PDA

View Full Version : Момичешкия живот.Що ето?



estreq
01-16-2008, 18:41
Предлагам в тази тема да си разкриваме "малките" тайни за нашия успех.например как подържаме лицето си и така нататака каквото ви дойде на ум

jim_beam
01-16-2008, 19:17
gotina temi4ka :P da vidim dali 6te ima uspeh :---)

sweet_lady:]
01-16-2008, 19:56
xax mi nz spored men v taq temi4ka ne e za tainite da kazem kak postigame savar6eno pravq kosa a kak podludqvame mom4etata i vs svrzano s tva v smis kvo pravim za da im privle4em vnimanieto :grin:

zvezdichkaaa
01-16-2008, 20:11
Ми 'малки тайни' ммм... например,ако устните ми са напукани си слагам мед оставям го,докато попие и после са много мекички :-) .

glupacheE
01-17-2008, 17:52
mnogo interesno samo 4e dokato meda mi e na ustnite she go iziam :D :D :D

MaRiNkA_16
01-17-2008, 18:19
mnogo interesno samo 4e dokato meda mi e na ustnite she go iziam :D :D :D
az su6ty :lol:

dan4ety
01-17-2008, 18:38
Ми 'малки тайни' ммм... например,ако устните ми са напукани си слагам мед оставям го,докато попие и после са много мекички :-) .

И аз това правя. И то доста често, обаче отива много мед :-D Буркана с меда по принцип е до мен и като усетя, че съм го изяла и си слагам пак :) И след това наистина са много мекички устните ми :)

Това е за по-смелите :-D Значи, като ми се сцепи устната, ям лимон. Намазвам си устните с лимонов сок или просто ям лимон. Много помага, обаче много малко хора го знаят, защото не на всички им харесва :oops: И след това на другия ден ми се е оправила устната, пък иначе трябва да чакам около 5-6 дни, докато зарастне, защото аз си играя с кожата на мястото и за това :oops:

zvezdichkaaa
01-18-2008, 09:38
Ем трябва да опитам това с лимона,ммм какво още,ако ноктите ви се цепят използвайте кристална пиличка има ефект иии сега не се сещам за нищо,ако имате идей пишете :P .

Imaginar4e
01-18-2008, 11:34
Вместо какви да е кремове дето им гарантират ефикасното действие аз използвам крем Бочко бейби против подсичане на дупенцата на малките бебенца хаха когато сложа повечко преди да си легна на сутрента кожата ми е мн мека и чиста, без пъпки и пр.

sladku_bebzi
01-18-2008, 13:43
Ами аз като си сложа мед, той не ми се задържа особено дълго на устните, понеже го изяждам :-D Иначе използвам балсам от Ейвън и за час може и по-малко се оправя :P

Liar
01-19-2008, 12:41
Вместо какви да е кремове дето им гарантират ефикасното действие аз използвам крем Бочко бейби против подсичане на дупенцата на малките бебенца хаха когато сложа повечко преди да си легна на сутрента кожата ми е мн мека и чиста, без пъпки и пр.
Значи този крем премахва пъпки така либ?

sexa_na_kompleksa
01-19-2008, 15:37
Значи този крем премахва пъпки така либ?

Да,и аз го използвах за таква цел. Наистина има ефект. :)

lonely in my live, кристална пила? За пръв път чувам. :-|

AliceSw
01-19-2008, 15:45
не е кристална, стъклена е, аз лично не я харесвам

sexa_na_kompleksa
01-19-2008, 15:55
Туко-що четох за стъклената пила - имаше и добри, и лоши отзиви за нея. А някаква цена да кажете?

Madness
01-19-2008, 15:59
Като сте толко потайни,издайте ми няк`ва тайна да спра да си гриза ноктите 8-)

Не,бе ебавам се...

Аз такива тайни...хм...мажа си крачетата с крем преди да мина с епилатора,да не ме боли.Тва брои ли се :lol:
Другооо...и аз го правех преди номера с меда обаче наскоро не ми се е налагало.

