PDA

View Full Version : Да го целуна ли?



EmO_KiD_;(
01-16-2008, 17:18
Хора ето какво ми се случва:
Миналата година октомври месец един съсед,който много харесвам ми каза,че ме харесва.Аз него винаги съм го харесвала,защото сме отраснали заедно,а и той е много хубав.Та вчера ми звъни и ме попита дали съм си в нас и аз казах,че съм си в нас и той каза,че след малко с едно момче(което познавам) ще ми дойдат на гости и аз:Ми ок...И такам..те дойдоха,после момчето си тръгна а съседа остана в нас и си говорихме до към 17 часа(От 14 часа).И по това време,нещо се закачахме,гледахме някакъв филм и по едно време ръцете ни се оказаха една в друга.Той се усети и се дръпна,ама според мен има още чувства към мен.Преди 3 седмици щеше да ми предлага,ама понеже е малко тъпичък и някой го разубеди... :cry: Днеска пак ми идва на гости и пак така се закачахме.Никога не съм била толкова близо до него...Беше ми хубаво :mrgreen: И каза,че утре пак ще дойде...Нямам нищо против,разбира се.Моите чувства към него сигурно никога няма да охладнеят.Та питам се дали да го целуна утре или да не избързвам,ама мисля,че има някакво привличане все още....Преди като идваше в нас си седяхме на определено разстояние и не сме се "докосвали" така...Е? 8-[ 8-[

lilit_666
01-16-2008, 17:23
Погледни го изпитателно в очите и ще разбереш...
Де и с моя да беше толкова лесно... ](*,)

trg_ahmed
01-16-2008, 17:24
Извинявай,ама ти тъпа ли си ?
За какъв чеп да го дири във вас да ти идва на г0сти? Мн0г0 ясн0 че идва т0чн0 за т0ва да се сближите,ст0и на разст0яние 0т теб защот0 се притеснява да не кажеш че са е опитал да та изнасили и такива

Та извод: ЦЕЛУНИ ГО АК0 М0ЖЕШ И ПОВЕЧЕ НАПРАВИ :grin:

asi_basi
01-16-2008, 17:25
Та извод: ЦЕЛУНИ ГО АК0 М0ЖЕШ И ПОВЕЧЕ НАПРАВИ :grin:

I az tai mislq 4e trqbva da napravi6

EmO_KiD_;(
01-16-2008, 17:37
Извинявай,ама ти тъпа ли си ?
За какъв чеп да го дири във вас да ти идва на г0сти? Мн0г0 ясн0 че идва т0чн0 за т0ва да се сближите,ст0и на разст0яние 0т теб защот0 се притеснява да не кажеш че са е опитал да та изнасили и такива

Та извод: ЦЕЛУНИ ГО АК0 М0ЖЕШ И ПОВЕЧЕ НАПРАВИ :grin:
Eм от къде да знам....А и постоянно като нещо го ударя примерно и ми вика:Аиде са,нали сме приятели...Това сега какво значи? :-#

trg_ahmed
01-16-2008, 17:41
Ам пр0сто не иска да нахалства,и аз така зарибявам в начал0то,първ0 приятелк0 после миличк0 :P

Така че не се притеснявай действай ;-)

EmO_KiD_;(
01-16-2008, 17:46
Ам пр0сто не иска да нахалства,и аз така зарибявам в начал0то,първ0 приятелк0 после миличк0 :P

Така че не се притеснявай действай ;-)
E,добре,ако наистина ме приема само като приятелка и аз тръгна да го целувам...И той се дръпне и аз ще се самоубия... :-# :-#

Callyer
01-16-2008, 17:58
ако наистина те харесва няма да се дръпне :)

EmO_KiD_;(
01-16-2008, 17:59
ако наистина те харесва няма да се дръпне :)
A ako се дръпне,тогава какво да правя?

miteto
01-16-2008, 18:00
Ми ако си толкова ограничена нищо чудно и да го направиш :) Хората ти дадоха съвет - няма какво повече да получиш от тази тема ;) Успех.

IrReplacaBle
01-16-2008, 18:02
е чак да се самоубиеш....
пробвай нищо не губиш1И наистина за какво друго ще идва всеки ден у вас , едва ли ще мисли план да ти граби къщата....

П.П. Ами това в подписа ти "с него сме вече два месеца" да не ходиш с някой друг?

marmalad4e
01-16-2008, 18:04
целуни го :) сигурна съм 4е няма да се дръпне а дори да го направи-измисли няква смешка за да излезеш от ситуацията :wink:

EmO_KiD_;(
01-16-2008, 18:07
е чак да се самоубиеш....
пробвай нищо не губиш1И наистина за какво друго ще идва всеки ден у вас , едва ли ще мисли план да ти граби къщата....

П.П. Ами това в подписа ти "с него сме вече два месеца" да не ходиш с някой друг?
Ми да,обаче скъсахме преди 1 седмица,ама съм забравила да го махна....

EmO_KiD_;(
01-16-2008, 18:29
целуни го :) сигурна съм 4е няма да се дръпне а дори да го направи-измисли няква смешка за да излезеш от ситуацията :wink:
е kaкво да кажа,ако се дръпне? :(

niko86`
01-16-2008, 18:36
ела пиле 8-)

~!~TotaL`Cha0s~!~
01-16-2008, 18:43
целуни го :) сигурна съм 4е няма да се дръпне а дори да го направи-измисли няква смешка за да излезеш от ситуацията :wink:
е kaкво да кажа,ако се дръпне? :(
Kaji mu Ela kote da ti napalnq dupeto s liubov .. da se nadqvame 4e nqma da otkaje :lol:

IrReplacaBle
01-16-2008, 19:28
Ми да,обаче скъсахме преди 1 седмица,ама съм забравила да го махна....Ахам
Ами тогава действай и не мисли какво може да се случи,ако....
И аз да я имах тая смелост нямаше да питам въобще,ама на срам та срам :-D

PoisoNGirL
01-16-2008, 19:32
E kakvo chakash kato vseki den idva u vas da ne mislish,che e sluchaino?!Deistvai.Qvno toi se pritesnqva. :)

KyKlIcHkA13
01-16-2008, 22:29
hxah celyni go est taka hem 6te my napravi6 po golqmo vpe4atlenie :P

EmO_KiD_;(
01-17-2008, 09:53
ела пиле 8-)
Tва ме разби :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

EmO_KiD_;(
01-17-2008, 16:06
Aз първо не съм мн сиг,че още ме харесва.Да накарам ли някой фр да го пита? :-#

•._.•No_NaMe•._.•
01-17-2008, 16:17
Aз първо не съм мн сиг,че още ме харесва.Да накарам ли някой фр да го пита? :-#
m4i ti za6to misli6 vs den ti e na gosti sigyrno se pritesnqva zatova go celuni i hi4 ne mu misli :-)

EmO_KiD_;(
01-17-2008, 16:20
Aз първо не съм мн сиг,че още ме харесва.Да накарам ли някой фр да го пита? :-#
m4i ti za6to misli6 vs den ti e na gosti sigyrno se pritesnqva zatova go celuni i hi4 ne mu misli :-)
Aма не съм сигурна дали ще издържа на това напрежение.Той ми е мн добър фр и ми е МНОГО странно. :cry: Днеска каза,че излъгал едно момче,за да дойде у нас.Аз го питах дали иска да ходиме на кафе :mrgreen: и той ми оки...

hatercrew
01-17-2008, 16:24
ше ме прощаваш ама си адски мноу тъпа ](*,) ](*,) ](*,) пича не си мъкне задника зарад хубавите ви папети е :roll: Пфф ако моя можеше да дойде щях да съм го целунала не ми напрао щеше да е изнасилен ](*,) ](*,) ](*,)

SiNiStEr
01-17-2008, 16:26
Абе ко толкова му мислиш?
Като го видиш и го награбчваш и толкова !

EmO_KiD_;(
01-17-2008, 16:26
ше ме прощаваш ама си адски мноу тъпа ](*,) ](*,) ](*,) пича не си мъкне задника зарад хубавите ви папети е :roll: Пфф ако моя можеше да дойде щях да съм го целунала не ми напрао щеше да е изнасилен ](*,) ](*,) ](*,)
sry,ама не съм тъпа,а съм притеснителна и се срамувам да го целуна.Ти как ще се почувстваш,ако момчето,което си тръгнала да целуваш се дръпне?!?!

•._.•No_NaMe•._.•
01-17-2008, 16:29
mi taka kato se pritesnqvate i dvamata i ni6to e pravite misli6 li 4e ne6to 6te stane :?

EmO_KiD_;(
01-17-2008, 16:30
mi taka kato se pritesnqvate i dvamata i ni6to e pravite misli6 li 4e ne6to 6te stane :?
Аз си мислех да накарам един фр да го пита и тогава чак дадействам...

aciko
01-17-2008, 16:35
mi taka kato se pritesnqvate i dvamata i ni6to e pravite misli6 li 4e ne6to 6te stane :?
Аз си мислех да накарам един фр да го пита и тогава чак дадействам...
По-добре никой да не го пита.
Отидете само двамата някъде и тогава действай,нема какво да се срамуваш ;)
Като съдя по коментарите,той също те харесва,но излиза,че е по претиснителен и от теб.
Все някой трябва да направи 1-вата стъпка.
Действай,може и да нямаш много време :)

EmO_KiD_;(
01-17-2008, 16:39
mi taka kato se pritesnqvate i dvamata i ni6to e pravite misli6 li 4e ne6to 6te stane :?
Аз си мислех да накарам един фр да го пита и тогава чак дадействам...
По-добре никой да не го пита.
Отидете само двамата някъде и тогава действай,нема какво да се срамуваш ;)
А ако той не иска?Тогава според тебе какво да правя? :neutral: :neutral:

aciko
01-17-2008, 16:41
Ако те харесва няма как да не се съгласи.
Нали казваш,че за кафе се е съгласил,и за другаде ще се съгласи!

