PDA

View Full Version : Френскииии



TheKeeper
01-16-2008, 16:21
Здравейте. Трябва ми писмо по френски до утре сутринта. Темата е какво сте правили през коледната ваканция. До 100 думи като трябва да е в passe compose и imparfait. Използвайте най-лесните френски думи, които можете. Малко късно ама.. :( Ще съм ви благодарен цял живот, ако някой го напише.. дори и с грешки да е! Мерси многооооооооо

naughtyyygirl
01-16-2008, 17:10
Кажи по-подробно на български за какво да се говори и ще се опитам да ти помогна :)

TheKeeper
01-16-2008, 17:50
Здравей. През коледната ваканция си прекарах много добре. Ходих на гости на моя приятел Оливър във Франция. Беше страхотно! Той ме разведе из Париж. Ходихме по музеи и галерии. Посетихме Айфеловата кула. Гледката беше много красива, но ме беше страх от височината. Той ме заведе да посетя Сорбоната. На Коледа се веселихме много. Получих много подаръци. След Коледа отидохме до катедралата Нотр Дам. На Нова Година беше много забавно! Фойерверките бяха много красиви! За съжаление трябваше да си тръгна в началото на януари. Много искам да отида пак.


Знам, че е много смешно ама..

naughtyyygirl
01-16-2008, 18:20
Salut!
Mes vacances d'hiver se sont passent tr

TheKeeper
01-16-2008, 18:38
Олее златна си!! Мерсиииииииииии!!!!!!!!

naughtyyygirl
01-16-2008, 19:02
Моля, моля! ако има нещо пак питай! :P

hottie
01-17-2008, 12:09
[quote=inconsolable_girl]Salut!
Mes vacances d'hiver se sont passent tr

naughtyyygirl
01-17-2008, 16:50
с изключение на някои малки грешки, които си открих сама, едно пропуснато ударение, не виждам по каква причина си поправял/а и местоименията, както и си си добавял/а пояснения! Може да не знам перфектно френския, но мога да кажа, че знам езика по-добре от теб!!! :)

hottie
01-22-2008, 19:48
Ami sumniavam se za6toto jiveia v Francia ot muni4ka....a za6to go promenih pove4ko (izvun gre6kite) ..za6toto zvu4i po-dobre.

belerofone
01-28-2008, 17:02
с изключение на някои малки грешки, които си открих сама, едно пропуснато ударение, не виждам по каква причина си поправял/а и местоименията, както и си си добавял/а пояснения! Може да не знам перфектно френския, но мога да кажа, че знам езика по-добре от теб!!! :)

Драга моя ,
ти вярваш ли си на написаното....Поправката на ПРЕКРАСНОТО ти писмо е абсолютно намясто предивид , че дори подгответата са с по ясна прадстава за езика от теб.Бога ми ако ти смяташ , че знаеш езика значи аз спокойно мога да ти кажа че си в тежка дълбока заблоуда.Сорри за грубия изказ ама не се изхвърляй когатао не си е на мястото...

Айде дерзай и учи френските възвратни и невъзвратни глаголи.

hottie
01-28-2008, 19:12
с изключение на някои малки грешки, които си открих сама, едно пропуснато ударение, не виждам по каква причина си поправял/а и местоименията, както и си си добавял/а пояснения! Може да не знам перфектно френския, но мога да кажа, че знам езика по-добре от теб!!! :)

Драга моя ,
ти вярваш ли си на написаното....Поправката на ПРЕКРАСНОТО ти писмо е абсолютно намясто предивид , че дори подгответата са с по ясна прадстава за езика от теб.Бога ми ако ти смяташ , че знаеш езика значи аз спокойно мога да ти кажа че си в тежка дълбока заблоуда.Сорри за грубия изказ ама не се изхвърляй когатао не си е на мястото...

Айде дерзай и учи френските възвратни и невъзвратни глаголи.

имайки предвид,че съч взела BAC - L и Brevet и двете с mention tres bien твоите думи въобщее не ми действат по никакъв начин :) Виж на български мислих, че не съм много добра, но като те чета.... 8-)
Абе отпусни се,бе . Целта беше да помогнем на човека. Въобще не съм тук за да си сравнявам френския или каквото и да било с няква непозната.

belerofone
01-28-2008, 22:44
с изключение на някои малки грешки, които си открих сама, едно пропуснато ударение, не виждам по каква причина си поправял/а и местоименията, както и си си добавял/а пояснения! Може да не знам перфектно френския, но мога да кажа, че знам езика по-добре от теб!!! :)

Драга моя ,
ти вярваш ли си на написаното....Поправката на ПРЕКРАСНОТО ти писмо е абсолютно намясто предивид , че дори подгответата са с по ясна прадстава за езика от теб.Бога ми ако ти смяташ , че знаеш езика значи аз спокойно мога да ти кажа че си в тежка дълбока заблоуда.Сорри за грубия изказ ама не се изхвърляй когатао не си е на мястото...

Айде дерзай и учи френските възвратни и невъзвратни глаголи.

имайки предвид,че съч взела BAC - L и Brevet и двете с mention tres bien твоите думи въобщее не ми действат по никакъв начин :) Виж на български мислих, че не съм много добра, но като те чета.... 8-)
Абе отпусни се,бе . Целта беше да помогнем на човека. Въобще не съм тук за да си сравнявам френския или каквото и да било с няква непозната.

Айде да не почваме с българския език , че и твоя не е очароватлено правилен.
Но като ще ми се фукаш с някакви сертификатчета АЗ съм взел всички европейски сертификати плюс тези на френските институти за ниво ученици с 95 от 100 точки...Нещо да кажеш сега душко златна....

Междо другото една маловажна подробност....момче съм....

hottie
01-29-2008, 18:44
офффф аре стига ме занимава с глупости.порасни малко и си намери работа. не съм тука да си сравнявам уменията...

belerofone
01-30-2008, 19:39
офффф аре стига ме занимава с глупости.порасни малко и си намери работа. не съм тука да си сравнявам уменията...

Май засегнах нарв?На по голям акъл съм от теб.Колкото до работата такава си имам....по-добре платена от твоята...

Съкровище не се захващай с мен....По-способни от теб са правили тази грешка и са губили...