Kianna
01-19-2008, 21:16
Против пъпки има и един спирт Далацин,много е ефикасен. \:D/

miloto_girl_4e
01-19-2008, 21:28
Относни устните и аз правя това с меда :P
За косата.. в шампоана си слагам аспирин(така четох в някакво списание, че правела Дженифър Анистън) :D Понякога след баня си плакна косата с бира и не я отмивам, става много яка :)
Веднъж седмично си мия лицето със сода, доста добре ми действа, има изсушаваш ефект, затова го правя само веднъж седмично :)
Друго.. не се сещам за момента :neutral:

siLenT_scReaMs
01-19-2008, 23:44
Takaa za kakvo se seshtam-predi banq vinagi si namazvam kosata sus zehtin ili s bademovo maslo (ili tam kakvoto ima) no da e maslo..2 chasa stoq taka i posle si se izkupvam s shampoan balsam..i sled tova si slagam kokosovo olio za sled banq na kosata..dosta e tretirana - izpravqm q,susha q,kudrq q,boqdisvana,na kichuri i vse pak e super..ne i spestqvam glezotiiki..
Naposledak otbqgvam i da si maja kojata s razni himicheski kremove..izkustveni..ii namerih edno kremche ot shea butter..za jalost neznam dali go ima tuk no tova neshto sum go priznala mnogo e hubavo :) i izravnqva tena,ako imahs belezi gi zalichava,ovlajnqva kojata izobshto strahotno :)
no kato cqlo nai lubimoto mi ot vsichko e da blestq ;P vse si slagam nqkakvi pudri nqkakvi kremcheta s blestqshti chastici..tova za men e pobarkvashto..i razbira se vinagi da mirisha na neshto hubavo :P za men po golqm kompliment ot tova da mi kajat che uhaq hubavo nqma..neznam zashto ;)
i neshtoto ot koeto nai mnogo mi se opravi kojata (problemna) e hraneneto..edva li go chuvate za purvi put no prosto edna sedmica karah na krastavichki tarator salati i banani i kojata mi adski mn se izchisti.. tova e purvoto neshto koeto trqbva da promenim ako iskame promqna :)
za drugo ne se seshtam ako se setq pak shte pisha :neutral:

Madness
01-20-2008, 08:41
miloto_girl-4e,и акто сложиш аспирин...някъв осезаем ефект има ли....

jim_beam
01-20-2008, 09:13
Относни устните и аз правя това с меда :P
За косата.. в шампоана си слагам аспирин(така четох в някакво списание, че правела Дженифър Анистън) :D Понякога след баня си плакна косата с бира и не я отмивам, става много яка :)
Веднъж седмично си мия лицето със сода, доста добре ми действа, има изсушаваш ефект, затова го правя само веднъж седмично :)
Друго.. не се сещам за момента :neutral:

tva za aspirina i az go zn ama kakav to4no e efekta???

jim_beam
01-20-2008, 09:15
edna sedmica karah na krastavichki tarator salati i banani i kojata mi adski mn se izchisti.. tova e purvoto neshto koeto trqbva da promenim ako iskame promqna :)

az kam tova dobavqm i riba i naistina ima efekt ;)

FairyNymph
01-20-2008, 09:36
след баня си плакна косата с бира и не я отмивам, става много яка :)

Ъъъ после косата ти не мирише ли на бира?

zvezdichkaaa
01-20-2008, 11:15
Туко-що четох за стъклената пила - имаше и добри, и лоши отзиви за нея. А някаква цена да кажете?

5 или 6 лв.На опаковката пише кристална пила,незнам може да има и кристална и стъклена :-| .

jim_beam
01-20-2008, 12:37
след баня си плакна косата с бира и не я отмивам, става много яка :)

Ъъъ после косата ти не мирише ли на бира?

moq fr si plakne kosata s bira i ne miri6e.... smisal tq izvetrqva i i se na4upva i e mn sladko :)

a ina4e za staklenaka pila i az zn ama moite fr koito sa q polzvali ne sa dovolni.... ina4e nqkoi polzval li e na avon lak za podhtanvane na nokti s ekstrakt ot kaktus ili ne6to takova be6e.....

