PDA

View Full Version : Съвет, моля!!!!!!!!



Lithium
01-16-2008, 12:35
Здравейте! В доста делимична ситуация съм, бих искала да чуя някоя външно мнение, просто от гледната точка на хората.
С моя приятел ходим почти 2 години, до преди година всичко вървеше много добре. Но се случиха много събития, не знам той ли се вдетени или аз пораснах или и двете! Започнах да харесвам много различни неща, да правя нови неща, да искам да разнообразяваме и т.н. Той не желаеше да опитваме нови неща, горе-долу едно и също. Когато се опитвах да споделя, той изтъкваше това, че е болен (има диабет). Казваше: На мен също ми е тежко, защото съм болен. Свирех в група, ит групата ме изгониха поради причината, че той ме ревнуваше и не ме оставяше да дишам (прибирай се, пак ли ще ходиш да сивирте, много често се срещах с тях). Но преди около 8 месеца с един доста добър приятел от близките 3 години... започнах да го харесвам. Винаги с него сме си били близки, но започнах да улавям нещата у него, от които се нуждая и които сегашният ми приятел не ми дава. Дълго време се борих със себе си. Казвах си сегашният ми приятел ще се промени, може да е тежък период, но.. нешата ставаха по-зле. А добрият ми приятел.. се оказа, че всъщност винаги е имал чувства към мен.. и след дълго бягане осъзнах, че не съм безразлична и искам да съм с него. Гаджето ми ми беше забранил да разгоеарям с него, защото преклаено много внимание съм му обръшала (това преди да осъзная чувствата си). Просто този човек ми дава... много неща. Снощи се опитах да се разделя с гаджето си, за да съм с другото момче, но гаджето ми започва да изтъква това, че е болем, ще умре.. колко много ме обича, да плаче, да не го изоставям.. а аз му обеснямв, че имам нужда.. да си почина от разнообразие... след час с него ще се видим пак да говорим по тази тема.. моля ви.. как да постъпя... да му кажа ли, че имам чувства към друг и не е само това, че той е с ужасно държание към мен и към интересите ми и чувствата...

maackata
01-16-2008, 13:05
ooo skapa nedei da se podava6 na dovodite mu sled kato ve4e si go re6ila osaznala si 4uvstvata si kam dr i si stignala do tam 4e si mu kazala mislq 4e nqma vra6tane na zad.Zela si pravilnoto re6enie i ako se pak ostanete zaedno nqma da e kakto predi i 6te e vapros na vreme da se razdelote okon4atelno. :-)

love_girl54
01-16-2008, 13:33
6tom obi4a6 drugoto mom4e,togava kaji na sega6noto si gadje vsi4ko koeto 4uvstva6 (budi iskrenna s nego). I ako naistina durji na teb 6te te razbere...a ako produljava da istukva,4e e bolen i t.n. prosto se razdelete! \:D/ i budi 6tastliva...lubovta e nai-hubavoto 4uvstvo! :)