PDA

View Full Version : Искам да се самоубия :(



LitTlE_BeBsIiI
01-15-2008, 19:55
Писна ми от всичко вече,писна ми!Трябваше да се самоубия още преди..когато страшно много го исках...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

d1d3to
01-15-2008, 19:58
zashto ? :?

Winstrol
01-15-2008, 20:00
животът трябва да се изживее за да му се предаде смисъл. Заради една несполучлива връзка не си заслужава да мислиш така

w0sh
01-15-2008, 20:00
Добре, че се похвали. Ех аман от позьори.

Истинските самоубийци не разправят наляво-надясно за намеренията си.

LitTlE_BeBsIiI
01-15-2008, 20:05
zashto ? :?
Защото не мога да разбера как точно когато всичко е наред.Напълно наред и изниква някакъв проблем с моя приятел? :-# Писна ми...нека прави каквото иска,ако иска да ми изневерява,аз вече съм притръпнала....защо изобщо съм се родила :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :-# :-# :-# :-#

LitTlE_BeBsIiI
01-15-2008, 20:07
животът трябва да се изживее за да му се предаде смисъл. Заради една несполучлива връзка не си заслужава да мислиш така
Щом тя е несполучлива целия ми живот е несполучлив,разбираш ли? :-#

SINDEL
01-15-2008, 20:09
Стегни се бе моми4е!
Какви са тея глупости.. Само щото сте се карали.. Мани го тоя и си намери друг. Просто е. Пък ти за самоубийство мислиш..
Недей така

~!~TotaL`Cha0s~!~
01-15-2008, 20:50
:smt018

GD
01-15-2008, 20:53
zashto ? :?
Защото не мога да разбера как точно когато всичко е наред.Напълно наред и изниква някакъв проблем с моя приятел? :-# Писна ми...нека прави каквото иска,ако иска да ми изневерява,аз вече съм притръпнала....защо изобщо съм се родила :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :-# :-# :-# :-#

Мамка му и аз искам да се самоубия писна ми да живея и за какво? За да страдаш ли баси скапания живот значи пффффффф не ми пука аа не днеска трябваше да ме блъзне камиона пффффффффф :evil: :evil: :evil: :evil: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

kifla
01-15-2008, 20:54
И аз бях като теб ,когато човека който до безумие обичам ме остави .Исках да умра и да не съм повече на тоя свят ,но знаеш ли не това е начина .Въпреки всичко живота е хубав и когато най-малко очакваш стават толкова хубави неща ,че се чудиш дали наистина това е твоя живот или живееш нечии друг!Помисли малко и ще видиш ,че съм права.От личен опит ти казвам всичко това! =D>

koalka
01-15-2008, 20:55
Има ли смисъл да се отчайваш за човек, когото не държи на теб и може да ти изневери?По-добре поговори с него и решете какво ще правите...

miShle
01-15-2008, 21:05
Оле на колко години си ти?! Замисли се честно върху това: Защо ще му правиш кефа да се самоубиваш?!? Хората като видят,че си слаба и уязвима и че се пречупваш лесно гледат да те смачкат просто... Така,че изобщо не показвай това.. Иначе много ще страдаш.. Забрави ги тези черни мисли и си помисли наистина за смисъла на живота и дали си струва да го загубиш заради някакво си момче,на което изобщо не му пука за тебе.. [-X

mumiikataa
01-15-2008, 21:06
абе и аз имам такива периоди.мисля оптимистично и вс е окей :)

MiMcHeToOo
01-15-2008, 21:09
Добре, че се похвали. Ех аман от позьори.

Истинските самоубийци не разправят наляво-надясно за намеренията си.


Така е

Sevt
01-15-2008, 21:16
](*,)

danny_f4e
01-15-2008, 21:21
Писна ми от всичко вече,писна ми!Трябваше да се самоубия още преди..когато страшно много го исках...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
абе ти нали беше писала и друга тем само че там... дали е възможно той да те зарежи защото приятелите му са с по-големи момичета....
и доколкото си спомням каза че всичко е наред м/у вас и се обичате и даже правили сте били планове за след години какво ще правите... а сег тука съвсем различното твърдиш ... нещо не се вързва... :neutral: :shock:

Violenza
01-16-2008, 10:33
МРАЗЯ тъпи малки разглезени пикли като теб! МРАЗЯ!!!

