PDA

View Full Version : ПФФФ Бе Аз ЛИ сЪм ТъПА ?!?!?!



hatercrew
01-17-2008, 15:48
окей значи преди да започна благодаря на всички които ще си пожертват от времето да прочета това :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Такам,преди всичко аз много трудно си харесвам момче истината е че просто бързо губя интерес :roll: Обаче сега се появи той и ми преубърна животеца !!! Пфф такъв индивид като него не съм срещала ,той е всичко дет съм искала от едно момче възприема ме такава каквато съм със скейта баскета алкохола черното чувство за хумор и т.н. !!! До тук всиччко добре ,но понеже аз съм по дирекния подход му казах "много те харесвам и ще се радвам да стане нещо ,но ако имаш някое момиче в предвид или не ме искаш ми кажи " при което той ми каза "нямам в предвид никое момиче" и какво си говорихме там и стигнахме до извода че тои ме харесва ,но само като фр ... при което ми стана много гадно !!! Ся оба4е за къф дявол тогава ми говори на скъпа и ми праща по скайп някви целувки ( ся за тея дет си мислят че тва е поредната скайп любов да поясня -едно едно училище сме ) един път го избазиках, че наистина ще го целуна и той каза - ми давай . Офф тва момче ме прай на луда ...Ае помагайте ,че незнам вече какво да правя :neutral: :neutral: :-k :smt007

crazy_style
01-17-2008, 15:51
emi davai celuni go na jivo..i vij kak 6te reagira...

•._.•No_NaMe•._.•
01-17-2008, 15:52
mi celuni go i vij kak 6te reagira :smt008

bebeto0o
01-17-2008, 15:53
Male opredeleno si flubenka.... Emi nzm gledai da se sblijite nali znae6 4e priqtelstvoto prerastva v lubov ponqkoga :) Stiskam palci ..
P.S: Ako ne sam nahalna moje li snimka na mom4eto ... samo ot lubopitstvo :P Ako ne moje np :wink:

hatercrew
01-17-2008, 15:55
емм аз да съм го направила вече,но той ми каза да не е пред много хора ,че ще трябвало да отговаря на много въпроси после :neutral: :neutral: :-k :?

•._.•No_NaMe•._.•
01-17-2008, 15:58
емм аз да съм го направила вече,но той ми каза да не е пред много хора ,че ще трябвало да отговаря на много въпроси после :neutral: :neutral: :-k :?
m4i moje bi te haresva no ne iska da go pokazva pred drugite :neutral:

ChErNoKoSkA_
01-17-2008, 16:11
ami moje bi tova che ne iska da si pokazva chuvstvata pred horata i da te celuva pred tqh moje da ti govori che ili ne te haresva dostatachno, koeto spored men e po veroqtnoto ili che e mn stesnitelen ..... opitai da razhupish leda i sled kato veche si slojila kartite na masata napravi vsichko za da e tvoi.... no ne natrapplivo ... pokaji mu shto za chovek si pokaji nai-dobroto v teb dokaji mu che naistina go haresvash sled tva leko se otdrapni i ako toi iska da e s teb .... shte te potarsi ... ne se davai na gotovo majete obichat da lovuvat

hatercrew
01-17-2008, 16:18
ami moje bi tova che ne iska da si pokazva chuvstvata pred horata i da te celuva pred tqh moje da ti govori che ili ne te haresva dostatachno, koeto spored men e po veroqtnoto ili che e mn stesnitelen ..... opitai da razhupish leda i sled kato veche si slojila kartite na masata napravi vsichko za da e tvoi.... no ne natrapplivo ... pokaji mu shto za chovek si pokaji nai-dobroto v teb dokaji mu che naistina go haresvash sled tva leko se otdrapni i ako toi iska da e s teb .... shte te potarsi ... ne se davai na gotovo majete obichat da lovuvat

:-s :-k :-k а това как да го направя много не ме бива в тези неща :-k :-k :-k как да се отдръпна на мен ми е гадно дори само като не си пише ..обхваща ме странно спокойствие като е наоколо :-k :-k офф боже много съм зле :-k :cry:

LaDy_DaQnA
01-17-2008, 16:41
mmm nqma ti ni6to ako pita6 men i az bqh ne6to podobno v smisyl dyrjanie kato e okolo men ii nz kfo mi stava6e noo vyprosa e 4e toi me haresva6e mnogo predi az nego....ne si zle :P ami iny4e poslu6ai syvetite nqma da gi povtarqm

hatercrew
01-17-2008, 18:13
хора помогнете ми моля ви е ве !?!?! толкова съм объркана

honda^
01-17-2008, 18:20
Какво има да ти помагаме.... Той те харесва като приятелка и това е! Ни6то не може6 да направи6. А това за целувките и, 4е те е нари4ал скъпа, го забрави. Аз на много приятели казвам патенце, но са ми само приятели и не искам да бъдат не6то пове4е.

hatercrew
01-18-2008, 15:32
сега е написал " но знам че искам да съм с нея и не ебе защо" от кингсизе - за нея а един път без никакви оговорки започнахме да пишем текста на тая песен всеки малко по малко пишеше по някакъв ткъс или все ми праща :-) някво сърце за аватар ...въобразявам ли си ? не искам да го притискам и да му се натрапвам ... :oops: :-k :-k ](*,)

chipi_kaoo
01-18-2008, 15:42
И двамата си се харесвате, но той явно е по срамежлив (нормално), направи ти първата голяма крачка, като го целунеш, той може и да се отдръпне, но аз мисля, че изпитва чувства към теб:)

honda^
01-18-2008, 16:14
Аз пък не мисля, 4е те харесва, а 4е е малко лигави4ак... Извинявай, оба4е и аз като теб съм директна...

moonwarrior
01-18-2008, 19:19
Пич...глее напълно те разбирам те си мене номер 2 (само дето не намерих смелост да си призная и са ми е кофти)дори песента съвпада и аз тренирам баскет и слушам хеп-хоп ама тфа е др тема ...глее са ...казваш му за сичко е това ... ако ти се нахили бегай целуй ,а ако нее бъдете джъст фр мноо е кофти ама ше свикнеш ае и късмет стискам палци :-$

tuzaro
01-18-2008, 19:23
Някой каза ли и че е тъпа?? 8-)

Naughty_
01-19-2008, 14:03
Някой каза ли и че е тъпа?? 8-) май само тя така си мисли :smt006

hatercrew
02-03-2008, 19:12
аааааааа тоз и той незнае какво иска вика ми харесвам те ма не по тоя начин както ти мен ма праща некви :-) пише ми "обичам те " незнам си ко ... пита ме " бе теб кога ще те извеждам на среща " и така нататък.... чесно казано не го обичам ( не мисля .че съм способна на такова нещо) харесвам го много ама ... ще живея и без него :-D :-D 8-) :-D :-D