PDA

View Full Version : Първоначално ми пусна език, а сега се дърпа...



trg_ahmed
01-16-2008, 15:32
Мале не,наскор0 се запознах с едн0 м0миче всичк0 6.Преди да се видим в скайп си пращахме целувки прегръдки,и кат0 се видяхме тя директн0 ме награбчи и ми пусна език,но пр0блема е че мн0го се дърпа.Питах я дали се срамува тя каза че не са срамува,разбрах че ма харесва,и тя сама ми г0 призна,ама не м0га да я разбера защо са дърпа питах я тя каза че по принцип 0бичала да са дърпа :x

А пък мен тва ма твари...та как м0га да я накарам да не са дърпа :shock:



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Mushher
01-16-2008, 15:33
Нали ти пуска езици,к'во искаш повече 8)

cherinka
01-16-2008, 15:33
Лесно. 8-)

Barca
01-16-2008, 15:39
Ми бате като гледам заглавието на темата ми става ясно колко държиш на нея и че искаш само да топнеш чушката....и как така се "дърпа"?Нали ти пуска езици ти кво искаш?

trg_ahmed
01-16-2008, 15:49
Не не искам сам0 да т0пна чушката,смисъл тя е малка за тази раб0та,за т0ва си имам други м0мичета н0 пр0ст0 мразя да са дърпат ...

Аз си падам леко "женчо" какт0 няк0и к0мплексари ни наричат така :P

Zlobche
01-16-2008, 16:26
:razz: :razz: аааа хора от вас ще получа инфаркт от смях! Първо те награбила пуснала ти език после се дърпала...нещо не ми звучи :-s а като си имаш други момичета за да топнеш чушката къф ти е проблема че се дърпа?!?! явно само я използваш... :-x

ice_cream_f
01-16-2008, 16:45
Hahaha da be verno kuv ti e problema kato ti e pusnala ezik :P :razz:

led_i_ogyn
01-16-2008, 16:51
Дейба тъпата пача :lol: :lol:

lilit_666
01-16-2008, 17:13
Та не схванах за КОЕ се дърпала??? #-o Ти не уточни какво се очаква от нея.
А за другото-не съм човека,който да ти казва с колко да си- предполагам знаеш, че е гадно...

Anarion
01-16-2008, 18:09
Как така хем ти пуска езици, хем се дърпа? :lol:

N0_feAR
01-16-2008, 18:20
баце странен си ми. Хем я харесваш хем е "дейба тъпата пача". Хем та награбила и ти пускала езици, хем се дърпала. Е не мислиш ли, че е малко объркано?!? А кат имаш момичета за "другата работа" к'во се притесняваш. Всичко ти е на 6. Не разбираш ли, че се прави на недостъпна за да задържи интереса ти, а тъй кат гледам май нямаш кой знае къв интерес към нея :?

estreq
01-16-2008, 18:22
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: 6a ma razmoleete be hora i seksa ne e si4ko :evil:

inSane_baby
01-16-2008, 18:40
Та не схванах за КОЕ се дърпала??? #-o Ти не уточни какво се очаква от нея.
А за другото-не съм човека,който да ти казва с колко да си- предполагам знаеш, че е гадно...

me 2 ne sfanah z k0 se darpa

Sticky778
01-16-2008, 19:18
Мале не,наскор0 се запознах с едн0 м0миче всичк0 6.Преди да се видим в скайп си пращахме целувки прегръдки,и кат0 се видяхме тя директн0 ме награбчи и ми пусна език,но пр0блема е че мн0го се дърпа.Питах я дали се срамува тя каза че не са срамува,разбрах че ма харесва,и тя сама ми г0 призна,ама не м0га да я разбера защо са дърпа питах я тя каза че по принцип 0бичала да са дърпа :x

А пък мен тва ма твари...та как м0га да я накарам да не са дърпа :shock:


Аве селинджър пача си ти вземи малко по културно се отнасай с хората, както ти предполагам не обичаш да те обиждат така и другите не обичат имай малко уважение!

И МОЛЯ ВИ СЕ СПРЕТЕ СЕ С ТИЯ СЕМКАДЖИИСКИ ТЕМИ! Всеки за щяло и нещяло пуска тема

AleXxandErR
01-16-2008, 19:56
Ей малоумник (говоря на малоумника, написал темата), аман от такива като тебе! Не стига, че те е целунала, ама ти какво искаш от втората среща вече да е в леглото ти!?!?!?!?! Май както каза някой преди мене искаш само да "топнеш чушлето"?! За заглавието нямам думи просто "Дейба тъпата пача". АБЕ ЕЙ СЕЛЯНДЖИР, Я ПО-ВНИМАТЕЛНО С НАЧИНА ТИ НА ИЗРАЗЯВАНЕ В ТОЗИ ФОРУМ!? Вземи се в ръце малко - за тебе май секса е всичко в една връзка, а? И на колко си ти и тя? Разбрах, че е малка за "тези работи" (правя си изводите, че ти си на около 16 - тя на 14 или 13). После защо имало толкова много момичета, които вече са минати по 5-6 пъти на 13...
Искрени извинения към модераторите, но просто такива индивиди, като този тук много ме дразнят!

PoisoNGirL
01-16-2008, 20:31
Qvno veche edno momiche ako ne legne s momcheto na purvata max na vtorata sreshta se dyrpa...aman...
Aide de vsichki chakame da kajesh kak se durpa tochno :-o

Mystery_of_life
01-17-2008, 11:29
Мале не,наскор0 се запознах с едн0 м0миче всичк0 6.Преди да се видим в скайп си пращахме целувки прегръдки,и кат0 се видяхме тя директн0 ме награбчи и ми пусна език,но пр0блема е че мн0го се дърпа.Питах я дали се срамува тя каза че не са срамува,разбрах че ма харесва,и тя сама ми г0 призна,ама не м0га да я разбера защо са дърпа питах я тя каза че по принцип 0бичала да са дърпа :x

А пък мен тва ма твари...та как м0га да я накарам да не са дърпа :shock:

Не знам как как не се сетихте за това - на нея не й харесва как се целува той. Това е!

Scared_Straight
01-17-2008, 18:15
Пича просто е направил темата за фън.
Но ако мислиш че можеш да си хванеш гадже си се излъгал :)