PDA

View Full Version : Помощ



TuZAra
01-16-2008, 21:24
Парво искам да ви кажа здравейте на всички и честита нова година , че отдавна не сам влизал в форума.И така какво стана и аз нз запознах се с 1 момиче и на втория ден трагнахме така всичко до тук е перфектно , но проблема е , че сме на мн километри разтояние (250-300) това е мн гадно и за двамата на 18-ти вече правим 1 месец , а мисалта ми беше , че и двамата много се обичаме :smt008 :smt007 но разтоянието (както и в други мой теми ) е проблема (нз ама винаги такива си хващам :D ) .. а ако може 1 саветче :P да я оставя ли защото имам мн кандидатки или да продалжа с нея вапреки разтоянието :?:

aciko
01-16-2008, 21:27
Взимай сега кандидатките,докато дойде време да се видите.
Няма да караш на сухо я :D

TuZAra
01-16-2008, 21:29
:-D :-D :D :D Ест ама после пак от лепка да не стане болест (смисал да не мога да се отарва от тях ](*,) [-X )

koalka
01-17-2008, 07:25
Еми, все пак решението си е твое.Прецени дали можеш да поддържаш връзка на такова растояние, или не.

slun4evo
01-17-2008, 07:32
Ами връзката от разтояние е много мъчителна.Ти каза, че имаш много кандитатки, предлаггам ти тях.Ако за теб тя е просто поредната и не я обичаш е все тая дали ще си с друга или с нея.Тай че някоя мацка по близко до теб е решението според мен.Но само ти можеш да решиш.Успех!

sladko_dete
01-17-2008, 10:35
За мен е малко криво тая връзка от разстояние. Никога незнаеш другия какво прави и с кого... затова ако нямаш истински чувства си хвани някоя друга