PDA

View Full Version : общуване



denic
01-17-2008, 19:23
искам да попитам нормално ли е за едно 17 годишно момче ( почти на 17) да не може да общува с момичета на неговата възраст а да може да си говори спокойно със 25 26 годишни момичета при това да си забавен в техните очи а при по малките да не си?????

много ми е гадно че така се получава а много искам да мога да общувам с момичета и на моята възрас и да си намеря по сериозна приятелка на моята възраст

моля помогнете ми 8-[ 8-[


съжелявам ако не съм пуснал темата на правилното място просто ненамерих по подходящо място

tuzaro
01-17-2008, 19:26
Абсолютно е възможно, не си само ти така :wink:

kifla
01-17-2008, 19:31
Абсолютно е възможно, не си само ти така :wink:
Не го слушай tuzaro той пък неможе да си хване яка кака :smt011 Напълно възможно е с по-големите да можеш да общуваш свободно ,защото на тях не гледаш на обекти за връзка а просто на приятелки с които можеш да си говориш за всичко ,докато при по-малките ...е там говорим за свалки и т.н =D>

tuzaro
01-17-2008, 19:33
Абсолютно е възможно, не си само ти така :wink:
Не го слушай tuzaro той пък неможе да си хване яка кака :smt011 Напълно възможно е с по-големите да можеш да общуваш свободно ,защото на тях не гледаш на обекти за връзка а просто на приятелки с които можеш да си говориш за всичко ,докато при по-малките ...е там говорим за свалки и т.н =D> Аз точно тва исках да кажа, по големите ги гледаш като сексуален обект който в повечето случаи няма да имаш, и за тва се отпускаш повече с тях :-P :-P

denic
01-17-2008, 19:34
може и така да е но ми е интересно какви теми вълнуват момичетата от 13 до 17 годишна възраст принципно мога да говоря за всичко нямам претенции

kifla
01-17-2008, 19:39
може и така да е но ми е интересно какви теми вълнуват момичетата от 13 до 17 годишна възраст принципно мога да говоря за всичко нямам претенции
козметика , гаджета .... музика ,филми и съвсем обикновенни неща
P.S. Минала съм ги тези години :oops:

denic
01-17-2008, 19:44
dobre пробвал съм ги тези теми ивсе нещо не се получава нз защо така ;( :(

slun4ice_90
01-18-2008, 13:38
И аз съм така с момичетата от нашия клас,не мога да говоря просто не се получава,а се предполага,че и като съм на 17 и съм момиче би трябвало да имаме някакви теми... Аз се разбирам повече с по-големи от мен.Казват ми,че мисля като момиче на 20 год. може би и това им харесва.Нормално е защо да не е?! :P :)

poltergais
01-18-2008, 15:08
Не ми се е случвало , но мисля че е нормално :)

Jeuelle
01-18-2008, 15:27
Явно имаш мислене на стял чове , честно казано и аз съм така . Пол-есно общувам с по-големи от мен... не се притеснявай ;-)

Sticky778
01-18-2008, 21:34
Абсолютно е възможно, не си само ти така :wink:
Не го слушай tuzaro той пък неможе да си хване яка кака :smt011 Напълно възможно е с по-големите да можеш да общуваш свободно ,защото на тях не гледаш на обекти за връзка а просто на приятелки с които можеш да си говориш за всичко ,докато при по-малките ...е там говорим за свалки и т.н =D>

+1 ...Браво 6 точки за kifla Напълно съм съгласен с нея !!!