EmO_KiD_;(
01-17-2008, 16:45
Ако те харесва няма как да не се съгласи.
Нали казваш,че за кафе се е съгасил,и за другаде ще се съгаси!
Ами да,обаче може да ме има само като фр.Мен за това ме е страх.... :-# :-# :-#

aciko
01-17-2008, 16:46
Ами тогава поговорете относно вашите взаимоотношения и чувства един към друг.

•._.•No_NaMe•._.•
01-17-2008, 16:49
Ами тогава поговорете относно вашите взаимоотношения и чувства един към друг.
+1
6tom i dvamata ne deistvate nqma drugo re6enie.yspeh4etaaa :P

EmO_KiD_;(
01-17-2008, 16:55
Ами тогава поговорете относно вашите взаимоотношения и чувства един към друг.
+1
6tom i dvamata ne deistvate nqma drugo re6enie.yspeh4etaaa :P
Mен дори ме е срам да го попитам.Преди си пишехме СМС-и и тогава му казвах,ама на живо.... :cry: :cry: Може да се изчервя като домат

aciko
01-17-2008, 16:58
Пий две водки и няма да те е срам :D
Сега сериозно.
Както казах по - горе все някой трябва да направи 1-вата стъпка.
Ако и двамата се срамувате и си мълчите,нищо няма да се получи,и ще си останеш само с желанието.
Ако наистина го харесваш,няма от какво да те е срам :)

•._.•No_NaMe•._.•
01-17-2008, 16:59
Ами тогава поговорете относно вашите взаимоотношения и чувства един към друг.
+1
6tom i dvamata ne deistvate nqma drugo re6enie.yspeh4etaaa :P
Mен дори ме е срам да го попитам.Преди си пишехме СМС-и и тогава му казвах,ама на живо.... :cry: :cry: Може да се изчервя като домат
i toi kakvo ti e kazval kato si mu pisala 4e go haresva6 :neutral:

EmO_KiD_;(
01-17-2008, 17:01
Ами тогава поговорете относно вашите взаимоотношения и чувства един към друг.
+1
6tom i dvamata ne deistvate nqma drugo re6enie.yspeh4etaaa :P
Mен дори ме е срам да го попитам.Преди си пишехме СМС-и и тогава му казвах,ама на живо.... :cry: :cry: Може да се изчервя като домат
i toi kakvo ti e kazval kato si mu pisala 4e go haresva6 :neutral:
Ми той пръв ми призна,че ме харесва.Аз него го харесвам от 5 годишна :mrgreen:

•._.•No_NaMe•._.•
01-17-2008, 17:06
Ами тогава поговорете относно вашите взаимоотношения и чувства един към друг.
+1
6tom i dvamata ne deistvate nqma drugo re6enie.yspeh4etaaa :P
Mен дори ме е срам да го попитам.Преди си пишехме СМС-и и тогава му казвах,ама на живо.... :cry: :cry: Може да се изчервя като домат
i toi kakvo ti e kazval kato si mu pisala 4e go haresva6 :neutral:
Ми той пръв ми призна,че ме харесва.Аз него го харесвам от 5 годишна :mrgreen:
mi kazal ti e 4e te haresva,vseki den ti e na gosti ti kakvo o6te iska6 otpysni se malko i deistvai 4e kolkoto i da se haresvate ako nikoi ot dvamata ne pravi parvata stapka ni6to nqma da stane :neutral:

EmO_KiD_;(
01-17-2008, 17:10
Ами тогава поговорете относно вашите взаимоотношения и чувства един към друг.
+1
6tom i dvamata ne deistvate nqma drugo re6enie.yspeh4etaaa :P
Mен дори ме е срам да го попитам.Преди си пишехме СМС-и и тогава му казвах,ама на живо.... :cry: :cry: Може да се изчервя като домат
i toi kakvo ti e kazval kato si mu pisala 4e go haresva6 :neutral:
Ми той пръв ми призна,че ме харесва.Аз него го харесвам от 5 годишна :mrgreen:
mi kazal ti e 4e te haresva,vseki den ti e na gosti ti kakvo o6te iska6 otpysni se malko i deistvai 4e kolkoto i da se haresvate ako nikoi ot dvamata ne pravi parvata stapka ni6to nqma da stane :neutral:
Помня датата:Беше 26 Декември,01:14h От тогава мина доста време.Той знаеше,че ходя с онова момче,може би сега не иска да е с мене.Вчера му казах,че не ходиме от една седмица.Утре ще ходиме на кафе...

•._.•No_NaMe•._.•
01-17-2008, 17:13
mi celuni go utre :-) i aide posle pi6i. uspeh :P

EmO_KiD_;(
01-17-2008, 17:15
mi celuni go utre :-) i aide posle pi6i. uspeh :P
Mnogo ti blagodarq! :-) :-)

EmO_KiD_;(
01-18-2008, 11:18
Хора,аз тръгнах да го целувам,до сега беше в нас,ама той се дръпна.Всъщност не разбра,че искам да го целуна.Той май няма никви чувства към мене вече май...Мн ми е гадно,аз многооооо го харесвам :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

asi_basi
01-18-2008, 14:18
Хора,аз тръгнах да го целувам,до сега беше в нас,ама той се дръпна.Всъщност не разбра,че искам да го целуна.Той май няма никви чувства към мене вече май...Мн ми е гадно,аз многооооо го харесвам :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Abe stiga si se strahuvala beee. Ok sama kaza 4e ne e razbral 4e si iskala da go celune6, zna4i ne vsi4ko e uizgubeno, pak i moje bi se e stresnal (ako e razbral 4e 6te go celune6) , ne se otkazvai! spored men trqbva sledva6tiq pat kato doide v vas da se opita6 otnovo... ama glei toq pat da razbere kvo prai6 4e ako pak ne razbere.... #-o

aciko
01-18-2008, 14:22
Значи!
Преди да тръгваш да го целуваш,кажи му какво мислиш и какви чувства имаш към него.
След това го прегърни и го целуни.
Ако пак се дръпне,значи не изпитва същото!

•._.•No_NaMe•._.•
01-18-2008, 14:24
Значи!
Преди да тръгваш да го целуваш,кажи му какво мислиш и какви чувства имаш към него.
След това го прегърни и го целуни.
Ако пак се дръпне,значи не изпитва същото!
+1 :P

princesa_viki
01-18-2008, 14:31
Извинявай,ама ти тъпа ли си ?
За какъв чеп да го дири във вас да ти идва на г0сти? Мн0г0 ясн0 че идва т0чн0 за т0ва да се сближите,ст0и на разст0яние 0т теб защот0 се притеснява да не кажеш че са е опитал да та изнасили и такива

Та извод: ЦЕЛУНИ ГО АК0 М0ЖЕШ И ПОВЕЧЕ НАПРАВИ :grin:
Eм от къде да знам....А и постоянно като нещо го ударя примерно и ми вика:Аиде са,нали сме приятели...Това сега какво значи? :-#
хаха ти какво искаш да ти каже?все пак се водите за приятели.и наистина щом е дошъл у вас значи иска нещо повече от приятелство.Като ти се отвори възможност-нападай :wink:

EmO_KiD_;(
01-18-2008, 19:13
Извинявай,ама ти тъпа ли си ?
За какъв чеп да го дири във вас да ти идва на г0сти? Мн0г0 ясн0 че идва т0чн0 за т0ва да се сближите,ст0и на разст0яние 0т теб защот0 се притеснява да не кажеш че са е опитал да та изнасили и такива

Та извод: ЦЕЛУНИ ГО АК0 М0ЖЕШ И ПОВЕЧЕ НАПРАВИ :grin:
Eм от къде да знам....А и постоянно като нещо го ударя примерно и ми вика:Аиде са,нали сме приятели...Това сега какво значи? :-#
хаха ти какво искаш да ти каже?все пак се водите за приятели.и наистина щом е дошъл у вас значи иска нещо повече от приятелство.Като ти се отвори възможност-нападай :wink:

Aham,mi nadqvam se da stane.Posle mu zvunq edin negov fr i toi go izluga,4e nqma da izliza,6toto imal nkva spe6na rabota i e takiva :D :D Nzn,oba4e na men mi stana mn gotino,4e luje zaradi mene...

princesa_viki
01-19-2008, 07:07
щом и до лъжи се е стигнало....със сигурност те харесва и му е приятно в твоята компания :)

•._.•No_NaMe•._.•
01-19-2008, 09:10
vij do kyde stigna mom4eto zaradi teb da lyje priqtelite si.celuni go i hi4 ne mu misli :-) :wink: :P

EmO_KiD_;(
01-19-2008, 10:21
vij do kyde stigna mom4eto zaradi teb da lyje priqtelite si.celuni go i hi4 ne mu misli :-) :wink: :P
To kato bqhme v nas i az trqq6e da se obli4am i si obuh edni obuvki an tok4eta(ne za da mu se haresam,taka hodq ve4e) i tumni dunki i otgore mn sladka bqla bluza.I toi vika lele Ive,6e te izpapkam,posle mi kazva kakvo da obli4am i kato vidq edna roklq,ama tq letna i vika e tva oble4i i az e mn e studeno za tva i toi emi ni6to,az 6e te stoplq :lol: :lol: .Nekvi e takiva.Posle edni negovi fr bqha trugnali kum tqh,a toi be6e v nas i zvunnaha i v nas,a az go skrih v garderoba :lol: :lol: I ne razbraha,4e e u nas... :razz: :razz: Moje bi naistina me haresva..V ponedelnik 6te se vidime,za6toto toi subota i nedelq e na trenirovki i nqma vreme...I mislq da go kissna...

