PDA

View Full Version : Когато приятели те ви не харесват гаджето ви



капчица
01-16-2008, 21:25
Имам малък проблем...или по точно няколко, но те правят цялата ситуация сива. Първо- по -голямата част от компанията ми е от момчета. Едно от тях ме беше харесвало мн отдавна, а друго все още изпитва не само приятелски чувства. От деца сме заедно и сме вече по- големи. по- зрели. Но отново изникват проблеми. Един от тях е когато аз си хвана гадже. Има едно момче с което съм в момента. Супер мн си го обичам, но преди да тръгнем бяхме само мн добри приятели и хората от мойта компания го възприемат точно за такъв. След като тръгнахме аз не съм им споделяла мн за нашите отношения, а когато той е с мен не показваме сртастни чувства...или може би не достатъчно. Гаджето ми и приятелите ми имат някак си различни интереси, но въпреки всичко аз го водя често с нас. Въпреки всичко скоро разбрах че един от моите приятели не възприема връзката ми много на сериозно. Аз не обичам да споделям мн мн за личния си живот, но може би в този случай наистина съм оставила грешна представа. Понякога виждам че ревнуват :? Отделно има и друг проблем. Той е че поради различни обстоятелства не се събираме мн често, а когато го правим сме много хора и не може да си кажем някакви лични работи. След това най- добрата ми приятелка ( уж ) (която съшо е от тази компания) флиртува със старото ми гадже. (което също излиза с нас). Единствният и най- сигурен начин да не ми е кофти е когато моето момче е там ( не е за да му направя напук на другия). Тогава се чувствам щастлива и нищо друго не ме интересува.......тази моя приятелка не харесва мн гаджето ми ( или поне не достатъчно, за го внедри в компанията). Момчетата пък до някаква степен ревнуват може би.....И ето сега един от тях има рожден ден. Аз го поммолих да взема гаджето ми, а той отказа ( защото ше си го празнува с още 1 човек и нямало да има място). Стана ми кофти, а гаджето избесня. От една страна много често сме се събирали и те се познават, но от друга сега дори не го кани....Аз наистина разбирам че може да няма място, но гаджето ми казза че моят приятел го е направил от ревност и че не иска повече да идва когато се събираме. :( Но наистина ми е странно че когато сме с тях не мога да се отпусна и се държа някак си по- студено към гаджето. Но нали това са ми най- бликите приятели? Може би ме възпира това че може би ревнуват.....дайте съветче #-o п.п На Коледа си разменяхме подаръци. Тогава тези от компанията ми му подариха и на него ( тогава най- добрата ми приятелка подари само на бившето ми гадже)!!!

Bolt_f
01-17-2008, 01:30
Първо, Always Look on the bright side of life.
Хубаво е, че имащ компания, приятели, гадже..... но понякога, дори доста често, имайки всички тези прекрасни хора до себе си, колкото и да ги обичаме, те не могат да се понасят, ревнуват, не се харесват, влюбват се, тн.
Съвет за това нещо не зная дали би ти помогнал. Помисли си първо дали наистина обичаш гаджето си толкова много. Може би скоро ще дойде и време на въпроса Гаджето или Приятелите и тогава ще бъде наистина кофти. Предлагам ти д асе опиташ да раздалечиш близките си. Имам предвид, да не водиш гаджето си в компанията. По този начин поне няма да има ревнуващи и дразнещи се. Но също така пишеш че в тази въпросна компания се чувстваш най-добре когато си с приятеля си..... тогава защо не бъдеш само с него? Мисля че първо добре трябва да си помислиш. Кофти би било да зарежеш приятелите си или гаджето, но не би могла да ги поставяш винаги на равно. Просто се замисли на кой държиш повече и би отделяла повече време и внимание.
Желая ти много усмивки и щастие! Дано всичко се оправи и вървиш щастлива напред!

ani4ka_bani4ka
01-17-2008, 06:51
АаААаАаАааАа

МОМИЧЕ, ВЗЕМИ НЕЩАТА В СВОЙ РЪЦЕ :!:
на мен отдавна ми писна да правя компромиси, защото приятелите не харесват гаджето или гаджето не харесва приятелите...
просто застани пред тях и им кажи, че са пълни идиоти (в преносен смисъл де...) !!! всички до един!
защо да трябва да правиш компромиси?! всички тези хора имат нещо много важно, което да ги свързва - ТЕБ :!:
те нямат право да се държат така, ако наистина са ти приятели, ще направят всичко по силите си, та гаджето ти да се чувства добре в компанията им... те не знаят ли, че иначе могат да те изгубят...
все пак ти не ги караш да ходят с гаджето ти, а просто да проявят малко учтивост и добро възпитание...

