PDA

View Full Version : Хванах гаджето ми да се целува с най-добрия ми приятел



svetlin92
01-15-2008, 19:36
Значи пребирам се към къщи и реших да ида до гаджето да я вида ко прави че не беши на даскало днеска и кой да видя прет тях най-добрия ми приятел се натиска с гаджето . Оня кат го набарах здани му муцината от яд и омраза оная пишти риве хукна да се извинява аз само ми беши да ми скимти на главата. А няколко дена преди това беше го санувала в еротичен сън. Ари казах си че няма нищо това е просто сън . ХОРА МОЛЯВИ ДАЙТЕ САВЕТИ МИСЛА ЧЕ ТЯ НАСТИНА САЖЕЛЯВАШЕ ДА И ПРОСТЯ ЛИ КО ДА ПРАВЯ ИЛИ ДА НАБИЯ ОЩЕ ИДИНПАТ "НАЙ-ДОБРИЯ МИ ПРИЯТЕЛ"

GD
01-15-2008, 19:42
Е това е много гадно затова му тегли един бой на тоя и тва е и я зарежи тая не е за тебе сорка че го казвам жена не ти трябва от мен го запомни. Това жената е толкова долно същество абе ужасссссссс :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

w0sh
01-15-2008, 19:44
То жената не е като човека.

svetlin92
01-15-2008, 19:45
заран ще направя шоу в училище

svetlin92
01-15-2008, 19:47
изкам да чуя мнениято на някой момиче

Winstrol
01-15-2008, 19:51
аз бих го парирал на място .. нека не може да дъвче копелето няколко дена да си спомня за тебе когато се опитва да си вкара нещо в устата освен езика на приятелката ти. Но това на момента.. иначе те съветвам да прекъснеш изведнъж тотален контакт и с ДВАМАТА. ти поне си от голям град предполагам, и можеш да си го позволиш, ДОКАТО АЗ ГЛЕДАМ ЕДНИ И СЪщИ МУЦУНИ ВСЕКИ ДЕН. МОМИчЕТАТА СА ГОЛЕМИ КУчКИ КОГАТО РЕшАТ ДА МИСЛЯТ С ... С КОЕ ЛИ МИСЛЯТ ОСВЕН С ГЛАВАТА :-o да речем с задника си :)

svetlin92
01-15-2008, 19:55
не съм много голям град но много красиф гордея се с него ама аз приятела ми бая го поукрасих сплу 2 заба да го ебал целия по лицето го насиних утре нацяло ше го украсим пред цяло даскало

koalka
01-15-2008, 19:57
Аз на твое място не бих простила.Особено пък на него...той уж ти е приятел, а виж какво прави.С него пък повече няма да си говоря сигурно.Дори и да й простиш просто няма да е същото..

svetlin92
01-15-2008, 20:01
да праваси в момента много голяма злоба се заражда а не го накалцам на парчета

BaHxeL3uHr
01-15-2008, 20:11
Приятел...истински...пфф моля ти се не ми говори...не е бил човека, за който го мислиш...истински приятел никога няма да го направи, но си реагирал доста импулсивно.До колкото се отнася за нея...поговорете.От колко време сте заедно? Понякога човек има нужда от малко разнообразие.Може би той е бил точно това за нея...може би го е направила без да чувства нищо към него...може би иска да продължи да е с теб...но само може би.

MiMcHeToOo
01-15-2008, 20:12
Ако имаш сила да им простиш -действай, но си имай едно на ум.. Ако нямаш, заебавай ги!

Sevt
01-15-2008, 20:18
Бой до дупка. А тая курва я отебаваш....трябваше да ти присветне още като го е сънувала :idea:

mediata
01-15-2008, 20:23
биеш нея пък ебеш момчето, че да я е яд :evil:

Winstrol
01-15-2008, 20:27
.От колко време сте заедно? Понякога човек има нужда от малко разнообразие.Може би той е бил точно това за нея...

кой бе най-добрия ми приятел ли е човека???? => ти вероятно си същата кучка като нея :|

~!~TotaL`Cha0s~!~
01-15-2008, 20:38
Male male az ako bqh na tvoe mqsto daje i prez um nqma6e da mi minava da i prostq ... zapazi si dostoinstvoto. A na "priqtela ti" mu e nujen edin boi ta pone nqkolko sedmici da qde sas slamka.. :o

~!~TotaL`Cha0s~!~
01-15-2008, 20:43
Male male az ako bqh na tvoe mqsto daje i prez um nqma6e da mi minava da i prostq ... zapazi si dostoinstvoto. A na "priqtela ti" mu e nujen edin boi ta pone nqkolko sedmici da qde sas slamka.. :o

MayKyTy
01-15-2008, 21:00
Моето мнение еее че трябва да му набиеш шамарите и не са занимаваш вече с нито един от двамата (ся зависи от девойката може ако и тя изпитва необходимост от бой и на нея да и патнеш 1-2 шамара) 8-)

