PDA

View Full Version : великолепната шесторка



LiveFlower
01-16-2008, 20:31
zdraveite na vsi4ki,nadqvam se ve4e razbrahte za novoto predavane po BTV "velikolepnata 6estorka"v blagotvoritelnost na decata ot Mogilino.iskam da kaja edno golqmo bravo,no trqbva6e li purvo da se posramime pred sveta,za da razbere cqla Bulgariq za izostavenite na6i deca,za6to to4no sega vsi4ki se setiha za tqh!?E vse pak otnovo iskam da kaja(v slu4aq napi6a)BRAVO!!!
PP vie izpratihte li ve4e sms,nie cqloto semeistvo.Za sega sa se subrali 130 000 lv,koeto e edno dobro na4alo :wink: :grin: :-D

hahavteen
01-17-2008, 14:12
Lelia mi y4astva v predavaneto i mi kaza da go gledam no ne6to interneta po4na da mi pravi problemi i ne mojah da go gledam cialoto.I az mn se iadosah 4e triabva purvo 4yjdencite da zabelejat kakvo stava v Bulgaria za da se napravi ne6to. :? Vsi4kite mi rodnini v BG sa pratili SMS-i dokolkoto znam.

01-17-2008, 14:24
Нито ще го гледам, нито СМС ще пратя...
Фалшиви филантропи сте вие, гадни лицемери!
Били ми пратили СМС, смешни сте...

Mooo6no
01-17-2008, 14:29
Не знам какво ви ядосва вас, ама мен ме ядосва, че не пишете килирица.

hahavteen
01-17-2008, 14:39
Нито ще го гледам, нито СМС ще пратя...
Фалшиви филантропи сте вие, гадни лицемери!
Били ми пратили СМС, смешни сте...

Az li4no ne namiram ni6to sme6no v cialata rabota :neutral: Kakvo my e lo6oto da se subirat pari po takuv na4in.Moito semeistvo pra6ta pari i v Afrika 4rez Worldvision a lelia mi pose6tava siropitali6ta i pravi darenia.Vseki pomaga spored vuzmojnostite si.

B3B0K
01-17-2008, 18:11
аз още не съм пискала смс ама идеииката не ло6а обачеее тити папзов е ебати злето тоя 4оек пее по фал6иво и от емне мее аз нз 4е може 8-)

LiveFlower
01-17-2008, 18:14
аз още не съм пискала смс ама идеииката не ло6а обачеее тити папзов е ебати злето тоя 4оек пее по фал6иво и от емне мее аз нз 4е може 8-)xaxaxax da verno,oba4e pa prai 6outo na max e samo me drazni tva,4e nasekude se burka i se prai na interesen

Mirelchetoo14
01-18-2008, 11:50
Az li4no ne namiram ni6to sme6no v cialata rabota :neutral:

Вярно,то не е смешно,ами направо жалко :D Да се събират пари за деца,които дори не са на тоя свят...Имат това,което им трябва-покрив над главата,отопление и накаква храна.И това на рекламата :"Те просто чакат една жестока смърт" :lol: :lol: Сега само остава да кажат,че ще ги интегрират в обществото :lol: Тия деца дори не виждат света с нашите очи,не го разбират,не са в него...Те са в собствен свят и не възприемат заобикалящото ги.И с тия пари кво?И със сърма и злато да ги покрият,те пак просто ще чакат да умрат.Като ги е пращал на земята,Господ си е знаел работата,какви ли грехове изкупват за да са такива....Тия деца нямат нужда от пари-обществеността има нужда да се покаже активна просто.Защо не се събират пари за да се изпращат умните деца от бедни семейства в хубави училища,или да се направи нещо за бездомните български граждани?!Не бате-дайте да украсим живи трупове,за да докажем,че не бездействаме... :lol: Лигльовци. [-(

hahavteen
01-18-2008, 12:35
Az li4no ne namiram ni6to sme6no v cialata rabota :neutral:

Вярно,то не е смешно,ами направо жалко :D Да се събират пари за деца,които дори не са на тоя свят...Имат това,което им трябва-покрив над главата,отопление и накаква храна.И това на рекламата :"Те просто чакат една жестока смърт" :lol: :lol: Сега само остава да кажат,че ще ги интегрират в обществото :lol: Тия деца дори не виждат света с нашите очи,не го разбират,не са в него...Те са в собствен свят и не възприемат заобикалящото ги.И с тия пари кво?И със сърма и злато да ги покрият,те пак просто ще чакат да умрат.Като ги е пращал на земята,Господ си е знаел работата,какви ли грехове изкупват за да са такива....

I poneje 6te ymrat dai da se mu4at kolkoto se moje pove4e a? :?
Ne znam kak moje da gledate kak stradat de4icata i da vikate neka im :(
Sustoianieto im MOJE da se podobri.Ti vijdala li si izob6to kak izglejdat decata v civilizovanite durjavi bolni ot su6tata bolest? Niakoi dori yspiavat da prohodiat.Ima terapii koito mogat da im pomognat.


Защо не се събират пари за да се изпращат умните деца от бедни семейства в хубави училища...

