PDA

View Full Version : ТЪпОто Аз...ПО СТАРАТА ЛЮБОВ па проблеми ...xD



roksana_1
01-15-2008, 18:25
ми са имам един ГОМЯЛ проблем за МЕНЕ :shock: значи рятото 2007 година си харесах едно момче ама супер ЯкоОо направо от пръв поглед ми паднаха очите :smt007 и ест аз кат му казах че го харесвам и той... ми отказа де :o не сЪъ СЪМНЯВАХ ме ще ми откаже но се някога трябваше да му кажа де ;-) и такъМм той нали е от селото ми и аз кат си заминах на София и в новото даскало (8 клас съм и нали кандидатсвах 8-) малко некъдърно пиша )и от новото даскало забелязах 2 момчета който почват да ме харесвах , ноОо проблема е че още си мисля ЗА МОМЧЕТО ОТ СЕЛО ](*,) незнам колко пъти фр ми казваха че ще намеря друг даже и аз го знам ааамааа :smt007 само ми повтаря името му (на момчето от селотУуУ)И НЕМОГА :evil: искам да ме посъветвате нещо ... какво вече да направя изчерпаха ми се идеите :cry:

МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО че сте прочели дългата и глупавичка темичка :-|

marmalad4e
01-15-2008, 18:30
може би като за на4ало първо си оправи писаането :) едно изре4ение не е смислено..тогава може би хората ще разберат кво питаш :wink:
ина4е...забрави го тва мом4е от село и обърни внимание на другите които те харесват

koalka
01-15-2008, 18:30
Няма да ти кажа нещо различно, но с времето ще го забравиш.Опитай се да мислиш по-малко за него и ще видиш, че неусетно ще стане.

IrReplacaBle
01-15-2008, 18:31
ЗабравИИиииИи момчетУуууУУ от село , щото то ни ТъъъЪЪЪ искЪЪъъЪЪЪЪ и не пИиИишиИИиИ повичиИИИ така,че е дразниИИИииищуУУУу !!!

Не е казано,че трябва да стане нещо с въпросните две момчета от даскалото ти.Но няма смисъл да мислиш за онова другото момче,все пак той вече ти е казал ,че не иска да сте заедно....

roksana_1
01-15-2008, 18:36
мдам мерси за препоръките забравих да добавя , че също е трудно да го забравя ,защото мама постоянно ме води на село. при всяка възможност. аз и казвам ,че не искам ама тя .... :x а и фр ми от селото постоянно ми повтарят колко е готин станал , колко е красив и вече се чудя те фр ли са ми или го правят да ме дразнят :-o

st1ka
01-15-2008, 18:40
Ами всеки път като го видиш си повтаряй:"Той не е единствения...",започни да му търциш кусурите и малко по малко се откажи от него...

d1d3to
01-15-2008, 19:09
aaami az te razbiram, 6toto i s mene se slu4i ne6to takova no da znae6 4e ne6tata 6e se naredat v tvoq polla moje da ne bude sled den, mesec, godina ... no budi sig 4e 6te e taka :-) znam go ot li4en opit :twisted:

roksana_1
01-15-2008, 19:14
aaami az te razbiram, 6toto i s mene se slu4i ne6to takova no da znae6 4e ne6tata 6e se naredat v tvoq polla moje da ne bude sled den, mesec, godina ... no budi sig 4e 6te e taka :-) znam go ot li4en opit :twisted:
мерси :smt008 поне съм по сигурна че ще заобичам пак някое момче след време 8-)

МЕРСИ МНнННн ЗА СЪВЕТИТЕ ! Вие сте мн печени хора и мн ви уважавам да помоща ви

MiMcHeToOo
01-15-2008, 20:34
Бе кой знае може и да го спечелиш след време.. А и рано или късно ще го забравиш :)

kifla
01-15-2008, 20:41
Я си гледай кефа там с новите момчета и не мисли толкова за момчето от селото ти =D>

vvs_go
01-16-2008, 06:34
aman ot selqni samo mi provalqt svalkite