PDA

View Full Version : Какво ви липсва във връзката ви?



one_touch
01-16-2008, 17:25
grym v raq...vinagi ima ne6to koeto kuca, momi4eta sme vinagi namirame rano ili kysno nqkakvi nedostatyci.
prekaleno zaeti sa, prekaleno obsebva6ti,ne se darjat s nas kakto zaslujavame ...kajete kakvo na vas ne vi haresva
::: ::: :::

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

Mushher
01-16-2008, 17:26
Бие ме. :oops:

bungle
01-16-2008, 17:32
Много лесно ми се ядосва. А аз просто съм си тъпаче и от време на време не си меря приказките. :-o :oops:

sentient_
01-16-2008, 17:56
липсват караници :-D

gPa3HuTeJl
01-16-2008, 17:56
На тоя етап липсва момиче... 8-)

marmalad4e
01-16-2008, 17:59
липсва ми това 4е не винаги можем да се виждаме толкова 4есто колкото ми се иска..

koalka
01-16-2008, 18:00
Чакай сега...едно е да ти липсва нещо друго е някой да има недостатъци.Разбираш ли?Той може да е зает, но пак да ти е достатъчно времето, през което се виждате.И ние си имаме проблеми, но нещо да ми липсва във връзката...не, нямаше да съм толкова време с него.
И това, че лесно се ядосва не е нещо, което ти липсва, а негова черта от характера.Не виждам къде е връзката.

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-16-2008, 18:10
Ами според мен недостатъци се намират или ако не вярваш на човека до себе си, или, в случай, че държиш много на него, не си сигурен в себе си. Знам това, защото допреди месец може би все намирах нещо, от което да не съм доволна с приятеля ми... Естествено, причините си бяха важни за мен, защото в много случаи поведението му противоречеше на характера ми. И умът ми не го побира как тогава съм била готова да се разделим, ама явно наистина е било нещо нетърпимо. #-o За щастие всичко се изглади...
Затова смятам, че всичко се поражда от липса на доверие и на чувства понякога, може би...

one_touch
01-16-2008, 18:37
Чакай сега...едно е да ти липсва нещо друго е някой да има недостатъци.Разбираш ли?Той може да е зает, но пак да ти е достатъчно времето, през което се виждате.И ние си имаме проблеми, но нещо да ми липсва във връзката...не, нямаше да съм толкова време с него.
И това, че лесно се ядосва не е нещо, което ти липсва, а негова черта от характера.Не виждам къде е връзката.

mi az pod zaet imah predvid , 4e ne namira dostaty4no vreme za teb. a t'va za qdosvaneto koeto spomena bungle edna priqtelka ima podoben problem i sq sapo4ti pred skysvane. i tq e s golqma usta. kakvo kato e 4erta na haraktera i dvamata trq se promenqt zaradi dr ako se obi4at.
a vryzka bez skandali...ne e normalno vqrvai mi. imah takava 1,7 meseca ne svyr6i dobre s ogromen skandal. ako nqmate naistina za kakvo da se karate t'va e super,no ako premyl4avate za da ne se skarate...po - dobre mnojestvo malki skandli otkolkoto vytre6ni terazniq. v edin moment 6te si dade6 smetka 4e si si mal4ala mal4ala i ne6tata hi4 ne sa tolkova cvetni.

sladko_dete
01-16-2008, 19:56
Аз или съм много влюбена и съм си сложила розивите очила или найстина съм срещнала момчето, отговарящо на изискванията ми...

miloto_girl_4e
01-16-2008, 20:04
Липсва ми спорът.. аз обичам да споря, а моя, понеже като се разлютя ставаш лоша, е свикнал да се съгласява с мен :(
И това е май :D

faxy
01-16-2008, 20:14
moje bi pove4e doverie....mn me revnuva i...e dosta nepriqtno!kaza 4e mi imadoverie 4e samo nego :smt007 ,no otka4al kato me preg1rne dr mom4e za zdr ili 4ao0!

mumiikataa
01-16-2008, 20:19
половинка :D

led_i_ogyn
01-17-2008, 06:10
На нас май доста неща ни липсаха...Най-вече това, че в края на нашата връзка много се карахме и вече просто не беше същото като в началото, за това се разделихме.

Sevt
01-17-2008, 06:45
Офф де да знам....може би малко повече разнообразие...

kakaomen
01-17-2008, 06:47
На тоя етап липсва момиче... 8-)
и при мен :D

bungle
01-17-2008, 06:56
Чакай сега...едно е да ти липсва нещо друго е някой да има недостатъци.Разбираш ли?Той може да е зает, но пак да ти е достатъчно времето, през което се виждате.И ние си имаме проблеми, но нещо да ми липсва във връзката...не, нямаше да съм толкова време с него.
И това, че лесно се ядосва не е нещо, което ти липсва, а негова черта от характера.Не виждам къде е връзката.

С това изтъквам, че ми липсва спокойствието. 8-) Щото като ми се изнерви стават скандали. А аз скандали МРАЗЯ.

koalka
01-17-2008, 07:10
Хах, и на мен понякога ми липсва, даже доста често. :D
И аз мразя скандали или пък спорове, но ако някой ме ядоса и аз си споря.

white_chik
01-17-2008, 07:14
Мен не че ми липсва,но понякога вного ме дразни рязката смяна на настроенията му.В единия момнт ме обича страшно много,в другия не е в настроение и се държи хладно,а аз не мога да превключвам толкова бързо.И май е това.Нищо сериозно,но трябва да има дразнещи неща