Teia deca mogat da si sednat na zadnika i da spe4eliat stipendia kato sa tolkova ymni.Na de4icata koi moje da im pomogne a? Ili sami da si pomognat ? I roditelite im i ob6testvoto sa gi othvurlili...Spored men e dobre 4e se opitvat da im pomognat.Dnes na tiah ytre na drygi i taka.Vse ot niakude triabva da se po4ne nali? :-o

Haresva mi 4e sudite nemcite 4e sa zatvariali evreite v konclageri a sega ne vijdate 4e odobriavate su6toto povedenie.Te i nemcite sa misleli 4e evreite ne sa hora i imat "pokriv nad glavata" i "niakakva hrana". :roll: Spored teb tezi deca dali iadat redovno a? #-o Ne mi se zanimava pove4e i niama da vlizam v temata no prosto mi e jal 4e taka diskriminirate decata samo za6toto sa bolni.Interesno mi e ako ti be6e na tiahno miasto i roditelite ti te biaha puhnali v takuv dom samo za6toto si "jiv tryp" dali 6te6e da se 4ystva6 dobre... :(

http://www.youtube.com/watch?v=rAaVq_xUM6o&feature=related

Presley
01-18-2008, 12:54
Аэ също съм на принципа всеки сам до се оправя.
Но съм ЭА таэи кампания.Добра инициатива.Пък и предвид факта ,че става дума эа малки,беээащитни и неспособни да си помогнат с каквото и да било деца,бих пратила СМС.И ще го направя :D

Mirelchetoo14
01-18-2008, 13:27
Interesno mi e ako ti be6e na tiahno miasto i roditelite ti te biaha puhnali v takuv dom samo za6toto si "jiv tryp" dali 6te6e da se 4ystva6 dobre... :(
[/i]

Ама те не се чувстват! :-s Не разбрахте ли,че това са увреждания,засягащи ги по такъв начин,че не могат да мислят,разсъждават и да имат наблюдения върху заобикалящата ги среда,защото в главите им има цял друг свят!Едвам ще ги повикаш "на земята",да не говорим за емоционална близост... :( Просто за да се родят такива,определено си има причина-Господ си знае работата.Истинското наказание не е за тях,а за родителите им.Да пази Господ от такова нещастие :cry:

hahavteen
01-18-2008, 13:47
Interesno mi e ako ti be6e na tiahno miasto i roditelite ti te biaha puhnali v takuv dom samo za6toto si "jiv tryp" dali 6te6e da se 4ystva6 dobre... :(
[/i]

Ама те не се чувстват! :-s Не разбрахте ли,че това са увреждания,засягащи ги по такъв начин,че не могат да мислят,разсъждават и да имат наблюдения върху заобикалящата ги среда,защото в главите им има цял друг свят!Едвам ще ги повикаш "на земята",да не говорим за емоционална близост... :( Просто за да се родят такива,определено си има причина-Господ си знае работата.Истинското наказание не е за тях,а за родителите им.Да пази Господ от такова нещастие :cry:

Mai ne si ot nai-ymni4kite a? :? Pogledna li izob6to linka koito dadoh? Ne vsi4ki deca imat 4ak takiva yvrejdania.Pove4eto sa oti6li tam samo s glyhota ili slepota i po-kusno poradi lo6ite yslovia v koito sa prinydeni da jiveiat sa se vlo6ili yvrejdaniata im ili sa se poiavili o6te.Daje ima za edno mom4e koeto e bilo glyho kogato e vliazlo a sega sled 13 godini v toia "dom" e edva li ne lydo. Osevn tova fakta 4e moje bi niakoi ot tiah ne sa v sustoianie da pokajat stradanieto si ne zna4i 4e ne go 4ystvat... #-o

Mirelchetoo14
01-18-2008, 14:11
Mai ne si ot nai-ymni4kite a? :? Pogledna li izob6to linka koito dadoh? Ne vsi4ki deca imat 4ak takiva yvrejdania.Pove4eto sa oti6li tam samo s glyhota ili slepota i po-kusno poradi lo6ite yslovia v koito sa prinydeni da jiveiat sa se vlo6ili yvrejdaniata im ili sa se poiavili o6te.Daje ima za edno mom4e koeto e bilo glyho kogato e vliazlo a sega sled 13 godini v toia "dom" e edva li ne lydo. Osevn tova fakta 4e moje bi niakoi ot tiah ne sa v sustoianie da pokajat stradanieto si ne zna4i 4e ne go 4ystvat... #-o

Ще те помоля да даваш оценка на интелигентността ми само ако ме познаваш,или поне си направиш труда да сравниш грамотността на мненията ми с тази на 60% от форумците.Колкото до степента на "увреденост"...трагични не са условията,ами това,че настаняват деца с различна специфика на уврежданията на едно място и оставят случаите с изглед за добър изход,да станат безнадеждни.

LiLGrizzly
01-20-2008, 10:46
тези деца са в Русенска област :-# много ми е гадно се пак тфа е моя Град :cry: но още не сам пратил смс , но ще пратя !

shadow4e
01-20-2008, 11:12
Трябваше да подпомогнат поне още 1 дом с тези пари, защото само от рекламите по време на предаването печелят хиляди левове. Инициативата е добра дотолкото, доколкото ще им се подобри живота на тези деца, но наистина трябваше да бъде и за още един дом поне, в които децата да са здрави, защото те наистина биха могли да го оценят и биха осъзнали какво са направили за тях.

Но всичко е много пошло... Това предаване тръгна само поради една причина и това е "Пей с мен" на Слави, което ще е по Нова тв, защото откакто се разбра, че там ще го направят да пеят в дуети с известни личности и 2 седмици по-късно казаха почва инициатива и в БТВ, която да е също с дуети. Зоащо ли са избрали и точно дните понеделник и четвъртък... Както и да е, важното е, че поне ще им се подобри поне малко живота, и тези които пеят, жареждат хората с енергия.