PDA

View Full Version : кво значи това ?-за най-добрият ми приятел



GG1RL
01-15-2008, 19:54
8 god ni e razlikata.1vo bqhme gajeta (no sega ne sme poradi lichni prichini razstoqnie i t.n) minaha 2 mesedca okakto ne sme. Sega sme kato bratche i sestriche.Toi mn me obicha kakto i asz nego.. , NO veche vze da se darji mnogo studeno s men ;( Predi kato se pribereshe i sqdashe na kompa i si pishehme prashtashe celuvki narichashe me s mili dumi (ne kogato bqhme gajeta) prashtashe po nqkoi sms .. Veche ne e taka.. Sqda na kompa nmogo po rqdko i to za malko ne mi prashta sms-a ne mi spodel i t.n;( A minalta vecher mi kaza "na teb kvo ti e interesno na toq comp" i az mu kazah mi che si pisha s teb i t.n.. a toi vika "stiga se men men" ..posle az go pitah na teb interesno li ti e toi mi kaza "NE" .. ;( kakto i da e :-# Toi prosto ne e sushtiq a az si iskam sushtiqt priqtel koito mi spodelqshe i t.n .. nz zashto se darji taka spored vas :cry:

BaHxeL3uHr
01-15-2008, 20:06
За жалост хората се променят.Колкото и да не искам да ти го казвам, това е така.Съзряват, променят своите характери, някой за добро други за лошо.А може би с нарастването на възрастта ви на него му е по-трудно да ти споделя неща, за които преди не е изпитвал никакви затруднения.Поговорете очи в очи...не в скайп... попитай го защо се държи така и настоявай за искрен отговор.Това ако не помогне, той не е човека който е бил преди и вече ти ще си прецениш дали искаш да ви продълват взаимоотношенията по този начин.

mumiikataa
01-15-2008, 20:09
За жалост хората се променят.Колкото и да не искам да ти го казвам, това е така.Съзряват, променят своите характери, някой за добро други за лошо.А може би с нарастването на възрастта ви на него му е по-трудно да ти споделя неща, за които преди не е изпитвал никакви затруднения.Поговорете очи в очи...не в скайп... попитай го защо се държи така и настоявай за искрен отговор.Това ако не помогне, той не е човека който е бил преди и вече ти ще си прецениш дали искаш да ви продълват взаимоотношенията по този начин.
+1

MiMcHeToOo
01-15-2008, 20:10
Охладней и ти. По-лесно ще ти е.

miShle
01-15-2008, 20:10
Аман от тези най-добри приятели..Може би наистина няма такива... ](*,) И мене така ме предаде най-добрия ми приятел..Просто един ден той не беше същия. Започна да се гаври с мене,да ме убижда и разни такива при положение,че нищо не му бях казала или направила. И аз помня онези дни,които с нетърпение чаках да се върна от даскало,за да си пиша с него,да разбера как му е минал деня .. и т.н. Не знам - просто в един момент им хрумва,че могат да ни заебат и всъщност изобщо не им пука... Оставяй го,той ще те потърси или ако не говарете..питай го какъв му е проблем,може наистина да има някакъв проблем де... Ако ли не..не си струва,аз лично съм се отказала след 20-тия /някъде там/ опит за нормален разговор... :cry:

N0_feAR
01-16-2008, 06:57
8 god ni e razlikata.1vo bqhme gajeta (no sega ne sme poradi lichni prichini razstoqnie i t.n) minaha 2 mesedca okakto ne sme. Sega sme kato bratche i sestriche.Toi mn me obicha kakto i asz nego.. , NO veche vze da se darji mnogo studeno s men ;( Predi kato se pribereshe i sqdashe na kompa i si pishehme prashtashe celuvki narichashe me s mili dumi (ne kogato bqhme gajeta) prashtashe po nqkoi sms .. Veche ne e taka.. Sqda na kompa nmogo po rqdko i to za malko ne mi prashta sms-a ne mi spodel i t.n;( A minalta vecher mi kaza "na teb kvo ti e interesno na toq comp" i az mu kazah mi che si pisha s teb i t.n.. a toi vika "stiga se men men" ..posle az go pitah na teb interesno li ti e toi mi kaza "NE" .. ;( kakto i da e :-# Toi prosto ne e sushtiq a az si iskam sushtiqt priqtel koito mi spodelqshe i t.n .. nz zashto se darji taka spored vas :cry:
човека ясно ти показва, че те "отрязва". Явно вече не е същия и иска да започне на нова страница. Най-добре охладней и ти и така и на двама ви ще е по-лесно.

koalka
01-16-2008, 07:15
Най-добре остави нещата и ти така.По-лесно ще се забравите така, въпреки че уж нямате чувства.Тези мили думи, чатове и смс-и може да се превърнат в нещо повече отново, а явно той не го иска и затова спира.

Icko_pld
01-16-2008, 10:34
super gadno e taka :-#