PDA

View Full Version : На границата съм да се срина



Winstrol
01-15-2008, 18:31
в личен план ми се ступват такива шибании и такива черни мисли че все едно черен облак има над главата ми и не му се вижда края. стомаха ми е постоянно свит, самочувстието ми падна, постоянно съм изнервен, приятелката ми която много обичам по всичко личи че започва да мисли за бившия.
Та.. вече едва ли точно в тоя момент има нещо което да ме вдигне 100% "на крака" и въпросът ми е. Знаете ли някакъв телефон, някакъв сайт или каквото и да е за разговор с психолог. проблема е че съм от много малък град без такива "екстри" а имам нужда да поговоря с някого, защото живота ми се вгорчи напоследък, а не искам така.. !

Jeuelle
01-15-2008, 18:42
Бих искала да ти помогна , но повярвай ми няма начин. Ще прочетеш може би куп съвети , кои от кои по изтъркани , така че най-добре влез в интерет и потърси полезна информация....

w0sh
01-15-2008, 18:43
Яж шкембе чорба. На мен винаги ми помага.

amadeuskb
01-15-2008, 18:44
Излезни с приятели,музиката до дупка и тва е.Трябва да общуваш ...

Winstrol
01-15-2008, 18:50
няма начин да не съм в депресия.. ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) докъде я докарах.. :(

Fallen`Angel
01-15-2008, 19:21
Знам какво е..да се чувстваш объркан и всяко едно нещо да те ядосва и обърква още повече. Все едно никой и нищо да не може да те разбере. Повярвай, това ще отмине. Поговори с някой близък приятел било то по скайп или наживо. Кажи му да те изслуша, защото имаш проблеми, а не само да намекнеш. Поговори с него най обширно за проблемите си и ще ти олекне, повярвай. Не ти е нужен психолог, приятелите могат да ти свършат тая работа.

GD
01-15-2008, 19:49
И според мен най - добрия вариант е да поговориш с приятели те ще те ислушат и ще ти дадат някой съвет. А товаза приятелката ти е м,ного гадно наистина да мисли за бившия олелеле ей деба тия жени какви са мръсници. Жена не ти трябва само курва и това е за една нощ :evil: :evil: :evil:

Winstrol
01-15-2008, 19:57
GD да ти кажа много се замислям над това напоследък :( но не искам да съм такъв.. Има още нещо което ме крепи .. то е "желязно" :) иначе бих луднал..
както и да е, все още мисля че съм способен да кажа "Майната му на всичко и на всички"..

koalka
01-15-2008, 20:00
Късай с приятелката ти, ако си сигурен, че наистина мисли за него.И най-добре преди това поговорете.Не си струва да се чудиш какво да правиш, а тя да мисли за друг.И според мен проблема не идва от там, че ти е ниско самочувствието и другите работи, а от това, че точно с нея имаш проблем.Другите може да са поправими, но това надали ще се оправи, ако опасенията ти се окажат верни.

miShle
01-15-2008, 20:02
Първо да ти кажа,че знам какво е да си на ръба... за сайт или нещо такова не се сещам,но потърси в www.google.bg .. напиши примерно психолог онлайн или нещо подобно и ще ти излязат много.. Късмет и се дръж ей! :wink:

mumiikataa
01-15-2008, 20:04
0 800 19 100 - "Говори с приятел" ако искаш звънни и ще те изслушат ;)

GameFace
01-16-2008, 00:29
Знам какво ти е! Знам как се чувстваш и какво мислиш! Всички съвети, които можеш да получи, вече си получил или тепърва ще получиш (май се повтарям :( ) съдържат голяма доза истина. Но спрямо моя опит ще ти кажа, че точно в този момент, в който се чувстваш най-слаб, изоставен, забравен, невзрачен ...... и т.н. можеш да промениш живота си. В смисъл, че в момента не си ангажиран нито от приятели, нито от гадже...от никой. В този момент Ти можеш да аранжираш живота си по начин, който на теб ти харесва. Получаваш едно ново начало. За да поемеш по този път обаче ще ти трябва адски много смелост. И не очаквай нечия подкрепа да падне от небето. Ако Ти не направиш първите 1,2,20 крачки по този нов път никой няма нито да те последва, нито да бди над теб. Просто събери смелост! Приеми го така - представи си едно летище. На това летище Ти си самолет. И всичките ти "приятели", гадже, шибании и проблеми са пред теб и ти пречат да излетиш. Е точно сега е момента да направиш този полет. Полет, който ще те заведе там, където ти искаш! (ако някой каже, че метафората е глупава......не ми дреме!)

Написах това, защото ме накара да си спомня какво ми беше на мен преди няколко месеца... Спомних си, че единствената подкрепа беше от майка ми, въпреки че тя не беше много наясно с едмоционалните ми проблеми... Пожелавам ти успех и дано съм помогнал поне малко. Ако искаш да си поговориш с някой пиши ми на ЛС. Ще ти дам скайп. :)

ApoLoGiCK
01-16-2008, 00:33
Предното мнение се изчерпао достатъчно пълно и ще малко смешно да добавям нещо...Прочети го пак и пак няколко пъти....То точно и ясно може да ти помогне....