PDA

View Full Version : Как да и кажа да направи нещо за себе си ?



vargvv
01-16-2008, 10:58
Здравейте на всички ,

имам следния много сериозен и същевременно малко неудобен проблем.
Запознах се с едно момиче , страхотен човек , пасваме си супер много.
Освен това мога да кажа че ме приявлича и че за мен е наистина красива.
Излизаме заедно и общо взето нещата се получават.

Обаче има един проблем...

Тя не се обезкосмява.Изобщо.Черноко са е и това просто ме побърква.Не за пръв път попадам в подобна ситуация и вече започвам да мисля че и аз мога да направя нещо по въпроса. Иначе това ще е поредния готин човек който ще изоставя.

Въпроса ми е предимно към вас момичета. Как да кажа на приятелката си да направи нещо за себе си? Без да я обидя..?

Извинявам се на модераторите ако темата не е на правилното място.

maackata
01-16-2008, 12:22
A edin vaprost kam tebe kak taka ne se obezkosmqva izob6to ili do nqkade kade propuska da mahne kosmite? :roll: A po temata emi podhodi otdale4e uj slu4aino i kato si govorite i pokaji kak trqbva da stoqt ne6tata spored tebe za kosmite i momi4etata a tq trqbva da si napravi izvoda kak e pri neq i da se zamisli.Znam li nameknii po nqkakav na4in i ako ne daistva i go kaji bez da q zasqga6 :D

vargvv
01-16-2008, 12:26
Ами проблема е основно по ръцете...

Май е от тези които са на принципа че през зимата може да се мине и без това...

wasntme_
01-16-2008, 12:33
Ами проблема е основно по ръцете...

Май е от тези които са на принципа че през зимата може да се мине и без това...

pre4at ti kossam4etata po racete na momi4eto ? :shock: :shock:

indecent
01-16-2008, 13:11
Ами проблема е основно по ръцете...

Май е от тези които са на принципа че през зимата може да се мине и без това...

e 4e te zimata ne se vijdat nali hodi s bluzki s dylgo rykav4e kato se stopli sigurno 6te si gi mahne nqma da hodi s potni4e i s kosmati ryce q :neutral:

vargvv
01-16-2008, 13:35
:)
Дами , не ме вземайте на мезе. Не бих си регнал ник тук и да направя специална тема ако не беше кофти положението.

Готина блузка с къс ръкав , чисто бяла нежна кожа .... и черни косми.... :-# :-# :-#

Иначе да , в много от ситуациите бих могъл да се абстрахирам. Аз също не съм перфектен. Но някак си без този дребен проблем живота ще е още по хубав. Единственото което ме е яд е че това е работа за 20 минути...

bibi90
01-16-2008, 14:35
Ako naistina q haresva6e tolkova mnogo kolkoto tvardi6,nqma6e da se hva6ta6 za tolkova drebno ne6to kato kosmi po racete.
Kato pro4etoh temata si pomislih,4e stava vapros za ne6to po-seriozno kato naprimer da ima mustaci :shock: ili nekvi gadni kosmi na takiva po vidimi mesta.Tova naistina e otvratitelno,ama sq za racete... :?
A pak otnostno tova,4e mislela 4e zimata moje i da mine bez tova,ne mislq taka.Koito ima navika da se obezkosmqva go poravi postoqqno.Ako tq po princip si maha kosmite na racete,6te gi maha i zimata,za6toto 6te q draznqt nezavisimo,4e ne se vijdat,ako e sviknala da nqma kosmi.Az li4no sum vijdala momi4eta s potnici i kosmi po racete :-s
naistina ne e priqtno,ama nqkoi nqmat navika da gi mahat tam.Ako tolkova ti pre4i i go kaji po-diskretno. :wink:

Seducti0n
01-16-2008, 14:44
Хмм в подобни случаи не мисля, че намекът би решил проблема.Не е сигурно и дали тя въобще ще разбере какво се опитваш да и кажеш.По-добре повдигни тема от вида на "Какво би променла в мен визуално/вътрешно".След като тя се изкаже, ти вземи думата и така.

