PDA

View Full Version : Просто да споделя ;(



anna_nalisiq
01-16-2008, 12:20
Хай на всички..Искам да споделя нещичко с вас,защото няма на кого да разкажа АБСОЛЮТНО всичко.Ами има едно момче от моето даскало..невероятен е просто..говоря като външност,защото не го познавам.Даам кофти нали..Постоянно когато се разминаваме в коридорите се гледаме..прай ми някви муцки..Обаче не мога да разбера какво казва погледа му-"Харесвам те" или "Безразлична си ми"..Пфф мн сложно стана..Просто не зная как да му покажа,че много ме привлича.Смисъл имам план..На 14 Февруари в даскало има една кутия и се раздават Валентинки.И така да му призная..Обаче до 14-ти има цял месец и нз дали ще мога да издържа дотогава.А и не мога да отида ей така просто да се запозная с него..Просто исках да ви споделя това хора..ако някой иска да помогне ще е супер.Мс на тези,които са прочели мойта простотийка...

Anarion
01-16-2008, 12:22
Просто му се усмихваш и го гледаш в очите, докато се засичате по коридора, което си е ясен намек, че той ти допада. И чакаш да те заговори. И може и ти да го направиш :) Успех и пиши, когато има развитие.

Callyer
01-16-2008, 12:27
е като си имаш план следвай го, но ако не можеш да издържиш иди и го заговори, какво толкова не е трудно просто повярвай в себе си ;) :) :P

poltergais
01-16-2008, 12:33
Просто му се усмихваш и го гледаш в очите, докато се засичате по коридора, което си е ясен намек, че той ти допада. И чакаш да те заговори. И може и ти да го направиш :) Успех и пиши, когато има развитие.

+1 :) така ще ти е по лесно заговори го в коридора и то квото ще става ще става :P :P

anna_nalisiq
01-16-2008, 12:37
Абе така звучи лесно амааа..като тръгна да го правя и зацепвам..Един път така пак в даскало.Отивам до едно момче..и просто си стоя,нищо не му казах.Стоях,стоях той ядеше,нахрани се и си замина хахах..Пълен край..пфф хич ме няма хораа ;(

mumiikataa
01-16-2008, 12:56
еми като го видиш му се усмихни и го поздрави.толкова ли е сложно?мене някой като ме кефи,отивам "здрасти,как си?аз съм Ади приятно ми е"и така.пробвай :)

IrReplacaBle
01-16-2008, 12:56
Хм...ами щом те е срам толкова много намери обща приятелка/приятел , която/който може да ви запознае и така...това е моето предложение :)

poltergais
01-16-2008, 12:58
Ем то не е трудно да му кажеш "Здрасти как е " той ак ти отвърне ти продължи кат му кажеш името са напр. "Аз съм **** а ти си..." Нещо такова си за нещо може да си говорите искай му СКАЙЛ закачаи го ала бала лесно е :P :P

ani4ka_bani4ka
01-17-2008, 07:10
абе това с валентинката... не, че е лошо, ама не върви някак...
а заговарянето явно не е твоята стихия. направи нещо по-лесно...
като го видиш по коридорите не просто му се усмихни, оплези му се или му намигни, нещо от тоя сорт. някак ще забележи, че не се плезиш на всеки втори, значи той е по-специален 8)

koalka
01-17-2008, 07:12
Остави ги тия Валентинки.Като се разминавете по коридорите просто се запознайте, говорете си, пък кой знае...може нещо да излезе.

GameFace
01-17-2008, 14:24
Питай го дали има парче бодлива тел. Ако не се завърже разговор поне ще се посмееш на физиономията му.

П.С. Изпробвано е ;)

JeNaTa`Na`6eFa
01-17-2008, 18:19
Колкото и да ти е трудно трябва да се престрашиш имаче няма как да разбереш тои какво има към теб субери кураж и деистваи преди да е станало късно :)

honda^
01-17-2008, 18:27
Е освен да се запознае6 с него не ти остава ни6то друго. А ти самата като няма6 смелост да го направи6, как ние да ти помогнем?!

Diva4e
01-17-2008, 19:03
Другият път като се разминавате застани точно пред него и му кажи "до кога с тези физиономийки".....

MartyParty
01-17-2008, 20:20
Според мен планът ти не е чак толкова лош. :smt007 За любовта,както и за много други неща се изисква какво? -Търпение ;-)

led_i_ogyn
01-17-2008, 20:30
Просто му се усмихваш и го гледаш в очите, докато се засичате по коридора, което си е ясен намек, че той ти допада. И чакаш да те заговори. И може и ти да го направиш :) Успех и пиши, когато има развитие.
+1

Scared_Straight
01-17-2008, 20:36
Давай смело.Като се разминете го спри и го попитай как се казва.Няма да сгрешиш бъди сигурна

anna_nalisiq
01-19-2008, 20:04
Мале хора колко ме надъхахте не е истина :grin: Начи..наистина съм хлътнала ееей..Освен погледите има езичета,намигвания ..и погледа му..пфф не е истина не си отмества очите..тези невероятни очи..Хахха наистина съм хлътнала :oops: Сичко тва тряя да го пробвам..Колкото и да е сложно (за мен поне) ще се опитам да направя първата крачка