PDA

View Full Version : Мисля, че хлътнах по нея!!!!!



slun4evo
01-17-2008, 07:37
Историята е следната:Преди две седмици се запознах с едно момиче, което е от моето училище, бяхме на кафе с нейна съученичка и тя дойде. Тя е бивше гадже на мое бивше гадже :D .Проблема е , че страшно много се сближихме, излизаме заедно, говорим си, гушкаме се.Тя обаче не знае, че съм би, а аз май се увлякох по нея.Тя е ужасно красива, а и имам нужда от някой до мен.Сега дилемата е дали да и кажа, че съм би или да си мълча.Ако и кажа и тя не изпитва нищо, то тогава я губя завинаги. Не зная как да постъпя, харесвам я страшно много.Някакви съветчета ако може. :cry:
Благодаря!!!

SINDEL
01-17-2008, 07:46
Амм.. без да мислиш, 4е се заяждам или нещо, но останах с впе4атлението, 4е ходиш с някакво моми4е. Или бъркам?

olive_oil
01-17-2008, 07:46
увери се че и тя е би и тогава й кажи. в противен случай и ти самата казваш, че ще я загубиш завинаги

slun4evo
01-17-2008, 07:48
Амм.. без да мислиш, 4е се заяждам или нещо, но останах с впе4атлението, 4е ходиш с някакво моми4е. Или бъркам?

А няма проблем.Ами ходих да, но скъсахме, защото тя се увлече по някаква друга.Затова и казвам, че в момента имам нужда от някой. :)

SINDEL
01-17-2008, 07:52
Ами какво да ти кажа, мацка.. Ако я познаваш достатъ4но, 4е да си сигурна, 4е няма да я изплашиш, кажи й.
Не се знае, може пък да се полу4и нещо.. :-|
Но вариантът да се сдуха и да се отдръпне от теб си го има..
Ех, много тегава работа е това. Винаги съм се 4удела как то4но стават работите при такива двойки.
В смисъл, изглежда ми ужасно по-трудно да се намерите и да се разберете, за да се полу4ат нещата и да тръгнете.
Оф, нещо много се разприказвах :)

slun4evo
01-17-2008, 07:56
Ами какво да ти кажа, мацка.. Ако я познаваш достатъ4но, 4е да си сигурна, 4е няма да я изплашиш, кажи й.
Не се знае, може пък да се полу4и нещо.. :-|
Но вариантът да се сдуха и да се отдръпне от теб си го има..
Ех, много тегава работа е това. Винаги съм се 4удела как то4но стават работите при такива двойки.
В смисъл, изглежда ми ужасно по-трудно да се намерите и да се разберете, за да се полу4ат нещата и да тръгнете.
Оф, нещо много се разприказвах :)

Права си страшно е трудно, особено ако единия го крие.А и в моя град са много малко такива като мен.Много ме е яд, че съм такава :cry:

besnicataa
01-17-2008, 08:01
МИ НЕ И КАЗВАЙ,ИЗ4АКВАЙ 6ТЕ РАЗБЕРЕ6 САМА ДАЛИ ТЯ ИЗПИТВА НЕ6ТО КЪМ ТЕБ....НО НЕ ЗАБРАВЯЙ 4Е ПО4ТИ СЯКО Ф Е НАВИТО ДА ПРОБВА С Ф :P

martoo
01-17-2008, 08:06
emi pitai q sklonna li e da xodi s momi4e purvo kaji 4e q pita6 ot lubopitstvo 6toto tq 6e te pita za6to pita6 :) em i 6e razbere6 burzo

ani4ka_bani4ka
01-17-2008, 08:10
абе, кво ше и задаваш тъпи випроси.
просто някой път като сте само двете я погледни в очите и я целуни по устните (ама без език, освен, ако тя не ти пусне)
виж какво ще стане. ако видиш уплашена физиономия на лицето й просто се извини и кажи, че не си се стърпяла, защото е много красива, а ти си бисексуална.
100% ще се навие да пробвате :D няма начин да ти откаже. попринцип момичетата са навити да пробват различни неща

ParkourLover
01-17-2008, 08:19
Гледай да сте сами или на шумно място /дискотека/

и така - както писаха по-горе -> все едно питаш от любопитство и ако тя ти отвърне действай лека полека :)

а ако отрече .. тогава не би трябвало да й казваш и да си замълчиш ..
сигурен съм,че ще намерих друго красиво момиче от твоя град /който и да е той/ и ще сте щастливи заедно :smt002

ПП :
Тя е бивше гадже на мое бивше гадже

Това значи че си ходила с момче,и тя е ходила с бившия ти,нали ?
Аз с такова впечатление останах :-k

slun4evo
01-17-2008, 09:00
Гледай да сте сами или на шумно място /дискотека/

и така - както писаха по-горе -> все едно питаш от любопитство и ако тя ти отвърне действай лека полека :)

а ако отрече .. тогава не би трябвало да й казваш и да си замълчиш ..
сигурен съм,че ще намерих друго красиво момиче от твоя град /който и да е той/ и ще сте щастливи заедно :smt002

ПП :
Тя е бивше гадже на мое бивше гадже

Това значи че си ходила с момче,и тя е ходила с бившия ти,нали ?
Аз с такова впечатление останах :-k

Да с момче е ходила.