PDA

View Full Version : Има ли някой който може да докаже, че любов не съществува ?



Charlie_Luciano
01-17-2008, 10:45
Интересно ми е просто дали някой може да изложи някаква неоспорима теза, че любовта не съществува.... :?: :?: :?:

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-17-2008, 10:59
Не мисля, че въобще може да съществува теза, че любовта въобще не съществува. Може би има случаи, когато липсва, когато не се проявява... Но също така има многобройни случаи, когато именно тя е крепител!

trg_ahmed
01-17-2008, 11:19
А бе аз не вярвам в любовта тя за мен е илюзия,лъжа,загуба на време...заради т0ва "любов" к0лко приятели се карат имате ли си представа?к0лко х0ра се предават израснали от малки?има пресилени чувства н0 не и любов,аз дет не вярвам в любовта,наск0ро се запознах с една и сам0 за нея мислих к'ф0 стана тръгнахме и на 2-та седмица ми писна,на всеки няк0га му писва,а тес дет х0дят с г0дини ги смятам че сичк0 във връзката им е на 6 и си живеят без да усетят че трябва да изпитат максималн0то...така надявам се ме разбрахте.
А по темата не мисля че м0га да убедя ама аз себе си съм се убедил и съм си изяснил всичк0

Айде успех на всики :-({|=

ChErNoKoSkA_
01-17-2008, 12:05
Liubovta sashtestvuva! Nikoi ne moje da dokaje protivnoto! Ima hora, koito q otrichat i ne vqrvat v neq, ne zashtoto q nqma, ami prosto zashtoto ne sa q sreshtnali....

cherinka
01-17-2008, 12:59
Вичко е временно и относително. :-o

to6eto125
01-17-2008, 15:20
razbirase 4e ima lubov :smt007 az kakvo da vi kaja hodq sujalqvam hodeh s edno momi4e 3 GODINI i az bqh ludo vluben v neq po neinite dumi i tq v men i moje da se kaje 4e go pokazva6e donqkade a mejdo dr az q revnuvah ot biv6oto i gadje super mn(be6e na 19) i tova be6e nai golqmata mi gre6ka v jivota mi i o6te sujalqvam za tova za6toto seld tova se skarahme i skusah me no produljavam da q obi4am nikoga nqma da q zabravq tq be6e prefektnata za men nqma da ima dr kato neq dori misleh da se samoobia za6toto tq sega e s dr :booooomb: (i o6te go mislq 8-[ )no nqma da go napravq za6toto si namerih kak da si izkarvam qda ve4e 2 puti prebivam gadjeto samo pri misulta 4e nqkoi dr q dokosva,nqkoi dr q celuva,s nqkoi dr pravi sex ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) moje da me mislite za nenormalen i spored men sum si takuv :-x :twisted: :twisted: :twisted:

led_i_ogyn
01-17-2008, 15:44
Тцтц..по-тъпа тема не можахте ли да измислите?Как се доказва любов бе хора?Не можеш да докажеш, че я има - не можеш да докажеш, че няма...

bloodfrozen
01-17-2008, 16:04
Да питаш дали има любов, е все едно да питаш дали Дядо Коледа съществува.. :-o

danny_f4e
01-17-2008, 17:45
Хората са казали : "любов, любов и накрая "оффф".. ! "
по темата... Има ли любов? ... едни казват "има" , а други казват "няма"... а кое е вярното ?! :shock: Истината е че никой не може да я види любовта , за да каже че я има ... тя е чувство... напълно индивидуално е за всеки кога чувства че това "нещо" е любовта.. едни казват... "той/тя ме остави... заради това вярвам че няма любов" ... други казват " има любов срещнах я .. и съм щастлив/а.. " .... Един човек вярва в любовта , от тук следва че според него има лябов... Друг човек не вяряа, от тук следва че няма любов... Всичко се свежда до ВЯРАТА.... дали вярваш в това чувство или не ...

to6eto125
01-17-2008, 20:19
Хората са казали : "любов, любов и накрая "оффф".. ! "
по темата... Има ли любов? ... едни казват "има" , а други казват "няма"... а кое е вярното ?! :shock: Истината е че никой не може да я види любовта , за да каже че я има ... тя е чувство... напълно индивидуално е за всеки кога чувства че това "нещо" е любовта.. едни казват... "той/тя ме остави... заради това вярвам че няма любов" ... други казват " има любов срещнах я .. и съм щастлив/а.. " .... Един човек вярва в любовта , от тук следва че според него има лябов... Друг човек не вяряа, от тук следва че няма любов... Всичко се свежда до ВЯРАТА.... дали вярваш в това чувство или не ...

