че съм Микеланджело в белота. Дълги годни съм разигравал системата "асеновградска трефа" в различни превозни средства и квартири. То асеновградскта трефа е стратегия за бридж, но ...
трябва да звуча величествено. Искаш ли да те сложа на стола като свършат с мен?

AvaLan4e
01-19-2008, 19:48
Хубаво. (=
Играеш ли на карти? Което за мен е изкуство.
Смея да твърдя, че съм Микеланджело в белота. Дълги годни съм разигравал системата "асеновградска трефа" в различни превозни средства и квартири. То асеновградскта трефа е стратегия за бридж, но ...
трябва да звуча величествено. Искаш ли да те сложа на стола като свършат с мен?
Не разбира се.
Понеже не ми отговори както очаквах, не че си придвидим.
Въпроса е колко са ти чужди блъфа, спокойствието и желанието за игра. Игра? (=
Обожавам игрите.

Canis_Dirus
01-19-2008, 19:54
Не разбира се.
Понеже не ми отговори както очаквах, не че си придвидим.
Въпроса е колко са ти чужди блъфа, спокойствието и желанието за игра. Игра? (=
Обожавам игрите.
Въпроса ти е нясно формулиран. на такъв въпрос ще получиш такъв отговор.
Блъфа .ам предпочитам да играя на сигурно. Спокойствие ми е второто име. Не познавам по-спокоен човек от мен.
Игра? Секс игра?

AvaLan4e
01-19-2008, 20:07
Не разбира се.
Понеже не ми отговори както очаквах, не че си придвидим.
Въпроса е колко са ти чужди блъфа, спокойствието и желанието за игра. Игра? (=
Обожавам игрите.
Въпроса ти е нясно формулиран. на такъв въпрос ще получиш такъв отговор.
Блъфа .ам предпочитам да играя на сигурно. Спокойствие ми е второто име. Не познавам по-спокоен човек от мен.
Игра? Секс игра?
Прекрасно.
Секса не е толкова вълнуващ във форуми, нито подмятанията свързани с него, толкова заслужаващи си. Което жалко. Итересна тема иначе.
Предполагам форумното ти присъствеие все пак може да предизвика и такива емоции у форумните фенки. Направо засенчващ Nikolas от Бесове профил си си сътворил ('=
И все пак ти липсва една идея идеализация засенчена от представата за идеалния свят.
Предполагам, разбира се.
(=

Canis_Dirus
01-19-2008, 20:12
И все пак ти липсва една идея идеализация засенчена от представата за идеалния свят.
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

AvaLan4e
01-19-2008, 20:20
И все пак ти липсва една идея идеализация засенчена от представата за идеалния свят.
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
Този път определно това не изразяваше добре мислите ми ('=
Значеше > Груб си. Неспособен да виждаш любов в реалността. Неспособен да обикнеш истински нещо човешко. Взискателен.
Не съм ли права? Ако не беше такъв, щеше да си по-влюбен в живота наивник, от който жената има нужда, защото държи на споделянето на обсесии.
Споделяш ли лични чувства пред жена? Плачел ли си пред майка си? Одобряваш ли това?

bungle
01-19-2008, 20:23
Много на философия го удряте тук, я се успокойте малко. 8-)

Canis_Dirus
01-19-2008, 20:28
И все пак ти липсва една идея идеализация засенчена от представата за идеалния свят.
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
Този път определно това не изразяваше добре мислите ми ('=
Значеше > Груб си. Неспособен да виждаш любов в реалността. Неспособен да обикнеш истински нещо човешко. Взискателен.
Не съм ли права? Ако не беше такъв, щеше да си по-влюбен в живота наивник, от който жената има нужда, защото държи на споделянето на обсесии.
Споделяш ли лични чувства пред жена? Плачел ли си пред майка си? Одобряваш ли това?
Аз, може да съм груб, ама е*а нежно! ЧЕ аз съм безнадеждно влюбен в живота. По-влюбен от лирическия гереой на Вапцаров във "Вяра". Споделям каквото трябва. Пред мама плачех като малък. И без това рядко се виждам с родителите ми - остава да плача пред тях и да ги натъжавам.

Одобрявам бе- днес съм великодушен!