poltergais
01-19-2008, 13:26
Е браво мацко действай :grin: :grin: :grin: готина историика :) :)

Naughty_
01-19-2008, 13:33
за да си станете гаджета трябва да го целунеш по дупката на гЪза \:D/

EmO_KiD_;(
01-19-2008, 15:18
за да си станете гаджета трябва да го целунеш по дупката на гЪза \:D/
XAX I kak da stane tova? :razz: :razz:

EmO_KiD_;(
01-19-2008, 16:57
Az sega se 4udq..Da mu napi6a li sms,4e go haresvam :neutral: :neutral:

miShle
01-19-2008, 17:23
Погледни го изпитателно в очите и ще разбереш...
Де и с моя да беше толкова лесно... ](*,)

+ 1

EmO_KiD_;(
01-19-2008, 18:04
E? Da mu pratq li SMS?Strah me e da ne po4ne da me otbqgva...Ako misli,4e vse o6te e rano za da trugvame i t.n.

aciko
01-19-2008, 18:11
E? Da mu pratq li SMS?Strah me e da ne po4ne da me otbqgva...Ako misli,4e vse o6te e rano za da trugvame i t.n.
Не!
На живо очи в очи е по - добре :)

EmO_KiD_;(
01-19-2008, 18:16
E? Da mu pratq li SMS?Strah me e da ne po4ne da me otbqgva...Ako misli,4e vse o6te e rano za da trugvame i t.n.
Не!
На живо очи в очи е по - добре :)
E kakvo da mu kaja?
Am Antonio,mn mi e trudno da ti go kaja,ama az te haresvam kato ne6to pove4e ot fr... :lol: :lol:

aciko
01-19-2008, 18:18
Еми каквото си решила да му казваш в СМС-а му го кажи на живо.
Кажи му ооо Антонио много те харесвам,без тебе не мога да живея,не мога да си представя живота без теб :D

EmO_KiD_;(
01-19-2008, 18:21
Еми каквото си решила да му казваш в СМС-а му го кажи на живо.
Кажи му ооо Антонио много те харесвам,без тебе не мога да живея,не мога да си представя живота без теб :D
Ami ddz,ama az misleh da mi napi6a ne6to takova:
Am zdrasti...Az sa mi e malko tupo da govorq za tva,ama mislq,4e te haresvam kato ne6to pove4e ot fr.Moje da sum izkreizila ne6to,ama iskam da znam dali i ti izpitva6 ne6to kum men?

aciko
01-19-2008, 18:27
Еми каквото си решила да му казваш в СМС-а му го кажи на живо.
Кажи му ооо Антонио много те харесвам,без тебе не мога да живея,не мога да си представя живота без теб :D
Ami ddz,ama az misleh da mi napi6a ne6to takova:
Am zdrasti...Az sa mi e malko tupo da govorq za tva,ama mislq,4e te haresvam kato ne6to pove4e ot fr.Moje da sum izkreizila ne6to,ama iskam da znam dali i ti izpitva6 ne6to kum men?
Не му казвай такива неща от сорта,че ти е тъпо,просто звучи "тъпо".
Отидете някъде например у вас и му кажи.
Антонио познаваме се от доста време,приятели сме,но аз мисля,че имам чуства към теб и вече не мога да се държа с теб като с приятел.
Надявам се да изпитваш същото към мен.

GameFace
01-19-2008, 18:29
Мъжко мнение и мъжка гледна точка!

Щом идва у вас - има ГОЛЯМ интерес към теб! (лъже приятелите си, държи те за ръка...и т.н.)

Ние (мъжете) НЕ СЕ ДЪРПАМЕ (е зависи де, ама ТОЙ ТЕ ХАРЕСВА - ДЕМЕК НЯМА ДА СЕ ДРЪПНЕ! ;) )

Срам го е! Повярвай ми - мъжете сме много по-срамежливи от Вас. Просто се мъчиме да изглеждаме хладнокръвни!

Предложение: хвани го за ръка, притисни тялото си до неговото и го целуни! Не се обяснявай колко го харесваш, обичаш или желаеш. Това ще му е ясно след целувката.

п.с. главните букви не са с цел повишаване на тон, а просто да привлекат вниманието ти! :) успех и ДЕЙСТВАЙ! ;)

princesa_viki
01-19-2008, 18:31
не нее....недей.най-вероятно да се уплаши :grin: както казаха кажи му го лично.Например "Не знам правилно ли съм преценила,но в последно време мисля че гледаш на мен с "други очи""и зависи вече по отговора му,ти реши да го целунеш или няма смисъл.Не знам доколко е адекватен примера ми,ама се надявам да ти помогне :-)

EmO_KiD_;(
01-19-2008, 18:33
Еми каквото си решила да му казваш в СМС-а му го кажи на живо.
Кажи му ооо Антонио много те харесвам,без тебе не мога да живея,не мога да си представя живота без теб :D
Ami ddz,ama az misleh da mi napi6a ne6to takova:
Am zdrasti...Az sa mi e malko tupo da govorq za tva,ama mislq,4e te haresvam kato ne6to pove4e ot fr.Moje da sum izkreizila ne6to,ama iskam da znam dali i ti izpitva6 ne6to kum men?
Не му казвай такива неща от сорта,че ти е тъпо,просто звучи "тъпо".
Отидете някъде например у вас и му кажи.
Антонио познаваме се от доста време,приятели сме,но аз мисля,че имам чуства към теб и вече не мога да се държа с теб като с приятел.
Надявам се да изпитваш същото към мен.
Ama ako ne si zapazim priqtelstvoto?A ako go napi6a ot globul centura i ako toi kaje,4e ne izpitva ni6to kum men az 6e kaja,4e e stanala gre6ka i 4e e trqbvalo da go izpratq na drugo mom4e i 4e se 4uvstvam mn kofti,4e si e pomislil,4e e za nego.. [-o< [-o<

tuzaro
01-19-2008, 18:38
Тая тема 5 страници развитие... Та целуна ли го? 8-)

EmO_KiD_;(
01-19-2008, 18:38
Тая тема 5 страници развитие... Та целуна ли го? 8-) Ne sum,ama pitam za sms-a :D

aciko
01-19-2008, 18:39
Тая тема 5 страници развитие... Та целуна ли го? 8-)
Ако не е,може да раздаде по една на нас,аз няма да откажа :D

EmO_KiD_;(
01-19-2008, 18:43
Тая тема 5 страници развитие... Та целуна ли го? 8-)
Ако не е,може да раздаде по една на нас,аз няма да откажа :D ::: ::: :::

tuzaro
01-19-2008, 18:45
Тая тема 5 страници развитие... Та целуна ли го? 8-)
Ако не е,може да раздаде по една на нас,аз няма да откажа :DНие сме кавалери баце, не отказваме 8-)

EmO_KiD_;(
01-19-2008, 18:48
Еми каквото си решила да му казваш в СМС-а му го кажи на живо.
Кажи му ооо Антонио много те харесвам,без тебе не мога да живея,не мога да си представя живота без теб :D
Ami ddz,ama az misleh da mi napi6a ne6to takova:
Am zdrasti...Az sa mi e malko tupo da govorq za tva,ama mislq,4e te haresvam kato ne6to pove4e ot fr.Moje da sum izkreizila ne6to,ama iskam da znam dali i ti izpitva6 ne6to kum men?
Не му казвай такива неща от сорта,че ти е тъпо,просто звучи "тъпо".
Отидете някъде например у вас и му кажи.
Антонио познаваме се от доста време,приятели сме,но аз мисля,че имам чуства към теб и вече не мога да се държа с теб като с приятел.
Надявам се да изпитваш същото към мен.
Ama ako ne si zapazim priqtelstvoto?A ako go napi6a ot globul centura i ako toi kaje,4e ne izpitva ni6to kum men az 6e kaja,4e e stanala gre6ka i 4e e trqbvalo da go izpratq na drugo mom4e i 4e se 4uvstvam mn kofti,4e si e pomislil,4e e za nego.. [-o< [-o<

GameFace
01-19-2008, 18:52
не нее....недей.най-вероятно да се уплаши :grin: както казаха кажи му го лично.Например "Не знам правилно ли съм преценила,но в последно време мисля че гледаш на мен с "други очи""и зависи вече по отговора му,ти реши да го целунеш или няма смисъл.Не знам доколко е адекватен примера ми,ама се надявам да ти помогне :-)



Когато едно момиче притисне тялото си до това на момчето изчезва всякакъв страх. Само трябва да седите 3-4 секунди и да се гледате в очите и нападаш. "Миииииии таквоз, мого те харесвааам, но ме е страх да те целунааааа....." не е оферта. По-скоро така ще се изплаши повече, защото показваш слаб характер. Просто го направи. СМС-ите после. Ако не се бяхте държали за ръка щях да ти кажа какво да му напишеш. Сега целувката е въпрос на време. И ТИ определяш колко време ще чакаш.

П.С. Ако се изплаши ще си снимам дупето по прашки и ще си го сложа за аватар! :)

EmO_KiD_;(
01-19-2008, 18:55
не нее....недей.най-вероятно да се уплаши :grin: както казаха кажи му го лично.Например "Не знам правилно ли съм преценила,но в последно време мисля че гледаш на мен с "други очи""и зависи вече по отговора му,ти реши да го целунеш или няма смисъл.Не знам доколко е адекватен примера ми,ама се надявам да ти помогне :-)



Когато едно момиче притисне тялото си до това на момчето изчезва всякакъв страх. Само трябва да седите 3-4 секунди и да се гледате в очите и нападаш. "Миииииии таквоз, мого те харесвааам, но ме е страх да те целунааааа....." не е оферта. По-скоро така ще се изплаши повече, защото показваш слаб характер. Просто го направи. СМС-ите после. Ако не се бяхте държали за ръка щях да ти кажа какво да му напишеш. Сега целувката е въпрос на време. И ТИ определяш колко време ще чакаш.