Ти знаеш ли изобщо к'во говориш, а?!

LitTlE_BeBsIiI
01-16-2008, 11:02
Писна ми от всичко вече,писна ми!Трябваше да се самоубия още преди..когато страшно много го исках...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
абе ти нали беше писала и друга тем само че там... дали е възможно той да те зарежи защото приятелите му са с по-големи момичета....
и доколкото си спомням каза че всичко е наред м/у вас и се обичате и даже правили сте били планове за след години какво ще правите... а сег тука съвсем различното твърдиш ... нещо не се вързва... :neutral: :shock:
Така си беше,но снощи изникна гаден проблем :cry: :-#

slun4ice_90
01-16-2008, 11:49
И какво значи, само защото, имаш проблем и хоп веднага мислиш да се самоубиваш,абе момиче не се предавай толкова лесно всеки проблем си има решение,а сега се усмихни и се кефи на живота. :grin: И да не си помисляш повече за такива глупости успех! :)

LitTlE_BeBsIiI
01-16-2008, 11:57
Ми той ми говори такива неща,че ме накара да се замисля,че се е целувал с друга..например ми каза....ест,че ше целувам друга само с една няма интрига някак си....а после ми каза...ти ми нямаш доверие мислиш ли,че бих целунал някоя ей така?Вие мислите ли,че го е правил или се е бъзикал :(

FiRe_LaDy
01-16-2008, 12:13
Я горе главата!Стегни се малко бе момиче!Няма смисал от такива глупости заради една несполучлива връзка!

princesa_viki
01-16-2008, 12:23
животът трябва да се изживее за да му се предаде смисъл. Заради една несполучлива връзка не си заслужава да мислиш така
Щом тя е несполучлива целия ми живот е несполучлив,разбираш ли? :-#
извинявай,че ще го кажа и не се обиждай,ама според мен това са детски истории.Когато първото ми по-"сериозно" гадже ме заряза,щях да се тровя с хапчета,не знам си кво...Не го направих естествено!И не виждам смисъл.Вземи и се осъзнай,момиче!Заради едно момче,заради това че сте се скарали,не си заслужава,ще го осъзнаеш някой ден!
:-)

slun4ice_90
01-16-2008, 12:24
Ми той ми говори такива неща,че ме накара да се замисля,че се е целувал с друга..например ми каза....ест,че ше целувам друга само с една няма интрига някак си....а после ми каза...ти ми нямаш доверие мислиш ли,че бих целунал някоя ей така?Вие мислите ли,че го е правил или се е бъзикал :(От това,което прочетох мисля,че той не те заслужава и е имал наглостта да ти каже,че е целувал друга? :-x После казва,че не може да целуне друга и ти му нямаш доверие мотае те яко, по-добре ако не си щастлива скъсай и толкова.Това няма да е последната ти връзка, пък и незаменими хора няма :wink: 8)

Ice_Power
01-16-2008, 13:19
abeeee stia be izneveril i i krai umirame ne si strua za tva da se mre nameri ne6to po int i togaa ela da kaje6 4e 6e mre6

BUFU994
01-16-2008, 13:30
Добре, че се похвали. Ех аман от позьори.

Истинските самоубийци не разправят наляво-надясно за намеренията си.


Така е

asi_basi
01-16-2008, 14:05
Писна ми от всичко вече,писна ми!Трябваше да се самоубия още преди..когато страшно много го исках...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
абе ти нали беше писала и друга тем само че там... дали е възможно той да те зарежи защото приятелите му са с по-големи момичета....
и доколкото си спомням каза че всичко е наред м/у вас и се обичате и даже правили сте били планове за след години какво ще правите... а сег тука съвсем различното твърдиш ... нещо не се вързва... :neutral: :shock:
Така си беше,но снощи изникна гаден проблем :cry: :-#

Kvo se ma4i6 da q razbere6 kato tq samata neznae ni6to....

