PDA

View Full Version : Кажете рецептата ;(



sun_flower
01-17-2008, 16:04
kak se preodolqva bolkata ot razdqla sled ednogodi6na vruzka :( nqkoi moje li da mi kaje.ei taka ne moje li da mine bez da 4aka6 vremeto da izlekuva ranite i zali4i sledite.za6to boli tolkova mnogo.nikoi ne moje da otgovori nali?vseki e izpitval podobna bolka vseki kazva izturkanata replika,4e vremeto lekuva.ne lekuva vremeto,prosto se poqvqva drug za koito da misli6 i 4aka6 6ibaniq krugovrat da vrutne vremeto do novata razdqla posle novata lubov i tn .koito e otdelil vreme i za moita tema,blagodarq,otivam da izbur6a sulzite i raztekliq se ot tqh grim....

bungle
01-17-2008, 16:21
Времето лекува. Притъпява усещанията. Или както ти каза, понякога се появява друг, който те кара да забравиш мъката.
Аз не знам какво да ти препоръчам. Знам, че е тежко, но самата аз не съм го изпитвала. Просто.. прави каквото ти се иска, плачи, викай, мрази, обичай.. не го задържай в себе си.

•._.•No_NaMe•._.•
01-17-2008, 16:56
saglasna sam s bungle

sun_flower
01-17-2008, 18:13
istinata e ,4e boli,4e bolkata ne stihva ,a se uveli4ava,kakvoto i da pravi6,no kkto i da e .blagodarq na 2te momi4eta

desert_eagle
01-17-2008, 19:37
Времето лекува. Но времето може и да убива, както и да дарява живот! Така че не си губете времето в съжаления за това какво не сте направили, защото отчаянието ни кара да правим неща за които после пак ще съжаляваме. Гледайте право напред !