PDA

View Full Version : Моляви който знае хубаво англиски да помага



svetlin92
01-16-2008, 15:07
Водката е алкохолна напитка, състояща се основно от вода , етилов спирт ,малки количества захар, натриев бикарбонат, настойки от билки или от ръжен хляб.

Александър Македонски е роден през 356 пр.н.е. в град Пела, тогавашната столица на Древна Македония.

Мона" е често срещано в италианския език сливане на "мадона", което значи "моята дама", еквивалент на френското "Madam"; така името на картината означава "Madam Lisa

Режисьора на Jaws е Peter Spry Leverton.


1901 Вилхелм Конрад Рьонтген «В знак на признание за необикновено важни заслуги пред науката, изразени в откриването на лъчи, наречени впоследствие в негова чест».



Пеницилинът е първият в света антибиотик, открит от Александър Флеминг през 1928.


ето това ми трябва да го напиша на англиски зада имам 3 за срока иначе ми пише две много ми куца англиския моляви умолявам ви помогне те ми

•._.•No_NaMe•._.•
01-16-2008, 15:23
Пеницилинът е първият в света антибиотик, открит от Александър Флеминг през 1928.- The penicillin is the first antibiotic in the world, open to Aleksander Fleming in 1928.

•._.•No_NaMe•._.•
01-16-2008, 15:27
Режисьора на Jaws е Peter Spry Leverton.- The producer of Jaws is Peter Spry Leventon

svetlin92
01-16-2008, 15:33
добре вече 2 имаме многот и благодаря но моляви помогнете ми пукал не умея плс попаднах в едно такова даскало че си ибало мамата

•._.•No_NaMe•._.•
01-16-2008, 15:36
Pove4e ne moga da ti pomogna :neutral: . vzimai re4nika i prevejdai :P

svetlin92
01-16-2008, 15:48
много ти благодаря че ми обарна внимание

fake
01-16-2008, 15:56
[quote="svetlin92"]Vodka is an alcohol drink that consists mainly water, etyl alcohol, small amounts of sugar, натриев бикарбонат, herbs or rye bread.
A.M. was born in 356 in the town of Pela, the then capital of Ancient Macedonia

Mona is a common italian coalescence of 'madona' which means 'my lady', equivalent of the french 'madam';thus the name of the painting means "Madam Lisa"

The producer of Jaws is PSL

1901 VCR 'In recognition of incredibly important services to science, expressed in discovering rays, named later in his honour.

Pennicilin is the first antibiotic in the world, found by AF in 1928

и земи научи английски, трябва ти

dan4ety
01-16-2008, 15:59
Водката е алкохолна напитка, състояща се основно от вода , етилов спирт ,малки количества захар, натриев бикарбонат, настойки от билки или от ръжен хляб.:

The vodka is a hard drink, that mostly contains water, etilov alcohol, a little quantity of sugar, sodium bicarbonate, иnfusion from worts or a poker-bread

_________________
Александър Македонски е роден през 356 пр.н.е. в град Пела, тогавашната столица на Древна Македония.:

Aleksander Makedonski was born in 356 BC (before the christ) in Pela city, the capital of that time of ancient Macedonia.

_________________
Мона" е често срещано в италианския език сливане на "мадона", което значи "моята дама", еквивалент на френското "Madam"; така името на картината означава "Madam Lisa".:

"Mona" is often met in the italian language uniting "Madonna" which means "my lady", the equivalent of the french "madam"; so the name of the painting is "Madam Lisa". (не съм сигурна)

_________________
1901 Вилхелм Конрад Рьонтген «В знак на признание за необикновено важни заслуги пред науката, изразени в откриването на лъчи, наречени впоследствие в негова чест».:

1901 Wilhelm Konrad Rhonthen «in sign of the confession on the unusually important deserts in front of the science, showed in discovering the radio beams termed subsequently in its laureateship» (също не съм сигурна)



За имената не съм сигурна как се пиша, но това измислих :) Не съм писала всичките, защото преди мене има писани :)

svetlin92
01-16-2008, 16:11
Много ви благодаря ужасно много :-) :-) :-) ето как стана прецкването зместих се в друго училище кадето класат ми учи англиски вече 5 години аз в другото училище учих френски