П.С. Ако се изплаши ще си снимам дупето по прашки и ще си го сложа за аватар! :)
Ama mn me e sram.. #-o #-o Mislq,4e s SMS nqma da se upla6i,po-veroqtno e na jivo.Poznavam go

tuzaro
01-19-2008, 18:59
кат та е срам стой без гадже 8-)

EmO_KiD_;(
01-19-2008, 19:02
кат та е срам стой без гадже 8-) Ama mislq,4e s SMS nqma da se upla6i.Ako kaje,4e me haresva SMS-a e ot men,ako kaje,4e ne me...TOgava SMS-a e bil za nqkoi dr,koito e sled negovoto ima i sum gi uburkala :-D :-D Minava li tva spored vas?

GameFace
01-19-2008, 19:03
Инат си! :)

Ако последваш съвета ми ще избегнеш всякакви обяснения, срамът ще е в много по-малко количество и няма да гледаш земята или тавана, а него. При такива моменти езика на тялото има много по-важна роля, от думите.

Разговора преди целувката в някои случаи убива страста (която е най-важното нещо в този момент. Любовта е постоянна, но страста и адреналина ще те изхвърлят в космоса веднага щом го целунеш!). Думите могат само да отложат нещата. А повярвай ми ако си притиснеш тялото няма къде да избяга и да иска (а съм сигурен, че не иска ;) )!

EmO_KiD_;(
01-19-2008, 19:05
Инат си! :)

Ако последваш съвета ми ще избегнеш всякакви обяснения, срамът ще е в много по-малко количество и няма да гледаш земята или тавана, а него. При такива моменти езика на тялото има много по-важна роля, от думите.

Разговора преди целувката в някои случаи убива страста (която е най-важното нещо в този момент. Любовта е постоянна, но страста и адреналина ще те изхвърлят в космоса веднага щом го целунеш!). Думите могат само да отложат нещата. А повярвай ми ако си притиснеш тялото няма къде да избяга и да иска (а съм сигурен, че не иска ;) )!
Ama,ne moga da izdurja do ponedelnik,iskam da razbere,4e go haresvam [-o<

GameFace
01-19-2008, 19:11
За 1 ден няма смисъл да си прецакваш понеделнишкия адреналин. ;) (Поне според мен... :neutral: )

princesa_viki
01-19-2008, 19:14
еми тогава що ни питаш като си знаеш твоето :D

ivan4oooo
01-19-2008, 19:14
daavai be celuni go kvo tolkova

EmO_KiD_;(
01-19-2008, 19:15
За 1 ден няма смисъл да си прецакваш понеделнишкия адреналин. ;) (Поне според мен... :neutral: )
Dobre,moje bi si prav/prava. #-o #-o Oba4e az qko sum hlutnala,sunuvam go,postoqnno mi e v glavata,ne moga bez nego,seriozno vi kazvam :cry: :cry: Ako ne me haresva ne znam kakvo 6te napravq...

GameFace
01-19-2008, 19:17
За 1 ден няма смисъл да си прецакваш понеделнишкия адреналин. ;) (Поне според мен... :neutral: )
Dobre,moje bi si prav/prava. #-o #-o Oba4e az qko sum hlutnala,sunuvam go,postoqnno mi e v glavata,ne moga bez nego,seriozno vi kazvam :cry: :cry: Ako ne me haresva ne znam kakvo 6te napravq...


Прав! :)

Щом продължаваш да се чудиш, значи търсиш отговора тук. Ето ти го - харесва те! Целуни го! Ако нямаш какво да правиш до понеделник ще се хванеме я няколко съфорумци и ще мааме белот утре, за да те успокоиме. :)

kakaomen
01-19-2008, 19:17
За 1 ден няма смисъл да си прецакваш понеделнишкия адреналин. ;) (Поне според мен... :neutral: )
Dobre,moje bi si prav/prava. #-o #-o Oba4e az qko sum hlutnala,sunuvam go,postoqnno mi e v glavata,ne moga bez nego,seriozno vi kazvam :cry: :cry: Ako ne me haresva ne znam kakvo 6te napravq...
Ще си прережеш вените, нали си емо? :razz:

Naughty_
01-19-2008, 19:18
за да си станете гаджета трябва да го целунеш по дупката на гЪза \:D/
XAX I kak da stane tova? :razz: :razz: ами кажи му да се наведе хихихи :grin: :D :grin:

GameFace
01-19-2008, 19:19
И ЕМО-тата са гадни псевдо-депресирани деца, на които не им е угаждано на детските и малоумни прищявки! Надявам се, че не си такава. (Видях ти ник-а :) )

tuzaro
01-19-2008, 19:19
За 1 ден няма смисъл да си прецакваш понеделнишкия адреналин. ;) (Поне според мен... :neutral: )
Dobre,moje bi si prav/prava. #-o #-o Oba4e az qko sum hlutnala,sunuvam go,postoqnno mi e v glavata,ne moga bez nego,seriozno vi kazvam :cry: :cry: Ako ne me haresva ne znam kakvo 6te napravq...
Ще си прережеш вените, нали си емо? :razz: :lol: :lol: :lol:

EmO_KiD_;(
01-19-2008, 19:20
И ЕМО-тата са гадни псевдо-депресирани деца, на които не им е угаждано на детските и малоумни шрищявки! Надявам се, че не си такава. (Видях ти ник-а :) )
Mi ne sum takava...promenih se.Mislq,4e e hubavo,kogato osuznae6 kakvo si vsu6tnost i bude6 sebe si.Ne mi se pravi nova registraciq...

GameFace
01-19-2008, 19:21
Искрено се радвам за теб! :)

EmO_KiD_;(
01-19-2008, 19:26
Искрено се радвам за теб! :)
Blagodarq ti!A i blagodarq na mnogo ot horata vuv foruma,koito mi pomognaha da go preodoleq :mrgreen: :-) :-)

Naughty_
01-19-2008, 19:37
аз мисля че е тъпо да му кажеш "харесвам те,а ти харесваш ли ме??"
по -добре е да се заиграваш с него..комплименти,базици тва онова... :twisted:

kifla
01-19-2008, 19:50
Не го целувай първа! :smt011

GameFace
01-20-2008, 02:05
Ааааа тия женски номера да ми се правите на недостъпни ми писнаха. :) По-силният пол, равенство между половете...и т.н. и на всичкото отгоре да ми вкарвате тая изнервяща тактика - няма нужда. Момчето й ходи на гости, държи я за ръка и оставя тя да му се дърпа... ;)

EmO_KiD_;(
01-20-2008, 07:50
Ааааа тия женски номера да ми се правите на недостъпни ми писнаха. :) По-силният пол, равенство между половете...и т.н. и на всичкото отгоре да ми вкарвате тая изнервяща тактика - няма нужда. Момчето й ходи на гости, държи я за ръка и оставя тя да му се дърпа... ;)
aham,i az mislq taka :-P :-P

princesa_viki
01-20-2008, 08:28
За 1 ден няма смисъл да си прецакваш понеделнишкия адреналин. ;) (Поне според мен... :neutral: )
Dobre,moje bi si prav/prava. #-o #-o Oba4e az qko sum hlutnala,sunuvam go,postoqnno mi e v glavata,ne moga bez nego,seriozno vi kazvam :cry: :cry: Ako ne me haresva ne znam kakvo 6te napravq...
Ще си прережеш вените, нали си емо? :razz:
по-добре не давай идеи :D 8-)

miteto
01-20-2008, 08:30
:D

EmO_KiD_;(
01-20-2008, 15:13
AБЕ МАЙ МА ХАРЕСВА!!!Сега го засекох да рита с момчетата и едното вика:Абе харесва те,а той вика:Абе млъквай бе!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Shany_Toy_Gun
01-20-2008, 16:16
Ами тогава какво чакаш!?! :shock: Целуни го и кажи какво е станало 8)

Shany_Toy_Gun
01-20-2008, 16:17
Той те харесва, ти го харесваш. Какво му мислиш действай, пък каквото стане :)

SaLzI4Ka
01-20-2008, 17:04
хахах предложи му да играете на истината или предизвикателството 8-) ... от там се сещаш... =P~

•._.•No_NaMe•._.•
01-20-2008, 17:06
:-) cunkai go :-)

EmO_KiD_;(
01-21-2008, 17:23
Нищо не стана!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

•._.•No_NaMe•._.•
01-21-2008, 17:28
za6to kakvo stana?dr1pna li se? :neutral:

EmO_KiD_;(
01-21-2008, 17:34
za6to kakvo stana?dr1pna li se? :neutral:
Ми нещо се бяхе загаворили за бивши гадйета и аз му казах,че до сега не съм обичала никого.Той вика:А мене обичаш ли ме?И аз му казах,че го харесвам,после го питах:Ти мене харесваш ли ме?И той:е,като приятел те харесвам...и не видях смисъл да се опитвам... :cry:

tuzaro
01-21-2008, 18:07
za6to kakvo stana?dr1pna li se? :neutral:
Ми нещо се бяхе загаворили за бивши гадйета и аз му казах,че до сега не съм обичала никого.Той вика:А мене обичаш ли ме?И аз му казах,че го харесвам,после го питах:Ти мене харесваш ли ме?И той:е,като приятел те харесвам...и не видях смисъл да се опитвам... :cry:Кво да кажа освен че си глупава, нищо не пречише да опиташ...

