PDA

View Full Version : СВЕСТЕН НАВЛЕК! КО ДА ГО ПРАВЯ?



sladur4eto12
01-16-2008, 14:28
Ima edin dosaden sladur deto e hvanal da me presledva 8) , obajda mi se " ama az takovaa.. drun drun iskah da te vida..ti si trugna.." :? emi kak nqq si trugna kato ne mi haresva ko da napraa , oba4e mom4eto e mn svestno i na momenti mi stava kofti za nego . Az oba4e ve4e ne izdurjam 6toto to e o4evidno 4e iska da se sblijime opredeleno mnoo e hlutnal ("skromno kaza tq") :D i tu me pregru6ta :shock: tu rukata mi hva6ta :shock: ( kat nekvi gajeta- pff :? ) , i dneska po edno vreme kato me hvana za krusta i az est se drupnah i se napravih 4e iskam da kaja ne6tu na frka i v su6tiq moment mi stana kofti i se vurnah i mu hvanah rukata kolkoto da ne si pomisli 4e go otbqgvam i da mu stane tupo ! AMA I AZ SUM EDNA TUPA JALOSTIVA OVCA!!!~ ](*,) ](*,) ](*,) Na4i kato izkliu4im fakta 4e si4ki 6e kajete " mi spri da se durji6 taka s nego " ,daite nekuv trik li e nz kvo e tam za razkarvane na navleci burzo i qsno 6toto ni se trai ve4i i + tva ne iskam da sum gruba s nego i ne iskam da govorq otkrito za tva ,a da mu namekna po nqkakuv na4in da se otkaje :lol: i +tva ne iskam da mu stane mnogo kofti ( ama takuv varqnt mai nqma ) phah :lol: :lol: 8-) priemam sqkvi varqcii na poslednoto izre4enie samo da deistva ](*,) ](*,) O:) i molqq vi se pomagaite Vuv vas mi e nadejdataa :lol: 8-) :-)

sladur4eto12
01-16-2008, 14:36
аре еее казваите не6ууу :-# 4е ве4е сериозно се притеснявам

comics
01-16-2008, 14:36
1вото, което е, той не е момиче, т.е. с намеци не става!!!
2рото, което ако искаш нещо да разбере, просто му кажи така и така ти си свястно момче, но просто не си мой тип- разбери ме, Приятели може да сме, но нещо повече- не.
Това е ! Успех!

Niakoitam
01-16-2008, 14:51
Казваш му го в очите.Без да му се присмиваш или да се лигавиш.Съвсем сериозно.Казваш му ако знаеш причини без да си ги изсмукваш от пръстите.Карай без заобикалки,защото е много гадно,когато момчето почне да си задава сумата и въпроси,на които не може да да намери отговор(казвам го от личен опит).Казваш му и това,което написа тук.И накрая ако може без любимата фраза на доста голяма част от момичетата:"Харесвам те като приятел",освен ако наистина не го изпитваш,а искаш само да се измъкнеш.

tenaglia
01-16-2008, 15:10
сподели му че харесваш някакво момче и че ще излизате - нещо подобно...тогава той би трябвало да се усети че няма да стане работата... :)

lilit_666
01-16-2008, 17:51
сподели му че харесваш някакво момче и че ще излизате - нещо подобно...тогава той би трябвало да се усети че няма да стане работата... :)

Това поне при мен не действа.То и аз имам такъв проблем,само че веднъж се целунахме

gLoRiOuS_aNGeL
01-16-2008, 18:14
Ох и на мене ми е писнало от навлеци...Дам,с намек не става...Не мога да ти дам съвет...И аз не мога да се оттърва... :D

капчица
01-16-2008, 21:34
Кажи му че си иамш гадже, с което просто сте в лош период и за това не с евиждате, но вече нещата се оправят.....после кажи на приятели те си да поддържат версиата! така би трябвало сам да с отрупне

_BuNnY_
01-17-2008, 11:12
Просто трябва да му кажеш, че не го харесваш по начина, по който на него му се иска, а не да го залъгваш щото ако разбере ще му стане още по - гадно ... Кофти е вярно, но пък по - добре ли е така да се самозалъгва? Ади успех :)

ChErNoKoSkA_
01-17-2008, 12:08
nqma trik za razkarvane... ti ili iskash ili ne iskash da si s nego .... sled kato ne iskash otivash sqdate nqkade i mu kazvash che ne si gotova za vrazka, che go chuvstvash samo kato priqtel ... nedei da go rejesh, no ne mu i davai naprazni nadejdi.... rano ili kasno shte razbere che si s nego samo ot sajalenie, a ot tva shte go zaboli mn poveche ..... badi direktna i mu kaji che nishto nqma da se poluchi ... ostanete si priqteli

gostut
01-17-2008, 14:09
аре еее казваите не6ууу :-# 4е ве4е сериозно се притеснявам


пфффф.... разкажи му, като на най-добра приятелка, колко много си падаш по някой друг... това би трябвало да охлади страстите ;)

sladur4eto12
01-19-2008, 14:08
:D :-)