PDA

View Full Version : Какво да правя?



Ванчето
01-16-2008, 17:24
Охх... а бе има едно момче дето ми е много познато..Виждам го често и знам че го познавам но да му се не знае не мога да се сетя от къде... :-x Мислила съм да ида да го питам как се казва от моя квартал ли е и ей такива...е вие кажете дали така да постъпя или да седя и да се чудя от де го познавам... :neutral: и най-лошото е че много ме кефи.... ммного е хубав.. възможно ли е да си въобразявам че го познавам,защото ме кефи или пък понеже ми прилича на един мой приятел за това да си мисля че го познавам.. боже кажете какво д аправя??!?!?! да го питам ли? :oops: ](*,) :-k 8-[

trg_ahmed
01-16-2008, 17:26
л0л да ти имам пр0блемите :razz: :razz: и ти кат мен една тема пуснах тая вечер ама мани беги 8-)

А се пак да ти 0тговоря щом те кефи бегай го питай как са каа няма нищ0 л0ш0 в т0ва

успех ;)

IrReplacaBle
01-16-2008, 17:58
Еми питай го дали се познавате наистина,ако не друго поне ще спреш да се тормозиш по този въпрос 8-)

Anarion
01-16-2008, 18:07
Отиди и му го кажи леко небрежно, че ти се струва познат отнякъде, но не се сещаш откъде, и така ще се запознаете. Само да не прозвучи като от клишетата за заговаряне ;)

DivoTo_KoTe
01-16-2008, 18:16
Ем поразпитай от тук от там и ако нищо не разбереш бягай при него,запознайте се и ще разбереш.

Ех верно да ти имах проблемите :wink:

N0_feAR
01-16-2008, 18:17
ем чи иди и го питай, няма да те изяде
пп: темата е глупавичка 8-)

Ванчето
01-16-2008, 19:07
Ем поразпитай от тук от там и ако нищо не разбереш бягай при него,запознайте се и ще разбереш.

Ех верно да ти имах проблемите :wink:

ооо и тва пробвах никой не знае нищо ахахаххаа.... е ще го питам мерси за съветите