PDA

View Full Version : Как да и предполжа ?



Vasiprasi
01-17-2008, 19:33
А сега де... трябва ми помощ. Момичето е доста срамежливо. Познаваме се от няколко седмици. Зарибявам я тва онова нормалните неща. Преди седмица някъде излизахме на среща. Опознахме се, говорихме си и този петък пак съм я поканил :) И съм решил да и кажа какво чувствам към нея. Че я харесвам. Но въпроса ми е кога ще е най-удачно да го направя накрая като я изпращам ли ? Или още в самото начало ? И нещо по специално трябва ли да правя за да и предложа или просто като и кажа че я харесвам да се целунеме и това ще е достатъчно ясно какво искам и какви искам да са ми отношенията с нея :) И тя ме харесва и аз я харесвам :)Айде народе помагайте. Кажете как да и предложа :oops:
Не съм много опитен в тия неща :)

comics
01-17-2008, 19:49
Ами... след като целунах приятелката ми, я попитах дали ходим и тя каза "да" 8) (Е, няк0лко дни, след като я целунах, но така се развиха нещата) :wink: ;-)

MartyParty
01-17-2008, 20:10
Щом ти я харесваш и тя те харесва (както твърдиш) значи каквото и да и кажеш няма да има значение.Постарай се да и кажеш всичко което чувстваш и нещата ще се наредят сами :)

Scared_Straight
01-17-2008, 20:21
Вземи и преди това 1 цвете и я попитай.Няма нищо срамно в това.