PDA

View Full Version : любовни пожелания



girls
01-16-2008, 15:23
kajete nqkoe pojelanie s priqtelq mi pravim skoro dve godini i iskam da mu napi6a ne6to mn milo a nz kakvo pomagaite :wink:

danny_f4e
01-16-2008, 15:44
ето моите предложения :

Видях те един ден случайно и разбрах, че съм те търсила тъй безкрайно, ти беше и все още си най-прекрасното нещо, което ми се е случвало. Да те загубя нямам намерение, да се боря за теб - това е моето решение.

Обичам те не защото си момче, не защото те срещнах в най-гадния ден от живота си,които ти направи да бъде по-хубав, не те обичам заради това, че винаги щом те видя вътре в мен се преобръща и за пореден път разбирам, че да обичам е най-святото нещо на този свят, не те обичам защото си адски готин и притежаваш онази уникална комбинация между външна красота и невероятен характер... обичам те, защото ти си най-хубавото нещо в моя живот и именно заради теб си струва да живея, защото ти без думи и без да искаш ми обесняваш какъв е смисалът на този живот...

Още преди да те видя аз бях влюбена в мечтата за теб! Когато те срещнах копнеех всяка секунда да бъдеш до мен! Сега съм толкова влюбена в теб, че не мога да мисля за нищо друго, освен за теб и твоята любов! Мертая за очите ти - по-красиви от нощта, мечтая за усмивката ти - най-прекрасната,която някога съм виждала, мечтая за нежните ти прегръдки, където се чувствам най-щастлива и сигурна! Обичам те, видаги съм те обичала, ще продължавам да те обичам завинаги! Желая безкрайно да бъдеш и сега до мен, искам те !!! Много те обичам! Ти си вскичко за мен - ти си моето щастие, моята болка, моята нежност, моята мечта, ти си смисъла на живота ми. Ако тебе те нямаше какво щях да правя ???!!!

P.S. Малко са дълги но може да комбинираш отделни часто от тях... аз така права :wink: Успех ! надявам се да са ти харесали споменчетата и да ти помогнат :)

girls
01-17-2008, 11:41
mersi mn sra6no sa gotini ne sam dalgi daje az iska ne6to po galomq ne malki ako nqkoi dr znae neka da napi6e

to6eto125
01-17-2008, 16:22
leleee mn vi blagodarq evalata koito gi e izmislil
no na men ne mi pomognaha mn mn to i samo dumi nemogat da pomognat pri men! :cry: no blagodarq vse pak

Izabella_
01-18-2008, 15:23
Vtoriqt e super nai-qkiqt.BRAVO :) :) :) :) :)

danny_f4e
01-18-2008, 17:41
радвам се че са ви харесали ... после ще напиша още :) :-)

led_i_ogyn
01-18-2008, 18:37
Първият път когато те видях ме беше страх да те докосна.Първият път когато те докоснах ме беше страх да те целуна.Първият път когато те целунах ме беше страх да те обичам.Асега когато те обичам ме е страх да не те загубя.


ObichaM Te,KogatO IdvasH,KogatO SqdasH TihichkO Do MeN.ObichaM Te KogatO Si OtivasH I Te TyrsQ DeN SleD DeN.ObichaM Te KogatO Mi GovorisH I KogatO NejnO Me GalisH S OchI.ObichaM Te,KogatO Se UsmihvasH I PotyvasH V MoitE SylzI.ObichaM Te KogatO Te SynuvaM I KogatO IzgarqM V SynQ Si Ot StrasT.ObichaM Te KogatO Te PregryshtaM I NaD TeB TyrsQ VlasT.ObichaM Te,KogatO DrugitE Te MrazqT I KogatO PlachesH Do ZorI.ObichaM Te,KogatO Me ObichasH I KogatO Me MrazisH DorI!


Ти си мисълта с, която заспивам!
Ти си сънят , който сънувам!
Ти си Усмивката на моите устни!
Ти си сълзите солени и вкусни!
Ти си мечтата за красиво и нежно!
Ти си волна птица в небето!
Ти си Човека стигнал до сърцето!
Ти си порив в необяснимото!
Ти си спомен от трудно излечимото!
Ти си приятел верен и мил!
Ти си вечното желание на сетивата!
Ти си болката, с която чуствам самотата!
Ти си погледа потънал в сълзи!
Ти си нежността, която сърцето ми търси!
Ти си слънцето след дъждовен ден!
Ти си луната радваща само мен!
Ти си истината за моето второ съществуване!
Ти си този, който обичам!
Ти си любовта, в която вечно се вричам!
Ти си човека изчезнал като дим!
Ти си си ТИ и за мен си незаменим!