Malka razglezena ligli4ka! Mi kato iska6 da se samoubiva6, prai go ve, kvo samo pi6e6 temi za gluposti i ni pita6 posle neiska6 da ni 4ue6 deto se vika...kvo iska6 da doidem da ti pomognem da se samoubiva6 li? E golemiq problem 4e se e mlqskal s nqkva, ama ti da ne mu vqrva6 4e ne go e prail ? mai nai veroqtno ne sa stignali samo do celuvki.... to ti si lape i toi te varti na malkiq si prast.

Sorry 4e ti go kazvam vsi4ko tova, no tova e koeto mislq po vaprosa :)

love_girl54
01-16-2008, 14:36
vseki ima trudni momenti...no ako taka se predava6 do nikude nqma da stigne6! jivota e truden,nie trqbva da budem silni! :)

KimBerLy1912
01-16-2008, 14:56
Само аз ли си мисля че човека просто се е бъзикнал...но с момиче което няма чувство за хумор :lol: :lol: :lol:

LitTlE_BeBsIiI
01-16-2008, 15:23
Той не ми е изневерил!Според мен говореше на бъзик..
Много пъти сме се карали и разеляли дори заради моята ревност...той какво ли не ми е приказвал за да ме убеди,че ми е верен,но аз пак го ревнувам и той днес на яд го каза сигурна съм...след това аз като му казах,че от нещата които говори не мога да разбера истината и той каза " по какъвто и начин да ти говоря ти трябва да знавш винаги истината!" и така.....

Vladkoy
01-16-2008, 15:29
Ще ядем ли сладко? :?

Mushher
01-16-2008, 16:17
Давай,но нека има кръв :D
Шматко проста,пича си е правил бъзик.К'во се стягаш и ти баси дървото си :-({|=

princesa_viki
01-16-2008, 16:21
като тогава си толкова сигурна че е било шега,кво се впрягаш толкова? 8) :-)

d1d3to
01-16-2008, 16:24
"kifla" napulno podkrepqm dumite ti i az taka mislq, ot li4en opit \:D/ ne se ot4aivai ot jivota zaradi tezi ne6ta :wink: vsi4ko 6te se opravi 6te si 6tastliva .... :mrgreen:

danny_f4e
01-16-2008, 16:30
Писна ми от всичко вече,писна ми!Трябваше да се самоубия още преди..когато страшно много го исках...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
абе ти нали беше писала и друга тем само че там... дали е възможно той да те зарежи защото приятелите му са с по-големи момичета....
и доколкото си спомням каза че всичко е наред м/у вас и се обичате и даже правили сте били планове за след години какво ще правите... а сег тука съвсем различното твърдиш ... нещо не се вързва... :neutral: :shock:
Така си беше,но снощи изникна гаден проблем :cry: :-#

я се успокой пии една студена вода .. разклати си главата малко .. и пак помисли дали заслужава заради някой да си хабиш хубавия живот :wink:

Kalista
01-16-2008, 16:39
Кво стаа,още ли си жива?

Devilsplaymate
01-16-2008, 16:50
За самоубийство се изисква смелост и решителност. Не мисля, че ги имаш.
:arrow: Имаш ли здравословен проблем? СПИН, Рак? Имаш семейство, приятели, гадже, нали?!
Престани да говориш глупости!

sentient_
01-16-2008, 16:54
Ако за такива глупости смчташ да слагаш край на живота си, то какво ли ще правиш като порастнеш малко и разбереш че има много по лоши неща от това некъф да ти изневерява. Още с толкова неща ще се сблъскваш... още мнооого пъти ще се "самоубиваш" така че не драматизирай тва са глупости :?

estreq
01-16-2008, 19:27
ако мислех така до са да съм се самообила
стегнисе едвали има момиче което да не е изпитала сладката болка на любовта нали тай? :smt017

EvilBrunette
01-16-2008, 20:31
Ми ся не е късно - самоубий се, с теб съм. :? Еее, не Ви ли писна малко трудност да видите и айде веднага ще се самоубия. И к'во на кой ще му дреме като се самоубиеш? Я се стегни, а не се дръж като дете и се бори с трудностите.

Jeuelle
01-16-2008, 20:47
Go Ahead!

Самоубий се девойко.....