П.С-Не разбирам изказвания от рода-Нали е зима, не е необходимо да се обезкосмявам, като ходя с дълъг ръкав,никой нищо няма да види.Та нима вие се обезкосмявате само от естетическа гледна точка? :shock:

fake
01-16-2008, 15:42
Та нима вие се обезкосмявате само от естетическа гледна точка? :shock:
ау, извинете 8)
по ръцете космите от ква друга гледна точка да ги махаме?

vargvv
01-16-2008, 16:23
Не знам аз лично на гърдите редовно си ги махам, най - малкото щото и на мен са ми неприятни...

Благодаря ви за помощта. Ще продължавам да мисля по въпроса. Просто никак не ми се иска да я накарам да се чувства кофти..

Още идеи са добре дошли...

gLoRiOuS_aNGeL
01-18-2008, 20:36
Ами,миличък,като не ти харесва не ходи с нея! :wink:

LiveFlower
01-18-2008, 21:02
:)
Дами , не ме вземайте на мезе. Не бих си регнал ник тук и да направя специална тема ако не беше кофти положението.

Готина блузка с къс ръкав , чисто бяла нежна кожа .... и черни косми.... :-# :-# :-#

Иначе да , в много от ситуациите бих могъл да се абстрахирам. Аз също не съм перфектен. Но някак си без този дребен проблем живота ще е още по хубав. Единственото което ме е яд е че това е работа за 20 минути...kompleksar :-x

BeautifulWorld
01-18-2008, 21:30
Леле, изоставам :? Аз космите по ръцете не искам да си ги пипам изобщо - и без това лятото стават руси и не се виждат, пък дори и като са по-тъмни... ми не съм като горила някаква, не смятам, че е грозно.

radito
01-19-2008, 06:25
:)
Дами , не ме вземайте на мезе. Не бих си регнал ник тук и да направя специална тема ако не беше кофти положението.

Готина блузка с къс ръкав , чисто бяла нежна кожа .... и черни косми.... :-# :-# :-#

Иначе да , в много от ситуациите бих могъл да се абстрахирам. Аз също не съм перфектен. Но някак си без този дребен проблем живота ще е още по хубав. Единственото което ме е яд е че това е работа за 20 минути...kompleksar :-x
и как стигна до този извод че е комплексар...... :-s
а до автора:подхани някакси тема за това и я питай "ти не би ли искала или не си ли си мислила да се обезкосмиш" ала бала ;)

slun4ice_90
01-19-2008, 07:32
Щом се хващаш за толкова малко "нещо",не знам :shock:

SINDEL
01-19-2008, 08:55
Леле, изоставам :? Аз космите по ръцете не искам да си ги пипам изобщо - и без това лятото стават руси и не се виждат, пък дори и като са по-тъмни... ми не съм като горила някаква, не смятам, че е грозно.

Мхм.. и аз съм така..

Broken2505
01-19-2008, 11:49
Всеки сам си преценява дали ще си маха космите по ръцете. Явно момичето е решило да не си ги маха. Това си е нейно решение и не мисля, че е редно да й правиш намеци или да й го казваш директно. След като не я харесваш такава, каквато е, най-добре си потърси друга!

mhmhmhmhm
01-19-2008, 12:33
Според мен много тъпо ще й стане,
ако й кажеш...
все пак тя си преценява
и тя може да не харесва нещо в теб...

LiveFlower
01-19-2008, 14:10
:)
Дами , не ме вземайте на мезе. Не бих си регнал ник тук и да направя специална тема ако не беше кофти положението.

Готина блузка с къс ръкав , чисто бяла нежна кожа .... и черни косми.... :-# :-# :-#

Иначе да , в много от ситуациите бих могъл да се абстрахирам. Аз също не съм перфектен. Но някак си без този дребен проблем живота ще е още по хубав. Единственото което ме е яд е че това е работа за 20 минути...kompleksar :-x
и как стигна до този извод че е комплексар...... :-s
а до автора:подхани някакси тема за това и я питай "ти не би ли искала или не си ли си мислила да се обезкосмиш" ала бала ;)ami ne vijda6 li kak se vliqe ot takiva malki i tupi ne6ta,jivota mu e 6tql da bude po hubav xaxaxa ebati sme6nika

Seducti0n
01-19-2008, 14:13
Та нима вие се обезкосмявате само от естетическа гледна точка? :shock:
ау, извинете 8)
по ръцете космите от ква друга гледна точка да ги махаме?

