PDA

View Full Version : Пилешко&сирене



UnaBletoLoVeU
01-16-2008, 18:11
Винаги когато ям пилешко си ям и сирене. Просто не мога да ям туй месо без сирене. Независимо какво е трябва да го има. Една приятелка ми каза, че е много вредно да се смесва месо и сирене....и точно това е въпроса ми. Вредно ли е наистина?

ПП. Да не правя друга тема само да питам кога са се разпаднали КариZма? :shock:

Axel_f
01-16-2008, 18:25
Яж си каквото ти е вкусно и недей да слушаш хората,защото повечето говорят на изуст,за да имат какво да кажат! И аз обожавам сирене, не мога да ям домати без сирене например.Или пък чувала съм,че месото не трябвало да се яде с картофи, може и да е вярно,но аз не искам да отслабвам, нито пък се впечатлявам от такива работи :) Който е убеден в ползите на разделното хранене,нека го практикува,аз смятам,че то разваля удоволствието от храната;а когато нещо толкова относително ти е неприятно, не виждам как ще е полезно...!

jd9238
01-19-2008, 18:29
по-пуфкава не можеш да станеш тей че.........яж там ;D ....................................всъщнос т нидей по много щот все пак си те искам такава {} =P~

abvgdejzi
01-19-2008, 19:58
az pak qm sirene po4ti s vsi4ko-mn go obi4am.samo 4e mrazq meso oba4e se samnqvam da e vredno kogato gi smesi6.

LuCiFersAngeL
01-19-2008, 20:04
az pak qm sirene po4ti s vsi4ko-mn go obi4am.samo 4e mrazq meso oba4e se samnqvam da e vredno kogato gi smesi6.
Макко оф-топик (извинявам се на авторката):
А пробвала ли си диня със сирене :-s Някой казват, че било много яко, но аз не мога да се престраша да опитам подобно нещо... само при мисълта за него и ... :smt078

RoyTheReaper
01-19-2008, 21:30
Глупости.

SeaEatsShips
01-19-2008, 22:34
абе яяяя яж си месото със сирене само внимавай може да получиш натравяне или алергична реакция ако месото или сиренето е развалено (казвам от личен опит) ....

abvgdejzi
01-20-2008, 07:25
az pak qm sirene po4ti s vsi4ko-mn go obi4am.samo 4e mrazq meso oba4e se samnqvam da e vredno kogato gi smesi6.
Макко оф-топик (извинявам се на авторката):
А пробвала ли си диня със сирене :-s Някой казват, че било много яко, но аз не мога да се престраша да опитам подобно нещо... само при мисълта за него и ... :smt078
aaaaaaaaaa da opitvala sam no i na men ne mi haresva tazi kombinaci palna nesavmestimost.
po-dobre ne probvai

angellove
01-20-2008, 07:54
az pak qm sirene po4ti s vsi4ko-mn go obi4am.samo 4e mrazq meso oba4e se samnqvam da e vredno kogato gi smesi6.
Макко оф-топик (извинявам се на авторката):
А пробвала ли си диня със сирене :-s Някой казват, че било много яко, но аз не мога да се престраша да опитам подобно нещо... само при мисълта за него и ... :smt078
aaaaaaaaaa da oribvala sam no i na men ne mi haresva tazi kombinaci palna nesavnestimost.
po-dobre ne probvai

И на мен не ми харесва. Ама някои познати го харесват. :neutral:

По темата: Абе яж си каквото си искаш. Принципно не е хубаво да се смесват и хляб и сирене. Това са нагласи на почитателите на разделното хранене. :-D А всеки може да си яде каквото си поиска.

Madness
01-20-2008, 08:40
Бе,вредно...
Кат те кефи яж...

FairyNymph
01-20-2008, 09:39
Кво значение има дали ще го смесиш или не?Всичко отива на едно и също място...

abvgdejzi
01-20-2008, 10:41
Кво значение има дали ще го смесиш или не?Всичко отива на едно и също място...
awe tam ima6e zna4enie za razdelnoto hranene ne6to ama ne si spomnqm dali be6e pravilno da se smesva meso i sirene(mai moje6e)

FairyNymph
01-20-2008, 13:16
Ами аз ако ям някаква неподходяща комбинация го усещам в стомаха си..щом и харесва - какъв е проблема :)