PDA

View Full Version : Как да влезем под кожата на едно момче??



Sharpay
01-17-2008, 16:07
как да му влезем под кожата така че да не ни забрави ??
Какви са вашите трикове ?? Бихте ли се правили на такива каквито не сте само за да се харесате на някой??

ChErNoKoSkA_
01-17-2008, 16:14
na parvi vapros mi e trudno da otgovorq ....no za vtoriq: nikoga ne bih se napravila na neshto koeto ne sam .... pokazvam tva koeto sam, vinagi sam estestvena .... ako nqkoi me haresa to iskam da e zaradi samata men ne zaradi maska..... moje bi edinstveniq trik e da badesh sebe si ... ili shte te ocenqt ili ne

princesa_viki
01-17-2008, 16:36
мога да ти кажа само за 2-рия въпрос.Винаги вадя една чаровна и невинна усмивчица....Всеки се връзва :wink: ;-)

bungle
01-17-2008, 16:44
С постоянство.
И галене на егото.

ReD^RoSe^In^LoVe
01-17-2008, 17:02
0ooooo mn sum sum suglasna 4e nqma smisul da se pravi6 na tozi koito ne si...ili si dopada6 s nqkokoi ili ne...edinstvenoto ne6to koeto moje6 da napravi6 e da tursi6 kolkoto se moje pove4e kontakt s vupsoniq 4ovek taka 4e da se opoznaete po burzo i da se postarae6 zaedno da imate mn hubavi momenti s koito toi da te svurza ((:

GameFace
01-17-2008, 17:36
Някоя ако ми влезне под кожата за да се е*ава с мен ще настане апокалипсис. :evil:

GreenFairy
01-17-2008, 19:37
Ми не се опитвам да се харесам на някого и да "му вляза под кожата"...
Освен тва подписа ми показва мнението ми "Който не ме харесва, няма вкус"

KyKlIcHkA13
01-17-2008, 20:01
emii za da te pomni edno mom4e d1lgo vreme trqbva predi vsik4o da si ymna nikoi ne pomni t1pite momi4eya za6toto sa lesni i elementarni!KOgato si kyrva s16to ne stava, mnogo momi4eta si mislqt 4e kogato se praqt na kyrvi i se natiskat na mom4etata s tova im se harevsat da harevsat se no tva e za den dva sedmica ili mesec sled koeto omr1zvat za6toto sa elementarni prosto... trqav da nakara6 edno mom4e da se bori za da te ima za6otto kogato te pe4elqt trydno te cenqt kato te imat i i da s1jalqvat kogato te izgybqt!

хЛаДнА_нЕжНо{с}т
01-17-2008, 20:33
Всеки си е различен.Различните момчета харесват различни неща,Аз лично не се правя на такава каквато не съм с цел да се харесам на някого винаги съм естествена и разчитам на това.. Тактики нямам ..,всичко си става от самосебе си .. :)

Drebs
01-17-2008, 20:38
Ами като не се получат нещата се отказвам,просто не си заслужава да правя каквото и да е било за някой от мъжки пол ахаха ... в смисъл като не ме хареса аз кво да му ходя след гъза ли и да правя някви тъпи опити да го впечатля.

demon_skater
01-18-2008, 08:47
със желание ;)

Barca
01-18-2008, 08:58
мога да ти кажа само за 2-рия въпрос.Винаги вадя една чаровна и невинна усмивчица....Всеки се връзва :wink: ;-)
да бе....ако ме трогнеш само с поглед или усмивка щи дам пари...

princesa_viki
01-18-2008, 11:00
мога да ти кажа само за 2-рия въпрос.Винаги вадя една чаровна и невинна усмивчица....Всеки се връзва :wink: ;-)
да бе....ако ме трогнеш само с поглед или усмивка щи дам пари...
ок.Съгласна съм 8-) ама как ще стане това ако не е тайна?Как ще ти покажа?

ivakavlad
01-18-2008, 11:13
другите казаха вече че няма смисъл да се правиш на друга а за първият въпрос как да влезеш под кожта на някое момче ще ти кажа само че всичко зависи от самото момче (какъв му е характера, какви са ви отношенията и тн.)

Barca
01-18-2008, 11:50
мога да ти кажа само за 2-рия въпрос.Винаги вадя една чаровна и невинна усмивчица....Всеки се връзва :wink: ;-)
да бе....ако ме трогнеш само с поглед или усмивка щи дам пари...
ок.Съгласна съм 8-) ама как ще стане това ако не е тайна?Как ще ти покажа?
мии....първо на колко си ? и от къде си ?
Но предлагам да ми напишеш скайпа ти на ЛС и да се "решим" тоя проблем там... :-P

cremcaramel`
01-18-2008, 13:47
ами има много варианти-то не са усмивки,жестове , погледчета и т.н.
Но пропускате най-важната "основа" .... Много често отричана ( особено от по-импулсивните хора ) думичката "недостъпност" е ....като инжекция за желание :twisted: ;-)
Съчетанието външен вид , излъчване(=ум , интелигентност) + да му покажеш ,че имаш симпатий ,но той много трудно или направо не може да ги има... могат да накарат едно момче да се побърка . Всичко ,което е двусмислено ( като думи ) , което го предизвиква да те "гони" е 100% гаранция за супер яко развитие на връзката.
Селските изпълнения тип-курва,фолк-лесна-дива или пък задушаване с прекалено внимание..... нз,ефтинеят ми някак си :smt006

•._.•No_NaMe•._.•
01-18-2008, 14:45
ами има много варианти-то не са усмивки,жестове , погледчета и т.н.
Но пропускате най-важната "основа" .... Много често отричана ( особено от по-импулсивните хора ) думичката "недостъпност" е ....като инжекция за желание :twisted: ;-)
Съчетанието външен вид , излъчване(=ум , интелигентност) + да му покажеш ,че имаш симпатий ,но той много трудно или направо не може да ги има... могат да накарат едно момче да се побърка . Всичко ,което е двусмислено ( като думи ) , което го предизвиква да те "гони" е 100% гаранция за супер яко развитие на връзката.
Селските изпълнения тип-курва,фолк-лесна-дива или пък задушаване с прекалено внимание..... нз,ефтинеят ми някак си :smt006
+1 :P