PDA

View Full Version : Какви поводи за самочувствие,какво чудо...



Mirelchetoo14
01-16-2008, 15:52
О.о,шок и ужас... :shock: Тази година се преместих в ново училище в Младост,и картинката е върховна :grin: Разни провинциалистчини физиономийки,наклепани догоре с грим,слушащи САМО чалга(другото да знаете е помия :P ),облечени като любимите си певачки :D ,правят само интрижки и говорят за момчета,все едно тва долу не спира да ги сърби....Това ОК,индивиди всякакви,но досега не съм се натъквала на такова нещо-в час питат учителите какво означават думи като "лентяй","анализ","вопъл".Пишат "УбЕснявам","Омирам","на дали","дедазнам" :D :D :D :D :D И като и им кажеш "лекции",те викат-"Ахахаа селекции вика :D ".Или на "одушевен" викат "въодушевен",да знаете разлика няма... :D Още по-странно е,че наистина красивите момичета си мълчат и не се надуват,учат си,и се държат нормално...А тия,дето само "попълват бройката" се смятат за голяма работа.И да се обърне такъв образ и да ти каже:"ТиИи нИкУгЪъЪ нЯмЪ дЪ сИ тУвАа кУеТу сЪм аСс мРи ФфФ кОфИтИи" :-& ,когато не знае около 60% от думите,които използваш,и оная му играе за всеки....как да не ти се иска да го набиеш....О.о,дали се впечатлявам прекалено,или е странно да не знаеш думата "Просвета"...?!Мислех,че всичко изписано по темата в нета е излишно нагнетяване на напрежението и изкривяване на представата за тийн-овете,ама.... :shock:

InitialD
01-16-2008, 16:03
Ооо това да не те изненадва .. нещата тепърва ще стават по-зле.. бих казал много по-зле.Чудно само как аз като бях на твоите години такива типове нямаше .. може би моето поколение се оказа що годе добро?!
Карай свиркай си и не им обръщай внимание! :-({|=

Pedgree
01-16-2008, 16:07
хех..кое е даскалото..131 или 128? :D

InitialD
01-16-2008, 16:08
хех..кое е даскалото..131 или 128? :D

Е да не са само те в Младост!?!?! Ами 88мо 144то?!!?!?

Mirelchetoo14
01-16-2008, 16:14
хех..кое е даскалото..131 или 128? :D

Е да не са само те в Младост!?!?! Ами 88мо 144то?!!?!?

Още по-зле...39то :D Не че всичките не са еднакви...А и учителите защо са толкова озлобени?! :shock: В предишното ми у-ще всички бяха невероятни педагози...и страшно свестни хора.

ЕPu
01-16-2008, 16:15
88мо.. тва ще да е ебати фашисткото даскало :D

bungle
01-16-2008, 16:20
88мо.. тва ще да е ебати фашисткото даскало :D

Даскалите там не са наред. 8-) А за учениците да не говорим. Пхахаха.

kakaomen
01-16-2008, 16:21
Ами незнам как само при вас е така? Аз сега съм 8 клас и в мойто у-ще такива индивиди са огрооомна рядкост. :neutral:

Mirelchetoo14
01-16-2008, 16:24
Ами незнам как само при вас е така? Аз сега съм 8 клас и в мойто у-ще такива индивиди са огрооомна рядкост. :neutral:

Оооо къде учиш,да се местя при теб :D

Bodom_child
01-16-2008, 16:31
Е такива хора заслужават да ги спичаш пред камера, без те да зацепват за какво става дума :lol: Толкова познато че няма накъде..
все пак майка ми преподава на такива ителектуално ограничени топиве с изключително нисък манталитет, които горките(аз мислех че хората се майтапят) не могат да си напишат името и според които фотосинтезата е метод за проявяване на снимки ](*,)

kakaomen
01-16-2008, 16:32
Първа Английска, но долколкото знам от приятели и в немската няма такива. :)

Blacklisted
01-16-2008, 17:40
Хаха много мразя тъпи и грозни, тъпи и красиви става... поне си имат някакво оправдание кек^^

machoka
01-16-2008, 17:43
Уелкъм ту дъ риалити.

Тъпи путки мислещи за принцеси има навсякъде, даже преобладавт. Това не означава, че няма много готини и точни мадами между впрочем.. Истинска рядкост са такива обаче, за коеот много съжалявам.

InitialD
01-16-2008, 17:46
Първа Английска, но долколкото знам от приятели и в немската няма такива. :)

Имам познат там .. да му кажа да те отвори на хора!??!