AvaLan4e
01-19-2008, 20:31
И все пак ти липсва една идея идеализация засенчена от представата за идеалния свят.
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
Този път определно това не изразяваше добре мислите ми ('=
Значеше > Груб си. Неспособен да виждаш любов в реалността. Неспособен да обикнеш истински нещо човешко. Взискателен.
Не съм ли права? Ако не беше такъв, щеше да си по-влюбен в живота наивник, от който жената има нужда, защото държи на споделянето на обсесии.
Споделяш ли лични чувства пред жена? Плачел ли си пред майка си? Одобряваш ли това?
Аз, може да съм груб, ама е*а нежно! ЧЕ аз съм безнадеждно влюбен в живота. По-влюбен от лирическия гереой на Вапцаров във "Вяра". Споделям каквото трябва. Пред мама плачех като малък. И без това рядко се виждам с родителите ми - остава да плача пред тях и да ги натъжавам.

Одобрявам бе- днес съм великодушен!
(=
И какво ще ми четеш на мен ако бях твоето дете, Вапцаров или Смирненски? Твоето дете? Какво ще му дадеш първо?

Canis_Dirus
01-19-2008, 20:36
(=
И какво ще ми четеш на мен ако бях твоето дете, Вапцаров или Смирненски? Твоето дете? Какво ще му дадеш първо?
Ще ти чета Смирненски - заради красотата на изказа и речниковото богатство. "Тази вечер Витоша е тъй загадъчна и нежна. Като теменужен облак в лунносребърни води" :shock: КОйто го може - го може. И Вапцаров е по-философски. Детството няма нужда от философия.

AvaLan4e
01-19-2008, 20:44
(=
И какво ще ми четеш на мен ако бях твоето дете, Вапцаров или Смирненски? Твоето дете? Какво ще му дадеш първо?
Ще ти чета Смирненски - заради красотата на изказа и речниковото богатство. "Тази вечер Витоша е тъй загадъчна и нежна. Като теменужен облак в лунносребърни води" :shock: КОйто го може - го може. И Вапцаров е по-философски. Детството няма нужда от философия.
Флюбих се.
Не, но много ти се радвам.
Няма нужда от повече въпроси. Пак ми харесваш.
Чувствай се поласкан.

Canis_Dirus
01-19-2008, 20:49
Флюбих се.
Не, но много ти се радвам.
Няма нужда от повече въпроси. Пак ми харесваш.
Чувствай се поласкан.
нова форумна фенка :grin: :grin: :grin:

AvaLan4e
01-19-2008, 20:56
Флюбих се.
Не, но много ти се радвам.
Няма нужда от повече въпроси. Пак ми харесваш.
Чувствай се поласкан.
нова форумна фенка :grin: :grin: :grin:
От тези влюбените в недостатъците.
:-D

Ice_Queen_
01-20-2008, 11:23
Stairway To Heaven , L.S.F. , Станислав Лем

Какво ти говорят тези "неща"? /изобщо говорят ли ти нещо /
There's a lady who is sure all the glitter is gold.
Led Zeppelin. Не мисля, че има нужда от по-нататъшен коментар. Но дали в песента има скрити стананински послани, м?

L.S.F. нищо не ми говори :oops:

Станислав Лрм- писател фантаст, класик. Не мога да се похваля, че съм чела много от него. Няклко кратки разказа само.

П.П. Сещаш ли се кой съм?

Аз да се сещам кой си?
ммммм...Гого?

Л.С.Ф е подписа на Луцифер.явно не си гледал "9тата порта"

П.С
не не мисля че има сатанински послания..по тоя логика,защо не търсят сатанински послания в някой текст на бритни?

Canis_Dirus
01-20-2008, 11:38
Аз да се сещам кой си?
ммммм...Гого?

Л.С.Ф е подписа на Луцифер.явно не си гледал "9тата порта"

П.С
не не мисля че има сатанински послания..по тоя логика,защо не търсят сатанински послания в някой текст на бритни?

Ами ти ти. Не съм Гого. Писах преди, че изтрития ми акаунт е Carnal_Knowledge, a преди това писах като госта Ниго хах.

Еми виж ти как подсъзнателно навърза стълбата към небето с луцифер.
Справка: http://youtube.com/watch?v=lgTAekO8Zek

Decu
01-20-2008, 11:41
Аз да се сещам кой си?
ммммм...Гого?

Л.С.Ф е подписа на Луцифер.явно не си гледал "9тата порта"

П.С
не не мисля че има сатанински послания..по тоя логика,защо не търсят сатанински послания в някой текст на бритни?

Ами ти ти. Не съм Гого. Писах преди, че изтрития ми акаунт е Carnal_Knowledge, a преди това писах като госта Ниго хах.

Мамка му, знаех си, че ти си Ниго... :shock:
Колко много постове съм ти чела, колко си ми помагал... :lol:
Явно доста се интересуваш, а? (:

Canis_Dirus
01-20-2008, 11:47
Мамка му, знаех си, че ти си Ниго... :shock:
Колко много постове съм ти чела, колко си ми помагал... :lol:
Явно доста се интересуваш, а? (:
мамка му. Как съм ти помагал?

От какво да се интересувам?

Ice_Queen_
01-20-2008, 11:53
Аз да се сещам кой си?
ммммм...Гого?

Л.С.Ф е подписа на Луцифер.явно не си гледал "9тата порта"

П.С
не не мисля че има сатанински послания..по тоя логика,защо не търсят сатанински послания в някой текст на бритни?

Ами ти ти. Не съм Гого. Писах преди, че изтрития ми акаунт е Carnal_Knowledge, a преди това писах като госта Ниго хах.

Еми виж ти как подсъзнателно навърза стълбата към небето с луцифер.
Справка: http://youtube.com/watch?v=lgTAekO8Zek

Ох колко съм заблудена..вярно.
Хич не съм на себе си последната половин година.
Хах,колко фенки ще си насъбереш сега като чуят кой си "под маската" хих.
За автограф ,моля на опашка! :-)

Абе не знам за Луцифер..ама на мен като ми я засвирят тая песен и се отправям към Рая .. :oops:

да не се отмятам от темата..на темата ,та въпрос ;) :
как са яйцата?все така по осем за отскок? ;)

Decu
01-20-2008, 12:09
Мамка му, знаех си, че ти си Ниго... :shock:
Колко много постове съм ти чела, колко си ми помагал... :lol:
Явно доста се интересуваш, а? (:
мамка му. Как съм ти помагал?

От какво да се интересувам?

Чела съм доста твои мнения. Даваш полезни съвети (:

Помислих си, че се интересуваш, защото се изявяваше в "Козметика и Диети". Знаеш доста неща :)

Canis_Dirus
01-20-2008, 12:21
Ох колко съм заблудена..вярно.
Хич не съм на себе си последната половин година.
Хах,колко фенки ще си насъбереш сега като чуят кой си "под маската" хих.
За автограф ,моля на опашка! :-)

Абе не знам за Луцифер..ама на мен като ми я засвирят тая песен и се отправям към Рая .. :oops:

да не се отмятам от темата..на темата ,та въпрос ;) :
как са яйцата?все така по осем за отскок? ;)
Хах. Вече по по малко. Оказа се, че свинския врат е сезонен продукт и сега зимата е много евтин :) НО нямам проблем да хапвам и по 10-ина :) Ама те взехе, е поскъпнаха :(


Чела съм доста твои мнения. Даваш полезни съвети (:

Помислих си, че се интересуваш, защото се изявяваше в "Козметика и Диети". Знаеш доста неща :)
хах. радвам се, че съм помогнал. Страрая се. То всъщност се заинтересувах за себе си, ама защо да не споделя знанието си?

bungle
01-20-2008, 22:49
И са кво, кой ще седне на стола? 8)

bulgarche
01-21-2008, 04:58
И са кво, кой ще седне на стола? 8)
Който сложат

bungle
01-21-2008, 07:51
И са кво, кой ще седне на стола? 8)
Който сложат

Благодаря, че ме светна. 8-)

Ice_Queen_
01-21-2008, 08:20
Е..Canis като влезе ще си реши .