EmO_KiD_;(
01-21-2008, 18:10
za6to kakvo stana?dr1pna li se? :neutral:
Ми нещо се бяхе загаворили за бивши гадйета и аз му казах,че до сега не съм обичала никого.Той вика:А мене обичаш ли ме?И аз му казах,че го харесвам,после го питах:Ти мене харесваш ли ме?И той:е,като приятел те харесвам...и не видях смисъл да се опитвам... :cry:Кво да кажа освен че си глупава, нищо не пречише да опиташ...
Не съм бе!Ама какъв е смисъла,сега продължавам напред и няма да мисля за него иии готово! =D>

EmO_KiD_;(
01-21-2008, 18:10
za6to kakvo stana?dr1pna li se? :neutral:
Ми нещо се бяхе загаворили за бивши гадйета и аз му казах,че до сега не съм обичала никого.Той вика:А мене обичаш ли ме?И аз му казах,че го харесвам,после го питах:Ти мене харесваш ли ме?И той:е,като приятел те харесвам...и не видях смисъл да се опитвам... :cry:Кво да кажа освен че си глупава, нищо не пречише да опиташ...
Не съм бе!Ама какъв е смисъла,сега продължавам напред и няма да мисля за него иии готово! =D>

EmO_KiD_;(
01-21-2008, 18:10
za6to kakvo stana?dr1pna li se? :neutral:
Ми нещо се бяхе загаворили за бивши гадйета и аз му казах,че до сега не съм обичала никого.Той вика:А мене обичаш ли ме?И аз му казах,че го харесвам,после го питах:Ти мене харесваш ли ме?И той:е,като приятел те харесвам...и не видях смисъл да се опитвам... :cry:Кво да кажа освен че си глупава, нищо не пречише да опиташ...
Не съм бе!Ама какъв е смисъла,сега продължавам напред и няма да мисля за него иии готово! =D>

EmO_KiD_;(
01-21-2008, 18:10
za6to kakvo stana?dr1pna li se? :neutral:
Ми нещо се бяхе загаворили за бивши гадйета и аз му казах,че до сега не съм обичала никого.Той вика:А мене обичаш ли ме?И аз му казах,че го харесвам,после го питах:Ти мене харесваш ли ме?И той:е,като приятел те харесвам...и не видях смисъл да се опитвам... :cry:Кво да кажа освен че си глупава, нищо не пречише да опиташ...
Не съм бе!Ама какъв е смисъла,сега продължавам напред и няма да мисля за него иии готово! =D>

aciko
01-21-2008, 20:48
Абе ти му вкарай един език,па да видим дали ша е само като приятел 8-)

sweet_lady:]
01-21-2008, 21:00
dr imat pravo----->za da idva u vas tarsi vnimani ili iska da vidi dali ti uzpitva6 ne6to za da zn kak da deistva no tai kato ima mom4eta det gi e strax da ne badat otrqzani ne deistvat sledovatelno napravi parvata kra4ka ti i posle 6te vidi6 4e vs 6te si doide na mqstoto! :wink:

MayKyTy
01-21-2008, 21:01
Абе ти му вкарай един език,па да видим дали ша е само като приятел 8-)
+1 :P :D :D :D

EmO_KiD_;(
01-22-2008, 10:16
Abe,razbrah,4e hodi s momi4e po 1-2 dni,ne sum sigurna,4e mi trqbva takova mom4e....Az go haresvam mnogo i 6te me narani..Ne znam....

princesa_viki
01-22-2008, 11:29
za6to kakvo stana?dr1pna li se? :neutral:
Ми нещо се бяхе загаворили за бивши гадйета и аз му казах,че до сега не съм обичала никого.Той вика:А мене обичаш ли ме?И аз му казах,че го харесвам,после го питах:Ти мене харесваш ли ме?И той:е,като приятел те харесвам...и не видях смисъл да се опитвам... :cry:Кво да кажа освен че си глупава, нищо не пречише да опиташ...
Не съм бе!Ама какъв е смисъла,сега продължавам напред и няма да мисля за него иии готово! =D>
ииии готово друг път.след 2 седмици ще напишеш нова тема "харесвам го,ама той си има друга"
давай ся докато имаш шанс,да не съжаляваш после че не си опитала

aciko
01-22-2008, 11:42
Неее , нееее аз вече просто съм безсилен!
От сумати време си заприказвала,че го харесваш и все си измисляш някфи проблеми деба маааму.
Пожелавам му на човека скоро време да си намери някоя,та да спреш да се занимаваш с него ... като не можеш да му кажеш какво мислиш,ще си останеш на сухо.
Такъв е животът!

GameFace
01-22-2008, 15:11
Неее , нееее аз вече просто съм безсилен!
От сумати време си заприказвала,че го харесваш и все си измисляш някфи проблеми деба маааму.
Пожелавам му на човека скоро време да си намери някоя,та да спреш да се занимаваш с него ... като не можеш да му кажеш какво мислиш,ще си останеш на сухо.
Такъв е животът!


Прав е... :(

EmO_KiD_;(
01-23-2008, 10:24
Ама той знае кво изпитвам!Казах му го,но после си говорихме и мисля,че няма смисъл да съм с него.
1-во.6те ми изневерява,не е възможно да не го прави,защото е женкар!
2-ро.Няма да иска да излизаме никъде.
3-то.Няма да каже,че ходи с мен пред приятелите си!
4-то.Ще иска секс,а аз не съм готова
5-то.Никога няма да се обичаме,защото аз не обичам никого и той така

princesa_viki
01-23-2008, 11:00
Ама той знае кво изпитвам!Казах му го,но после си говорихме и мисля,че няма смисъл да съм с него.
1-во.6те ми изневерява,не е възможно да не го прави,защото е женкар!
2-ро.Няма да иска да излизаме никъде.
3-то.Няма да каже,че ходи с мен пред приятелите си!
4-то.Ще иска секс,а аз не съм готова
5-то.Никога няма да се обичаме,защото аз не обичам никого и той така
Хахаха.Извинявай,ама тогава за кво беше всичко това?
Ти не знам на колко си,ама е очевадно че не знаеш какво искаш...айде когато решиш,тогава обърквай и другите покрай теб :wink:

GameFace
01-23-2008, 11:12
Браво! Спретна ни една безсмислена форумна фиеста......

Anarion
01-23-2008, 12:21
Ама той знае кво изпитвам!Казах му го,но после си говорихме и мисля,че няма смисъл да съм с него.
1-во.6те ми изневерява,не е възможно да не го прави,защото е женкар!
2-ро.Няма да иска да излизаме никъде.
3-то.Няма да каже,че ходи с мен пред приятелите си!
4-то.Ще иска секс,а аз не съм готова
5-то.Никога няма да се обичаме,защото аз не обичам никого и той така

Хубаво е, че си намерила причини да не съжаляваш, обаче за последното леко се съмнявам, че е така. Сигурно се чувстваш отблъсната и си сърдита на себе си и на него. Вслушвай се в нещата, които си изброила, и недей да се тормозиш ;) Иначе той как се държи с теб след като му призна чувствата си и още ли твърди, че те харесва само като приятелка?

ПП Щом е женкар не си струват мъките...

EmO_KiD_;(
01-23-2008, 14:22
Ама той знае кво изпитвам!Казах му го,но после си говорихме и мисля,че няма смисъл да съм с него.
1-во.6те ми изневерява,не е възможно да не го прави,защото е женкар!
2-ро.Няма да иска да излизаме никъде.
3-то.Няма да каже,че ходи с мен пред приятелите си!
4-то.Ще иска секс,а аз не съм готова
5-то.Никога няма да се обичаме,защото аз не обичам никого и той така

Хубаво е, че си намерила причини да не съжаляваш, обаче за последното леко се съмнявам, че е така. Сигурно се чувстваш отблъсната и си сърдита на себе си и на него. Вслушвай се в нещата, които си изброила, и недей да се тормозиш ;) Иначе той как се държи с теб след като му призна чувствата си и още ли твърди, че те харесва само като приятелка?



ПП Щом е женкар не си струват мъките...

Mи все още идва в нас и си се забавлявамеама няма вече чувства от моя страна...
GameFace не съм ви спретнала игра,просто поговорихме за тия неща и сега ги разбрах.Има негови приятели,които са и мои приятели така че...Извинявай,ако си мислиш,че е така

w0sh
01-23-2008, 14:25
Щом си емо. По добре си срежи вените.

EmO_KiD_;(
01-23-2008, 15:14
Щом си емо. По добре си срежи вените.
НЕ СЪМ ЕМО!!!Чел ли си по темата?!Говорихме за това....

GameFace
01-23-2008, 15:44
Извинява, но днес е сряда. Ти в неделя беше ЛУДО влюбена в него, а сега няма никакви чувства от твоя страна... Май не си била наясно какво искаш. :)

tuzaro
01-23-2008, 15:48
Извинява, но днес е сряда. Ти в неделя беше ЛУДО влюбена в него, а сега няма никакви чувства от твоя страна... Май не си била наясно какво искаш. :)Всички са такива, единия ден обичат и кат видат че не им обръщат внимание или че нищо няма да стане, и викат не го обичам тоя и го утрупват с цветущи думи.. 8-)

EmO_KiD_;(
01-23-2008, 16:05
Извинява, но днес е сряда. Ти в неделя беше ЛУДО влюбена в него, а сега няма никакви чувства от твоя страна... Май не си била наясно какво искаш. :)Всички са такива, единия ден обичат и кат видат че не им обръщат внимание или че нищо няма да стане, и викат не го обичам тоя и го утрупват с цветущи думи.. 8-)
Не е вярно!Аз го харесвам,но знам,че няма да стане нищо и няма да му пускам"корени" :-| :-|

tuzaro
01-23-2008, 16:40
Извинява, но днес е сряда. Ти в неделя беше ЛУДО влюбена в него, а сега няма никакви чувства от твоя страна... Май не си била наясно какво искаш. :)Всички са такива, единия ден обичат и кат видат че не им обръщат внимание или че нищо няма да стане, и викат не го обичам тоя и го утрупват с цветущи думи.. 8-)
Не е вярно!Аз го харесвам,но знам,че няма да стане нищо и няма да му пускам"корени" :-| :-|С тебе не може да се говори....