FairyNymph
01-20-2008, 14:20
аха ясно...може да го пробвам, ама доста бира ще си замине :D

siLenT_scReaMs
01-20-2008, 20:58
aa kosata ne stava li prekaleno tvurda s taq bira ? men sa me zalivali i sled 3 chasa beshe adski tvurda ama ne pomnq dali mirisheshe :P

Ivs Jonas
01-20-2008, 21:34
az bira ne si leq po kosata, a piq! a do kolkoto do temi4kata-qka e c(:

snow__queen
01-21-2008, 06:17
Моите тайни.....хм :) Да помисля... значи аз си правя два пъти седмично маска за лице с моркови,зехтин (или балсамово олио) и изцеден лимон и смея да кажа,че има много добър ефект.За косата си правя маска с една лъжичка мед,едно яйце и две лъжички зехтин и става много лъскава и мека на допир.Друго,за да избягвате цуфтящи крайчета и да ви се освежава косата,трябва да се решите с четла по 10-15 минути на ден,така се оросяват корените и косата става по-жизнена.За ноктите,ако са ви много меки,помага да се намажеш с йод,наистина една седмица ще са леко кафеникави,но екефтът е покъртителен.И понеже моите нокти се белеха,тъй като съм маниачка на тема лакиране и си взех заздравителя на Перфект,нанасям го като основа под лака и съм изключително доволна.За лице използвам едн кремче,което принципно е срещу белези,но аз открих,че помага адски много срещу пъпчици,казва се Целерит Плюс и струва към 7 лева,но не се харчи бързо,защото се слага по малко.За лице другото,което правя е,използвам тоалетни трици с една лъжичка мед и си го нанасям на лицето седи така 20 минути и после с кръгообразни движения се измива,кожата става много мека и хидратирана,като че ли :) Ако се сетя още нещо ще ви кажа :)

kaka_lara
01-21-2008, 06:55
това ли е момическия живот (както гласи заглавието на темата) или по-скоро бабини деветини, какви ли не глупости не изчетох, а се надявах на наистина нещо интересно ;-)

sladku_bebzi
01-21-2008, 16:43
ina4e nqkoi polzval li e na avon lak za podhtanvane na nokti s ekstrakt ot kaktus ili ne6to takova be6e.....

Ами аз си го поръчам и ще е хубаво да има ефект :twisted:

Madness
01-21-2008, 16:55
това ли е момическия живот (както гласи заглавието на темата) или по-скоро бабини деветини, какви ли не глупости не изчетох, а се надявах на наистина нещо интересно ;-)

Да,ве човек...
Момичешкия живот е мед и аспирини хахаха
Ти кво очакваше...магии...

Забъркайте...нокът от орел,косъм от цица на русалка,око на змия...кръв от гущер :smt003

PinkFloydSound
01-22-2008, 11:53
mnogo interesno samo 4e dokato meda mi e na ustnite she go iziam :D :D :D
az su6ty :lol:
ем като го изяждате си купете меден вазелин от аптеката за левче и десет стотинки :D ефекта е същия...и пак е вкусно :twisted:

miloto_girl_4e
01-23-2008, 21:18
Относни устните и аз правя това с меда :P
За косата.. в шампоана си слагам аспирин(така четох в някакво списание, че правела Дженифър Анистън) :D Понякога след баня си плакна косата с бира и не я отмивам, става много яка :)
Веднъж седмично си мия лицето със сода, доста добре ми действа, има изсушаваш ефект, затова го правя само веднъж седмично :)
Друго.. не се сещам за момента :neutral:

tva za aspirina i az go zn ama kakav to4no e efekta???



