PDA

View Full Version : неиздаржам вече



borefan
01-15-2008, 20:38
ОК ще Започна от самото начало. Познаваме се от година някъде, но я харесвам от Скоро. И така пребираме се веднъж с един от най добрите ми приятели и спряхме замалко на едни пейки ей така да си поприказваме. Тогава той ми сподели че харесва това момиче и т.н. от което аз се почуствах мн шибано ( сри за израза) и си поговорихме малко за нея но не му казах че и аз я харесвам . След няколко дена това се повтори той пак искаше да седнем на онзеи пейки и си говорихме каза ми че и е казал че я обича и т.н. при което аз си глътнах езика , само дето понеже съм аз немога да се оттърва толкова лесно... тя му отказала щото преди седмица трагнала с едно др момче... Отново поговорихме за нея и за него но аз още си малча :( ... както и да е , веднъж в междучасията тоя моя прятел ме спря и ми каза че са скасали и че можи би има шанс за него . Естествено през това време ние си чатихме виждахем се в даскало... И на нова година нещатата се обарнаха . Тя дойде там където празнувахме ( приятеля ми щеше да дойде след 12)но каза че ще бъде само до 11 :/ и така де танцувахме заедно снимахме се ... след няколко дена ( след като истрезнях :-D )
тя ми каза как мн се кефила на снимките как се кефела като сме танцували некфи ей такива почна ми ги варти при което се почуствах МН яко. Това продалжи седмица две ... даже по едно време ми каза че ме санувала :) . Обаче от няколко дена насам се даржи някак странно не ми пише толкова мн в чата , даже понякога като и пиша тя не ми отговаря макар че я виждам как си сменя моод-а и просто незнам какво стана . Имам чуството че се прае на недостапна но и така да е тфа просто ем убива . Искаше да дойде да гледа филм в нас и пще е навита ... уж... и можи би ще дойде мислех тогава да и кажа сичко :( Плс Дайте савет кфо да правя и според вас що се даржи така :( ??

Zlobche
01-15-2008, 21:23
Според мен трябва да и признаеш всичко независимо от реакцията и :!: Пък за държанието... вероятно има причина попитай я или изчакай малко.Прояви загриженост но не ставай нахален \:D/ :neutral:

borefan
01-16-2008, 15:14
проблема не е само в това ... Незнам приятеля ми как ще реагира :( щото знам че мн я харесва ... от една страна мисля че ще ме разбере , а от друга че повече нема иска ме погледне

danny_f4e
01-16-2008, 15:47
проблема не е само в това ... Незнам приятеля ми как ще реагира :( щото знам че мн я харесва ... от една страна мисля че ще ме разбере , а от друга че повече нема иска ме погледне

Ако ти е приятел ще се радва за тебе и няма да попречи на връзката ти с нея... въпреки неговата болка... НО ако любовта е заслепила приятелските му чувства може и да не сте приятели ... зависи от него ... просто трябва да поговориш и с нея и с него :) успех

inSane_baby
01-16-2008, 18:39
prikazfai s mackata i i ubqsni za frienda

borefan
01-17-2008, 20:38
sry neiskah da otvarqm nova tema zatova pi6a v tazi :P taaa momi4eto moji bi 6te doide sabota vka6ti da gleame film daite nekfo predlojenie za nekoi hubav film 4e da moga po nqkoe vreme prosto da q bregurna i da i kaja 4e q obi4am :) rabirate me nadqqm se ... :D

.:БаЛъК:.
01-18-2008, 06:57
"Титаник" 8) не глупости ако ше я прегръщаш и тем подобни по-хубу да е нещо романтично ;-)

Veno0m
01-18-2008, 09:46
Ам според мене се прави на недостъпно тва момиче.Явно като вижда,че много я харесват ии иска да стане още по-желана. Признай и какво чувстваш пък ако те отхвърли - неин проблем,тя губи и повече не се занимавай с нея.А относно приятеля...кажи му,че и ти я харесваш,но оставете на нея да избере с кой иска да тръгне.Това е според мене,успех!

hatercrew
01-18-2008, 14:21
Wtf kva romantika e !?!?! nema takiva 6te vzeme da se sparuji na lubovnite sceni 8-) 8-) 8-) puskai how high i gotova raotata :D 8-)