Da da az sum q vijdal pro4eti tova koeto sum napisal po nagore i 6te vidi6 4e sum q vijdal i sum q dokosvam i seluval a ako te interesuva sum previl i sex s neq! ;-)
i izkam da ti kaja 4e 90% e sigurno 4e 6te se suberem pak s neq zna4i ima lubov i ne priemam otgovor nqma [-( ima prosto trqbva da q otkri6 ;-)

DivoTo_KoTe
01-17-2008, 20:22
Според мен има,въпрос на време е кога ще я срещнеш и дали ще и позволиш да остане.Защото познавам хора,който чакат перфектната половинка и така загърбват може би най-голямата си любов.

sh3_1s_7h3_0n3
01-17-2008, 20:49
Любовта е навсякъде и никъде. Зависи с какви очи гледаш на Нея - дали си влюбен, дали си наранен, дали я търсиш, дали я очакваш...

Това е като въпроса 'Има ли Бог?' - ако вярваш - за теб ще има, но ако не вярваш, ще кажеш, че няма.

Различни хора, различни виждания. Но ако трябва да отговоря персонално за мен дали има... е, като се уверя, ще ви кажа. :wink:

Blab
01-17-2008, 21:05
Не мога да се влюбя... отново.
Просто не мога.
Не се получава.

koalka
01-18-2008, 06:45
Не може да се каже за всички общо, а за всеки индивидуално...
За мен може да има, а за теб да няма, примерно.

mickelangelo
01-18-2008, 08:56
Любов има... но " Любовта е сляпа ку*ка "

kakaomen
01-18-2008, 11:34
:lol: С тая ваша любов сте навъдили 350 страници с проблеми... :D :-D

ivakavlad
01-18-2008, 12:05
няма и мога да го докажа

доказатество:
Що е любов?
Воля, която се стреми да живее в ново и отделно съзнание.
Любовтае хитрост, която природата употребява за да постигне своята цел, а тази цел всъщност се състои в създаването на нова твар, точно определена по природата си.
Доказателства?
Ето:платоническата любов е глупост, защото любовта не се задоволява даже със споделяне на чувствата-тя желае, търси, изисква настоятелно пълното притежание на обичаният обект.Влюбеният иска да чувства в мъжката си мощ обичаното, желаното сещество и чрез неговото притежание да изпитва пълна наслада от чувствата си.
Единствената цел, истинска и съществена цел на всяко любов съчетние е да се роди от него дете, макар влюбените да не подозират ни най-малко измамта на природата, която умее да се прикрива под маска в тези случаи.
Насладата, сладострастието на взаимното притежание е само примка. Природата мисли само за едно:да запълни празнотите, да се възобновява и да създава нови индивиди.
Изследваите две създания, които се стремят да задоволят този непреодолим нагон, който се нарича любовл; в техните погледи, препълнени с желанияв, виждате как се запалва животът на новото създание; в половото съчетание, към което се стремят, се таи страстта на две същества да се обединят в едно; и индивидът, който ще създадат те в своите ласки и сладострастни наслади, ще носи у себеси наследствените качества на родителите, които ще продължат да живеят в него.
И така любовта е само "стремеж към живота" на вида, нужда да се продължи расата в ущърб на измамните и минутни радости, които човек изпитва.

П.П. ако някои иска мога и да продължа с доказателствата

GolDeeN
01-18-2008, 13:31
няма и мога да го докажа

доказатество:
Що е любов?
Воля, която се стреми да живее в ново и отделно съзнание.
Любовтае хитрост, която природата употребява за да постигне своята цел, а тази цел всъщност се състои в създаването на нова твар, точно определена по природата си.
Доказателства?
Ето:платоническата любов е глупост, защото любовта не се задоволява даже със споделяне на чувствата-тя желае, търси, изисква настоятелно пълното притежание на обичаният обект.Влюбеният иска да чувства в мъжката си мощ обичаното, желаното сещество и чрез неговото притежание да изпитва пълна наслада от чувствата си.
Единствената цел, истинска и съществена цел на всяко любов съчетние е да се роди от него дете, макар влюбените да не подозират ни най-малко измамта на природата, която умее да се прикрива под маска в тези случаи.
Насладата, сладострастието на взаимното притежание е само примка. Природата мисли само за едно:да запълни празнотите, да се възобновява и да създава нови индивиди.
Изследваите две създания, които се стремят да задоволят този непреодолим нагон, който се нарича любовл; в техните погледи, препълнени с желанияв, виждате как се запалва животът на новото създание; в половото съчетание, към което се стремят, се таи страстта на две същества да се обединят в едно; и индивидът, който ще създадат те в своите ласки и сладострастни наслади, ще носи у себеси наследствените качества на родителите, които ще продължат да живеят в него.
И така любовта е само "стремеж към живота" на вида, нужда да се продължи расата в ущърб на измамните и минутни радости, които човек изпитва.

