PDA

View Full Version : Кое предпазва от пресата?



sandalki_ot_mola
01-15-2008, 18:11
Кажете ми някакъв продукт,който да предпазва от изгаряне на косата от преса или поне да не се гори толкова много...който знае и е използвал да ми препоръча нещо ...мерси ;-)

IdiOtKa
01-15-2008, 18:40
amii ...кво предпазва косата , нищо ! ...просто тря мно серизни грижи , балсамчета, масчици , висчко , мно сериозно ....просто мнооо изхабява ксоата тва...

GaBiIi__
01-15-2008, 18:54
amii kakto kaza predi men trqbva ogromni griji vzemi si produkt za po lesno izpravqne s presa toi za6titava kosata do nqkakva stepen osven tova podxranva6ti ili vastanovqva6ti maski zadaljitelnokrtistalite sa6to pomagat i edna friziorka mi kaza 4e za predpazvane predi da si mine6 kosata i slagfa6 malko pqna v neq ima vitamini i t.n i za6titava pone malko ai uspex :) :) :) :) :)

Liar
01-16-2008, 19:20
кристалите предпазвали,в пяната имало витамини,дрън-дрън...
точен продукт не мога да препоръчам питай в някой магазин

punkrock
01-16-2008, 20:42
Нивеа за изправяне предпазва от изгарянето на косата и наистина помага :)

kaka_lara
01-17-2008, 09:38
аз съм за кристалите преди преса... употребата на балсам след шампоана задължително, маска веднъж седмично :wink:

Yanichka
01-17-2008, 12:27
Лореал имат такъв продукт...Хот нещо си..има ги по аптеките мисля и в по големите магазини като Билла

Broken2505
01-19-2008, 11:52
И аз знам за един продукт на Л'Ореал. видях го преди известно време в Била. Също така може да се използват и кристали. Има едни на Биофарма. Те са добри.

donkihot
01-19-2008, 12:21
лека пяна за коса,кристали,много маски за коса предимно за възстановяване и тва е и не я третирай допалнително или поне ограни4и до минимум третирането

Marge
01-19-2008, 13:45
Кристали за коса ;)
+ това не се притеснявай изобщо за увреждане на косата, аз от една година всеки божи ден си я изправям и абсолютно нищо ми няма на косата, така че не вярвай на тези които те плашат че ще ти опада косата и тем подобни. може да изтънее съвсем малко, но това се случва след много много години изправяне.

sladku_bebzi
01-20-2008, 16:57
Еми балсам, шампоан и маска за суха или изтощена коса и кристали, също така и често посещение при фризиора, за сега за тва се сещам :-)

Ivs Jonas
01-20-2008, 19:30
ami to v magazin4etata prodavat nqkfi spreiove deto predpazvat donqkude izkarqneto na kosata.

{P}{ViK$s$}{P}
01-22-2008, 17:43
i az imah dosta seriozen problem s kosata i be6e mn isu6ena.moje da si vzeme6 jaltata seria na elsev-6ampoan,balsam,i maska, i sled tova da premine6 na rozovata seria :wink:

MaRiNkA_16
01-22-2008, 18:05
Еми балсам, шампоан и маска за суха или изтощена коса и кристали, също така и често посещение при фризиора, за сега за тва се сещам :-)
+1 i s takiva griji ne se strqskai a si pravi kosata kakvoto iska6.

CataclysmicAbyss
01-29-2008, 13:46
Аз ползвам спрея на Глис Кюр Цялостна защита 19 и съм много доволна. Мирише адски приятно,прави косата копринено мека и предпазва от пресата..просто си напръскваш косата преди да започнеш изправянето
:P

PinkFloydSound
01-29-2008, 14:20
няам преса и не знам мене косата ми си е права и не ми тряа да я третирам с такива работи...аби всъщност най-добрият начин да си предпазиш косата от пресата е въобще да не използваш такава :D айде успех от мене и дано помъдрееш и да разбереш, че тва съсипва косата :D

zaharnatafeq
01-29-2008, 15:14
аз имам хийт протектор, спрей е, поръчвам го от фризьорката

ch0colate_f
01-29-2008, 16:10
zravei mila :)
az polzvam presa ot 3 4 godini veche i koata mi ne e mrudnala :) presite koito polzvam sa profesionalni a predi tova maja kosata sus techni kristali ili silikon :) (tezi produkti q predpazvat) do vsichki koito mislqt che gosata mi e na "dupe" shte im kaja che vichki me pitatkak mi e tolkova jiva i hubava i prava kosata . taka che ne se prtisnqvai deistvai ;] no ne zabravqi pone po 1 maska sedmichno i balsam pri vsqko izmivane :) :-)

