PDA

View Full Version : Искам да си продължа живота...



GossipGirl89
01-17-2008, 19:49
Ми направо към темата...

С бившият ми приятел бяхме заедно година и половина,но с течение на обстоятелствата настъпи период,в който не можехме да се разбереме по много теми,постоянно се карахме,той си позволи да премине една граница и да каже неща,които ме засегнаха пряко и го скъсах.Обичах го.Още го обичам.Но...нещата между нас са някак си невъзможни.Откакто скъсахме се държи мега тъпо,което е нормално-все пак аз го скъсах,момче е и т.н. Обаче не си обеснявам едно нещо-отнася се с мене сякаш не му пука и няма вече и грам чувства и едновременно с това говори как му пукало,как още ме обичал обаче не го показвал,защото не искал да бъде отново наранен. Аз изпитвам някво супер странно чувство.Ето са например общуваме общо взето през 2-3 дни и ми написа смс,че е тръгнал на дискотека. Вчера вечерта обесняваше колко много има да учи и как няма време за друго. Както и да е-излезнал е да отпочине,ок. Обаче не знам защо мен хем ме боли,че нещата между нас не стават,хем ме е яд,че сега е отишъл на дискотека. Ето са току що пак писа някъв смс,че след като видял какво е да обича не искал повече поне не с мене някви е такива. Е не мога да го разбера тоя човек честно ви казвам. Като е толкова наранен и не иска да има повече нищо между нас защо просто не си тръгне? Или ако наистина все още има чувства към мене защо се държи толкова тъпо-държи се кофти,няма го за 2.3 дни,после се държи мило...изобщо не мога да схвана какво цели. Имам чувството,че нарочно ме измъчва. Искам да си продължа живота,не знам с него или без,но просто искам да си продължа ш*****я живот. Омръзна ми да страдам и да се измъчвам. И всеки път си казвам как ще си хвана друг,но същност не намирам сили да погледна друго момче.... Не знам вече какво да правя,за да си оправя живота...

comics
01-17-2008, 19:57
Ае, момиче, ти май самата не знаеш какво искаш? Мисля, че е време да кажеш "край" и толкова. Не е въпросът в това да си хванеш друг. Истината е там, че трябва да намериш друг свой спътник в живота, който не само да замести стария ти, а да придаде смисъл на "ш*****я" ти живот. Капиш ?
И ако това ще ти помогне- щом 1 път сте скъсали, тръгнете ли, вече ще е супер лесно да се късате един-друг. Смисъл от подобни обстоятелства има ли ?
Просто "продължавай напред" Да ползвам и аз това клише. Е, т0лкова ти стига.
Надявам се, че съм помогнал. Желая ти пр вечер :wink:

vvs_go
01-17-2008, 20:58
6to ne probva6 ne6to iz4ezni za sedmica
izklu4i si mobilniq
bez skype
ne otgovarqi na doma6niq
hodi na mesta koito ne sa tipi4ni za teb
interesen 6te e efekta vyrhu pi4a vyrhu teb i vyrhu otno6eniqta vi
a i moje da e re6enieto

koalka
01-18-2008, 07:07
Хем ти става гадно, че не стават нещата, хем и те е яд, че е отишъл на дистокека - ами, това е нормално.Не знам преди колко време сте се разделили, но е нормално да има някакви чувства след това, не може да станеш абсолютно безразличен към тоя човек още, откакто сте скъсали.Но пък това не означава, че нещо може да има.Тези чувства явно не са достатъчни, щом сте се разделили.Остави нещата така и продължи напред, не се впрягай много - много дали му пука за теб, как се държи и т.н.С една дума - не му обръщай внимание. :wink:

nikinkaa
01-19-2008, 14:26
Аз наскоро скъсах с мойту гадже :cry: Още си го лофФ,но като се сетя какви неща ми каза (много ме нараниха)-че не ми пукало за него,че съм нямала търпение да скъсаме знам че няма да сме заедно повече,но го искам...Той не е нищо особенно-нито е прекалено красив,нито пък супер як и пекан...Обаче го лоф...Още имам чувството,че съм обвързана и не смея да заговоря което и да било момче....
ПфФ каквото се заприказвах... :D :D :D Мисля,че бившия ти все още има чувства към теб.. :)

sh3_1s_7h3_0n3
01-19-2008, 15:26
о0о година и половина не се заличава толкова лесно. Той може да се прави колко те е преживял, как няма време за теб, как яко си избухва в дискотеката, и още куп глупости, но нищо от това не е вярно. Защото ти още си в сърцето му к'во ще да става, още повече и след като ти си го отрязала. Наранен е и говори врели-некипели, за да нарани и теб...
...и ти му го позволяваш. Той наистина те обърква и озадачава. просто го обичаш. Или ти трябва да теглиш дебелата черта и да се опиташ да го забравиш, или в най-скоро време като нищо пак ще сте се събрали...
Вие не можете да бъдете приятели. Така че ако вървиш с тази нагласа... и се надяваш на това. Забрави. След време, когато всичко поутихне... да, възможно е. Но сега имате нужда да сте далеч един от друг...

miteto
01-19-2008, 16:38
рано или късно всеки прави своя избор. средно положение няма :)

Presley
01-19-2008, 16:52
Ти самата не энаеш какво искаш май,май.Той също не ти отстъпва.Съдя по поведението,което си описала.
Щом твърдиш,че нямаш сили да погледнеш друго момче,эащо си го скъсала ?Просто сама си противоречиш.Ако имаш някакви чувства към него,постъпката ти е доста глупава.Но това си е твоя рябота.Но човек трябва да се ноучи да мисли какво прави НА ВРЕМЕ,а не после да съжалява.Или поне си понеси последствията от глупоста,която си проявила.А и да не говорим,че това момче е някой вчерашен пишльо :D (съдейки по поведението му).Ту е мил,ту е груб,ту е баэраэличен,пише ти някакви пълни простотии...абе эаряэвай я тая цялата работа и продължавай беэ да эадълбаваш в простоштини.