А иначе в даскалото което завърших ги бяхме дресирали ако някой кривне от правия път му набивахме канчето и повече не гъкваше!

zloto
01-16-2008, 17:49
Такова е положението... в моето училище няма такива, защото уж се води елитно, но в някои от кварталните училища е лудост... надявам се поне да имаш 1-2-ма свестни в класа, защото иначе няма да ти е никак приятно...

Decu
01-16-2008, 17:54
Първа Английска, но долколкото знам от приятели и в немската няма такива. :)


Хм..и аз искам в първа английска.
Как е там? Не чувам кой знае колко добри отзиви, ама ми се учи английски.
Като се разговорихме за училища, има ли някой от НФСГ? :D

white_chik
01-16-2008, 18:38
Съгласна съм с това,което каза,обаче само едн нещо ме издразн.Едва ли не натъртваш,че въпросното ти училище е в Младост.Младост не е кофа.Аз живея в Младост.Сега не уча тук,обаче до 7 клас получих добро образование и голяма част от съучениците ми влязоха в елитни училища.

Mirelchetoo14
01-16-2008, 19:19
Съгласна съм с това,което каза,обаче само едн нещо ме издразн.Едва ли не натъртваш,че въпросното ти училище е в Младост.Младост не е кофа.Аз живея в Младост.Сега не уча тук,обаче до 7 клас получих добро образование и голяма част от съучениците ми влязоха в елитни училища.

Извинявай,не съм искала да прозвучи така,определено не съм имала намерение да вложа подобно значение...Просто го споменах,машинално.Иначе Младост се развива страхотно,далеч не бих го нарекла "западнал".Говеда се намират и в Бояна,и в Младост и в долно нанагорнище,и в Калифорния,така че кварталът няма никакво значение :?

kakaomen
01-16-2008, 19:38
Първа Английска, но долколкото знам от приятели и в немската няма такива. :)


Хм..и аз искам в първа английска.
Как е там? Не чувам кой знае колко добри отзиви, ама ми се учи английски.
Като се разговорихме за училища, има ли някой от НФСГ? :D
Ами нали знаеш, че хората плюят по това което не могат да имат.:) И на мен всички ми викаха, че първа АЕГ е наркоманско и идиотско училище, но не е така, но както знаете във всяко стадо има и черни овце, просто при мен са по-малко. :D За НФСГ знам че няма много такива момичета, но пак го знам от гледната точка на заек. :D

shadow4e
01-16-2008, 19:46
Явно си изкарала ниски оценки на изпитите, за да се забиеш там, но гледай да се измъкнеш докато е време, защото постепенно и твоето ниво ще падне. Това е неизбежно, защото учителите ще започнат да обясняват с по-прости думи и като ти се наложи да кандидатстваш след 12-ти клас, ще се чудиш какво да правиш.

Mirelchetoo14
01-16-2008, 20:07
Явно си изкарала ниски оценки на изпитите, за да се забиеш там, но гледай да се измъкнеш докато е време, защото постепенно и твоето ниво ще падне. Това е неизбежно, защото учителите ще започнат да обясняват с по-прости думи и като ти се наложи да кандидатстваш след 12-ти клас, ще се чудиш какво да правиш.

Абе тя мойта е мн сложна...Трябваше да кандидатствам с изкуства,и изкарах 5.25,по БЕЛ 5.75,а по математика 4.30...ообаче закриха паралелката с изкуствата,и оттам се започна ходене по мъките и търсене на ново у-ще в последните 3 дни преди 15ти...и така се забих тука :neutral:

Decu
01-17-2008, 08:08
Първа Английска, но долколкото знам от приятели и в немската няма такива. :)


Хм..и аз искам в първа английска.
Как е там? Не чувам кой знае колко добри отзиви, ама ми се учи английски.
Като се разговорихме за училища, има ли някой от НФСГ? :D
Ами нали знаеш, че хората плюят по това което не могат да имат.:) И на мен всички ми викаха, че първа АЕГ е наркоманско и идиотско училище, но не е така, но както знаете във всяко стадо има и черни овце, просто при мен са по-малко. :D За НФСГ знам че няма много такива момичета, но пак го знам от гледната точка на заек. :D

Аха...
Плюят, плюят,ама аз имам приятели там. Не се оплакват, само казват, че нищо не са научили :-o то може и от човека да е де, ама цял клас..

Обаче май съм навита повече за фсг-то. Излизам с професия, надявам се и с научен език, ако не и два :D