/уф,как бях забравила че е понеделник../

HardlyAwakened
01-21-2008, 08:31
:-D

Blacklisted
01-21-2008, 10:28
^пациент

Вълчо, аз иам въпрос... Какъв кекс обичаш?

Canis_Dirus
01-21-2008, 18:15
Вълчо, аз иам въпрос... Какъв кекс обичаш? Домашен - от на мама. С какао.


като гледам с яйца го обича... :-P

един въпрос и от мен:

Тараторът задължително с .... и без ...???
задължително с много орехи и чесън и без магданоС (само копър).

Така на стола мисля е редно да седне exploitedteen. Аз се явих просто един вид по заместване. Та, ако има нет - да казва и да сяда, ако не ...

Canis_Dirus
01-21-2008, 19:29
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=152725 - това е новото горещо трикрако столче.

Администрацията да се яви под формата на модератор и да заключи тук, моля. Мерси.

Беше ми приятно.

Ziezi
01-22-2008, 09:13
Кога смяташ да се изкараш от филма в който си се вкарал?


Ха! Човекът, който пуска теми за някакви световни конспирации, говори за филми... смях в залата.


И като споменахме филми... коя е ролята, която би изиграл перфектно във филм?
Ха,това,че си мислиш,че живееш в един романтичен,демократичен свят,в който властват човешките права и големите цици въобще не ме касае!Плувай,и без тва май само това можеш...
Просто ми беше интересно кога точно вълчо ще спре да го раздава поетичен....

FelisDirus
01-22-2008, 11:52
Кога смяташ да се изкараш от филма в който си се вкарал?


Ха! Човекът, който пуска теми за някакви световни конспирации, говори за филми... смях в залата.


И като споменахме филми... коя е ролята, която би изиграл перфектно във филм?
Ха,това,че си мислиш,че живееш в един романтичен,демократичен свят,в който властват човешките права и големите цици въобще не ме касае!Плувай,и без тва май само това можеш...
Просто ми беше интересно кога точно вълчо ще спре да го раздава поетичен....

Всъщност не харесвам романтиката, но за разлика от теб, аз, "заблудената овца", си живея един безгрижен и хубав живот, а ти само се чудиш как още да се затормозяваш и срещу какво да плюеш. И най-смешното е, че точно това ти дава самочувствието и те кара да се чувстваш значим и полезен.

Е, твоя работа, аз в чуждия избор не се меся, затова моля те бъди така добър и ти да не правиш същото. Или с други думи не квалифицирай ей така хората, защото не знаеш как изглежда отстрани.
Или ако ще го правиш, то нека поне бъде с тези, които познаваш, а не по форумите, окей?

quench
01-22-2008, 12:10
ой, къдли, ти си заблудена, наистина

само великият Апостол Зиези, който е изриувал целият си вход с лика на Левски и други подобни символи на истинската бъългарщина може да ти обясни защо трябва да живееш и как да мислиш :)

FelisDirus
01-22-2008, 12:12
ой, къдли, ти си заблудена, наистина

само великият Апостол Зиези, който е изриувал целият си вход с лика на Левски и други подобни символи на истинската бъългарщина може да ти обясни защо трябва да живееш и как да мислиш :)

ах, вероятно е така

отивам да поплача в ъгъла


П.С.
Хайде, стига, обещах си да бъда по-добра и да спра да злобея (или поне да го правя по-малко).

quench
01-22-2008, 12:19
ама не разбираш, ние с теб не можем да сломим и да засегнем гордният му дух, защото той е истински борец за свобода и справедливост!

ако имаше един Дунав пред блока, веднага би отвлакъл един Радецки и би повел нова чета, която да избие поробителите - т.е. евео-масоните илюминати турци инконню болшевики

bulgarche
01-22-2008, 12:41
Всъщност не харесвам романтиката, но за разлика от теб, аз, "заблудената овца", си живея един безгрижен и хубав живот, а ти само се чудиш как още да се затормозяваш и срещу какво да плюеш. И най-смешното е, че точно това ти дава самочувствието и те кара да се чувстваш значим и полезен.

