PDA

View Full Version : Пак въпрос за цикала



love_devil3
01-16-2008, 12:02
znam 4e sig tozi vupros e zadavan milioni puti do sega rovih vuv foruma no ne moja da go otkriq ... ta vuprosa mi e : kak moga da namalq kurveneto po vreme na cikul znam 4e ne moga da go spra no pone malko da go namalq utre mi se nalaga da izlezna za dosta vreme a ne iskam da se pritesnqvam non stop :?

foreverr
01-16-2008, 15:43
Ами пробвай с витамин ц, но не съм сигурна, че ще стане :-| !Но пък ако не стане и ако не ти дадът друг съвет който да подейства просто си вземи някакви големи превръзки и няма да се нацапаш-ако си земеш олеис ултра нощни превръзки-едни зелени с една мои да караш половин ден (ма кар, че не е хигиенично!) колкото и да ти е силно-чесно ти говора :wink: :D

la4ezara
01-16-2008, 18:26
Ми аз си го спирам с витамин ц, обаче после доста ме боли коремчето. Даже по-миналата седмицата бях болна и пих Цитросепт (екстракт от семки на грейпфрут), в който има много много много голямо количество витамин ц и сега трети ден не ми идва и силно се надявам да е от това. Даже много искам да ми дойде цикъла и дори се моля. Надявам се да не е нещо опасни. Иначе се натъпчи с витамин ц, щото има и хапчета ама те не са препоръчителни.

miloto_girl_4e
01-16-2008, 20:38
Както казаха преди мен Витамин Ц върши страхотна работа за това, за което го искаш :!: Но ако нямаш причина да искаш да имаш по-слабо течение, не се бутай между шамарите.. все пак, не е хубаво така да си играеш с цикъла :!: Не е безвредно.. прави го, ако наистина имаш основание :!:

Sunrisee
01-17-2008, 17:49
Vitamin C,makar che pri men ne podeistva chak tolkova :? No ne e hubavo da narushavash balansa na tqloto si zaradi 1 izlizane ..

Presley
01-18-2008, 18:19
Ами пробвай с витамин ц, но не съм сигурна, че ще стане :-| !Но пък ако не стане и ако не ти дадът друг съвет който да подейства просто си вземи някакви големи превръзки и няма да се нацапаш-ако си земеш олеис ултра нощни превръзки-едни зелени с една мои да караш половин ден (ма кар, че не е хигиенично!) колкото и да ти е силно-чесно ти говора :wink: :D
Ако на момичето му тече много,какъв ти половин ден?Аэ с тея иэкарвам с една най-много един час. :D Эатва тампоните са решението на тоэи проблем! :D

AliceSw
01-18-2008, 18:21
тампон + превръзка?!?

foreverr
01-18-2008, 18:47
Ами пробвай с витамин ц, но не съм сигурна, че ще стане :-| !Но пък ако не стане и ако не ти дадът друг съвет който да подейства просто си вземи някакви големи превръзки и няма да се нацапаш-ако си земеш олеис ултра нощни превръзки-едни зелени с една мои да караш половин ден (ма кар, че не е хигиенично!) колкото и да ти е силно-чесно ти говора :wink: :D
Ако на момичето му тече много,какъв ти половин ден?Аэ с тея иэкарвам с една най-много един час. :D Эатва тампоните са решението на тоэи проблем! :D :shock: 1 час с една огромна превръзка-чак толкова силно не е нормално иди на лекар!

AliceSw
01-18-2008, 18:53
^оффф, я се спирай с глупостите, айде малко да пораснеш и да престанеш да превръщаш менструацията в основен световен проблем...въпрос на организъм е и не се ходи на доктор за най-малкото нещо

foreverr
01-20-2008, 18:50
^оффф, я се спирай с глупостите, айде малко да пораснеш и да престанеш да превръщаш менструацията в основен световен проблем...въпрос на организъм е и не се ходи на доктор за най-малкото нещо Не, не го превръщам в основен световен проблем, но просто наистина не ми се вижда нормално, защото средното количество менструална теченост(при един цял цикъл) е 80-85 мл., а то ако тя за 1 час пълни една огромна превръзка то тогава нейната менструална течност ще е 1 литър :-D И затова според мен не е нормално да е толкова силно!