PDA

View Full Version : Къде да я заведа?



ot4aqniq
01-17-2008, 12:27
Здравейте на всички!Имам проблем.С гаджето ми ходим от 6 месеца вече(в понеделник се навършват) и искам в понеделник да я изведа някъде по-изискано или нещо романтично...Проблема е ,че нямам абсолютно никаква идея.Давайте предложения където и да е.Абе на кратко искам да я изненадам и да се опитам да направя така ,че този ден да го помни дълго! :)

BaHxeL3uHr
01-17-2008, 12:37
Ами заведи я в някой ресторант...но не и в такъв, в който сте били преди.Купи и 1 красив и голям букет, някое подаръче, някоя сладка плюшена играчка, държаща сърце примерно :wink: Отиди да я вземеш от тях или другия вариант е да се разберете да се чакате на някое оживено място, където повече хора ще те видят изтърсен с букета...покажи и че се гордееш с нея.

marmalad4e
01-17-2008, 12:41
защо не организираш романти4на среща у вас :wink:
стига да имаш възможност разбира се..като види 4е си се потрудил да приготвиш ве4ерта сам ще й хареса много пове4е поне според мен :) а колкото до самата ве4еря-можеш да вземеш храна за вкъщи от ресторант който харесвате :wink:
успех

ot4aqniq
01-17-2008, 13:27
И двете предложения ми харесват :).Още предложения? :)

trg_ahmed
01-17-2008, 14:17
Ха-Ха-Ха ... ДзЗзАаАкК :lol:

Виж ак0 наистина я 0бичаш,вземи направи нещо по различн0 от срещи бе :x

Например,предварителн0 0тиди в няк0й стади0н и да не ти пука и издълбай с бикчета за бръснене тревата с нейн0то име или обичам те,да не ти пука че няк0й ще ти каже нещ0 нали я 0бичаш не трябва да ти пука все пак... :::

Или пък пак издълбай едн0 г0лям0 сърце и на средата на т0ва сърце я целуни!
Друг вариант със сърцет0 е със спрей да надраскаш на 0живен0 мяст0 пак едн0 сърце и на средата на т0ва сърце да я целуниш страстн0,м0мичетата харесват т0ва,ако и тя те 0бича ще и хареса да се целуне на средата на г0лямо сърце на центъра пред всички ;)

0ще 1 предл0жение,на някаква алея през разст0яние 5 метра да кажем надраскай:

Мил0

5 м

0бичам те


5 м


безкрайн0 мн0го


5 м


и накрая напиши имет0 и да се знае че т0ва е тв0я раб0та а не си г0 0ткраднал 0т няк0й ;)

т0лк0ва сте ... [-( [-(

Айде кажи поне харесват ли ти идеите или да давам и други примери :-({|= :-({|= :-({|=

DivoTo_KoTe
01-17-2008, 14:49
Ха-Ха-Ха ... ДзЗзАаАкК :lol:

Виж ак0 наистина я 0бичаш,вземи направи нещо по различн0 от срещи бе :x

Например,предварителн0 0тиди в няк0й стади0н и да не ти пука и издълбай с бикчета за бръснене тревата с нейн0то име или обичам те,да не ти пука че няк0й ще ти каже нещ0 нали я 0бичаш не трябва да ти пука все пак... :::

Или пък пак издълбай едн0 г0лям0 сърце и на средата на т0ва сърце я целуни!
Друг вариант със сърцет0 е със спрей да надраскаш на 0живен0 мяст0 пак едн0 сърце и на средата на т0ва сърце да я целуниш страстн0,м0мичетата харесват т0ва,ако и тя те 0бича ще и хареса да се целуне на средата на г0лямо сърце на центъра пред всички ;)

0ще 1 предл0жение,на някаква алея през разст0яние 5 метра да кажем надраскай:

Мил0

5 м

0бичам те


5 м


безкрайн0 мн0го





5 м


и накрая напиши имет0 и да се знае че т0ва е тв0я раб0та а не си г0 0ткраднал 0т няк0й ;)

т0лк0ва сте ... [-( [-(

Айде кажи поне харесват ли ти идеите или да давам и други примери :-({|= :-({|= :-({|=


На мен много ми хареса идеята,ако за мен го направят :smt007 :smt007
:smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

Друг вариант е да и подариш един голям "букет" от балони сърца,мисля,че би се получило мн романтично.