PoisoNGirL
01-16-2008, 21:00
Ako pyk polovinata vyv toq forum ne iskat da se samoubiqt shte e chudo :? Chudq se samo kakvo iskash da ti kajem?Samoubii se ..ili ne go pravi ima i drugi neshto... Ne mojesh li da se setish,che vinagi ima za kogo ili za kakvo da se jivee. Az lichno syshto sum si go pomislqla...no si kazah i kvo..posle men nqma da me ima.. na drugite edva li shte im puka tolkova.Nikoe momche ne zaslujava takava..to ne e i jertva daje. [-X Predi 2 godini blizo bqh na ruba da se samoubiq,zashtoto me zarqza momcheto,koeto i do dnes obicham...e i kvo vijash oshte sum jiva.Reshih,che trqbva da si vurna i zatova ne napravih nqkoq glupost.Namirash si prichina i se borish dori da e nqkoq glupost :!: :-|
p.s.A i nali znaesh koi se samoubiva slaboharakternite i glupavi hora,nadqvashti se da oceleqt i da postignat neshto...ami ako ne ojiveesh?!

AleXxandErR
01-16-2008, 21:06
Абе я стига глупости - само позьорщина виждам тука ... какво искаш точно да направим не разбрах ... Как така ако тази връзка свърши, то целия живот свършва за тебе ... :lol: !?!??!? Като толкова ти е мерак - самоубии се пък после ще разказваш как е било! 8-)
@Jeuelle много ме кефиш с мненията си! :grin:

GolDeeN
01-16-2008, 21:52
Писна ми от всичко вече,писна ми!Трябваше да се самоубия още преди..когато страшно много го исках...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Еми като не ти е стискало, стискай хуя ся...

AleXxandErR
01-16-2008, 21:59
Гледам, че @LitTlE_BeBsIiI - самоуби ли се бе, моето момиче? :D Я разказвай как стана? 8-)

mazelqk
01-17-2008, 07:08
:evil: WELLCOME :evil:
REJI SI VENITE I NA SVETA 6TE IMA EDNA OVCA PO-MALKO

kakaomen
01-17-2008, 07:10
Добре, че се похвали. Ех аман от позьори.

Истинските самоубийци не разправят наляво-надясно за намеренията си.
True, true ;-)

miteto
01-17-2008, 08:03
Големи сте разбирачи на тема самоубийство обаче :) Че и съвети давате... Брех колко компетентна стана днешната младеж. Така ли бихте посъветвали ваш приятел - АМИ ДАВАЙ, САМОУБИЙ СЕ, НА КОГО МУ ПУКА? Все пак и без теб ще дойде новия ден, нали? Чудо голямо...

Ама кой да мисли... :neutral:

w0sh
01-17-2008, 08:08
Големи сте разбирачи на тема самоубийство обаче :) Че и съвети давате... Брех колко компетентна стана днешната младеж. Така ли бихте посъветвали ваш приятел - АМИ ДАВАЙ, САМОУБИЙ СЕ, НА КОГО МУ ПУКА? Все пак и без теб ще дойде новия ден, нали? Чудо голямо...

Ама кой да мисли... :neutral:

Незнам за тебе ама аз си подбирам приятелите. между тях нямам психически нездрави песвод самоубиици.

Violenza
01-17-2008, 11:09
Глупаци.. говорите за самоубийството сякаш е някаква шега едва ли не...

Когато се сбълскате с него едва ли ще мислите същото..

Mystery_of_life
01-17-2008, 12:24
Писна ми от всичко вече,писна ми!Трябваше да се самоубия още преди..когато страшно много го исках...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Я cheer up! Ако всички се самоубиваха след първите разочарования човечеството отдавна да е изчезнало. Ако някой трябва да се самоубие това е този, който ти е вгорчил така живота!

Vladkoy
01-17-2008, 13:20
Глупаци.. говорите за самоубийството сякаш е някаква шега едва ли не...

Когато се сбълскате с него едва ли ще мислите същото..
Бейби, че тая тема сериозна ли е ? :)
Няк'во лапе решило, че е модерно да се говори за самоубийство и ся търси някой, който да й съчувства и да си губи времето .. Ташак.