EmO_KiD_;(
01-23-2008, 17:09
Извинява, но днес е сряда. Ти в неделя беше ЛУДО влюбена в него, а сега няма никакви чувства от твоя страна... Май не си била наясно какво искаш. :)Всички са такива, единия ден обичат и кат видат че не им обръщат внимание или че нищо няма да стане, и викат не го обичам тоя и го утрупват с цветущи думи.. 8-)
Не е вярно!Аз го харесвам,но знам,че няма да стане нищо и няма да му пускам"корени" :-| :-|С тебе не може да се говори....
Eххххх,добре.Пубер съм,наистина не знам кво искам!Ама се някога ше разбера :smt001 :smt001

GameFace
01-23-2008, 17:10
Не е вярно!Аз го харесвам,но знам,че няма да стане нищо и няма да му пускам"корени" :-| :-|

Как може да знаеш без си пробвала...? Или така ти е казала приятелка?

EmO_KiD_;(
01-23-2008, 17:13
Не е вярно!Аз го харесвам,но знам,че няма да стане нищо и няма да му пускам"корени" :-| :-|

Как може да знаеш без си пробвала...? Или така ти е казала приятелка?
Нямам приятелки!Негови приятели са ми казвали,че е женкар и че се *** с всяка втора... :-#

tuzaro
01-23-2008, 17:29
Не е вярно!Аз го харесвам,но знам,че няма да стане нищо и няма да му пускам"корени" :-| :-|

Как може да знаеш без си пробвала...? Или така ти е казала приятелка?
Нямам приятелки!Негови приятели са ми казвали,че е женкар и че се *** с всяка втора... :-#Лошо е че нямаш приятелки...Пък и за мен мойте приятели говорят че съм женкар, ама не съм такъв... 8-)

EmO_KiD_;(
01-23-2008, 18:03
Не е вярно!Аз го харесвам,но знам,че няма да стане нищо и няма да му пускам"корени" :-| :-|

Как може да знаеш без си пробвала...? Или така ти е казала приятелка?
Нямам приятелки!Негови приятели са ми казвали,че е женкар и че се *** с всяка втора... :-#Лошо е че нямаш приятелки...Пък и за мен мойте приятели говорят че съм женкар, ама не съм такъв... 8-)
Напротив!Добре съм си,те вс ме предават и не ме интересуват вече.Как ще се чувстваш,ако някой,на когото си споделял мнооого неща те предаде,как ще се почувстваш,ако някой,когото си смятал за най-добър приятел започне да издава тайните ти.Как ще се почувстваш,ако твои уж приятел започне да не ти се обажда и да не те пита как си,какво правиш.Как ще се почувстваш,ако те подмине по улицата?!Отговори си на тия въпроси.Много неща са ми причинили "приятелки" и за това не се доверявам на никой!!!!

GameFace
01-23-2008, 18:12
Напротив!Добре съм си,те вс ме предават и не ме интересуват вече.Как ще се чувстваш,ако някой,на когото си споделял мнооого неща те предаде,как ще се почувстваш,ако някой,когото си смятал за най-добър приятел започне да издава тайните ти.Как ще се почувстваш,ако твои уж приятел започне да не ти се обажда и да не те пита как си,какво правиш.Как ще се почувстваш,ако те подмине по улицата?!Отговори си на тия въпроси.Много неща са ми причинили "приятелки" и за това не се доверявам на никой!!!!

И за мен говорят много неща, но до сег много малко момичета са се повлияли от думите на останалите.
И мен са ме предавали приятели, крали са от мен, гледали са докато ме пребиват и т.н. Но продължавам да вярвам в хората.

А ти не си вади мнение за момчето по думите на останалите. Пробвай. Ако не друго, поне ще натрупаш опит. ;)

PLuScHeTo
01-23-2008, 18:53
филма "Дързост и красота" ми е по-ясен =D>

EmO_KiD_;(
01-23-2008, 18:54
Напротив!Добре съм си,те вс ме предават и не ме интересуват вече.Как ще се чувстваш,ако някой,на когото си споделял мнооого неща те предаде,как ще се почувстваш,ако някой,когото си смятал за най-добър приятел започне да издава тайните ти.Как ще се почувстваш,ако твои уж приятел започне да не ти се обажда и да не те пита как си,какво правиш.Как ще се почувстваш,ако те подмине по улицата?!Отговори си на тия въпроси.Много неща са ми причинили "приятелки" и за това не се доверявам на никой!!!!

И за мен говорят много неща, но до сег много малко момичета са се повлияли от думите на останалите.
И мен са ме предавали приятели, крали са от мен, гледали са докато ме пребиват и т.н. Но продължавам да вярвам в хората.

А ти не си вади мнение за момчето по думите на останалите. Пробвай. Ако не друго, поне ще натрупаш опит. ;)
Може би си прав...Ще опитам,реших се вече!

GameFace
01-30-2008, 16:19
Та какво стана? Целуна ли го или вятъра ти прошепна, че иска само секс от теб? :P

ch0colate_f
01-30-2008, 16:38
целуни го :) сигурна съм 4е няма да се дръпне а дори да го направи-измисли няква смешка за да излезеш от ситуацията :wink:
е kaкво да кажа,ако се дръпне? :(
kazvash misleh che tova iskash .. vupreki che ne mi se vqrva da se drupne ;]

d0mat4et0
01-30-2008, 17:05
Аз утре също съм изложена пред такава ситуация....ХУбавото е , че момчето ми каза , че иска и поне няма да се дръпне...Въпросът е като ми е за първи път дали няма много да се изложа :oops: :oops: :oops:

Spider4eto
01-30-2008, 17:14
хах моята първа целувка дойде много ненадейно вобще не съм си мислела предищния ден "Ох кво да правя..." и тем подобни :P

Spider4eto
01-30-2008, 17:22
хах моята първа целувка дойде много ненадейно вобще не съм си мислела предищния ден "Ох кво да правя..." и тем подобни :P

Pri mene puk znaex to4no koga 6te se slu4i i mnogo se pritesnqvax no sled tova razbrax 4e ne e ni6to stra6no .. PoMNq vse o6te purvata mi celuvka ~! ем то кой не я помни мойта беше доста разтапяща а вобще не се бях притеснила или нещо подобно просто се опуснах 8)

d0mat4et0
01-30-2008, 17:48
Много мерси....Хеххехехех...Аз попринцип съм си по-притеснителна като става дума за тфа и така....А иначе хубаво е да зн кога ще се случи и да си предвидил всичко...Утре ще разправям :-D :-D :-D :-)

estreq
02-02-2008, 12:05
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

az_az_az_az
02-02-2008, 16:14
Отрежи си вените, полей раната с йод и си заври бръснарското ножче в окото и после го целуни, до като още ти тече кръвта и ножчето стои в окото.

eu.hyricane
02-02-2008, 16:21
ti si EMO i ne zaslujava6 6tastie.. nadqvam se da umre6 asap

MartyParty
02-02-2008, 16:47
Отрежи си вените, полей раната с йод и си заври бръснарското ножче в окото и после го целуни, до като още ти тече кръвта и ножчето стои в окото.
Happy tree friends :lol:

sexy_eJlz
02-02-2008, 18:45
mi taka kato se pritesnqvate i dvamata i ni6to e pravite misli6 li 4e ne6to 6te stane :?
Аз си мислех да накарам един фр да го пита и тогава чак дадействам...
По-добре никой да не го пита.
Отидете само двамата някъде и тогава действай,нема какво да се срамуваш ;)
А ако той не иска?Тогава според тебе какво да правя? :neutral: :neutral:

Абе човек щом ти казват действай-действай!!!Ко му се чудиш толкова?!?Винаги ще си има едно "ама" такаче по-добре недей да се чудиш!!!
П.С.Не прочетох всички мнения щоту ме мързеше,затова се извинявам ако мнението ми се дублира с нечие друго!!! :-P :-P :-P :P :P :P :booooomb: :booooomb: :booooomb:

sasha_90
02-02-2008, 20:38
Ам пр0сто не иска да нахалства,и аз така зарибявам в начал0то,първ0 приятелк0 после миличк0 :P

Така че не се притеснявай действай ;-)
E,добре,ако наистина ме приема само като приятелка и аз тръгна да го целувам...И той се дръпне и аз ще се самоубия... :-# :-#
Едва ли ще се дръпне.

Na^PoPa^RaSoTo
02-02-2008, 21:47
Оф...още ли не си го целунала... бот... Бая бот си,заклевам се.Аз няма тука да чета 3 дена тема... айде,по-бързо да идва кулминационния момент,че ми се плаче ^^

GameFace
02-02-2008, 23:32
Абе една страница се изписа без авторката да е казала дали го е целунала...

princesa_viki
02-03-2008, 15:30
Отрежи си вените, полей раната с йод и си заври бръснарското ножче в окото и после го целуни, до като още ти тече кръвта и ножчето стои в окото.
Ти по-тъпо нещо не можа ли да измислиш?

matador
02-04-2008, 12:47
То от толкова чудене той вече ... :)
Ако знаеше, че си пуснала такава дълга тема за това ...

Dale Tremont
02-04-2008, 13:47
"негови приятелки" ти били казали... боже... нали го познаваше, нали все си общувате, твоите наблюдения са по-важни (особено щом 'приятелките му" са ти го казали)
нямало било да иска да ходите никъде... офф, тук няма да коментирам, защото не е ясно какво точно значи.

Най-важното е какви чувства имате един към друг, всичко друго и всички други са без значение! И наистина го мисля. Ако момчето, което харесвам, искаше да бъде с мен, хич нямаше да ме интересува друго.
И не се отказвай.

