PDA

View Full Version : Моята любовна история...



SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-17-2008, 08:57
Не ми се искаше да я споделям с голям кръг от хора, но реших да го направя, за да видя по-обективни мнения и дали съм прав във собствените си мисли .

Влюбих се в момиче от моя клас. Мина известно време и и споделих. Отговорът и беше: искам, но сме от 1 клас. Мина много време ( няколко месеца ) и аз ревнувах от нещата които виждах в училище ... просто закачки с други момчета , някакви идваха и я сваляха пред учоте ми ... (супер лигави неща)/.... смешно ми е да говоря за тях но са супер тъпи .. и така мина време и заминах 2 месеца да работя по морето ... и не и оставих никакви кординати.... когато се върнах тя поиска да се видим и така и стана... не направих опит за някаква близост, а и да бях опитал тя се държеше много студено... след време разбрах за някакво момче с помощ от 1 приятел... исках да разбера защото ме игнорираше не сам в училище, но и в скайп ... и станаха 3 месеца откакто не и писах нито разговарях с нея , но все още я ревнувах ... от всичките гадости на училище ...
до 1 ден когато ми писа изневиделица 4е ме оби4а ... оттогава сякаш пак попаднах в капана й ... а тя продължава да флиртура, закача и опипва някфи идиоти пред очите ми ... нз дали имам право да ми е гадно и да ревнувам, но намирам това за болезнено ....
Нз дали трябва да се откажа от нея , но много я обичам ...
Кажете ми дали съм ревността ми е обосновена и ... дайте някфи савети защото вече нямам сили да страдам

Mr.bEps
01-17-2008, 09:09
ами защо страниш от нея, може би иска това да почувстваш - "ревност". опитай се да си пообщителен с нея... разговаряйте си, зада можеш постепенно да видиш дали са и сериозни чувствата... в никакъв случай обаче неставай играчка, но небъди и недостижим за нея... колкото до твоята ревност... ами нормално е да я ревнуваш защото я харесваш, но и не е честно да имаш някакви претенции към държанието й, защото тя все още не ти е никаква, зада й искаш някаква сметка 8)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-17-2008, 09:17
10х има голяма доза истина :) в нещата които казваш :) никога не съм й държал сметка за действията и .... но просто ме нараняват :(

sladko_dete
01-17-2008, 10:15
Е нали девойчето те обича, защо не се съберете? Ако не стане просто я забрави (т.е си намери друга)

Virgin
01-17-2008, 10:27
Явно момичето обожава да е обгърнато с внимание, а когато изгубиш един от главните си източници на такова, естествено, че ще направиш всичко възможно, за да си го върнеш. Според мен тя не те обича, даже вероятно не те и харесва, но ти я караш да се чувства харесвана, желана. Тя е прибегнала до лъжа, но нали знаеш - целта оправдава средствата. Почти убедена съм, че съм права, защото и аз съм същата, не се гордея, но фактите говорят. Та... моят съвет е да се правиш на безразличен - гаранция, че тя ще се побърка. Даже може да й кажеш, че си започнал да я забравяш или дори, че си я забравил. Ако се държиш на ниво през цялото време, вероятно ще стане това, което копнееш - да сте заедно, но не ти гарантирам, че ще се задържите дълго. Успех =D> :mrgreen: