PDA

View Full Version : plssssssss pomo6t



GaBiTo0o0
01-16-2008, 19:07
pomognete miiiiiiiiiiii
iskam nqkoi da mi napi6e na angliiski opisanie za sebe si trqbva mi za klasnoooo
da sadarja:kakav mi haraktera- sramejliv i umen,zabaven
kakvi drehi obi4am da nosq -sportni i malko po podrobno da raztqgate lokumi plssssssss i kakvi drehi ne bih nosil-rozova riza,kojen pantalon,roklq :D i takiva drugi....
plssss 6te sam mnogy blagodarna =D>

olive_oil
01-16-2008, 19:12
http://webtrance.skycode.com/online.asp?current=6&lang=bg това е нещото с което мога да ти помогна. напиши си темата на български и после я преведи чрез този онлайн преводач. знам какво е да си в нужда, особено по анг и затова ти пускам този линк, уви, с друго немога да ти помогна. както казват - малко но от сърце : )

1n5ub0rd1na73
01-16-2008, 19:47
pomognete miiiiiiiiiiii
iskam nqkoi da mi napi6e na angliiski opisanie za sebe si trqbva mi za klasnoooo
da sadarja:kakav mi haraktera- sramejliv i umen,zabaven
kakvi drehi obi4am da nosq -sportni i malko po podrobno da raztqgate lokumi plssssssss i kakvi drehi ne bih nosil-rozova riza,kojen pantalon,roklq :D i takiva drugi....
plssss 6te sam mnogy blagodarna =D>
Hi, I'm (твоето име) and I am (възраст).
People who know me have noticed I have quite a mixed temper, my emotions alter very often. However, I reckon I know myself best, hence I can say I am rather smart and a bit shy, yet funny.
I like wearing sportswear - such as training suits, sneakers. I also like jeans. Hardly would I ever wear pink shirts, leather trousers, dresses, etc. I prefer to feel loose and the above stated "accessories" can't compete with the comfort sportswear provides me with.
Това е от мен, ако беше дал/а повече инфо, щях да напиша повече.
Лека!