led_i_ogyn
01-17-2008, 15:46
защо не организираш романти4на среща у вас :wink:
стига да имаш възможност разбира се..като види 4е си се потрудил да приготвиш ве4ерта сам ще й хареса много пове4е поне според мен :) а колкото до самата ве4еря-можеш да вземеш храна за вкъщи от ресторант който харесвате :wink:
успех
+1

ot4aqniq
01-17-2008, 16:21
Еми значи като гледам или ще е нещо романтично унас или ще е нещо като на trg_ahmed идеята.А trg_ahmed викаш ,че имаш още идеи?Я сподели че вече незнам и аз

BeBsItO
01-17-2008, 16:43
Ха-Ха-Ха ... ДзЗзАаАкК :lol:

Виж ак0 наистина я 0бичаш,вземи направи нещо по различн0 от срещи бе :x

Например,предварителн0 0тиди в няк0й стади0н и да не ти пука и издълбай с бикчета за бръснене тревата с нейн0то име или обичам те,да не ти пука че няк0й ще ти каже нещ0 нали я 0бичаш не трябва да ти пука все пак... :::

Или пък пак издълбай едн0 г0лям0 сърце и на средата на т0ва сърце я целуни!
Друг вариант със сърцет0 е със спрей да надраскаш на 0живен0 мяст0 пак едн0 сърце и на средата на т0ва сърце да я целуниш страстн0,м0мичетата харесват т0ва,ако и тя те 0бича ще и хареса да се целуне на средата на г0лямо сърце на центъра пред всички ;)

0ще 1 предл0жение,на някаква алея през разст0яние 5 метра да кажем надраскай:

Мил0

5 м

0бичам те


5 м


безкрайн0 мн0го


5 м


и накрая напиши имет0 и да се знае че т0ва е тв0я раб0та а не си г0 0ткраднал 0т няк0й ;)

т0лк0ва сте ... [-( [-(

Айде кажи поне харесват ли ти идеите или да давам и други примери :-({|= :-({|= :-({|= bravoooo davai o6te idei, a da te pitam za mom4e zn li ne6to takova????

trg_ahmed
01-18-2008, 10:47
Чакайте,чакайте!!Аз съм сваляч не си хващам гаджета а сам0 се (р) с тях ама не всички са лесни та за т0ва поняк0га се налага да им правя такива жест0ве!Така че не м0га да кажа какв0 би се харесал0 на м0мче,н0 на мен личн0 не ми харесва да ми правят подаръци,някакси не знам точн0 ама аз трябва да съм т0зи к0йт0 прави изненади и подарява подаръци не ми харесва на мен да ми подаряват,пък и на п0вечет0 м0мчета им е все тая дали ще им подарите нещ0 или не!К0лк0то и груби и твърди да изглеждат м0мчетата те искат сам0 да ги 0бичате а не да им подарявате подараци та нали за луб0вта са с вас.
Така че нека да помислим какв0 бих направил за М0МИЧЕ :P 8)

Кат0 така по фрапираща идея е да купиш едн0 дръвче и да вземеш приятелката си и да 0тидете да засадите т0ва дръвче и така с времет0 какт0 т0ва дръвче ще порасне и ще стани силн0 така и вашата люб0в да порасне и да стани г0ляма и силна
:-P примерн0 :-P


друг0о0о ::: .... #-o

Сега се сетих,Значи в нашия град (Търговище) има 1 вис0к х0тел всъщн0ст т0й е най вис0кия в града и се намира на най-вис0ката част на града,1 път бях качил едн0 м0миче на покрива на т0зи х0тел и там и предл0жих,и на нея личн0 мн0го и хареса целия град да и е под краката н0щ,звезди,градските светлини навсякъде... а бе представяте си

Друг0...Ак0 има езер0 в тв0я град в к0ет0 да има в0дни к0лелета м0же да я качиш на в0дн0т0 к0лел0 и да застанете на средата на езер0то (разбира се във в0дн0то к0лел0) да я дигнеш права и да и кажеш че я 0бичаш или там кв0т си искаш



За сега т0лк0ва ви стига [-X :---)

Айде успехи 0т мен 8)

frikomiko
01-18-2008, 10:55
Sigurno znae6 kakvo i haresva i kakvo obi4a da pravi :) ako neznae6 q pitai
razberi kade ne e hodila i iska da otide i q zavedi :) Bydi originalen ddz
Izberi sam kade da q zavede6 bydi sebe si ... bla bla kvo da kaja nz :)
Izmisli si sam e 4ovek nedei slu6a drugite bydi originalen tva e ot men