Е, твоя работа, аз в чуждия избор не се меся, затова моля те бъди така добър и ти да не правиш същото. Или с други думи не квалифицирай ей така хората, защото не знаеш как изглежда отстрани.
Или ако ще го правиш, то нека поне бъде с тези, които познаваш, а не по форумите, окей?
С теб сме имали спор за начина ти на живот и до някъде се съгласи с това което правя. Сега не спориш ли за почти същото?

FelisDirus
01-22-2008, 12:46
Всъщност не харесвам романтиката, но за разлика от теб, аз, "заблудената овца", си живея един безгрижен и хубав живот, а ти само се чудиш как още да се затормозяваш и срещу какво да плюеш. И най-смешното е, че точно това ти дава самочувствието и те кара да се чувстваш значим и полезен.

Е, твоя работа, аз в чуждия избор не се меся, затова моля те бъди така добър и ти да не правиш същото. Или с други думи не квалифицирай ей така хората, защото не знаеш как изглежда отстрани.
Или ако ще го правиш, то нека поне бъде с тези, които познаваш, а не по форумите, окей?
С теб сме имали спор за начина ти на живот и до някъде се съгласи с това което правя. Сега не спориш ли за почти същото?


Уф, ти па.. на всяко гърне - мерудия 'начи.

Различно е пък. Мога да ти кажа в скайп. Нямам никакво намерение да се обяснявам тук. Ако ти е интересно, заповядай. Кат' не.. не ме критикувай. 8-)

bulgarche
01-22-2008, 13:50
Ай почивай си

FelisDirus
01-22-2008, 13:55
Ай почивай си


пф, идеално

Ziezi
01-23-2008, 13:14
Всъщност не харесвам романтиката, но за разлика от теб, аз, "заблудената овца", си живея един безгрижен и хубав живот, а ти само се чудиш как още да се затормозяваш и срещу какво да плюеш. И най-смешното е, че точно това ти дава самочувствието и те кара да се чувстваш значим и полезен.

Е, твоя работа, аз в чуждия избор не се меся, затова моля те бъди така добър и ти да не правиш същото. Или с други думи не квалифицирай ей така хората, защото не знаеш как изглежда отстрани.
Или ако ще го правиш, то нека поне бъде с тези, които познаваш, а не по форумите, окей?
Ох,айде ако обичаш хвани псевдопринципите и възприятията си за хуманност и свобода и си ги заври дълбоко в спаружения си задник!

Не знам значението на думата "окей",ама от контекста си правия извода,че не е "окей",тъй като е леко смешно човек изписал половината от страниците в темата за снимки с критика към пускащите снимки,да ми прави забележки...

Куенчи,как си,пиле?

FelisDirus
01-23-2008, 13:30
Всъщност не харесвам романтиката, но за разлика от теб, аз, "заблудената овца", си живея един безгрижен и хубав живот, а ти само се чудиш как още да се затормозяваш и срещу какво да плюеш. И най-смешното е, че точно това ти дава самочувствието и те кара да се чувстваш значим и полезен.

Е, твоя работа, аз в чуждия избор не се меся, затова моля те бъди така добър и ти да не правиш същото. Или с други думи не квалифицирай ей така хората, защото не знаеш как изглежда отстрани.
Или ако ще го правиш, то нека поне бъде с тези, които познаваш, а не по форумите, окей?
Ох,айде ако обичаш хвани псевдопринципите и възприятията си за хуманност и свобода и си ги заври дълбоко в спаружения си задник!

Не знам значението на думата "окей",ама от контекста си правия извода,че не е "окей",тъй като е леко смешно човек изписал половината от страниците в темата за снимки с критика към пускащите снимки,да ми прави забележки...

Какво? Ти си неадекватен.. най-много да съм лафила с някого или да съм била крайно възхитена от нечия външност. И не виждам какво общо има това с "филмите". Как изместваш темата и дрънкаш глупости, хах.

И всъщност никъде в предния ми пост не става дума за принципи.

Баси, не е истина как може да извъртите думите на човек понякога... или просто не успя да измислиш нищо друго? Едно си баба знае, едно си бае.

Canis_Dirus
01-23-2008, 13:33
Стига сте ми спамили темата бе! Тя е за заключване!

МОДЕРАТОРИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, къде сте бе! Ключ молим!

koalka
01-23-2008, 19:03
Добреем, заключвам.