PinkFloydSound
01-30-2008, 11:35
ква ти е пресата?

sh3_1s_7h3_0n3
01-30-2008, 11:54
Нищо не я предпазва кой знае колко.
1во пресата ти е добре да бъде професионална, керамична и други дрън-дрън.
2ро трябва да слагаш маска на косата си, балсам... всяк'ви подхранващи работи.
3то кристалите след преса са задължителни.
4то добре е да слагаш лак на косата си.. на всеки кичур преди да го минеш с пресата... като започнеш да се изправящ ще чуеш едно 'фссс', но т'ва е 'щот се изпарява и мааааалко защитава косата... да не я гори съвсем директно.

и е най-добре да си изправяш косата не повече от 1-2 пъти в месеца...

ама с модела на поведение на поп-фолк дивите, т'ва е невъзможно... но все пак не прекалявай с използването на пресата...

sexy_bebz
01-31-2008, 18:18
Абе хора кви са тия кристали, дайте малко разяснение за по....русичките :oops:

Devilka
01-31-2008, 18:44
Добре де,като слагате кристали СЛЕД изправянето,не ви ли се накъдря пак косата..? (няма как да знам от опит - косата ми е права)

sladku_bebzi
01-31-2008, 19:23
Аз кристалите ги слагам преди да си изправя косата, просто не виждам смисъл да се слагат след изправянето..

varnen4e
01-31-2008, 19:55
Абе честно казано и аз съм на мнение, че нищо не може да предпази косата от пресата... това чудо изгаря адски много косата... нооо все пак балсамчета, маски, кристали... това все са си неща, от които има поне малко полза... така че... моят съвет е да използваш :)

zaharnatafeq
02-03-2008, 00:24
Добре де,като слагате кристали СЛЕД изправянето,не ви ли се накъдря пак косата..? (няма как да знам от опит - косата ми е права)
като не знаеш - не се обаждай ;)
varnen4e е много права, все пак нито един спрей или крем няма да предпази косата от 200 градуса, но все пак полза от тях има ;)

Devilka
02-03-2008, 09:54
Добре де,като слагате кристали СЛЕД изправянето,не ви ли се накъдря пак косата..? (няма как да знам от опит - косата ми е права)
като не знаеш - не се обаждай ;)
varnen4e е много права, все пак нито един спрей или крем няма да предпази косата от 200 градуса, но все пак полза от тях има ;)

Аз задавам въпрос.Ако искам ще си се обаждам.

SsLaDi4kOTo0_Elly
02-08-2008, 19:03
Ами конкретно немога да кажа дали има някакъв продукт не съм търсила,но една моя приятелка ходи на фризъор да и правят прическа и там я и исправяха и тя и беше напръскала косата с някакъв спрей който държи косата по дълго време права и не я изгаря толкова много точното име незнам ....но е казала че не е много евтино и и го докарват по поръчка....но попитай някъде около 30-40 лв май е незнам....

YourFavoriteMistake
02-08-2008, 20:25
има специални спрейове за изправяне на коса с преса,които предпазват косата,също така и ако ползваш кристали това само ще е в твой плюс,някой по-горе беше написал,че ако ползваш лак и после с пресата отггоре-каам му евала изтърси голяма глупост :D не не се заяждам но просто с пяна и лак да си пръскаш секи кичур преди да го изправиш е глупаво,защото така ще си изгориш косата още повече-а тва "фъссс" дето казва когато докоснеш с пресата е от изгарящата ти коса отдолу под лака.аз на мойта коса си й слагам кристали и пяна на влажна коса суша я и после изправям и си е екстра,супер е -блестяща и сички и се кефат,но както едно момиче по-горе беше казало много е важно да слагаш маска за коса поне 1 път седмично и балсам секи път когато я миеш :) и ползвай преса с керамично покритие-така няма опастност да я увредиш...айде успехи :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-10-2008, 08:37
не съм чувала нещо да я предпазва.. но от 2 3 месеца насам имам преса и на ден се изправям по 3 4 пъти.. абе всеки път като изляза :-D и косата ми не е нито изтощена нито пада ... ;) а предната ми преса беше некакъв ужас! веднъж на мееесец се изправях ии ..бая косми падаха :shock: та зависи от пресата :)

sandalki_ot_mola
02-12-2008, 13:16
А има ли значение какви точно кристали да използвам...?Примерно точно определени за преса например или няма значение?