PDA

View Full Version : Да си замълча ли ??



IdeAla Na KvArTaLa_f
01-16-2008, 14:54
:cry: :cry: :cry: Влюбих..се многоо преди няколко месеца сичко беше много яко .. промених се коренно благодарение на това момче спрях алкохола наркотиците.. всички лоши неща почнха да си ходя на даскалоо .. всичко се оправи благодарение на това момче .. винаги ми помагаше и ме обичаше нямаше такова момче .. момчето мечта винаги беше до мен никога не се карахме .. ии се разбирахме супер толкова много го обичам.. но сгреших .. един ден бяхме в тях той отиде да се къпе и аз седнах на компютъра и скайпа му беше включен и цъкнах в хронологията ии видях че си пише с едно момиче по цял ден.. и му викам Мило коя е тая и той тии доверие ли ми нямаш какво ме следиш и ми се ровиш в нещата и ми дигна ебаси скандала и аз ок нищо извиних му се и после гледам смс-и от някакво момиче .. некфи "Чакам те хайде идвай липсваш ми" и такифа неща и аз нищо правех се на луда обаче един ден пак нещо се зачетох в скайп ии видях че това момиче с което си пише е най добрата ми приятелка а той я е преименувал.. и аз преди въобще не бях разбрала ии какво се оказа тя и той .. са зад гърба ми незнам какво да правя от няколко дни знам.. но нищо не съм казала защото .. незнам какво да направя моля ви ХеЛп !!

comics
01-16-2008, 15:02
Еми честито ходи с теб и оправя и "най-добрата ти приятелка" И само не разбирам какво ти е идеалното ? :?

blueberry_14
01-16-2008, 15:06
според мен е по-добре да си поговориш хубаво с това момче :!: :!: успех

tenaglia
01-16-2008, 15:07
еби им майката и на двамата...ако ти е приятелка няма да прави така...
ако той те обича също!
стягай се - все пак не е единствено момче...впечатлението ми от теб е че си малка ( от 12 до 17 год ) мисля че ти е рано още за любов...
слагай си ги всичките на пут*
живота продължава \:D/

IdeAla Na KvArTaLa_f
01-16-2008, 15:10
miii neznam kakvo da mu kaja i na nego i na neq .. samo kato gi pogledna ii .. az go otbqgvam .. no prekaleno mnogo go obi4am.. ne mi se e slu4valo da obi4am nqkoi tolkova mnogo vsi4ko e bilo .. nekfi vruz4ici za mesec nai mnogo i nikoga ne vlagah 4uvstva .. segaa bqh tolkova shatstliva .. ami na 16 sum .. tova momi4e go poznavam ot pove4e ot 10 godini i sega kwo da mi naprawi si4ko towa .. prosto neznam kakvo da mu kaja .. i kak da postupq

Bodom_child
01-16-2008, 15:18
Осъждам постъпката на това момче, а на теб ти предлагам да поговориш с него и ако все пак не намерите компромисно решение му БИЙ една хубава дуспа, ама така че да се чуди откъде му е дошло.
От твоето описание разбирам, че този човек ти е дал много, въпреки всичко, но не забравяй че и ти си човек, затова запази всичко добро което ти е дал и забрави останалото(това последното само ако ситуацията завърши зле)
А за твоята приятелкаа.... хммм не съм сигурен дали заслужава да я наричаш приятелка...
УСПЕХ!!! \:D/

