PDA

View Full Version : Проблем с пениса



TheSoldier
01-16-2008, 18:18
Въпроса ми е как изглеждат гъбичките при мъжете, тъй като мисля че имам гъбички или нещо подобно ? Ако може и някой сайт със снимки да ми кажете че да съм сигурен дали са гъбички или не. Аз рових по нета, но не намерих никъде снимки, а само описания. Благодаря ви предварително.

TheSoldier
01-16-2008, 23:18
Аре бе хора никой ли няма инфо как се казва болестта на англ. че да намеря снимки и да съм сигурен че са гъбички ?!?

exXxteen
01-17-2008, 00:45
Най добре, иди на лекар, щото за всяка степен на заболяване си има съответното лечение.
Примерно-аз имах по краката, горе, от двете страни на ташаците-мирише, та не се трае, червени петна са и въобще гадост.Предписа ми клотримазол, излекува ме.Купих си ново бельо.Не са се появявали.
Обаче при тебе това може да не върши работа или пък да причин някави проблеми, представи си че ти прогори лигавицата.Иди на лекар, да ти дадат точното мазило, купи си нови гащи, нова кърпа за баня и ще забравиш, даже доста бързо ще се оправиш.Тея последните неща са щот заразата се предава чрез дрехи и сам ще се заразяваш до безкрай.Четки, простотии, сичко ново.
Действай, тва ти е оная работа, не си я намерил на улицата.

TheSoldier
01-17-2008, 08:45
Ще се ходи на лекар значи. И все пак гъбичките не са ли еднакви при всички ? За какви степени говориш ? Аз мислех че при мъжете се лекуват с хапчета...

exXxteen
01-17-2008, 10:05
Абе то не са точно степени братле, става въпрос за това доколко инфекцията ти е увредила кожата.Начи не е еднакво при всички, това е просто неква бактерия, която инфектира кожата и съответно почва да става все по голяма и по голяма инфекцията.Разбираш ли?
И лекаря преценява кое ще е най ефективното мазило.
С хапчета май само при жените се лекува, за мъжете е с кремове, ама има един багажник видове...