PDA

View Full Version : Харесва мен и него,но иска да е с мен!



ApoLoGiCK
01-16-2008, 00:16
Въпроса ми е,че с приятелката ми сме от скора...И така...Тя е с година по-голяма от мене аз ще правя 16 тя е на 17...Има едно момче,с което е ходила преди година скъса и ходиха 9 месеца,но тя и досега казва,че не и безраличен и пука за него,харесва го но не иска да го вижда...Преди да излезе с мене беше с едно момче точно 1 или 2 масеца,но за какво и ходи с него така и не разбрах...До сега не съм и казвал НЕ,не мога да споря с нея на какво се дължи това точно не знам...Миналата седмица с това момче без да знаем бяхме на рожден ден заедно,нито аз знаех,че той ще е там нито той...И такам нищо нестана почти освен това , че тя само с мене искаше да седи и когато той излезе и я накара да си говорат нещо....Което предполагам,че било като ябснение от негова страна тя се развика и пак дойде при мен....От всичко Ви балгодаря,че ме излушахте,но ме мъчи мисълта мене - него...Или по-конректно може ли тя да се върне при него....(опс как се изразих да се върне се едно е предмед,а такова момиче-предмет няма) може ли тя да иде при него... :(

vvs_go
01-16-2008, 06:30
ako edna macka ne moje da te nakara da se 4uvstva6 ok s neq zna4i kuca ne6to pri vas

faxy
01-16-2008, 07:21
mojebi tova 4e ne moje6 da i kae6 "ne",e zaradi tova 4e e po-golqma ot tebe!a otnosno dr...ako se v1rne pri nego zna4i prosto ne e za teb!

ApoLoGiCK
01-16-2008, 10:32
Чуствам как бавно я хубя за жалост :cry: :cry: :cry: :-# :-# Надявам се да не съм прав,някой който го е изпитал бих се радвал да ми отговори.