WaRd3n
01-15-2008, 21:30
Яко бой по твоя приятел и повече никога не му обращай внимание,а за гаджету ти напсувай я на майка..... и не се занимавай повече :-|

lithium4e
01-15-2008, 22:13
кучка..не й прощавай ако питаш мен..изневярата е най-унизителното нещо..в крайна сметка ти си знаеш най-добре,но не заслужава прошка според мен.. пиши после кво си направил,че ми е интересно ;)

N0_feAR
01-16-2008, 06:44
Мен ако питаш стой далеч и от двамата, няма ко да се хабиш за да прощаваш на тва момиче. Веднъж се е целувала с "най-добрия ти приятел", после ще има друг, а на края ще земе и да се разе*е пак с някой твой близък....А не не, такива да си ги нямаш.

aLakaZam
01-16-2008, 07:31
Ти, кво, сега изтъкваш къв си бияч, гледам, че всяко твое мнение в тази тема е свързано с бой. И вместо да се правиш на гангстер, по-добре си подбирай по-внимателно приятелите и гаджетата...

svetlin92
01-16-2008, 10:27
неска оная курва ми паде на колене ала бала умолявами се да и проста че никога няма да направи така и че той я принудил
А на оня пидирас му збих забите вече е минус 4 заба опред яко насинен напрвих голямо шоу в училище

Krem4eto
01-16-2008, 10:33
Еми тъпа работа..
Нито приятелката ти е прителка,
нито приятеля-приятел...
Остави ги и двамата!!!

FiRe_LaDy
01-16-2008, 11:19
Няма смисал да о биеш!С бой нищо няма да постигнеш!А на нея - ами ако наистина съжалява и се разкайва за стореното - прости й и бъди с нея!

Diggity
01-16-2008, 13:25
аз щях и нея да набия...

BaHxeL3uHr
01-16-2008, 14:27
.От колко време сте заедно? Понякога човек има нужда от малко разнообразие.Може би той е бил точно това за нея...

кой бе най-добрия ми приятел ли е човека???? => ти вероятно си същата кучка като нея :|

Бате, бате, хич не ти е добре на главицата... 1во аз съм момче...2ро от тоя въпрос дет ми го задаваш си прая извода, че въобще не си разбрал за кво става въпрос и кво имам впредвид...Земи първо прочети малко по-внимателно това, което е написано и тогава си прави плитките изводи.
Съжалявам за оффа, но тоя малоумник ме изнерви.

svetlin92
01-16-2008, 15:03
тя наистина се разкаива да и проста ли

Mushher
01-16-2008, 15:30
Не бе къче луд ли си как ше я земеш пак ти,не знаеш как ше ти се смеят.

svetlin92
01-16-2008, 16:38
знам ама кат я обичам

Fallen`Angel
01-16-2008, 16:44
Бой до дупка на копелето и му бий 1 зарад мен ! :-x А на тая пача (не се извинявам) разкажи пред цялото даскало ква е п*тка и хич не се занимавай повече с нея. :-x :-x :-x

lilit_666
01-16-2008, 17:01
неска оная курва ми паде на колене ала бала умолявами се да и проста че никога няма да направи така и че той я принудил
А на оня пидирас му збих забите вече е минус 4 заба опред яко насинен напрвих голямо шоу в училище

Бе това за зъбите мн мн не вярвам, щото ще заведат дело с/у тебе.Ако аз бях с минус 4 зъба,сигурно щях да се самоубия,ма както и да е....
За мацката ако не беше правил циркове в даскало,а си беше разчистил сметките на саме,можеше и да й простиш,въпреки, че е ПАЧАВРА, но сега мн ще те ебават, че си безхарактерно същество, дори и да не е тъй...

svetlin92
01-16-2008, 17:04
той да посмей да даде жалба ане му скрива житовота

Бой до дупка на копелето и му бий 1 зарад мен ! А на тая пача (не се извинявам) разкажи пред цялото даскало ква е п*тка и хич не се занимавай повече с нея. ще го послушам него :)

TheNewReligion
01-16-2008, 18:20
abe ti na kolko si ? pff mnogo qsnu 4e nqma da i prosti6 ! tova e glupavo ! tq 6e ti slaga poga ti 6e i pravi6 evala taka li iska6 ?pak li iska6 da te napravi na glupak ?

svetlin92
01-16-2008, 18:24
16 съм

miteto
01-16-2008, 18:42
:-D

Fallen`Angel
01-16-2008, 19:00
Ем извинявай ама тая ква е бе..той я бил принудил ? Ми да се дръпне, да се развика, се нещо ще стане ама нема да го целуне, а тя кво е направила ? Айде шута и не се занимавай повече. Такива да ги няма при никой, щот веднъж направи ли го и край.. кво след време ако са заедно и някой дет тя си е харесала се нае*е с него и кво ще му каже АКО разбере ? " Ем той ме накара съжалявам наистина.." блааааааа тея истории на друг да ги разправя. А ако не се беше навил да отидеш до у тях да я видиш? Щеше ли да ти каже изобщо, а? НЕ !