постави им някакъв ултиматом... иначе... :evil:

koalka
01-17-2008, 07:15
Чакай сега...не можеш да искаш всеки да харесва гаджето ти, случват се и такива неща.Дали от ревност, дали от нещо друго - кой знае.Не трябва да се сърдиш и на това момче, което е отказало да вземеш гаджето си.Ехоо, това е неговия рожден ден, не твоя.Той кани определени хора, разбираш ли?
Да, със сигурност ревнуват, особено, ако го показват, но какво да се прави...Просто не излизайте много-много заедно, за да не стават караници, дразги и т.н.И все пак, ако са ти истински приятели няма да ти правят проблем, че се виждаш с него, ще си мълчат...

w0sh
01-17-2008, 07:15
Когато приятелите не харесват гаджето късам...

Семейство>Приятеи>Шкембе чорба>всичко останало.

Що за глупост кажи на приятелите,че са тъпаци както казва онзи форумец над мен и точно след 2 месеца ще правиш чаено парти с плючените си играчки. Те не са ДЛЪЖНИ да харесват някого, вярно,че елементарната култура някак си ги принуждава поне да се държат нормално и приятелски.

slun4evo
01-17-2008, 07:21
Те видимо не показват, че не го харесват. Възприемат го, но ако ти се чувстваш неудобно по-добре не го води с тях.Останете си сами или с неговите приятели.Най-важното е да се чувстваш спокойна.Или просто поговори с приятелите си, кажи им, че го обичаш, за да започнат да го приемат като твое гадже.И все пак ако някой от тази компания има силни чувства към теб, не мислиш ли, че е малко жестоко да те гледа с приятеля ти?Но ти си прецени.Успех!

ani4ka_bani4ka
01-17-2008, 07:22
Когато приятелите не харесват гаджето късам...

Семейство>Приятеи>Шкембе чорба>всичко останало.

Що за глупост кажи на приятелите,че са тъпаци както казва онзи форумец над мен и точно след 2 месеца ще правиш чаено парти с плючените си играчки. Те не са ДЛЪЖНИ да харесват някого, вярно,че елементарната култура някак си ги принуждава поне да се държат нормално и приятелски.

еми земи се ожени за приятелите си тогава!

приятелите са си приятели, личния живот си е личен и те нямат право да решават с кого да ходя и с кого не

sladko_dete
01-17-2008, 10:24
Ми излизай си само с твоя, пък някой път и с приятелите без да го водиш с теб, бахти проблема

desert_eagle
01-17-2008, 19:40
Когато приятели те ви не харесват гаджето ви .. Тогава майтана им на приятелите . Гаджето е мое не тяхно!

Scared_Straight
01-17-2008, 20:41
Все пак се замисли че има хора който имат чувства към тебе. Елементарната логика сочи че те изпитват злоба. Такива приятели не ти трябват. Бъди с човека които обичаш

pitan4icata
01-17-2008, 22:27
az zaebah ''nai-dobrata si priqtelka'(-biv6a) to4no zardi podoben problem..kompaniqta s koetqo dvijehme 2-te ne sa na akala na 4udesniq mi priqtel ,koito osaznah 4e e lubovta na jivota mi i prosto zaebah vsi4ki uj priqteli.. i da ti kaje ve4e pove4e se razbiram s negovite otkokoto s moite.. 6tot negovite sa istinski i priemat gadjeto na priqtelq im i go uvajavat za razlika ot ''moite''-biv6i priqteli vernu 4e na momenti se 4ustvam samotna(ot gledna to4ka priqteli..kompaniq) ,lipsvat mi 6turite ve4eri i bezbroinite kafeta i sabirqniq.. oba4e s lubovta i priqtnite izjivqvaniq s lubim 4ovek gi kompensiram :)
za tva moq savet e ako tva mom4e si struva i vijda6 byde6te vav varzkata vi.. i ima lubov.. ostavi priqtelite i si badi s nego ina4e 6a prai6 nqkav kompromisen variqant v koito vinagi 6te ima nedovoni ili priqtelq ti ili kompaniqta... :S (kazvam ot opit)

Blab
01-17-2008, 22:36
Хах, не мислиш ли, че щеше да има проблем, ако приятелите ти/специално, приятелките/ харесваха гаджето ти. :-D