ПП: до преди 2-3 стр. историята беше страшно забавна и хубава, но и двамата сте на път да си я развалите...

Dale Tremont
02-04-2008, 13:55
опс, sorry, то не било "приятелки", а "приятели"... моя грешка

няма значение, пак същото мисля...

EmO_KiD_;(
02-08-2008, 06:45
лелееееееееееееееееееееее ееееееееееееееееееееее,са преди 5 мин ми написа СМС дали искам да тръгна с него.......лелелелеллее на върха на щастието съм....ООО господииии :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Супер яко ми е,каза,че след 10 мин ще дойде до нас и ллелелеллелелелелле мн съм щастливаааааааааааа :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

shivacheva
02-08-2008, 06:51
Честито... :) :-)

EmO_KiD_;(
02-08-2008, 06:57
Честито... :) :-)
mersi,mersi.... :grin: :grin: :grin: otka4am ve4eeeee :grin: :grin: :grin:

shivacheva
02-08-2008, 07:02
Честито... :) :-)
mersi,mersi.... :grin: :grin: :grin: otka4am ve4eeeee :grin: :grin: :grin:
Пиши после кво е станало... :)

BlueMushroom
02-08-2008, 10:22
мойто моми4е в тоя живот трябва да се бориш за това което искаш със вси4ки сили ...нищо няма да ти се даде даром..затва го награбвай сладура преди да го е награбила някоя друга и после да дажаляваш 4е си си испуснала шанса..успех ти пожелавам и се бори за щастието си :-)

BlueFace
02-08-2008, 10:24
лелееееееееееееееееееееее ееееееееееееееееееееее,са преди 5 мин ми написа СМС дали искам да тръгна с него.......лелелелеллее на върха на щастието съм....ООО господииии :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Супер яко ми е,каза,че след 10 мин ще дойде до нас и ллелелеллелелелелле мн съм щастливаааааааааааа :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
ООО да смс винаги съм ме4тал за такова предлагане :D :D :D
И 4естито...!!! :D

EmO_KiD_;(
02-08-2008, 18:15
Ами :grin: той дойде и поговорихме.Той каза,че никога не е харесвал толкова много момиче и че няма да съм само завоевание за един ден... :D После той ме изпрати до училище и там в градинката се поцелувахме малко иииии суперррр :grin: :grin: :grin: :grin: Не ни видяха даскали! :) След даскало ме изчака и после си дойдохме двамата към блока.. (нали живееме в един блок) поцелувахме се в асансьора... и се прибрахме.Утре той отива на Гърция за 2 дена и се връща и ще гоооо не знам какво :-D :-D :grin: :grin: :grin: Ама съм много щастлива... :oops:

Dale Tremont
02-08-2008, 18:24
Ами :grin: той дойде и поговорихме.Той каза,че никога не е харесвал толкова много момиче и че няма да съм само завоевание за един ден... :D После той ме изпрати до училище и там в градинката се поцелувахме малко иииии суперррр :grin: :grin: :grin: :grin: Не ни видяха даскали! :) След даскало ме изчака и после си дойдохме двамата към блока.. (нали живееме в един блок) поцелувахме се в асансьора... и се прибрахме.Утре той отива на Гърция за 2 дена и се връща и ще гоооо не знам какво :-D :-D :grin: :grin: :grin: Ама съм много щастлива... :oops:

мн се радвам за теб :) и ме настройваш оптимистично :)

EmO_KiD_;(
02-08-2008, 18:42
Ами :grin: той дойде и поговорихме.Той каза,че никога не е харесвал толкова много момиче и че няма да съм само завоевание за един ден... :D После той ме изпрати до училище и там в градинката се поцелувахме малко иииии суперррр :grin: :grin: :grin: :grin: Не ни видяха даскали! :) След даскало ме изчака и после си дойдохме двамата към блока.. (нали живееме в един блок) поцелувахме се в асансьора... и се прибрахме.Утре той отива на Гърция за 2 дена и се връща и ще гоооо не знам какво :-D :-D :grin: :grin: :grin: Ама съм много щастлива... :oops:

мн се радвам за теб :) и ме настройваш оптимистично :)
в смисъл? :)

GameFace
02-08-2008, 21:36
След толкова мъки и писане вече мога да си взема един душ... :razz:

Dale Tremont
02-08-2008, 21:40
в смисъл? :)

ами в смисъл, че доскоро и ти не се надяваше на такова развитие на събитията, а виж какво стана накрая... така де, крепиш надеждата ми, че се случват и неочаквани неща :)

Chess
02-08-2008, 21:47
Не мисля така :-D .Крепи надеждата ти, че някои хора просто има малко късмет :-D , а други не :lol: .И така...мисля ,че няма смисъл в думите "успех" :lol: .

GameFace
02-08-2008, 22:06
Според мен думата късмет е измислена от хора, на които не им стиска да направят какво трвябва, за да постигнат целите си! :)

EmO_KiD_;(
02-09-2008, 07:31
Ам същото е и като хората казват:"Ех,съдба" Аз пък не вярвам в съдбата,мисля,че всеки сам си я "кове" :)

GameFace
02-09-2008, 08:15
:smt023

EmO_KiD_;(
02-09-2008, 08:36
:smt023 :)

Chess
02-09-2008, 08:41
Нали знаеш какво значи късмет :-o :lol: :-o (шегичка)...Хем викаш, че не вярваш в съдба, хем всеки сам си я ковал :-o

EmO_KiD_;(
02-09-2008, 17:25
Sega mi pra6ta snimki ot Gurciq iiii mn mi e kef..o6te ne moga da go osuznaq... :grin: :grin:

EmO_KiD_;(
02-09-2008, 17:31
Нали знаеш какво значи късмет :-o :lol: :-o (шегичка)...Хем викаш, че не вярваш в съдба, хем всеки сам си я ковал :-o
Не бе човек!Аз вярвам в съдбата,но не мисля,че тя сама идва...в сми,че като се случи нещо и мн хора казват:"Ех,съдба" ама те си мислят,че това е трябвало задължително да се случи и е нямало начин да се избегне.Е как да не може да се избегне,всеки сам си я КОВЕ!Тъй като на мен сега ми предстоят изпити и ако не ги взема и да викам:"Ех,съдба" е как,че е Ех съдба,могла съм да се справя по-добре,но не съм го направила.Разбираш ли ме какво имам предвид?

Chess
02-09-2008, 17:58
Нали знаеш какво значи късмет :-o :lol: :-o (шегичка)...Хем викаш, че не вярваш в съдба, хем всеки сам си я ковал :-o
Не бе човек!Аз вярвам в съдбата,но не мисля,че тя сама идва...в сми,че като се случи нещо и мн хора казват:"Ех,съдба" ама те си мислят,че това е трябвало задължително да се случи и е нямало начин да се избегне.Е как да не може да се избегне,всеки сам си я КОВЕ!Тъй като на мен сега ми предстоят изпити и ако не ги взема и да викам:"Ех,съдба" е как,че е Ех съдба,могла съм да се справя по-добре,но не съм го направила.Разбираш ли ме какво имам предвид?



И аз мисля, че всеки сам си "кове" съдбата.Но искам да те накарам да различиш късмет и съдба :P ...Както и да е радвам се, че си успяла...Мн се кефя на щастливи хора :lol: 8-) ...

EmO_KiD_;(
02-09-2008, 18:04
Нали знаеш какво значи късмет :-o :lol: :-o (шегичка)...Хем викаш, че не вярваш в съдба, хем всеки сам си я ковал :-o
Не бе човек!Аз вярвам в съдбата,но не мисля,че тя сама идва...в сми,че като се случи нещо и мн хора казват:"Ех,съдба" ама те си мислят,че това е трябвало задължително да се случи и е нямало начин да се избегне.Е как да не може да се избегне,всеки сам си я КОВЕ!Тъй като на мен сега ми предстоят изпити и ако не ги взема и да викам:"Ех,съдба" е как,че е Ех съдба,могла съм да се справя по-добре,но не съм го направила.Разбираш ли ме какво имам предвид?



И аз мисля, че всеки сам си "кове" съдбата.Но искам да те накарам да различиш късмет и съдба :P ...Както и да е радвам се, че си успяла...Мн се кефя на щастливи хора :lol: 8-) ...
Добре :)

Chess
02-09-2008, 18:07
Нали знаеш какво значи късмет :-o :lol: :-o (шегичка)...Хем викаш, че не вярваш в съдба, хем всеки сам си я ковал :-o
Не бе човек!Аз вярвам в съдбата,но не мисля,че тя сама идва...в сми,че като се случи нещо и мн хора казват:"Ех,съдба" ама те си мислят,че това е трябвало задължително да се случи и е нямало начин да се избегне.Е как да не може да се избегне,всеки сам си я КОВЕ!Тъй като на мен сега ми предстоят изпити и ако не ги взема и да викам:"Ех,съдба" е как,че е Ех съдба,могла съм да се справя по-добре,но не съм го направила.Разбираш ли ме какво имам предвид?



И аз мисля, че всеки сам си "кове" съдбата.Но искам да те накарам да различиш късмет и съдба :P ...Както и да е радвам се, че си успяла...Мн се кефя на щастливи хора :lol: 8-) ...
Добре :)


Урааа...разбрахме се :)

Offspring
02-09-2008, 18:10
Пфу що ни ми съ случи и на мен тъй :(

EmO_KiD_;(
02-09-2008, 18:12
Пфу що ни ми съ случи и на мен тъй :(
:( Kakъв е проблема?

SiNiStEr
02-09-2008, 18:15
Пфу що ни ми съ случи и на мен тъй :(

И аз искам на мен да ми се случи нещо такова,ноо...

пС:Мн се радвам за теб,честито.