Подхранва косата и и придава обем :)

jim_beam
01-24-2008, 09:09
Относни устните и аз правя това с меда :P
За косата.. в шампоана си слагам аспирин(така четох в някакво списание, че правела Дженифър Анистън) :D Понякога след баня си плакна косата с бира и не я отмивам, става много яка :)
Веднъж седмично си мия лицето със сода, доста добре ми действа, има изсушаваш ефект, затова го правя само веднъж седмично :)
Друго.. не се сещам за момента :neutral:

tva za aspirina i az go zn ama kakav to4no e efekta???



Подхранва косата и и придава обем :)

mersi mn za infoto :-)

nicolepcd
01-25-2008, 17:03
Вместо какви да е кремове дето им гарантират ефикасното действие аз използвам крем Бочко бейби против подсичане на дупенцата на малките бебенца хаха когато сложа повечко преди да си легна на сутрента кожата ми е мн мека и чиста, без пъпки и пр.
Аз от малка съм го ползвала, но сега нали съм "голяма" и реших да спра :D Амааа, днес пак си го взех (мирише страхотнооооооо :grin: ) Ще видим какво ще стане... А относно тайни и такива неща... ми това за ноктите и йода го казаха (помага наистина)
Ааааааааааа, сетих се :D Сега ще Ви препиша съветите да звездите от едно списание 8) Източник: Списание БРАВО :lol: (само някой ще дам, с естествени продукти, ама ако някой ги желае толкова много всичките, ще ги напиша ;) )
Джесика Симпсън - Моят съвет за красиво деколте - всеки ден ям по едно киви. То помага да отслабнеш, стяга и се грижи за хубаво деколте.
Шакира - За красив и плосък корем ям преди всичко смокини, защото те подобряват храносмилането.
Франки "Nevada Tan" - Страхотен съвет от моята баба - слагам малко мед върху устните си за през нощта. На следващата сутрин са супер меки.
Катрин Зита - Джоунс - Сънят е най - голямата тайна за красота... Колкото до белите зъби - просто ги "измивам" с ягоди.
НИКОЛ ШЕРЦИНГЕР - Фина талия? За целта залагам на черешите. Редовно си правя "черешова терапия" - в продължение на две седмици преди всяко хранене изяждам по 200 грама череши.
Рияна - Всяка сутрин пия по една чаша вода с лимонов сок. Витамин С стяга кожата.
Тааа... това е от мене :grin:

iCiTyY
01-25-2008, 19:44
tui s meda 6te go probvam :p ms na si4ki det sa go pisali :-) :){}~

dan4ety
01-25-2008, 20:01
За хората, които ще изядат меда на устните си - пробвайте вместо мед, да сложите маргарин. Същата работа върши, но стои по-дълго :-D

rakiQ
01-25-2008, 20:43
аз против пъпки..сяка седмица по 1 път сипвам в една чаша 1 лъжица хума малко лимонов сок (хубаво е от лимона)и малко вода и разбърквам и слагам на лицето докато..седя някаде 20 ин с него

стяга кожата абе мн яко.. и наистина е мн яко

jim_beam
01-25-2008, 20:49
За хората, които ще изядат меда на устните си - пробвайте вместо мед, да сложите маргарин. Същата работа върши, но стои по-дълго :-D

a toi margarina verno sedi po dalgo ama edno 4e e gaden na vkus i vtoro 4e e vreden... po dobre krave maslo... tva se otnasq i za qdeneto poprincip.....

