PDA

View Full Version : 1 ПЪТ !!!



tujnata_mimi
01-16-2008, 19:25
Здравейт!е
Искам да ви питам относто 1 път момичета и момчета ..
Скоро ще ми е 1 път с моя приятел ,до сега сме опитвали мн пъти и все не става ,защото ме е страх а,не че толко съм изпитала болка.Но мн се стягам и имам чуството ,че дори и да се отпусна пак съм адски тясна за да му влезе в мене адски голям ми се струва и ме е страх...
Как да процедираме а и с лубрикантите да си вземеме ли,защото май адски бързо ставам суха и позата ми стана ясно нали каква казхте ,но някакви съвети ала бала ,щото имам чуството ,че дори и да си кажа майната му на болката ,просто няма да стане да му влезне ... плс дайте съветтттттт !!!!! =D>

v3n0ma
01-16-2008, 19:34
ами започнете първо с малко любовна игра, той на теб, ти на него, така ще се поотпуснете и ще ви е по лесно

WaRd3n
01-16-2008, 19:42
Такааа!
Щом се притенсяваш,че няма да му влезне,накарай го да те навлажни.
После малко да я рашири с пръст или език :)
Ако пак не става използвайте някакви овлажнители,за полесно проникване.
Но,ако не се чустваш готова,по добре не избързвайте,и се подготви психически,не е чак толкова страшно :)
Е успех,и няма се плашиш ;)

vodka_f
01-16-2008, 19:50
казваш на приятеля си да си намокри пръста и да действа,ама общо взето първия път не е страшно :P

momchence_89
01-16-2008, 20:39
Такааа!
Щом се притенсяваш,че няма да му влезне,накарай го да те навлажни.
После малко да я рашири с пръст или език :)
Ако пак не става използвайте някакви овлажнители,за полесно проникване.
Но,ако не се чустваш готова,по добре не избързвайте,и се подготви психически,не е чак толкова страшно :)
Е успех,и няма се плашиш ;)

=; \:D/

lithium4e
01-16-2008, 20:42
Такааа!
Щом се притенсяваш,че няма да му влезне,накарай го да те навлажни.
После малко да я рашири с пръст или език
Ако пак не става използвайте някакви овлажнители,за полесно проникване.
Но,ако не се чустваш готова,по добре не избързвайте,и се подготви психически,не е чак толкова страшно
Е успех,и няма се плашиш

това е =;

Arriva
01-17-2008, 17:58
Ne znam kvo ste pravili predi da probvate no vse pak spored men trqbva dosta da se razgonite edin drug i ako se vuzbudi6 mn ti 6te se navlajni6 i togava sama 6te go pojela6 :-| I mislq 4e predi da go napravite e po dobre da te otvori s prasti za da moje posle da e po lesno :neutral: i 6te te boli mn po malko ;-) Useph \:D/

apologize
01-17-2008, 18:00
be xora kak s prusti wee? :D za taq rabota sa suzdadeni mujetee

ludoto_f
01-17-2008, 18:04
zapo4nete s lubovnata igra posle budi ti otdolu.. razkra4ena.. a toi otgore (misionerskata poza) trqbva da ne ste napregnati zashtoto ina4e moje da te zaboli.. no ne e strashno :);) 8)

suunlight
01-17-2008, 18:05
Tрябва да си играе с тебе .. да те накара да се възбудиш достатъчно .. много ;) после просто тряа се отпусниш и да се кефиш мамка му .. просто да ти е яко .. то си става някак си .. ;)
И по-добре е в началото с пръсти .. за по-малко болка и по лесно .. после вече .. с члена ...

DevilWish
01-17-2008, 18:12
Такааа!
Щом се притенсяваш,че няма да му влезне,накарай го да те навлажни.
После малко да я рашири с пръст или език :)
Ако пак не става използвайте някакви овлажнители,за полесно проникване.
Но,ако не се чустваш готова,по добре не избързвайте,и се подготви психически,не е чак толкова страшно :)
Е успех,и няма се плашиш ;)
I az taka mislq ;) A i nqma kak da ne ti vleze ;) Kato se butа . . . все ще влезе :))))))) Не е толкоз до умиране чак болката ;)

faxy
01-17-2008, 19:16
moje bi da....nai dobre p1rvo s pr1sti!no ako ne si gotova i naistina te e strah n prib1rvai za da ne se okaje6 razo4arovana ot p1rviq p1t!naglasi se psihi4eski i togava!USPEH!

aLakaZam
01-17-2008, 20:41
Е повече любовна игра ;)

vaniLL
01-17-2008, 20:46
m00rnInGstaR]Tрябва да си играе с тебе .. да те накара да се възбудиш достатъчно .. много ;) после просто тряа се отпусниш и да се кефиш мамка му .. просто да ти е яко .. то си става някак си .. ;)
И по-добре е в началото с пръсти .. за по-малко болка и по лесно .. после вече .. с члена ...
+1 :smt006

Jeuelle
01-17-2008, 22:24
И да знаеш че всяко желание за любовна игра ще се убие още щом проникне в теб :neutral:

DINO_SP
01-20-2008, 13:41
я кажете мом4е като е дествено и трябва ве4е да прави sex 1 пат кво е процедурата какво да прави как си4ко кажете без ни6то да премал4авате 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[

amatorium
01-20-2008, 14:09
я кажете мом4е като е дествено и трябва ве4е да прави sex 1 пат кво е процедурата какво да прави как си4ко кажете без ни6то да премал4авате 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[

Znachi procedurata e slednata. Stavash. Higienizirash se dobre. Razigravash Clint Easwood pred ogledaloto - seshtash se - onazi replika: Go ahead! And make my day!
Posle iztochvash Princesa Sofiq naburzo (po jelanie). Udrqsh edna glutka ot staroto babino lekartvo za kuraj i otivash pri momicheto. Poglejdash q s mrusnishki pogled i izvednuj omekvash i zapochvash nejno napred ... 8)

RoN4i-b0nb0n4i
01-20-2008, 19:56
bRigHt [!] m00rnInGstaR написа:
Tрябва да си играе с тебе .. да те накара да се възбудиш достатъчно .. много после просто тряа се отпусниш и да се кефиш мамка му .. просто да ти е яко .. то си става някак си ..
И по-добре е в началото с пръсти .. за по-малко болка и по лесно .. после вече .. с члена ...

+1 :wink:

LiLGrizzly
01-20-2008, 22:29
be dokato si sama y vas probvai sas prast da si go ... :) taka da mojej da se podgotvi6

BaTe_Martoo
01-21-2008, 15:58
Abe mome otpusni se i ostavi mom4eto da si svur6i rabotata 8)

tujnata_mimi
01-21-2008, 16:49
Благодаря на всички за съветите.
Просто ме беше и все още малко ме е страх де ,че колкото и да се възбуда и след като проникн с пръст ,после като опита с члена ще ме боли адски много и нз дали целия ще може да влезне .А трябва ли няколко пъти да влезне и излезне да го има онова движение в секса или само да го вкара и изкара..??? И после до др път :)

DINO_SP
01-21-2008, 18:40
бре хора питам специално при мажете кака е не при жените 4етете малко