IdeAla Na KvArTaLa_f
01-16-2008, 15:26
do sega sum izneverqvala nqkolko putii ii ne sum mislela 4e e tolkova gadno no.. sega prosto neznam tolkova mnogo me boli .. ot si4ko tova za6toto go obi4am stra6tno mnogo i da naistina toi mi dade mnogo i me promeni iii neznam ako go zagubq moje pak da stana su6tiq 4ovek kakto predi a neiskam.. Dori neznam za6to e trugnal da se zanimava s neq .. ii neznam kakvo pove4e tq moje da mu dade .. toi mi se cupe6e za6toto nqmam mnogo vreme za nego vijdame se vseki den no za po malko .. samo 4e toi be6e tozi koito mi kaza da se vurna pak kum tancite ii az nqmam vreme vse sum na trenirovki ... neznam neiskam da go zagubq .. a za moita priqtelka tolkova mn sum prejivqla s neq .. ii sega napray neznam

boy toy
01-16-2008, 15:58
aYy tfa mN gadno Miii.. trqbva da pogovori6 s nego da mu kajesh 4e znae6 vsi4ko ii ako toi q obi4a.. trqbva da go ostavi6 ako puk ne misli6 li 4e si sposobna da mu prosti6?

sentient_
01-16-2008, 16:14
била спряла наркотиците и алкохола... :?

lilit_666
01-16-2008, 16:37
Заеби ги и двамата, обаче не се връщай към стария си начин на живот- ти самата казваш, че е бил лош, а на вс отгоре и не може да оправи нещата. Баси и наглостта да ти каже "ти нямаш ли ми доверие"
Всъщност, ти сигурна ли си, че става въпрос за изневяра?-и приятелката ти знае ли, че ходите с тва момче???

MiLiChKo
01-16-2008, 16:38
Ако той те обича, а тя ти е фр според мен нямаше да го направят.. [И на мен ми се случи нещо подобно, знам,че е гадно..ама ти сама прецени кфо да правиш.]

IdeAla Na KvArTaLa_f
01-16-2008, 16:44
neznam kakvo da pravq naprayy mi se srina psihikata totalno ne sum se 4uvstvala tolko zle nikoga .. haha predi malko mi zvuna i mi vika milo ai na kafe i az ok iii sa kato go pogledna ne ne neznam ve4e mi e gadno i da go celuna kato znam 4e tq go e celuvala .. az ve4e neznam dali toi hodi na trenirovki ili se vijda s neq .. Neznam kakvo da mu kaja tova e iskam da mu kaja ne6to ama neznam kakvo

led_i_ogyn
01-16-2008, 16:58
Заеби ги и двамата, обаче не се връщай към стария си начин на живот- ти самата казваш, че е бил лош, а на вс отгоре и не може да оправи нещата. Баси и наглостта да ти каже "ти нямаш ли ми доверие"
Всъщност, ти сигурна ли си, че става въпрос за изневяра?-и приятелката ти знае ли, че ходите с тва момче???

Мн точно казано.Тя не ти е никаква приятелка, а той не те обича щом ти причинява това!

funk_nation
01-16-2008, 18:53
не ти е никва приятелка , а за него първо провери кой е започнал всичко , ако е било взаимно или приятеля ти го е направил им тегли майните и на двамата , но ако приятелката ти е започнала .. мисля ,че трябва да поговориш с приятеля ти и да се съберете

IdeAla Na KvArTaLa_f
01-16-2008, 19:03
do sega bqh s nego ii sedim v kolata i toi mi vika milo ne6to obi4am te i takuf me :*:* i az of Gosho stiga s lujite ii po4nah da mu se karam i toi sa kvo e stanalo i az znam za teb i Nikoleta i toi kfo puk znae6 iaz are ne mi se pravi i toi ni6to ne e stanalo i me luje .. i az samo mu vikam pone si priznai i toi kvo ni6to ne sum napravil i az mu vikam a sms-ite tfa onova skype ala bala i toi samo sedi takuv i mul4i i az nekfa se qdosah i si trugnah slqzoh ot kolata i toi stiga ala bala nedei i az kvo s nai dobrata mi priqtelka li i toi obi4am te tova se slu4i edin put predi vreme i .. tq me tursi i taka i az koga se slu4i i toi emii na koleda i az samo seda i mu vikam emi ok otivai pri neq sigurno e po dobra ot mene i toi samo sedi i vika ne e taka i az mahai se ot tuka i toi obi4am te treto peto ii sedi i mu se napulniha o4ite .. i mi stana mn gadno .. ama mu vikam pove4e nemojem da budem zaedno ii sega mi e mn gadno .. :cry: :cry: :cry: Obicham go mnogo i neznam kakvo da pravq bez nego .. Aa Za moite "PRIQTELKA" ot deca sme zaedno.. no qvno ahha ve4e nqma da sme priqtelki .. tq hodi s edno mom4e ve4e po4ti godina .. ii sa az 6te q preeba !!

