PDA

View Full Version : ЕДНА ИСТОРИЙКА. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ !!!



mariicheto_mimi
01-16-2008, 12:37
imax gadje predi edna godina . ama sk1saxme poradi t1pi pri4ini .Az ravix grashki a toi mi proshtavashe . tova mai znachi che me e obichal ,no tazi moq greshka q povtarqv vseki p1t kogato se videxme . posle toi mi beshe mn sardit blokna me v skype . no v techenie na vremeto se sdobrixme i sega sme fr . toi nespira da mi natqkva che ima gadje . i to po vsevazmojni nachini . predi nqkolko dena izlqzaxme s edna moq fr i bqxme pred neiniq blok (te jiveqte v edin blok ) i po edno vreme toi izleze i doide pri nas tq znae che az strashno mn go obicham i rashi da ni ostavi dvamata sami i nie si prikazvaxme sqmxme se i to dosta vreme .spored vas mojeli oshte da me xaresva . i mi daite nqkak1v savet kakvo da pravq ot tyk natat1k .


8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[

maackata
01-16-2008, 13:10
Ami nz ako ima 4uvstva se nqkoga 6te ti go pokaje po nqkakv na4in ama spored mene nedei da si pravi6 iliozii se pak mom4eto ima priatelka ;-)

roksana_1
01-16-2008, 13:42
Ami nz ako ima 4uvstva se nqkoga 6te ti go pokaje po nqkakv na4in ama spored mene nedei da si pravi6 iliozii se pak mom4eto ima priatelka ;-)

+1 а й той постоянно ти го нотяква че си има гадже :? освен ако нее се опитва ти да съжаляваш , че всеки път си повтаряла една исъща грешка и да се научиш вече да не я правих :-s така мисля де .....

heely
01-16-2008, 13:46
Харесва те :D