П.П. ако някои иска мога и да продължа с доказателствата


Пхааххахааххааха и в аватари ти трепери "ЛЮБОВ" :razz:

Sevt
01-18-2008, 13:41
Естествено, че има. Доколко това е положителен или отрицателен факт вече е друга тема...

Sevt
01-18-2008, 13:41
:lol: С тая ваша любов сте навъдили 350 страници с проблеми... :D :-D

403 са бре оО

iMmOrAl`GiRl
01-18-2008, 14:09
Може и да има не се знае :)

princesa_viki
01-18-2008, 14:26
Вичко е временно и относително. :-o
много точно казано :)

danny_f4e
01-18-2008, 17:46
Хората са казали : "любов, любов и накрая "оффф".. ! "
по темата... Има ли любов? ... едни казват "има" , а други казват "няма"... а кое е вярното ?! :shock: Истината е че никой не може да я види любовта , за да каже че я има ... тя е чувство... напълно индивидуално е за всеки кога чувства че това "нещо" е любовта.. едни казват... "той/тя ме остави... заради това вярвам че няма любов" ... други казват " има любов срещнах я .. и съм щастлив/а.. " .... Един човек вярва в любовта , от тук следва че според него има лябов... Друг човек не вяряа, от тук следва че няма любов... Всичко се свежда до ВЯРАТА.... дали вярваш в това чувство или не ...

Da da az sum q vijdal pro4eti tova koeto sum napisal po nagore i 6te vidi6 4e sum q vijdal i sum q dokosvam i seluval a ako te interesuva sum previl i sex s neq! ;-)
i izkam da ti kaja 4e 90% e sigurno 4e 6te se suberem pak s neq zna4i ima lubov i ne priemam otgovor nqma [-( ima prosto trqbva da q otkri6 ;-)

аз съм открила любовта в моя приятел и ВЯРВАМ в нея :) ИМА любов ... вече година съм щастливо влюбена .. не казвам че няма любов ... просто никога няма да се стигне до консенсус м/у влюбения и отчаяния от любовта .. винаги ще има две мнения :) иначе съм напълно съгласна с теб че я има ... а говоря за самото чувство ,а не са човека ,който олицетворява любовта ... и аз целувам и гушкам моята любов... но тази моля любов е олицетворение на самото чувство... :) ;-)

JiMiTo
01-19-2008, 00:13
в момента, в който поша това тъпо съобщение осъзнавам, че човека когота желая прекалено много, а той не ме желае, ми липсва много по-малко поради факра, че имам алкохол в кръфта...може би това ще ми помогне поне малко да го преживея...та относно темата - кфа любов кви 5 лева ? Харесваш си някой. Искаш да си с него/нея. С него/нея си. и Кво следва ? Жените се ??????? Да ама не...малко хора биха поели тази крачка... Работата е там, че когато си избереш някого, и си готов на всичко за нея или него ти трябва да си готов да стигнеш до края с него... това е любовта според мен. Тези работи вече са отживелица. Не си ли изкарвате весело, на ходите ли по купони, и щом не изпитвате радост от секса с него/нея...всичко е свършило трябва да късаме.... това явно не е истинската ни любов ? А дали всъщност не е тя ? Как да разберем ? Според мен има само един начин. Трябва да проверим, само тогава може да бдъе на 100% сигорно дали е тя или не е.... успех от мен. Аз все още не съм сигорен коя е, но съм сигорен, че бих дал всичко от себе си да я задържа до мен максимално дълго време или поне да опитам.........

danny_f4e
01-19-2008, 08:33
в момента, в който поша това тъпо съобщение осъзнавам, че човека когота желая прекалено много, а той не ме желае, ми липсва много по-малко поради факра, че имам алкохол в кръфта...може би това ще ми помогне поне малко да го преживея...та относно темата - кфа любов кви 5 лева ? Харесваш си някой. Искаш да си с него/нея. С него/нея си. и Кво следва ? Жените се ??????? Да ама не...малко хора биха поели тази крачка... Работата е там, че когато си избереш някого, и си готов на всичко за нея или него ти трябва да си готов да стигнеш до края с него... това е любовта според мен. Тези работи вече са отживелица. Не си ли изкарвате весело, на ходите ли по купони, и щом не изпитвате радост от секса с него/нея...всичко е свършило трябва да късаме.... това явно не е истинската ни любов ? А дали всъщност не е тя ? Как да разберем ? Според мен има само един начин. Трябва да проверим, само тогава може да бдъе на 100% сигорно дали е тя или не е.... успех от мен. Аз все още не съм сигорен коя е, но съм сигорен, че бих дал всичко от себе си да я задържа до мен максимално дълго време или поне да опитам.........
[b] евала !!!! \:D/