bebeto0o
01-16-2008, 19:32
O6te ytre otiva6 i sa razbira6 i s dvamkata edno n hubavo ! Tq ti e ebasi fr a ti si mal4i6 , a toi - obi4a li te spored teb ????? GOVORIIIIIIIII i kaji posle kvo e stanalo :-P

sLaDkA_GrEsHkA
01-16-2008, 19:44
samo edno shte ti kaja - DOVERIE DOVERIE DIVERIE predi vsi4ko doverie... ako durjish na nqkoi i naistina go obi4ash kakvoto i da napravish kolkoto i da te e sram ot postupkata ti prosto trqbva da mu go priznaesh... inache edin vid umishleno go naranqvash dvoino poveche kato razbira ot nqkude drugade... za priqtelite... az sum bez komentar za tqh... tolkova sum patila 4e ... ne se zanimavai pove4e s tiq dvamata gledai na pred ... pri men se okaza taka 4e 4ovek s koito ne se obi4ahme hi4 se okaza po istinski priqtel ot vsi4kite mi verni i dulgogodishni drujki... pomisli si vurhu tova ! aide uspeh ! \:D/

IdeAla Na KvArTaLa_f
01-17-2008, 12:15
Dneska otivam az na u4ili6te i 3-ta u4im v edno u4ili6te tq e 11 klas toi 12 az 10 .. ii kvoo otivam az tam kum staqta i gi gledam teq dvamkata si govorqt.. do prozoreca ii az samo minavam iii vikam bray be ii te samo me poglednaha i ni6to.. posle toi samo vika 4akai iskam da govorim i az za kfo da govorim .. i toi az predi ti prostih .. a sega ti kakvo pravi6 .. i az mu vikam ti mi izneveri be mom4e i toi vika i ti go napravi su6toto i az mu vikam emi togava nqmah 4uvstva kum teb predpolagam 4e e su6toto i sega i toi samo nee ne e taka obi4am te ... bla bla .. iaz mu vikam 4aoo ne me intersuva6 ve4e .. a na neq .. duma ne i kazah .. Obicham gi i dvamata .. ii mi e mn gadno :cry: :cry: Iskam da buda s nego .. noO neznam dali trqbva..

sLaDkA_GrEsHkA
01-17-2008, 12:18
dostatu4no hora she te naranqvat v toq jivot ne pozvolqvai pone na tqh.. nai boli kogato blizuk te narani a te sa imenno takiva... ako riskuvash edinstveniq koito moje da zagubi ot tva she si ti sama izbirai

IdeAla Na KvArTaLa_f
01-17-2008, 12:34
ami .. da samo 4e mnogo go obi4am... ii s nego se 4uvstvah mnogo shatstliva .. toi mi razpravq 4e nqma ni6to mejdu tqh prosto vednuj se slu4ilo sega bili samo priqteli i nekfi takiva .. samo 4e nemoga da mu povqrvam.. :cry:

Iv4eTy
01-17-2008, 12:54
Еми изобщо незаслужава да му вярваш, ама изобщо... поговори си с него. Кажи му как седят нещата или престава да се зарибява или сам остава... А тая твойта "най-добра" приятелка тегли и една ... и да се спасява е*аси приятелката имаш с такава приятелка не ти трябват врагове. Най-добре обаче го режи него да си се занимават с "приятелката" ти... Не си заслужава да си хабиш нервите за хора, които не го заслужават.