Iv4eTy
01-17-2008, 14:09
Ти на колко години си, че приказваш че няа смисъл да се живее?! Едва ли си на повече от 14/15 и живота е пред теб. Нетрябва заради едно разочарование да тръгваш да си режеш вените и т.н. Не си струва заради едно скарване или там каквото е станало(дори да сте скъсали) да се самоубиваш. Бъди малко силна ... защото щом от сега си почнала да се самоубиваш, че ти как ще се справяш с наистина трудните неща?! Стегни се, тоя живот не е лесен обаче ти е даден и трябва да се бориш за да живееш.

HePeAJIeH
01-17-2008, 14:21
Търсиш само съжаление.Я се стегни! Живота е пред теб а искаш за се самоубиваш.Какви са тия драми днешно време не знам...Верно че живеем в трудни времена ама някои хора просто прекаляват и се филмират твърде много! Недей така успокой се и гледай напред! Успех и лек ден! :wink:

ivakavlad
01-17-2008, 15:16
момиче успокой се живота не е свършил и аз исках да се самоубия даже направих опит натрових се с успокоителни но ме спшасиха и сега съм благодарен да живота е ши*ан има много болка,мъка, нещастие...и тн. но трябва да помним хубавите моменти в живота си за да оцелеем

Violenza
01-17-2008, 15:39
Глупаци.. говорите за самоубийството сякаш е някаква шега едва ли не...

Когато се сбълскате с него едва ли ще мислите същото..
Бейби, че тая тема сериозна ли е ? :)
Няк'во лапе решило, че е модерно да се говори за самоубийство и ся търси някой, който да й съчувства и да си губи времето .. Ташак.
Точно защото не е сериозна.. нито пък видях едно сериозно мнение.
Никой не се сеща, че всъщност т'ва не е детска игра и не трябва да се шегува с такива неща.

До преди няма и месец и аз мислех така точно защото не се бях сблъсквала с него.

пожелавам ви да не се...

•._.•No_NaMe•._.•
01-17-2008, 16:26
zashto ? :?
Защото не мога да разбера как точно когато всичко е наред.Напълно наред и изниква някакъв проблем с моя приятел? :-# Писна ми...нека прави каквото иска,ако иска да ми изневерява,аз вече съм притръпнала....защо изобщо съм се родила :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :-# :-# :-# :-#
ne si struva za edno mom4e(ili myj ako e sa6tiq za koito be6e puskala tema) :? :shock: :neutral:

sladko_dete
01-17-2008, 16:33
Ми самоубивай се като ти е толкоз акала!

dark0s
01-17-2008, 16:36
я по сериозно да ни та рАзчекна :D :D :D :D :D :D
п.п. недей да мислиш подобни работи за самообесване и тн. живей си живота не приемай работите навътре,сега ако на 14 мислиш така ти на 20 ще си останала без нерви,по-спокойно приемай заобикалящите те сабития и не се вманиачавай в някоя връзка просто направи каквото зависи от теб пък да става каквото ще!

jeezloxxy
04-30-2011, 07:57
Глупаци.. говорите за самоубийството сякаш е някаква шега едва ли не...

Когато се сбълскате с него едва ли ще мислите същото..
Бейби, че тая тема сериозна ли е ? :)
Няк'во лапе решило, че е модерно да се говори за самоубийство и ся търси някой, който да й съчувства и да си губи времето .. Ташак.
Точно защото не е сериозна.. нито пък видях едно сериозно мнение.
Никой не се сеща, че всъщност т'ва не е детска игра и не трябва да се шегува с такива неща.

До преди няма и месец и аз мислех така точно защото не се бях сблъсквала с него.

пожелавам ви да не се...


Самоубийството е за душевно слаби хора.Не могат да се справят с проблемите си,а това да посегнеш на живота си е най-лесно,че и чат-пат получаваш някой завеян тийн да те съжалява (в бонус).Затова съм си обещал,че,колкото и гаден и напрегнат да стане живота ми,никога дори да не си помислям за самоубийство,защото по този начин само себе си се обиждам.

Sh@d0w
04-30-2011, 08:10
Що изравяте теми от преди 3 години?

ПП.w0sh е писал с лилаво преди :razz: :razz: :razz:

kalpazanka
04-30-2011, 08:19
jeezloxxy, виж на коя дата е пусната темата, преди да пишеш в нея!