PDA

View Full Version : Нашият вестник



coteto
01-16-2008, 12:08
здравейте на всички това е електронния вестник на моето училище (все пак профилът ние информатика и информационни технологии)би трябвало да е електронен вестника(пък и иначе ще отидат мн средства за отпечатване които ги нямаме) :D
http://www.gimnvesti.hit.bg/
помогнете ни да измислим име на вестника 8-[ за 1 брой го оставихме без име и из училище казахме на всички да помислят за някакво име ама от никой нищо
кажете и харесва ли ви знам че има да се работи още по него ама сме оставили задачата да една госпожа понеже аз съм 11 клас и още не сме учили web дизайн а чак догодина може би и за това.а да не занимаваме 12-те защото едни ще кандидатстват и имат за учене и така....
ще съм :grin: ако някой помогне с името на вестника
:twisted:

alex
01-16-2008, 12:13
Идеята ви е добра но ако бях на ваше място щях да се регистрирам в blog.bg и да направя блог на училището. Защото вестниците (пък било то електронни) са отживелица. Блоговете са последния писък на модата когато ще се публикуват разни новини, текстове и т.н.

Callyer
01-16-2008, 12:17
защо не го наречете така както се казва гимназията.. все пак новините са за училището не световни :D

coteto
01-16-2008, 12:17
ами да ама :neutral: нали казвам че не се занимаваме ние учениците с тази задача ние намираме материал и такива неща :wink:

coteto
01-16-2008, 12:39
ами не върви да го наречем петко стайнов и за това :D
а пък и не са само новини от училище ами за всичко :wink:

mgxpower
01-16-2008, 18:28
Ми идеята ви е добра , но има още доста по изпълнението!
Ние навремето бяхме направили електронен учебник по физика за 10 клас! :D

miloto_girl_4e
01-16-2008, 19:39
Eми единственото, което ми хрумна е "Teen КултУрА" .. тъпо е, но важното е да споделя :D

shadow4e
01-16-2008, 21:58
Разбира се, че е хубаво, но трябва да минава през редактор. Пълно е с ужасяващи правописни грешки.

Blab
01-16-2008, 22:20
Идеята ви е добра но ако бях на ваше място щях да се регистрирам в blog.bg и да направя блог на училището. Защото вестниците (пък било то електронни) са отживелица. Блоговете са последния писък на модата когато ще се публикуват разни новини, текстове и т.н.
Така е, има доста блогове на училища.
Но, май въпросът опира до това, че сайтът е проект за поставяне на оценка(предполагам, при нас е така), чете се кода, проверяват се уменията...

01-17-2008, 17:47
ето оттук може да почерпите малко идеи за оформлението например - www.cl-news.com това е електронният вариант на College Life, училищният вестник на АКС (моето даскало).