BaHxeL3uHr
01-17-2008, 12:54
Ако простиш на приятелката си ще направиш голяма грешка...Тя не заслужава и грам внимание от твоя страна.Много хубаво, че не си и казала нищо, просто...отпиши я вече от всички тефтери...А колкото до приятеля си не слушай никой...само онова туптящо нещо в гърдите ти ще ти даде правилния съвет.

led_i_ogyn
01-17-2008, 15:52
Щом го е направил веднъж - ще го направи пак!Какво мислиш?До кога ще прощаваш?И то не с коя да е ами най-добрата ти приятелка...Глупаво е да простиш,а още по-глупаво е да го обичаш след всичко!

IdeAla Na KvArTaLa_f
01-17-2008, 18:10
neznam trudno mi e predi malko se pribiram ot trenirovki ii toi me 4aka pred vhoda i az takava kaji kvo iska6 i toi molq te nedei taka obi4am te i sedi i mi reve .. mnogo go obi4am.. ii toi nee takuv da izneverqva i da pravi nekfi gluposti .. kaza mi 4e trqbva i az da mu prosta kakto i toi mi bil prostil samo tova mi povtarq .. iskam da sum s nego no neznam dali trqbva ne mislq 4e 6te go napravi vtori put .. govorih s "nai dobrata mi priqtelka" ii tq kaza 4e imala 4uvstva kum nego .. vlibena bila v nego oba4e ni6to nqmalo da napravi ii az i vikam dostatu4no napravi haha i tq samo sedi i mi vika ok ii az po4nah da i vikam tfa onova haha karahme se mn ii az i kazah da zabravi 4e nqkoga me e poznavala .. нЕзнам какво да правя :cry: :cry: :cry:

BaHxeL3uHr
01-17-2008, 19:38
Ами щом искаш да си с него...бъди с него, всеки заслужава 2ри шанс...както и на теб ти е бил даден...

koalka
01-18-2008, 06:54
Еми, гадно се е получило, защото това не е обикновен чат - "чакам те, идвай" и т.н.Не казвам, че трябва да се обръща толкова внимание на тези тъпи чатове, но в случая...
Не знам дали сега ходите, но аз не бих му простила на него и на приятелката ми по простата причина, че това става зад гърба ти, а все едно нищо не е станало.

MiMcHeToOo
01-18-2008, 11:15
Еми, гадно се е получило, защото това не е обикновен чат - "чакам те, идвай" и т.н.Не казвам, че трябва да се обръща толкова внимание на тези тъпи чатове, но в случая...
Не знам дали сега ходите, но аз не бих му простила на него и на приятелката ми по простата причина, че това става зад гърба ти, а все едно нищо не е станало.

+1

IdeAla Na KvArTaLa_f
01-18-2008, 12:05
neznam mnogo go obi4am ii dneska .. pak po4nah s glupostite.. ot 8 sutrinta pieme gluposti .. ii neiskam pak da zapo4vam zaradi nego se durjah sega nego go nqma ii nqma smisul.. :cry: :cry: :cry: :cry: Prosto yse6tam kak 6te po4na kakto predi alkohol .. narkotici.. mom4eta.. aa neiskam no prosto bez nego ne si zaslujava da sum po dobra ..

nicolepcd
01-18-2008, 12:23
neznam mnogo go obi4am ii dneska .. pak po4nah s glupostite.. ot 8 sutrinta pieme gluposti .. ii neiskam pak da zapo4vam zaradi nego se durjah sega nego go nqma ii nqma smisul.. :cry: :cry: :cry: :cry: Prosto yse6tam kak 6te po4na kakto predi alkohol .. narkotici.. mom4eta.. aa neiskam no prosto bez nego ne si zaslujava da sum po dobra ..
Ми всичко е елементарно... щом го обичаш, остани с него, макар, че това взе да ми прилича на сериал... :? И щом и той те обича... какъв е проблема??? :neutral:

IdeAla Na KvArTaLa_f
01-18-2008, 12:32
ami tova 4e spa s nai dobrata mi priqtelka ne mi kaza ii produljili da se vijdat .. nai dobrata mi fr e vliubena v nego a az neznam .. kakvo da pravq .. tova e problema

MoHuTo
01-18-2008, 16:33
Тя не ти е никаква приятелка, а той не те обича щом ти причинява това!

adidas_boy
01-19-2008, 11:15
to4no taka priqteli nqma !! Vseki gleda da te preebe .. a puk liubov pff iI tfA go nqma !!