Sticky778
01-16-2008, 19:12
да праваси в момента много голяма злоба се заражда а не го накалцам на парчета

Аве пубери много сте ми смешни мислете с главата си не се правете на супер герои ...щом тая рошла е решила да ти изневери значи от нея трябва да поискаш обяснение и само разправа ...какво е направило момчето ..може да е нямал избор, стига се излагайте и престанете с офтопиците!!! :evil:

sabaku_no_gaara
01-16-2008, 19:14
Мнението е единодушно,зае*и ги и двамата но накарай "приятеля" ти да разбере каква грешка е направил.Ако искаш и нея поступай,ще ти олекне,за мене 2те непростими неща са лъжа и изневяра,както решиш но само не й се връзвай и не й прощавай защото първо че ще ти се смеят,второ тя може да продължава да се вижда с някой без ти да знаеш,тя може и преди да се е виждала с него,но ти да не си знаел...

LizZz
01-16-2008, 19:35
НЕ и прощавай!!! :evil: Ник'ва милост за такива! :? :? :?

mumiikataa
01-16-2008, 20:01
ебати ако наистина ти беше фр нямаше да се целува с приятелката ти...отсвири ги и двамата,но не се бий с него...

AleXxandErR
01-16-2008, 20:12
@svetlin92, смачкай го от бой и нея и него и после се самоубии, както много от съфорумниците ни мислят да направят ... :D Не бе - бъзикам се - ама той наистина му трябва един бой, ама не е нужо да правиш "шоу" в даскалото си, просто за да се докажеш колко си мъж, или какъв "ГеНгСтЪ ШиТ" си (опъ - разписах се кат' фьешънче :D ). ЗА НЕЯ ПРОШКА НЯМА - НАПРАВИЛА Е ГЛУПОСТ, ДА СИ ПРИЕМА ПОСЛЕДСТВИЯТА!

KyKlIcHkA13
01-16-2008, 22:24
Mii sPOred men prekrati vsqkakvi otno6eniq s tozi tvoi priqtel p1k ako smqta6 4e e iskrena porsti na momi4eto... ima momenti v koito ne misli6 za ni6ty i tezi ne6ta se sly6vat prosto taka.. i vse pak ako q obi4a6 trqbav da i prosti6 za6toto lubovta e da pro6avame na drygiq pove4e otkolkoto zaslyjava

RAZVRATNIKA
01-16-2008, 23:20
Тръбатааааа тръбатаааааа :D тва е спасението братле! :)

desert_eagle
01-17-2008, 19:47
Кучката е виновна.. момчето просто в видяло шанс и се е възползвало. Кофти е 4е сте биле близки но.. Просто го заеби а не го дери. И аз съм чупил носове поради същата причина ама е много детско ..
Ако моята приятелка ми каже че има еротични сънища с моя най-добър приятел ще я направя на "две и половина", ще я зарежа за да разбере как да се отнася с момчетата по-нататък...

Scared_Straight
01-17-2008, 21:08
Задмониторен боец....Толкова ли нямаш акъл да помислиш малко над случилото се а не да разпитваш наляво и надясно колко тупаници да му удариш на приятеля ти. И ще ти кажа едно нещо. С бой нищо не се постига. Много повече боли когато го смажеш на думи. И извинявай че ти го казвам ама си яко ограничен.

blaaaa
01-17-2008, 22:22
Не бих простила на нито един от двамата.Ако бях на твое място бих изразила още веднъж "благодарността" си за голямото "приятелство" от страна на момчето.Макар с бой нищо да не се постига,поне може да си изкараш ядът.А за момичето..колкото и искренна да е сама си го е направила и сега трябва да си носи последствията.

blaaaa
01-17-2008, 22:28
Много повече боли когато го смажеш на думи.
Абсолютно правилно ;)

mickelangelo
01-18-2008, 08:58
тук ще използвам 1 любим мой лаф .. " Е*и Прее*авай но заради П*тка, П*тка не ставай ... "! ! ! и все пак зависи кое е момичето колко държиш на него и какъв ти е приятеля ...

MTZT
01-18-2008, 09:42
Аз бих простил на приятеля си
Защото жените са шеврантий тя като те обича какво си навира едика дето не и е работа ,а ко и на мен някой яка ми навре езичец ко да направя мажете са податливи
па ти ко се биеш баси биячите да еба неадекватните ЛАПЕШКА РАБОТА

•._.•No_NaMe•._.•
01-18-2008, 14:34
Spored men "priqtelq" ti si e zaslujil boq :o a za momi4eto po dobre q ostavi :neutral: .kakvoto i da ti kazvat sega ne gi slu6ai da sa mislili predi da se celuvat :P

MoHuTo
01-18-2008, 16:28
Ако на мен ми се случи такова нещо, приятеля тотално го заебавам, а гаджето - може и да му простя, но много зависи.