nicolepcd
01-26-2008, 08:31
Понеже получих няколко Лични съобщения да напиша и останалите съвети от звезди, сега ще ги напиша (макар, че останаха малко :D )
Ева Лонгория - Моето чудодейно оръжие срещу избледняващия цвят на косата и видимата разлика е да фиксирам с лак по цялата дължина на пътя и да го напръскам с кафяви сенки за очи.
Кели Кларксън - За роклите без презрамки се искат красиви рамене. Веднъж в седмицата използвам пилинг с екстракт от папая.
Крис, US5 - За да изглежда добре кожата на лицето ми, всяка сутрин го почиствам с измиващ лосион за проблемна кожа, като "Normaderm Ha Vichy"
Анджелина Джоли - Поставям на устните си като основа от течно червило и молив за устни, после нанасям бежов цвят и в средата - сребриста точица грим.
Сияра - Моята тайна за блестяща коса? Разтривам малко балсам между дланите си и заглаждам с него цялата си коса.
Джей, US5 - За да накарам гадните торбички да изчезнат, използвам специални кремове, като този на "Biotherm"
Айде, това са всички :)

victoriqq
03-22-2009, 16:09
аз ви съветвам да не препоръчвате кремове и сякакъв вид козметика,, защото пита на кожата е различен при всяко момиче.. който има проблем с това нека отиде на дерматолог той ще предпише най-доброто ! повярвай те ми ! :)

tItEufFf
03-22-2009, 16:31
Аз с продуктите на Yves Rocher съм си създала един режим. Сама си го измислих. Всяка вечер се измивам с почивстващ гел. Но само вечерта, защото ако го правя и сутринта кожата ми ще се изсуши. Всяка сряда ползвам ексфолианта с кайсия. И неделя ползвам почистващ лосион и тоник. Лицето ми е чисто. И хубавото на продуктите на Yves Rocher е, че след всяко измиване кожата ти е мекичка. А не само след първото. Също така спрях да си стискам лицето. Всяка сутрин го изплаквам с ледено студена вода, защото сутрин е подуто.
С меда и аз го правя. Има ефект. Аз обаче не го ям, не обичам мед..
За ръцете си ползвам обикнвоен крем на Nivea, но този, който е Soft. Вечер си слагам задължително и сутрин ръцете ми са като на бебе. Понякога, когато лицето ми е сухо си слагам.
За косата. Ям много кисело мляко, спанак, моркови..знам, че са полезни. Също така ползвам на Икаров стимуланта. Ефектът е невероятен :)

Jumbie483
03-22-2009, 16:43
Интересни 'тайни' има тук :-o Това с меда ще го пробвам...
Иначе аз след къпане си подсушавам водата от лицето (но не да стане напълно сухо) и слагам крем, но не от тези които попиват.. И така поне час преди да си легна стоя с него.
И сутринта с хладка или топла вода го махам.. Така лицето ми изглежда винаги много свежо, дори и да не съм си доспала.. Пък и ако се появи някоя досадна пъпка - съхне. Кръговете под очите се махат, а по кожата няма нито черни точици, нито други гадости.
Тази 'процедура' я правя от месец някъде... и съм доволна.
btw бях я чула от братовчедка ми :-D

opaaaaaaaaaaaa
03-22-2009, 17:14
урина за обемни устни 8)

GbSy
03-22-2009, 17:18
Блаа...
Всяка сутрин си мия лицето със студена вода - стяга кожата и освежава.
Косата ми е силно чуплива и когато спя се сплесква, затова на сутринта я мачкам с вода вместо със стилизиращи препарати и пак има същия вид.
Преди ползвах Бочко, ама всъщност не е толкова добър...
Спрях да си пипам кожата, само си вредя така.
И т'ва е общо взето.

SoFarSoG00d
03-22-2009, 17:32
1.Спортувам всеки ден(без пропуск),предпочитам в домашни условия,затова съм се снабдила с някои фитнес уреди.
2.Спя минимум 8 4аса.
3.Не пуша.
4.Избягвам запушени места и като цяло запушени клубове.
5.Пия само домашен алкохол:вино или ракийка,но не често.
6.Не ям пържено,тестяно,хапвам сладко,ама не ми личи.
7.Използвам качествена козметика ,касаеща всяка част от тялото ми.

galu6a
03-22-2009, 17:50
ми нямам кой знае какви тайни :-D