HouseMania
01-19-2008, 12:10
А ти сигурна ли си, че му даваш всичко от което има нужда? Щото жените има неприятния навик след като са задоволени и получат всичко което искат да се оттеглят без да ги еня особено за чувствата на момчето- или математически казано ЖЕНИ=КОНСУМАТОРИ, ако си го наранила по някакъв начин е повече от ясно, че когато приятелката ти му е сигурна, ще ти бие той дуспата.

sexy kiss
01-19-2008, 13:27
emii otiva6 i my kazva6 awe idiot kfo mi diga6 skandali kat mi izneverqva6 s moita "best fr"?!q sa pogledni ti kuf si boklyk i posle mi digai skandali i go ostavq6 kato kerlivo kote na ylicata

posle otiva6 pri tfoqta "best fr" i vika6:ama mur6o kfa priqtelka si ti ma?ti si nai golqmata ky*va koqto poznavam koi znae sig oprav6 dr gajeta aree fa6tai si putq i da ta nqq imam o6te mn fr koito znam 4e sa mi istinski fr

YSPEH!!! :)

IdeAla Na KvArTaLa_f
01-19-2008, 14:21
emii otiva6 i my kazva6 awe idiot kfo mi diga6 skandali kat mi izneverqva6 s moita "best fr"?!q sa pogledni ti kuf si boklyk i posle mi digai skandali i go ostavq6 kato kerlivo kote na ylicata

posle otiva6 pri tfoqta "best fr" i vika6:ama mur6o kfa priqtelka si ti ma?ti si nai golqmata ky*va koqto poznavam koi znae sig oprav6 dr gajeta aree fa6tai si putq i da ta nqq imam o6te mn fr koito znam 4e sa mi istinski fr

YSPEH!!! :)

amii s nego se razpravqhme dostatu4no vreme ii .. sega sme razdeleni .. ahah tq bila vliubena v nego .. toi neizpitval ni6to kum neq.. i kato go pitam za kvo spa s neq mi neznam.. i az .. ami HouseMania si4ko sum mu dala haha nikoga ne sme se karali i tfa e strannoto 4e neznam za kvo go e napravil za da me narani li neznam .. hodim 3 meseca nqkude ii mu bqh izneverila purvata sedmica za6toto mi be6e bezrazli4en .. i nqmah 4uvstva kum nego.. a moita dobra priqtelka ... me ybejdva6e kolko bil dobur ii 4e trqbvalo da mu se doverq haha teq 2-ta mi ebaha maikata na psihikata... obicham go mnogo .. no ve4e nito na nego nito na neq duma nqma da kaja ..

miteto
01-19-2008, 20:56
евала :shock:

kifla
01-19-2008, 21:11
:shock: Егати лицемера и ти го търпиш? :shock:

IdeAla Na KvArTaLa_f
01-19-2008, 21:52
:shock: Егати лицемера и ти го търпиш? :shock:

MIiI veche ne haha aa do kolkoto razbrah .. toi q e otrqzal moita "dobra fr" haha ii gadjeto i q e zarqzalo.. haha i kato znam s kolko labilna psihika e .. ko li 6e naprai :cry: aaa toi nespira da mi zvunni ii da me tursi .. :cry: :cry: samo me tormozi

fc
01-22-2008, 20:14
Може наистина да съжелява и т.н. Подложи го на няколко теста и нз пробвай да му простиш...