За сега тези ако намеря други ще пиша ;)

danny_f4e
01-18-2008, 20:45
From Hell ау мерси тези са супер :-)

Blab
01-18-2008, 20:52
За две години нищо ли не си почувствала...
каква любов...

danny_f4e
01-18-2008, 20:59
"Страст"
Ела с мен на брега да забравим самотата.
Ела с мен на брега да танцуваме под луната.
Какво ще правим с тази страст,
която още по-силно гори в нас?
Тя е като чудна магия,
страстта е като стихия.
Омагьоса ни нас нощта и брега направи с нас магия,
обичам те, обичам те... не искам да го крия !

"Обичам те"
Обичам те, когато идваш,когато сядаш тихичко до мен, обичам те когато си отиваш и те търся ден след ден. Обичам те , когато ми говориш, когато свенливо ме галиш с очи,обичам те, когато се умисхваш и потъваш в моите сълзи. Обичам те когато те санувам,когато изгарям в огън от страст, обичам те ,когато те прегръщам и над тебе търся власт. Обичам те, когато другите те мразят и кгоато плачеш до зори, обичам те , когато ти се смееш и когато ме мразиш дори !

"Намерена"
Ти ме намери...
Изгубена...
Малко дете...
Плачех
и търсех пътя-
незнаех къде
вратата беше отворена-
там ме чакаше ти.
Прегърна ме,
преведе ме
от смърт
във вечен живот.

после повече :)

girls
01-19-2008, 17:00
danny_f4e ne se stiskai dai o6te takiva kato parvite neveroqtni sa 6te 4akam da znae6 :P

DivoTo_KoTe
01-19-2008, 17:04
ето моите предложения :

Видях те един ден случайно и разбрах, че съм те търсила тъй безкрайно, ти беше и все още си най-прекрасното нещо, което ми се е случвало. Да те загубя нямам намерение, да се боря за теб - това е моето решение.

Обичам те не защото си момче, не защото те срещнах в най-гадния ден от живота си,които ти направи да бъде по-хубав, не те обичам заради това, че винаги щом те видя вътре в мен се преобръща и за пореден път разбирам, че да обичам е най-святото нещо на този свят, не те обичам защото си адски готин и притежаваш онази уникална комбинация между външна красота и невероятен характер... обичам те, защото ти си най-хубавото нещо в моя живот и именно заради теб си струва да живея, защото ти без думи и без да искаш ми обесняваш какъв е смисалът на този живот...

Още преди да те видя аз бях влюбена в мечтата за теб! Когато те срещнах копнеех всяка секунда да бъдеш до мен! Сега съм толкова влюбена в теб, че не мога да мисля за нищо друго, освен за теб и твоята любов! Мертая за очите ти - по-красиви от нощта, мечтая за усмивката ти - най-прекрасната,която някога съм виждала, мечтая за нежните ти прегръдки, където се чувствам най-щастлива и сигурна! Обичам те, видаги съм те обичала, ще продължавам да те обичам завинаги! Желая безкрайно да бъдеш и сега до мен, искам те !!! Много те обичам! Ти си вскичко за мен - ти си моето щастие, моята болка, моята нежност, моята мечта, ти си смисъла на живота ми. Ако тебе те нямаше какво щях да правя ???!!!

P.S. Малко са дълги но може да комбинираш отделни часто от тях... аз така права :wink: Успех ! надявам се да са ти харесали споменчетата и да ти помогнат :)


На мен много ми харесаха,ако сме заедно с приятеля ми до Свети Валентин ще си открадна нещо от горе написаното =P~

danny_f4e
01-19-2008, 18:35
О-тмина лятото
Б-регът остана сам
И- ето днес това е лошото
Ч-е си без капка плам
А- можехме тъй леко
М-инутите да задържим
Т-е в нас следи оставиха
Е-то ний един към друг вървим !

Не ме чакай в гората, нямам бензин в колата,чакай ме в леглото , ще дойда с колелото.
8-)

Ти си момче мечта, ти си моята съдба, ти си в мрака като видени и си моето сладко изкушение. Ти си ангел от небето, кацнал право в сърцето (това аз съм го мислила за моя любим :P )

Мило мило аз те знам искаш целувка да ти дам. На ти цунка на ти две , но и ти ме цункай по вратле. Гушни ме и обичай и от мен не се отричай (и това аз го мислих... :) )

П.П сега търся другата тетрадка дето имах още подобни .. ще почакате малко :D

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-20-2008, 06:06
За две години нищо ли не си почувствала...
каква любов...
Ами аз щях да кажа да си излееш това, което ти е на душата, а не да четеш и преписваш готови. Просто ще знаеш, че всичко идва от теб, от твоето сърци, и отива точно при един специален човек...