PDA

View Full Version : Може ли да се сложи тема/кожа в MySpace?



izKuSheNieTy
01-16-2008, 10:38
ам знам, че е тъп въпрос, но не мога да разбера как да си сложа на началната страница някаква тема...или кожа..не знам как се казва...и не знам от къде :-s


Нарушение на т. 7 от правилата на форума! (от Ruthless)

Callyer
01-16-2008, 10:44
да бе и аз се чудех това... който знае да казва :P :D

IKisseDAGirL
01-16-2008, 11:04
Влизаш в някой сайт с различни атрибути за myspace. Има много такива, например www.crazyprofile.com , www.myprocodes.com , www.pimp-my-profile.com :wink:
След това влизаш там, където пише "Layouts", те са разделени в най-различни категории и си избираш нeщо.

Някъде трябва да имаш линк "view code", щракаш в/у него и ще ти излезе код, който копираш в графата "About me" - намира се в профила ти в myspace. Ако искаш предварително да видиш как би изглеждала страницата ти с дадения layout, който си си харесала, натискаш "Preview".

Дано сте разбрали ;-)

Callyer
01-16-2008, 11:15
Влизаш в някой сайт с различни атрибути за myspace. Има много такива, например www.crazyprofile.com , www.myprocodes.com , www.pimp-my-profile.com :wink:
След това влизаш там, където пише "Layouts", те са разделени в най-различни категории и си избираш нeщо.

Някъде трябва да имаш линк "view code", щракаш в/у него и ще ти излезе код, който копираш в графата "About me" - намира се в профила ти в myspace. Ако искаш предварително да видиш как би изглеждала страницата ти с дадения layout, който си си харесала, натискаш "Preview".

Дано сте разбрали ;-)

сега ще видим :p мерси :)

izKuSheNieTy
01-16-2008, 11:36
mda mersi mnogo..pri men stana...samo che ima 1 problem..neshto sym obyrkala ii otnachalo nali se otvarq tva koeto sam slojila..i posle celiq fon stava siv....kak da go mahna tova..da ne stava siv a da si sedi layouts-a samo.. ;\

izKuSheNieTy
01-16-2008, 13:02
оправих го...Сега искам да питам...как да си сложа картинки в моите интереси..музика и т.н...дано да стте разбрали и някой да помогне :-s

IKisseDAGirL
01-16-2008, 17:55
Ако искаш да е картинка от твоя компютър - качваш я в този сайт :arrow: www.imageshack.us , и копираш кода, който се изписва пред "Hotlink for Websites".
А ако отново е от някой от сайтовете, които ти бях написала по-горе, става по същия начин както и при layout-ите.

Nightwish_fen
01-19-2008, 15:16
И може да дадеш да видим какво си сътворил