Chess
02-09-2008, 18:17
Пфу що ни ми съ случи и на мен тъй :(


Хехе и аз искам брее 8) :lol: 8)
...ама не може да се случи на всек... 8-)
(нека имаме търпение :) пък кой знаИ)

EmO_KiD_;(
02-09-2008, 18:25
Eh... :( Predizvikahte su4uvstvieto mi..

MartyParty
02-09-2008, 18:28
ах любов любов... :-D ще направя филм по тая тема

shivacheva
02-09-2008, 18:42
Аами дано сте дълго заедно. :) :wink:

EmO_KiD_;(
02-09-2008, 18:43
ах любов любов... :-D ще направя филм по тая тема
aбе гадно е да страдаш от любовна мъка... :( знам го!

Chess
02-09-2008, 18:48
ах любов любов... :-D ще направя филм по тая тема


Колко филми имаа :lol:

MartyParty
02-09-2008, 18:51
ах любов любов... :-D ще направя филм по тая тема


Колко филми имаа :lol:
Не знам можеби сапунка ще стане като гледам колко страници е сценария...

MartyParty
02-09-2008, 18:52
ах любов любов... :-D ще направя филм по тая тема
aбе гадно е да страдаш от любовна мъка... :( знам го!
а бтв това намек ли беше или аз не съм разбрала правилно.

EmO_KiD_;(
02-09-2008, 18:59
ах любов любов... :-D ще направя филм по тая тема
aбе гадно е да страдаш от любовна мъка... :( знам го!
а бтв това намек ли беше или аз не съм разбрала правилно.
da,namek be6e. :)

MartyParty
02-09-2008, 19:05
ах любов любов... :-D ще направя филм по тая тема
aбе гадно е да страдаш от любовна мъка... :( знам го!
а бтв това намек ли беше или аз не съм разбрала правилно.
da,namek be6e. :)
:lol: :lol: :lol: аз да страдам от любовна мъка???? :lol: :lol: :lol: мацка ти уби рибата с тоя коментар направо думи нямам. :razz: Ех...еми не е така не знам какво те кара да си го мислиш .Щастливо обвързана съм от година и нещо,ако не ми личи сори :-P

EmO_KiD_;(
02-09-2008, 19:07
ах любов любов... :-D ще направя филм по тая тема
aбе гадно е да страдаш от любовна мъка... :( знам го!
а бтв това намек ли беше или аз не съм разбрала правилно.
da,namek be6e. :)
:lol: :lol: :lol: аз да страдам от любовна мъка???? :lol: :lol: :lol: мацка ти уби рибата с тоя коментар направо думи нямам. :razz: Ех...еми не е така не знам какво те кара да си го мислиш .Щастливо обвързана съм от година и нещо,ако не ми личи сори :-P
sry ti macka,ama nqkoi stradat.Az ne obi4am nikoi,ama mn stradah za edno mom4e,6toto me otrqza po otvratitelen na4in...Sled 1 sedmici mi ide6e da mu sipq otrova za pluhove v qdeneto(bqhme na lager,a az si noseh :-D )

MartyParty
02-09-2008, 19:21
е чеки чеки малко аз разбрах,че сега си с момчето което,харесваш и си щастлива...Поне такива изводи си извадих от последните ти мнения.Преди си е за преди.След мъглата винаги идва слънце нали знаеш? Обаче тва с отровата е леко дръстична мярка.Ще ми трябва време да я асимилирам :smt069

EmO_KiD_;(
02-09-2008, 19:32
е чеки чеки малко аз разбрах,че сега си с момчето което,харесваш и си щастлива...Поне такива изводи си извадих от последните ти мнения.Преди си е за преди.След мъглата винаги идва слънце нали знаеш? Обаче тва с отровата е леко дръстична мярка.Ще ми трябва време да я асимилирам :smt069
Абе аз съм щастлива..а тва с отровата наистина щях да го направя :-D

Offspring
02-09-2008, 20:35
Някой беше казал:
Най гадния начин да обичаш някого е,той да е винаги около теб и да не споделя чувсвата ти....Нещо такова беше :(

Абе шанс..... :o

EmO_KiD_;(
02-10-2008, 07:53
аха,разбирам :(

MartyParty
02-10-2008, 11:56
Някой беше казал:
Най гадния начин да обичаш някого е,той да е винаги около теб и да не споделя чувсвата ти....Нещо такова беше :(

Абе шанс..... :o
това не разбрах какво общо имаше с темата :?

EmO_KiD_;(
02-20-2008, 05:38
И сега накрая тъпака ми изневери и не искам да го виждам повече!!!!!!!!!

GameFace
02-20-2008, 10:21
И сега накрая тъпака ми изневери и не искам да го виждам повече!!!!!!!!!


Шах и мат.

MartyParty
02-20-2008, 14:09
И сега накрая тъпака ми изневери и не искам да го виждам повече!!!!!!!!!


Шах и мат.
THE END... v glavnite roli EmO_KiD_;( i g-n iznevqra....ok :lol: radvame se za teb ne boise 6te si hvane6 nqkoi po gotin

.:БаЛъК:.
02-20-2008, 20:45
бре бре 14 страници и накрая К*Р :) (и се пак беше интересно) жалко че ти е изневерил :(

EmO_KiD_;(
02-21-2008, 06:04
Ми не мога да го преживея още...

natalitoo
02-21-2008, 11:54
100 % sym sigurna 4e i toi go iska .. taka 4e pogledni go s po sexy pogled i 6te vidi6 4e ne6tata 6te se polu4at

natalitoo
02-21-2008, 11:57
100 % sym sigurna 4e i toi go iska .. taka 4e pogledni go s po sexy pogled i 6te vidi6 4e ne6tata 6te se polu4at

hooliganka89
02-21-2008, 13:36
Мале,всеи пише различни неща...ахахахах
ебахти темата-объркана! :?

EmO_KiD_;(
02-21-2008, 17:09
100 % sym sigurna 4e i toi go iska .. taka 4e pogledni go s po sexy pogled i 6te vidi6 4e ne6tata 6te se polu4at
прочети и другите мнения за повече информация...

aciko
02-21-2008, 21:15
Почвам да пиша сценарий за сапунка,по тази тема 8-)

EmO_KiD_;(
02-22-2008, 04:53
Почвам да пиша сценарий за сапунка,по тази тема 8-)
aaaaaaaaa,мн ти е смешно.Не знаеш на мен как ми е! :cry: :cry: :cry:

GameFace
02-22-2008, 13:17
Споко! И на нас ни е гадно. Помня, че ми беше също толкова гадно когато умря Хуаните в един от епичните сериали по БТВ преди няколко годинки. ;)

Nasindo
02-22-2008, 14:05
Хора ето какво ми се случва:
Миналата година октомври месец един съсед,който много харесвам ми каза,че ме харесва.Аз него винаги съм го харесвала,защото сме отраснали заедно,а и той е много хубав.Та вчера ми звъни и ме попита дали съм си в нас и аз казах,че съм си в нас и той каза,че след малко с едно момче(което познавам) ще ми дойдат на гости и аз:Ми ок...И такам..те дойдоха,после момчето си тръгна а съседа остана в нас и си говорихме до към 17 часа(От 14 часа).И по това време,нещо се закачахме,гледахме някакъв филм и по едно време ръцете ни се оказаха една в друга.Той се усети и се дръпна,ама според мен има още чувства към мен.Преди 3 седмици щеше да ми предлага,ама понеже е малко тъпичък и някой го разубеди... :cry: Днеска пак ми идва на гости и пак така се закачахме.Никога не съм била толкова близо до него...Беше ми хубаво :mrgreen: И каза,че утре пак ще дойде...Нямам нищо против,разбира се.Моите чувства към него сигурно никога няма да охладнеят.Та питам се дали да го целуна утре или да не избързвам,ама мисля,че има някакво привличане все още....Преди като идваше в нас си седяхме на определено разстояние и не сме се "докосвали" така...Е? 8-[ 8-[

Моето лично мнение е ,че не те харесва истински и незнае какво иска ,иначе до сега 100 пъти да те е награбил :?

kimi_raikonen
02-22-2008, 16:50
само да питам че ме мързи да чета 15 страници тъпотия.целуна ли го или още циклим ...

GameFace
02-22-2008, 19:31
само да питам че ме мързи да чета 15 страници тъпотия.целуна ли го или още циклим ...

Целуна го, разделиха се, той й изневери.........и така до 10324234 епизод 8-)

Shu7teR
02-22-2008, 20:25
Иска ми се пича да е прочел темата :)

fuklu
02-23-2008, 09:16
ела пиле 8-)
:lol: :razz:

feli7o_
02-23-2008, 18:27
И аз тфа се питам да го целуна ли ](*,) амааа той до са опитал ли се е да те целуне :smt017

AnIcHkAtA
02-23-2008, 18:33
само да питам че ме мързи да чета 15 страници тъпотия.целуна ли го или още циклим ...

Целуна го, разделиха се, той й изневери.........и така до 10324234 епизод 8-) :razz:

MartyParty
02-23-2008, 18:33
И аз тфа се питам да го целуна ли ](*,) амааа той до са опитал ли се е да те целуне :smt017
не го целувай ,че не ми се четат още 15 страници

Nik4ety
03-01-2008, 14:04
6tom kato ti idva vseki den na gosti zna4i te haresva. Celuni go.Nai-mnogo sled tova da vi e sram da se poglednete ili da si govorite. No sled izvestno vreme toi 6te po4ne da te tarsi i 6te vi e mnogo hubavo zaedno.

GameFace
03-01-2008, 14:51
6tom kato ti idva vseki den na gosti zna4i te haresva. Celuni go.Nai-mnogo sled tova da vi e sram da se poglednete ili da si govorite. No sled izvestno vreme toi 6te po4ne da te tarsi i 6te vi e mnogo hubavo zaedno.


Прочети предишните 15 страници :)