PDA

View Full Version : "Приятели"



Hayashi
01-15-2008, 19:37
Нямах си идея как да кръстя темата затова е така.

Но да започнем с моята история.Има едно момче в класа което харесвам.мисля,че и той ме харесва,но го е страх да ми каже.В училище постоянно ако забележи,че нещо не е в ред веднага ми се притича на помощ.Е да ще кажете кажи му.Има две три момичета от класа които постоянно се въртят около него.Не мисля,че го харесват те просто се подмазват,качват му се на врата...По скайп винаги ми пише и ме пита как съм.Днес дори ме помоли да си ходим заедно(живеем близко).каза,че искал да пита за една учителка,но ние въобще не говорихме за нея.В неделя ме помоли да го заведа при една учителка(пак) за уроци въпреки,че му обесних къде живее.Бих искала да излезем заедно и да си поговорим,но сме страшно заети тази година(7 клас сме) и нямаме никакво време!от началото на тази година не сме оставали сами.Какво да направя.Незнам и аз да се опитам ли да му намекна макар,че едва ли ще се усети.Онзи ден го питах дали има гадже и той ми каза не.Аз се зарадвах.Той сигурно се усети пък и в даскало както все него гледам...ама не ми го показа.Незнам какво да направя дайте някакъв съвет!

partychild
01-15-2008, 19:46
Ако и двамата имате желание да сте заедно не мисля че ще ви пречи мноу даскалото :) ние имаме двойка в нашия клас ии.. започнаха първо да се заиграват ии... постоянно се закачаха като малките деца :-D макар че бяхме 9-ти клас .. продължавайте да си пишете в скайп и малко по малко може да му признаеш кфо изпитваш към него ;-) аа...и не мисля че трябва да се притесняваш за ония другите момичета които му се качват на главата.. ако е с тебе ще почне да ги избягва :wink:

BaHxeL3uHr
01-15-2008, 20:02
Не мога да разбера защо момичетата имате тази нагласа, че винаги момчето трябва да е първият, който да признае чувствата си? Това според мен и доста глупаво...Ако имаш нещо да му казваш просто му го кажи.Той може да има някаква причина поради която не иска да сподели пръв...минало разочарование, а може би дори го е страх да не му се изсмееш в лицето.Доста пъти съм се чувствал така, но рано или късно единия трябва да направи 1вата крачка.Ако наистина го харесваш, признай му го.А ако той не те харесва, както си мислиш че е, не съжалявай...няма да е последният в жовата ти...гаранция.

MiMcHeToOo
01-15-2008, 20:15
Не бой се бе, действай!

koalka
01-15-2008, 20:17
Според мен не трябва да увърташ, а да му го кажеш в очите, защото той най-вероятно се досеща, но не може да е сигурен.Така може би ще му дойде смелостта и ще си признае той.

BUFU994
01-15-2008, 20:28
Не мога да разбера защо момичетата имате тази нагласа, че винаги момчето трябва да е първият, който да признае чувствата си? Това според мен и доста глупаво...Ако имаш нещо да му казваш просто му го кажи.Той може да има някаква причина поради която не иска да сподели пръв...минало разочарование, а може би дори го е страх да не му се изсмееш в лицето.Доста пъти съм се чувствал така, но рано или късно единия трябва да направи 1вата крачка.Ако наистина го харесваш, признай му го.А ако той не те харесва, както си мислиш че е, не съжалявай...няма да е последният в жовата ти...гаранция.

+1


макар че сте си малки и няма смисъл
бъдете си приятели и толкова =;

kifla
01-15-2008, 20:36
Според мен не трябва да увърташ, а да му го кажеш в очите, защото той най-вероятно се досеща, но не може да е сигурен.Така може би ще му дойде смелостта и ще си признае той.
Напълно съгласна с koalka ;-)