:arrow: Комфорт може би... :)

radito
01-19-2008, 15:05
:)
Дами , не ме вземайте на мезе. Не бих си регнал ник тук и да направя специална тема ако не беше кофти положението.

Готина блузка с къс ръкав , чисто бяла нежна кожа .... и черни косми.... :-# :-# :-#

Иначе да , в много от ситуациите бих могъл да се абстрахирам. Аз също не съм перфектен. Но някак си без този дребен проблем живота ще е още по хубав. Единственото което ме е яд е че това е работа за 20 минути...kompleksar :-x
и как стигна до този извод че е комплексар...... :-s
а до автора:подхани някакси тема за това и я питай "ти не би ли искала или не си ли си мислила да се обезкосмиш" ала бала ;)ami ne vijda6 li kak se vliqe ot takiva malki i tupi ne6ta,jivota mu e 6tql da bude po hubav xaxaxa ebati sme6nika
е да бе :lol: ама и аз са чакам моя приятел да си махне космите на краката :grin: тва не ми се струва комплексарщина нз... просто въпрос на вкус ;)

sexa_na_kompleksa
01-19-2008, 15:28
Ми и аз не си махам космите по ръцете.
Не вярвам чак толкова да ти пречи ...
Мен ако някой ми каже нещо такова .... :smt070 :-D

siLenT_scReaMs
01-19-2008, 23:35
eee stiga ste go napadali momcheto..qvno che q haresva na harakter..da ne bi da ne e trugnal s neq shtoto ne si maha kosmite na rucete?ne..trugnali sa..no prosto ne mu haresva ne vijdam kakvo losho!
vij moq suvet e (prochetoh malko po nagore tova mnenie) da i zadadesh vuprosa "kakvo bi promenila v men ako mojeshe" i taka posle ti shte i kajesh..ili puk da si govorite za kola maska da i kajesh che ti si rpaish ili neshto podobno..ne e bolka za umirane v kraina smetka da kazvash tova koeto mislish..
jelaq ti uspeh dano mine dobre i vsichko da e nared :) :smt001

FairyNymph
01-20-2008, 09:50
ъмммммммммм съгласна съм с идета на момичето, което по-горе спомена за впроса "какво искаш да промениш в мен?"
така може да ви звучи тъпо, но мисля примерно, ако я погалиш някъде където няма косъмчета и казваш "обожавам кожата ти..толкова е гладка и мека...като коприна....мога цял ден да я докосвам" или нещо от сорта...ммм друго, което да не и стане кофти мм примерно казваш как мъжа е създаден, за да защитава нежните създания и как всичко у тях е съвършено..за разлика от грубостта на мъжете..м друго не ми идв ана акъла..

Broken2505
01-20-2008, 14:27
Това момиче на колко години е? Защото ако е на 14 г. едва ли ще ги маха и аз не си ги махах на 14, пък и не бяха чак толкова много.

JuS7^YourS
01-20-2008, 15:06
според мен каквото и да кажеш, както и да го направиш, все ще я обидиш по някакъв начин, защото коя жена не би се засегнала ако и кажат, че космите и пречат? Дори и да е така, просто изчакай да мине зимата, да стане по-топло, и тогава може да ги махне. А и както каза някой отгоре, ако е на 14, едва ли ще тръгне да си епилира ръцете.

BrokenHeart
01-20-2008, 15:23
Аз имам една позната,която е чернокоса и с бяла кожа...ии наистина има много гадни черни косми по ръцете,които въобще не седят хубаво и чесно казано малко се отвръщавам..Много мразя косми и те разбирам....Най-добре ще е когато си седите просто да я питаш "абе тия косми по ръцете хич не седят хубаво на светлата ти кожа...а и ако ги нямаше щеше да изглежда по хубава.." знам ли... нещо такова :Д успех ...